Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Η Big Yuli είναι πολύ δυνατό κανόνι. Την είχα δοκιμάσει προηγούμενη φορά που είχε έρθει. Και εννοείται θα την ξαναδοκιμάσω. Ομάδα που κερδίζει, δεν την αλλάζεις. Για τον ενεργητικό της ρόλο μιλάω, για τον παθητικό δεν ξέρω.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Έχει έρθει ποτέ καμία από ts seduction?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη χτες Κυριακή στην Big Yuli.
.
Την είχα επισκεφτεί και την προηγούμενη φορά που είχε έρθει με άριστες εντυπώσεις.
Τηλέφωνο για κλείσιμο ραντεβού, έχει σταματήσει τα μισάωρα, αλλά οι κάβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο οπότε την έκλεισα για 1 ώρα. Τιμή η γνωστή των αλλοδαπών. Της εξήγησα ότι θα την ήθελα ενεργητική και ζόρικη. Χώρος, ο γνωστός στο Παλαιό Φάληρο, ωραίος.
Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, πιο όμορφη θα έλεγα απ’ τις φωτογραφίες, ψηλή (γουστάρω πολύ τις ψηλές τρανς ρε παιδί μου), ωραίο σώμα, όμορφο φτιαγμένο στήθος. Για όσους σκιάζονται με το 26άρι που γράφει, εντάξει είναι μεγάλο δε το συζητάμε, αλλά όχι τόσο. Κοντά στα 23 όμως είναι χαλαρά.
Ντουζάκι πρώτα και ξεκινάμε. Το μωρό είναι αρκετά δυνατό, ξέρει να χρησιμοποιεί το εργαλείο, αρκετό dirty talking, λίγα αγγλικά, περισσότερα βραζιλιάνικα, εναλλαγή πολλών στάσεων, αρκετή ένταση. Λήξη πρώτου γύρου περίπου στα 30-35 λεπτά, ξανά μπανάκι, και ξαναρχίσαμε.
Μην τα πολυλογώ, η Yuli ιδρώνει τη φανέλα, είναι πολύ δυνατό μωρό, βέβαια την προηγούμενη φορά ήταν κάπως καλύτερη, αλλά σε κάθε περίπτωση ξέρει να το δουλεύει καλά και ζόρικα το εργαλείο, και είναι πολύ τίμια περίπτωση.
Διευκρινίζω ότι όλα όσα γράφω αφορούν τον ενεργητικό της ρόλο, για τον παθητικό δεν ξέρω, δεν τον δοκίμασα.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Επίσκεψη χτες Κυριακή στην Big Yuli.
.
Την είχα επισκεφτεί και την προηγούμενη φορά που είχε έρθει με άριστες εντυπώσεις.
Τηλέφωνο για κλείσιμο ραντεβού, έχει σταματήσει τα μισάωρα, αλλά οι κάβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο οπότε την έκλεισα για 1 ώρα. Τιμή η γνωστή των αλλοδαπών. Της εξήγησα ότι θα την ήθελα ενεργητική και ζόρικη. Χώρος, ο γνωστός στο Παλαιό Φάληρο, ωραίος.
Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, πιο όμορφη θα έλεγα απ’ τις φωτογραφίες, ψηλή (γουστάρω πολύ τις ψηλές τρανς ρε παιδί μου), ωραίο σώμα, όμορφο φτιαγμένο στήθος. Για όσους σκιάζονται με το 26άρι που γράφει, εντάξει είναι μεγάλο δε το συζητάμε, αλλά όχι τόσο. Κοντά στα 23 όμως είναι χαλαρά.
Ντουζάκι πρώτα και ξεκινάμε. Το μωρό είναι αρκετά δυνατό, ξέρει να χρησιμοποιεί το εργαλείο, αρκετό dirty talking, λίγα αγγλικά, περισσότερα βραζιλιάνικα, εναλλαγή πολλών στάσεων, αρκετή ένταση. Λήξη πρώτου γύρου περίπου στα 30-35 λεπτά, ξανά μπανάκι, και ξαναρχίσαμε.
Μην τα πολυλογώ, η Yuli ιδρώνει τη φανέλα, είναι πολύ δυνατό μωρό, βέβαια την προηγούμενη φορά ήταν κάπως καλύτερη, αλλά σε κάθε περίπτωση ξέρει να το δουλεύει καλά και ζόρικα το εργαλείο, και είναι πολύ τίμια περίπτωση.
Διευκρινίζω ότι όλα όσα γράφω αφορούν τον ενεργητικό της ρόλο, για τον παθητικό δεν ξέρω, δεν τον δοκίμασα.
Μάγκα μου είμαι ψημένος να τον δοκιμάσω από αυτήν εδώ χάμω

Αλλά με την κρητική σου έχω been confused.
Η μία το απόλυτο τρυπάνι κι η άλλη στο κοινό η απόλυτη μουναρα με ψωλή.

Που να πάω; Ποια συστήνεται ρε αλανηα; Η πληοψηφια θα διάλεξη σε πια να πάω να τον δώσω και να φαω
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Μάγκα μου είμαι ψημένος να τον δοκιμάσω από αυτήν εδώ χάμω

Αλλά με την κρητική σου έχω been confused.
Η μία το απόλυτο τρυπάνι κι η άλλη στο κοινό η απόλυτη μουναρα με ψωλή.

Που να πάω; Ποια συστήνεται ρε αλανηα; Η πληοψηφια θα διάλεξη σε πια να πάω να τον δώσω και να φαω

Ενδιαφέρουσα πάντως φαίνεται αυτή η Gissely Ferreira.
Εδώ με περισσότερες φωτό της: Αν πάει κανείς ας μας πει δύο λόγια.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Γίνετε τώρα να μην το παρης στο στόμα αυτό το τσικουλατα; Λεφτά να δόση ο βάτραχος να το περνώ όλη μέρα ε/π
Αλά ηνε μοναχοφαης
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-12-03-12-53-40-633_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-12-03-12-53-40-633_com.android.chrome.png
    350,5 KB · Εμφανίσεις: 171

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Εστο γκόμενα μη μου πη κάνης εχη γαμηση καλλιτερη.
Θελο να τα κανο όλα μαζί της
Εσείς όχι ?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-12-03-12-52-38-576_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-12-03-12-52-38-576_com.android.chrome.png
    388,7 KB · Εμφανίσεις: 103

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom