Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

juneper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τραβέλια (με υδραυλικα) σε Χανια - Ρεθυμνο - Ηρακλειο σε δικο τους χωρο ? Οποιος ξερει κατι Π.Μ
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάποιος που πάει Diamonds, ξέρει αν δουλεύει εκεί μια με μέτριο ανάστημα, λίγο παχουλή με μακρύ μαύρο μαλλί??????
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας φιλοι συναγωνιστες χανιωτες. Περασα σημερα το βραδυ μια βολτα εξω απο την μινωος για να τσεκαρω αν εχει ερθει κανενα καινουριο κομματι. Ειδα λοιπον 2 καινουρια ονοματα:Ηρω και Μανταλενα, αλλα επειδη βιαζομουν ηταν και λιγο αργα, δεν μπηκα να τις δω. Οποιος μπορει ας μας ενημερωσει για αυτες τις δυο. Και θα σας πω και κατι δυσαρεστο, το σπιτι που δουλευε η Αννιτα ηταν κλειστο αλλα το χειροτερο ειναι οτι ειχαν σβησει το ονομα της απο την πορτα... ελπιζω να μην εφυγε γιατι ηταν πολυ καλη, προλαβα και την πηρα 2 φορες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
pio pano apo ta olympia, o protos dromos aristera. defteri porta apo tin gonia....ekei menei ena kalo apo oti xero, kai dehetai kat oikon...
Άντε του έφεξε δηλαδή του ενδιαφερόμενου.Άντε πήγαινε σπίτι (του/της δεν ξέρω)και πες του ήρθα να σε γαμήσω.Ε,ρε τρέλες Παναγιά μου,γούστα ειν αυτά οκ,απλά λεω......
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
σαφως...δεν κατακρινουμε κανενα! και εγω εχω πιασει τον εαυτο μου μερικες φορες να θελω να γαμησω γυναικα με ψωλη...να ειναι ομως γυναικα...δηλ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ κομματι...και να μην θυμιζει καθολου μπετατζη η υποθεση...
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Επειδή τυχαίνει και ξέρω την Χαρά (τρανς με υδραυλικά που δεν λειτουργούν), άμα τι δείτε στο δρόμο ελάτε να μου πείτε αν καταλάβατε ότι ΔΕΝ είναι γυναίκα! Η κοπέλα έχει τέλειο σώμα, στήθος, ξανθί μακρύ μαλλί κλπ΄...........Καμιά σχέση με μπετατζήδες.
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
[
[/quote]
Γεια σας φιλοι συναγωνιστες χανιωτες. Περασα σημερα το βραδυ μια βολτα εξω απο την μινωος για να τσεκαρω αν εχει ερθει κανενα καινουριο κομματι. Ειδα λοιπον 2 καινουρια ονοματα:Ηρω και Μανταλενα, αλλα επειδη βιαζομουν ηταν και λιγο αργα, δεν μπηκα να τις δω.









Μανταλένα, ψηλή γύρω στο 1,75,  μελαχρινή , κοντό μαλλί, (μάλλον Αλβανίδα)  +40  πολύ κυταρίτιδα!
Ηρώ Ελληνίδα +35, ύψος 1,72, καστανόξανθη,  (μάλλον Ελληνίδα )+35 δεν αξίζει να πληρώσεις.
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή τυχαίνει και ξέρω την Χαρά (τρανς με υδραυλικά που δεν λειτουργούν), άμα τι δείτε στο δρόμο ελάτε να μου πείτε αν καταλάβατε ότι ΔΕΝ είναι γυναίκα! Η κοπέλα έχει τέλειο σώμα, στήθος, ξανθί μακρύ μαλλί κλπ΄...........Καμιά σχέση με μπετατζήδες.

τι εννοεις δεν λειτουργουν; δε κανει κουκου;
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0

Προσοχη στη Χαρά. Ειναι νευρωτικο ατομο.Ειναι ομορφη για trans, αλλα απο περιποιηση αθλια πραγματα.
Δυστυχως στα Χανιά δεν υπαρχουν γυναικες για βιζιτα και αναγκαζομαστε να επισκευτουμε trans.
Μακρια απο την Χαρα πανε χαμενα τα λεγτα σας.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
η σαλονικια που ειναι στο τελευταιο αριστερα εκει στην περιοχη με τα τρανσοτερατα ειναι ολα τα λεφτα...μπουμπουκι κλασατο!
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
ναι που αλλου....τα free cg στην πολη ειναι σε πολυ στενο κυκλο χαιρομαι που εχω ενα πολυ καλο τηλ το οποιο δυστηχως δε μπορω να δωσω κ συγνωμη εκ των προτερων αλλα φωναζουν τα στρουμφακια της πολης αν δε μεινει στενος ο κυκλος αυτος.....
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
βλακας εισαι τι το λες
η το δινεις η δε λες τιποτα και κανεις το ΜΑΛΑΚΑ


ναι που αλλου....τα free cg στην πολη ειναι σε πολυ στενο κυκλο χαιρομαι που εχω ενα πολυ καλο τηλ το οποιο δυστηχως δε μπορω να δωσω κ συγνωμη εκ των προτερων αλλα φωναζουν τα στρουμφακια της πολης αν δε μεινει στενος ο κυκλος αυτος.....
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
η σαλονικια που ειναι στο τελευταιο αριστερα εκει στην περιοχη με τα τρανσοτερατα ειναι ολα τα λεφτα...μπουμπουκι κλασατο!
Δεν γραφει ονομα απ εξω? σαν εμφανιση γενικα ειναι καλη? καθως δεν αρκει να κανει καλα τσιμπουκια μονο...
 

Επισκέπτης
παιδία με την Ανίτα τι έγινε τελικά?έφυγε οριστικά απο τιν μινωως η θα ξαναέρθει?κριμα γιατί ήταν πάρα πολύ καλή...στην κορίνα την τσέχα είχα παεί προ ημερών.Παρόλλο που είναι αρκετα εμφανίσιμη δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος απο συμπεριφορά.Δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου και μου φάνηκε λίγο ψυχρη..δεν ξέρω αν έίναι με όλους έτσι..πάντως οτι της ζήτησα το έκανε:P
 

nikosggg

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ασ μου στειλει καποιος εαν θελει το τηλ της χαρας
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
παιδία με την Ανίτα τι έγινε τελικά?έφυγε οριστικά απο τιν μινωως η θα ξαναέρθει?κριμα γιατί ήταν πάρα πολύ καλή...
Γύρισε η Αννίτα, που ήταν σε διακοπές και απο οτι μου είπε θα κάτσει καιρό στα Χανιά.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον πριν λιγο επεστεψα απο την Μινωος και πιο συγκεκριμενα απο την Αννιτα , εχει γινει πολλοι κρυοκολη και μιγιαγγιχτη , δηλαδη μην ακουμπησεις την ρωγα του βυζιου χουφτωνε το ολο , μην ακουμπας τον λαιμο μου γαργαλιεμαι , την να σας πω κατα τα αλλα , και μονο φυσιολογικα  ουτε να ακουσει για πισωκολλητο
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον πριν λιγο επεστεψα απο την Μινωος και πιο συγκεκριμενα απο την Αννιτα , εχει γινει πολλοι κρυοκολη και μιγιαγγιχτη , δηλαδη μην ακουμπησεις την ρωγα του βυζιου χουφτωνε το ολο , μην ακουμπας τον λαιμο μου γαργαλιεμαι , την να σας πω κατα τα αλλα , και μονο φυσιολογικα  ουτε να ακουσει για πισωκολλητο


παει χαλασε και αυτη δηλαδη...τι χαλασανε μαλλον οι διακοπες  :(

τιποτα αλλο νεο απο μινοως υπαρχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom