Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.638
Πόντοι
12.056
Aρχες Αυγουστου που ημουν Χανια περασα και εγω απο Μινωος με την μηχανη αλλα δεν ειδα πουθενα κανενα σπιτι...μα καλα..στραβωμαρα ειχα??? :2funny: :2funny:
Ασε που γινοταν τις πουτανας απο κοσμο που εψαχνε να παρκαρει για να παει βολτα στο λιμανι...Ο δρομος διπλα στο ανατολικο τοιχος δεν ειναι??? :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Να υποθέσω ότι η μούγκα σημαίνει ότι πάμε χάλια ή ότι τώρα ασχολούμαστε με τον "αγροτουρισμό"?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάπως έτσι και ειδικότερα τώρα που έρχεται χειμώνας........ακόμα πιο χάλια!!!  :headbang:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Thanks man!!! Υπάρχει γενικά όμως κάτι τέτοιο?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγώ παιδιά πέρναγα, κάπου προχτές το βράδυ έξω από το στενάκι της μέδουσας με αμάξι.Ήταν λοιπον στον πεζόδρομο έξω από το στενάκι μία μελαχροινή γυρισμένη πλάτη είχε και λίγο ανοιχτά τα πόδια(απ τους πολλούς..μαλλον?),ρε τη κωλάρα ήταν αυτή παναγιά μου.Δεν έχω πάει μέδουσα γιατί μου έχουν πει ότι δύσκολα κανεις κατι κι ότι δεν έχει πολυ καλές γκόμενες,αλλά ήταν κόλαση αυτό.Καθώς προχωρουσα με ταμαξι γυρίζει και φάτσα.Πολύ ωραίο σώμα και βλέμμα κάβλα(νομίζω γαλάζιοι οφθαλμοι),λίγο με Πάολα των ριάλιτη εμοιαζε.Ξέρει κανείς τίποτα?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ παιδιά πέρναγα, κάπου προχτές το βράδυ έξω από το στενάκι της μέδουσας με αμάξι.Ήταν λοιπον στον πεζόδρομο έξω από το στενάκι μία μελαχροινή γυρισμένη πλάτη είχε και λίγο ανοιχτά τα πόδια(απ τους πολλούς..μαλλον?),ρε τη κωλάρα ήταν αυτή παναγιά μου.Δεν έχω πάει μέδουσα γιατί μου έχουν πει ότι δύσκολα κανεις κατι κι ότι δεν έχει πολυ καλές γκόμενες,αλλά ήταν κόλαση αυτό.Καθώς προχωρουσα με ταμαξι γυρίζει και φάτσα.Πολύ ωραίο σώμα και βλέμμα κάβλα(νομίζω γαλάζιοι οφθαλμοι),λίγο με Πάολα των ριάλιτη εμοιαζε.Ξέρει κανείς τίποτα?

Μελανι τη λενε φιλε.γερμανικο 22 αλλα την τρωει χανιωτης.Απιστευτο.
 

Επισκέπτης
παιδιά κανά νέο από την Αννίτα?Έγινε όντως κρυόκολη και ψυχρή όπως είχε γράψει ένας συναγωνιστής πιο πάνω?Χθες πήγα μια βόλτα απο Μινωως αλλά είχε αρκετό κόσμο που περίμενε στην Αννίτα και έτσι πήγα στην Κορίνα δίπλα οπού οι υπηρεσίες της έχουν ξεπέσει τελιώς.Ούτε καν στον κόπο δεν μπήκε να υποκρίθει.Δεν μίλαγε καθόλου και γενικά ήταν πολύ ψυχρή,έδειχνε να βαρίετε αφάνταστα και μέσα σε 10 λεπτά με έδιωξε παρόλο που δεν υπήρχαν αλλοί πελάτες να πεις οτί βιαζόταν...
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά κανά νέο από την Αννίτα?Έγινε όντως κρυόκολη και ψυχρή όπως είχε γράψει ένας συναγωνιστής πιο πάνω?Χθες πήγα μια βόλτα απο Μινωως αλλά είχε αρκετό κόσμο που περίμενε στην Αννίτα και έτσι πήγα στην Κορίνα δίπλα οπού οι υπηρεσίες της έχουν ξεπέσει τελιώς.Ούτε καν στον κόπο δεν μπήκε να υποκρίθει.Δεν μίλαγε καθόλου και γενικά ήταν πολύ ψυχρή,έδειχνε να βαρίετε αφάνταστα και μέσα σε 10 λεπτά με έδιωξε παρόλο που δεν υπήρχαν αλλοί πελάτες να πεις οτί βιαζόταν...
Ετσι ακριβως και με εμενα η κορινα. Εντελως ψυχρη και αγελαστη, σαν να γαμαγες μια πλαστικη κουκλα, μαλλον σαν αγγαρεια το βλεπει το επαγκελμα της... η αννιτα ειχα παει 2 φορες και ειχα μεινει ευχαριστημενος αλλα δεν ξερω αν ψυχραθηκε και αυτη...(τι στο καλο? τις πειραζει το κλιμα των χανιων?) Εκει οπου παλιοτερα ηταν η κατερινα και η εμη, τωρα η πορτα γραφει κατια. την εχει δει κανεις μηπως? επισης δεν εχω δοκιμασει ακομα την χριστιαννα (χριστινα) αξιζει να παω?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε νικο που μου εστειλες pm δεν ασχολουμαι με αυτο το σπορ.Τη βρισκω με το αγαπητηλικη.Συμβουλη: αν βγαλεις στριπτιζου γκομενα στα δινει ολα...Εσυ πηγες και παντρευτηκες τι να σου κανω ;
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια καινουργια γκόμενα που λέει ότι πηδιέται και από κόλο με 50 ευρώ , την έχει πάρει κανείς ? Μηπως είναι τραβέλι ? Είναι πάντος και λίγο αυθάδης , Πήγα να τσεκάρω και μου λέει να μην ξαναπατίσω γιατί δεν την πήδηξα .
Είναι στο πρώτο σπιτάκι που έχει δυο χώρους, Εχει παντού ταμπέλες ότι το κάνει και από πίσω με 50.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Φιλε σε πιο πρωτο σπιτακι απο πια μερια διευκρινησε για περετερω βοηθεια
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φιλε νικο που μου εστειλες pm δεν ασχολουμαι με αυτο το σπορ.Τη βρισκω με το αγαπητηλικη.Συμβουλη: αν βγαλεις στριπτιζου γκομενα στα δινει ολα...Εσυ πηγες και παντρευτηκες τι να σου κανω ;

Ούτε και γω ασχολούμαι με το άθλημα απλά έπιασε κάτι το αφτί μου και ρώτησα. Το ότι παντρεύτηκα δεν σημαίνει και κάτι :)
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Μια καινουργια γκόμενα που λέει ότι πηδιέται και από κόλο με 50 ευρώ , την έχει πάρει κανείς ? Μηπως είναι τραβέλι ? Είναι πάντος και λίγο αυθάδης , Πήγα να τσεκάρω και μου λέει να μην ξαναπατίσω γιατί δεν την πήδηξα .
Είναι στο πρώτο σπιτάκι που έχει δυο χώρους, Εχει παντού ταμπέλες ότι το κάνει και από πίσω με 50.
Αν ειναι τραβελι μακρυα απο εμας.... απο εμφανιση γενικα πως ειναι?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Πληροφορια καλη θα σου δωσω 900.Στα στριπτιζ 8 στις 10 εχουν γκομενο ντοπιο.Δοκιμασε οι αλλοι ειναι πιο μαγκες δηλαδη? τροπο θελει... :think: :think: :think: :think: :think: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τι έγεινε ρε κοπέλια? Νεκρώσαμε εδώ κάτω?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Το παρον το βλεπο ζοφερο, νεκρα, ξεραιλα. Να πω για το παρελθον ετσι για να ζωντανεψουν οι μνημες των παλιων. Απο την Μινωος πρωτοπέρασα πριν απο 30 χρονια. Μεγαλη αιγλη τοτε, φουλ ο δρομος απο κοκκινα (ναι κοκκινα - μονο κοκκινα) λαμπακια,και επιτης Μινωος και στα στενακια, μεχρι στο δρομο που κατεβαινει απο την Σπλαντζια στο λιμανι εφτανε η χαρη τους.(Η ταμπελα "ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ" για να μη μπερδευεσαι την συναντουσες παντου.) Απο τραβελια? Αγνωστη λεξη για την εποχη εκεινη. Βεβαια παιζανε και κατι μπαζα, αλλα οι πιο πολλες ητανε καλα μουνια. Δεν πολυπηγαινα διοτι δεν ειχα οικονομικη ευχερια (200 δρχ θελανε τοτε)εν το μεταξυ στα 17 μου εβγαλα και την πρωτη μου γκομενα.
Ετυχε τοτε και ειχα ενα φιλο που ειχε ενα ψιλικατζιδικο στη περιοχη και που και που πηγαινα και τον εβλεπα. Ενα απογευμα μου λει οτι εσκασε μυτη ενα φοβερο μουνι, ξανθια, πανεμορφη, πιτσιρικα, Τζενη τη λεγανε. Βουρ εγω εγω για το σπιτι. Ητανε το δευτερο -αν δεν κανω λαθος- μπουρδελο που συναντουσες οπως κατεβαινες στη Μινωος. Ητανε κλειστο, αλλα ειδα φως μεσα και κτυπησα. Τακτοποιουσαν το μπουρδελο και μου ειπαν οτι ειναι κλειστα. Ποτε θα ανοιξετε ρωταω εγω? αυριο στις 4 το απογευμα μου λενε. Οποτε την εκανα σκασιαρχειο απο το Γυμνασιο (ημουν απογευματινος) και στη8ηκα πρωτος-πρωτος. Γαμω τα μουνακια και φοβερο γαμηση. Ξαναπηγα μετα απο 2-3 μηνες- τοσο εκανα να μαζεψω το 200 αρι (φυσικα τοτε περιμενα στην ουρα) αλλα η συμπεριφορα της δεν ειχα αλλαξει.  ;)
Καθησε κανα 7μηνο και μετα εφυγε. Ακουσα οτι εγινε καποιο φονικο για παρτι της αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Την ξαναδα μετα απο 3 χρονια (early 80's) σε ενα μπαρακι. Με θυμοταν οχι φυσικα σαν πελατη αλλα γιατι με εβλεπε και μιλουσαμε στο ψιλικατζιδικο. Μου ειπε οτι ξαναρθε και εγω ξαναπηγα. Οπως και την πρωτη φορα, ιδια συμπεριφορα, φανταστικο γαμηση. Απο τοτε δεν ξαναπερασα απο την Μινωος ουτε για μπουρδελοτσαρκα.(καλη της ωρα παντως οπου και αν βρισκεται τωρα.)
Καλες και αγιες οι κοπελες αλλα σε μπουρδελο εγω δεν πηδαω τωρα και 25 χρονια ουτε αν με πληρωσουνε. Κατ αρχας δεν κανουνε μπανιο καθως εναλασονται οι πελατες, οποτε εγω το βλεπω οτι θα ακουμπησω τη μουρη μου εκει που ο προηγουμενος ειχε ακουμπησει το κ@υλι του. :rockon:
Προτιμω τα CG, ενα ντουζ βρε παιδι μου θα το κανουνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom