Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά πήγα ΑΝΙΤΑ.Καλή ήταν.Αξίζει να την δοκιμάσεις
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια με το όνομα Μανταλένα στη Μίνοως??????
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια με το όνομα Μανταλένα στη Μίνοως??????
Πριν κανα μηνα που ειχα περασει εγω ειχα δει αυτο το ονομα και ειχα ρωτησει εδω στο φορουμ αν την ξερει κανεις αλλα δεν πηρα απαντηση. Τωρα μαλλον πως εχει φυγει.Ειναι 2 καινουριες παντως που εγω δεν τις εχω δει. Η Ευα και η Ντανιελα νομιζω ειναι το ονομα(στην γωνια που παλια ηταν η ρενα το τραβελι)
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα παρασκευή στιν μινοος κατα τισ 7 αλλα η κορίνα η τσεχα καθως και η περίφημη ανίτα έλειπαν.Τα σπιτια τους ηταν κλειστά!πως και ετσι?
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Ανιτα είναι 'ολα τα λεφτα. Σου κάνει ότι στάσεις τις ζητήσεις και στο τέλος αν θέλεις τελειώνεις και στο στόμα της . Μετά αν είσαι τυχερός ξαπλώνει και αράζει στο πλάι σου και κουβεντιάζετε . Ούτε γκόμενα μου να ήταν .
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Διαβάστε τις Κρητικές Αγγελίες ή μπείτε στο site τους. Παίζουν 2 Ελληνίδες με ραντεβού.....80 ευρώ. Άντε πάλι ο θείος sony!!! ;)
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Η μία αγγελία είναι Χανιά, η άλλη που είναι 25 ετών πηγαινοέρχεται Χανιά-Ηράκλειο.....τα υπόλοιπα ψάξτε τα! ;)
 

Επισκέπτης
Η Ανιτα είναι 'ολα τα λεφτα. Σου κάνει ότι στάσεις τις ζητήσεις και στο τέλος αν θέλεις τελειώνεις και στο στόμα της . Μετά αν είσαι τυχερός ξαπλώνει και αράζει στο πλάι σου και κουβεντιάζετε . Ούτε γκόμενα μου να ήταν .

lol?Ελεος...άμα έχει άλλους πελάτες κάθετε κ κουβεντίαζει μαζί σου?
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά ήταν μεσημεράκι . Δεν είχε και κόσμο. Μην φανταστής ότι έμεινε κανα δυο χρόνια, κανα τεταρτάκη άραξε .
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
αν είναι μεσημέρι κερνάει και φαγητό...
 

Αρης2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η μία αγγελία είναι Χανιά, η άλλη που είναι 25 ετών πηγαινοέρχεται Χανιά-Ηράκλειο.....τα υπόλοιπα ψάξτε τα! ;)


Αγαπητοί φίλοι, πήγα με την Αννα. (Ευχαριστώ, sonyp900!). Εχει καπως βαρύ σώμα, αλλά είναι πολύ θερμή, φιλότιμη και έμπειρη. Εμεινα πολύ ευχαριστημένος, παρά τα 80 Ευρουλάκια σύν το ξενοδοχείο. Μου είπε πως είναι απο Θεσ/νίκη και θα μείνει στα Χανιά μέχρι τα μέσα Δεκέμβρη. Για όσους ενδιαφέρονται, η αγγελία της στις "Κρητικές Αγγελίες" αρχίζει: Κυρία εμφανίσιμη ζητά γνωριμία με κύριο αξιόλογο και εχέμυθο,... και το κινητό τηλέφωνο τελειώνει σε 731.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Είναι και γαμώ τα MILF.....και ΒΥΖΑΡΕΣ!!! Εγώ θα την ξανατιμήσω. ;)
 

l@lakhs

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εχει δοκιμασει κανεις καμια αλλη απο κρητικες αγγελιες?
βρηκα καμια 10αρια καλες αγγελιες
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι, πήγα με την Αννα. (Ευχαριστώ, sonyp900!). Εχει καπως βαρύ σώμα, αλλά είναι πολύ θερμή, φιλότιμη και έμπειρη. Εμεινα πολύ ευχαριστημένος, παρά τα 80 Ευρουλάκια σύν το ξενοδοχείο. Μου είπε πως είναι απο Θεσ/νίκη και θα μείνει στα Χανιά μέχρι τα μέσα Δεκέμβρη. Για όσους ενδιαφέρονται, η αγγελία της στις "Κρητικές Αγγελίες" αρχίζει: Κυρία εμφανίσιμη ζητά γνωριμία με κύριο αξιόλογο και εχέμυθο,... και το κινητό τηλέφωνο τελειώνει σε 731.
Επειδή θα είμαι Χανιά αρχές Νοεμβρη αν μπορείς στείλε ένα τηλ με Pm. Οταν λές βαρύ σώμα εννοείς χοντρή? Αν θές δώσε ένα αναλυτικό review.
 

l@lakhs

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
για δωστε περισοτερες πληροφοριες για την Αννα απο κρητικες-αγγελιες
 

Επισκέπτης
Η Ανίτα είναι ακόμα Χανία η έφυγε οπως είχε ακουστεί σε ενα προηγούμενο ποστ?
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Φίλε sonyp900 και Αρη σας ευχαριστώ πολύ. Από την τελευταία επικοινωνία μόλις σήμερα κατάφερα να μπω στο site!!! Θα πράξω και θα σας πω........
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
παιδια τι γινεται εχουμε τιποτα νεο απο μινοως μερια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom