Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Α ρε φίλε τι μου θύμησες!!!Πήγαινα και εγώ στη ΤΖΕΝΗ και έκανα καταθέσεις.Μάλιστα αυτή μου πήρε και παρθενιά.Στο σχολείο υπήρχε το σλόγκαν(Αχ Τζένη...)Τα 200αρια και εγώ τα μάζευα με πολύ εβλάβια.Εγώ φίλε μου ακόμα πηγαίνω καμιά φορά και καταθέτω γιατί μου αρέσουν οι πουτάνες.Ξέρει κανείς να μου πει εαν παίζει τίποτα καλό σήμερα?Έχουν κλειστά μήπως λόγω εκλογών?Πάντως πρέπει να πω ότι όταν πάω συνήθως με περιούνται οι κοπάλες καλά θα έλεγα.Ξέρω και των συμπεριφέρομαι καλά.
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Α ρε φίλε τι μου θύμησες!!!Πήγαινα και εγώ στη ΤΖΕΝΗ και έκανα καταθέσεις.Μάλιστα αυτή μου πήρε και παρθενιά.Στο σχολείο υπήρχε το σλόγκαν(Αχ Τζένη...)Τα 200αρια και εγώ τα μάζευα με πολύ εβλάβια.Εγώ φίλε μου ακόμα πηγαίνω καμιά φορά και καταθέτω γιατί μου αρέσουν οι πουτάνες.Ξέρει κανείς να μου πει εαν παίζει τίποτα καλό σήμερα?Έχουν κλειστά μήπως λόγω εκλογών?Πάντως πρέπει να πω ότι όταν πάω συνήθως με περιούνται οι κοπάλες καλά θα έλεγα.Ξέρω και των συμπεριφέρομαι καλά.
Εγω παντως απ οτι θυμαμαι ειχα περασει μια βολτα απο την μινωος οταν ειχαμε τις νομαρχιακες και δημοτικες εκλογες και ηταν ανοιχτα ολα τα σπιτια. Οποτε αν θελεις πηγαινε κι εσυ να δεις και να μας πεις αν παιζει τιποτα καλο αυτες τις μερες.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Σε πιοια μου προτείνεις να πάω .κάπιοια Χριστίνα λέει τίποτα?
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
την χριστινα δεν την εχω δει, αλλα απ οτι εχω διαβασει εδω, καλη πρεπει να ειναι. Πολυ καλη στο δωματιο (αν οχι η καλυτερη) ηταν η αννιτα την οποια και σου προτεινω. Απλα καποιος ειχε γραψει οτι τωρα τελευταια εχει χαλασει και οτι εχει γινει λιγο παραξενη...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Α ρε φίλε τι μου θύμησες!!!Πήγαινα και εγώ στη ΤΖΕΝΗ και έκανα καταθέσεις.Μάλιστα αυτή μου πήρε και παρθενιά.Στο σχολείο υπήρχε το σλόγκαν(Αχ Τζένη...)Τα 200αρια και εγώ τα μάζευα με πολύ εβλάβια.Εγώ φίλε μου ακόμα πηγαίνω καμιά φορά και καταθέτω γιατί μου αρέσουν οι πουτάνες.Ξέρει κανείς να μου πει εαν παίζει τίποτα καλό σήμερα?Έχουν κλειστά μήπως λόγω εκλογών?Πάντως πρέπει να πω ότι όταν πάω συνήθως με περιούνται οι κοπάλες καλά θα έλεγα.Ξέρω και των συμπεριφέρομαι καλά.
Πιστευω οτι μιλάμε για την ιδια Τζένη. Την λεπτούλα /ξανθια/20αρα τοτε. Το λέω διοτι τοτε υπηρχαν (μαλλον κανα χρονο πιο πριν) αλλες δυο Τζενες μεσα στο στενο, και οι 2 καλές, γυρω στα 28-30 η μια μελαχρινη και η αλλη ξανθια.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χιστες μου αν και Αθηναιος εζησα 6 μηνες χανια λογω στρατου.....θυμαμαι στο κεντρο των χανιων εκει που ειναι τα ΚΤΕΛ τα πουλμαν σε ενα στενακι διπλα ειχε ενα μαγαζι....δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχε μεσα 6-7 πορνιδια επερνες το ποτο σου την κερναγες και αυτη αλλο ενα ποτο και αρχιζε τα τσιμπουκια μεσα στο μαγαζι.....
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τώρα που θα κλείσει η Μίνωος για ανακαίνηση μπορεί να έρθει και τίποτα πιο ποιοτικό στο τέλος!!! :)
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Μην περιμένεις πολλά.Ανακαίνηση στη Μίνωος κάνουν όχι στα τρελοκόριτσα :boobies:!!!! Απλά για κάμποσο διάστημα θα στραβοπατάς μέχρι να φτάσεις στον προορισμό σου. :think:
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά΄πήγα σήμερα Μινωος.Χριστίνα milf : Πολύ καλή πίπα  με γλύψιμο.
Κορίνα τσέχα : Βαριέται που ζει μέτρια πίπα / μέτρια σε όλα. Αννίτα από Ρωσία:Πολύ καλή πίπα με γλύψιμο όλες τις στάσεις και γενικά καλή συμμετοχή.
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά΄πήγα σήμερα Μινωος.Χριστίνα milf : Πολύ καλή πίπα  με γλύψιμο.
Κορίνα τσέχα : Βαριέται που ζει μέτρια πίπα / μέτρια σε όλα. Αννίτα από Ρωσία:Πολύ καλή πίπα με γλύψιμο όλες τις στάσεις και γενικά καλή συμμετοχή.
καλα πηρες και τις 3 την ιδια μερα την μια μετα την αλλη? τι εισαι εσυ βρε θηριο... ΑΞΙΟΣ!!  :thumbsup:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Πιστευω οτι μιλάμε για την ιδια Τζένη. Την λεπτούλα /ξανθια/20αρα τοτε. Το λέω διοτι τοτε υπηρχαν (μαλλον κανα χρονο πιο πριν) αλλες δυο Τζενες μεσα στο στενο, και οι 2 καλές, γυρω στα 28-30 η μια μελαχρινη και η αλλη ξανθια.

Βεβαια πολυ μεγαλη η Τζενη.Ειχε και ολοσωμη αφισα τοτε στον τοιχο.ΑΠΑΙΧΤΗ.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Βεβαια πολυ μεγαλη η Τζενη.Ειχε και ολοσωμη αφισα τοτε στον τοιχο.ΑΠΑΙΧΤΗ.

Τζενη, Τζενούνα, Τζενάρα εοεε εοεεε εοεεεε.

Αν κατα τυχη παρακολουθεις το φορουμ ριξε κανα μυνημα.
Ειμαι σιγουρος πως παρα τα χρονια που περασανε εσυ
παραμενεις γοητευτικη και πανεμορφη οπως τοτε.
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
ποια αλλη αξιζει κανεις να επισκεφτει στη μινοως αυτο το καιρο εκτος απτην αννιτα που την εχω βαρεθει πλεον.
εχει παει κανεις καμια τσαρκα τελευταια?
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Απεναντι απο το σοφακι εκει που παλιοτερα ηταν η κατερινα μαλλον εχει ερθει καποια που την λενε Ευα αλλα δεν την εχω δει. επισησ στην γωνια, εκει που παλιοτερα ηταν η ρενα το τραβελι, πρεπει να εχει ερθει κι εκει μια καινουρια.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τίποτα σε τηλεφωνική παραγγελία έχει πετύχει κανείς? Περιμένω κάτι πληροφορίες από εβδομάδα μπας και δούμε φως.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει τίποτα καλό στα Χανιά?Πήγα την Πέμπτη στην Χριστίνα.Είναι ωραία κοπέλα αλλά απόσυμεροχή στο δωμάτιο είναι τελείως άχρηστη.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Χιστες μου αν και Αθηναιος εζησα 6 μηνες χανια λογω στρατου.....θυμαμαι στο κεντρο των χανιων εκει που ειναι τα ΚΤΕΛ τα πουλμαν σε ενα στενακι διπλα ειχε ενα μαγαζι....δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχε μεσα 6-7 πορνιδια επερνες το ποτο σου την κερναγες και αυτη αλλο ενα ποτο και αρχιζε τα τσιμπουκια μεσα στο μαγαζι.....
μηπως ξερεις το ονομα του μαγαζιου? εγω καθοτι εχω Κρητικη καταγωγη τα μονα που ξερω στα Χανια ειναι το Medusa και Diamonds.Αν ξερετε τιποτα αλλα κωλομπαρα που να γινεται παιχνιδι ας τα γραψετε  ;)
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μάλλον το Παρά Πέντε λέει.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στο κέντρο είναι απέναντι από την είσοδο του ΚΤΕΛ στο στενό. Έχω να πάω μερικά χρόνια αλλά παλιά είχε καλά κομμάτια και είχε και χώρο στην αυλή από πίσω για έξτρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom