Νέα

Ενοικίαση σπιτιού/Μεσιτικά γραφεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Είναι ιδιαίτερη περίπτωση φαίνεται, είναι κάτι μεταξύ ξενοδοχείου και πολυκατοικίας που ανήκει σε εταιρία;
Ένα άλλο θέμα είναι ότι οι πόρτες ανοίγουν με κάρτες, ηλεκτρονικά δηλαδή και αυτοί έχουν πρόσβαση από το κινητό τους, δηλαδή μπορούν να ανοίξουν οποιαδήποτε πόρτα οποιαδήποτε στιγμή και απομακρυσμένα....
Όμως... παρέχονται έτσι πολλές ανέσεις/ασφάλεια...
Δηλαδή αν ξεχάσεις το κλειδί κάρτα, ούτε πληρώνεις κλειδαρά ούτε περιμένεις.
Υπάρχουν παντού κάμερες, και το θυροτηλέφωνο σούπερ εξελιγμένο

Θα με βόλευε πολύ εμένα για σπίτι αλλά και για επαγγελματικό χώρο, που κάνω τα μασάζ ξέρεις, από το να είμαι σε καμία πολυκατοικία στην μιχαήλ βόδα με ξύλινα κουφώματα, υπερυψωμένο ισόγειο που μπορει να έρθει κανας τρελός/αλλοδαπός που αντί να με πάρει τηλέφωνο να χτυπάει τα τζάμια....
Εσείς θα πηγαίνατε/και θα πληρώνατε σε τέτοιο χώρο;

Θα δείξει από Δευτέρα τώρα, περιμένουμε απάντησή τους, αφού στο εκκαθαριστικό θέλουν να φαίνεται εισόδημα μεγαλύτερο του ενοικίου. Δηλαδή κάποιος που βγάζει μαύρα δεν θα μπορούσε να νοικιάσει εδώ...

Θα σας ενημερώσω.... Είναι δίπλα στο μουσείο ρε γαμώτο, και δίπλα από παρκινγκ...
Κ αν κατι στραβωσει δεν σε αφηνουν να μπεις,:headbang:ασε που αργα ή γρηγορα θα τους κανει εντυπωση το πληθος των επισκεπτων σου:fuck1::cum::2on1::pipa1:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Κ αν κατι στραβωσει δεν σε αφηνουν να μπεις,:headbang:ασε που αργα ή γρηγορα θα τους κανει εντυπωση το πληθος των επισκεπτων σου:fuck1::cum::2on1::pipa1:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:

αυτό σκεφτόμουν κι εγώ.... αφού θα πάρουν την εγγύηση.... τι τα θέλουν τα εκκαθαριστικά κτλπ μωρέ, αφού αν δεν τους πληρώσεις μπορούν να σε κλειδώσουν έξω
το ειπα σε αυτήν που μου το έδειχνε ότι θα κάνω και μασάζ και γι αυτο μπορεί να χρησιμοποιώ πολύ τα πλυντήρια , γι αυτό το ανέφερα και μου είπε δεν υπάρχει θέμα
και ούτως η άλλως έχει 30 διαμερίσματα η πολυκατοικία....
και ίσα ίσα που σου λένε μπορείς να αράζεις με φίλους στους κοινόχρηστους χώρους, αίθουσα με μπιλιάρδο και ταράτσα

Επίσης... δεν θα έχω και τόσο κόσμο... θα έχω περιορισμένα ραντεβού, καθώς θα εργάζομαι και σε κανονική δουλειά.... για να το πληρώνω βλέπεις.... οπότε ίσως ένα την ημέρα και ιδίως στα ρεπό μου περισσότερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Το νοίκιασα... :confused:
Από τις 14/8 γιατί φοβήθηκα μήπως το χάσω.
Υπογράψαμε εκείνη την ημέρα συμβόλαιο που μου έδωσε και αντίγραφο. Περιέχει και κανονισμούς, καθώς είναι σαν ξενοδοχείο... λέει πως δεν επιτρέπεται να φέρνεις δικούς σου τεχνικούς κτλπ και διάφορα άλλα.
Εν τω μεταξύ δεν δούλευε το αιρκοντίσιον... οπότε όλες αυτές τις μέρες δεν έμενα, μόνο μετέφερα κάποια πράγματα.
Σήμερα έφτιαξαν και το αιρκοντισιον, και εμφανίστηκε και στο taxisnet όπου το έκανα αποδοχή...

κάποιοι από εσάς λογικά θα το δείτε και από κοντά :grin:

τώρα θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω εντός του άλλου μήνα με κάποιον διαχειριστή εδώ στο bourdela να ρωτήσω αν επιτρέπεται και πως, να διαφημίσω το μασάζ, γιατί όσες φορές τους έχω στείλει μήνυμα δεν μου έχουν απαντήσει....
αν έχουμε κανένα μέσον με διαχειριστή/moderator πείτε μου όνομα προφίλ να του στείλω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom