Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
καλημέρα παιδιά
κάτι παίζει με μασαζ + αλλα πίσω απο posto italiano....
ξέρεις κανεις λεπτομερειες ????
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το πιο σπαστικό είναι αυτή με το γραφείο γνωριμιών που έχει 4-5 αγγελείες και παίρνεις τηλέφωνο και απαντάει η ίδια, της την είπα μια μέρα και την πήρανε τα γέλια......χαχαχαχα.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Το πιο σπαστικό είναι αυτή με το γραφείο γνωριμιών που έχει 4-5 αγγελείες και παίρνεις τηλέφωνο και απαντάει η ίδια, της την είπα μια μέρα και την πήρανε τα γέλια......χαχαχαχα.

ε μα και αυτη εχει γεμισει της αγγελειες και απλα εχει 3-4 διαφορετικα τηλεφωνα!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αυτές που σου λέω εγώ είναι στις Κρητικές Αγγελείες, εφημερίδα από Ηράκλειο.....αυτή με το κλαμπ παίζει στα Χανιώτικα Νέα ;)
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αυτές που σου λέω εγώ είναι στις Κρητικές Αγγελείες, εφημερίδα από Ηράκλειο.....αυτή με το κλαμπ παίζει στα Χανιώτικα Νέα ;)
οταν λες κλαμπ θες να πεις γραφειο συνοικεσιων η κατι αλλο?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι αυτή τη μαλακία......με τα 50-100 ευρώ.....να γίνεις μέλος.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Mαγκες δεν παιρνετε δρομο λεω εγω. Καλοκαιριατικα στα Χανια και δεν μπορειτε να πηδηξετε? αστε ρε το δουλεμα, καθως και τις μαλακιες. Ενα σωρο γκομενες κα8ονται μονες αυτη τη στιγμη στο Κουμ Καπι.
====================
"Στη Μινοως παιζει κατι καλο"
γιατι δεν πατε να δειτε? Σιγα το πραγμα, σε 10 λεπτα εχετε γυρισει ολη την Μινοως.
Εκτος αν ειστε τοσο κακασχημοι που δεν σας θελουν ουτε οι ...τανες.
=====================
Ο αλλος θα μου πει: Ρε φιλε ειμαι παντρεμενος και θελω διακριτικοτητα.
Γαμω το φελεκι μου γαμω. Ειναι τοσο ευκολο και αυτο, μα τοσο ευκολο. Παντου εχει βιζιτουδες, μα παντου-παντου. Και ξανα γαμω το φελεκι μου. Μονο στα ποδια μου τυχαινουν ολες, ειδικα τωρα που δεν γουσταρω αλλες καταστασεις.
====================
Μη στειλει κανεις ΡΜ, δεν θα απαντησω, απλως αφηστε τον υπολογιστη σας και βγειτε λιγο εξω.
 
:headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Λευτέρη.......φταίει το πράσινο πουκαμισάκι ρε!!!!! :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Mαγκες δεν παιρνετε δρομο λεω εγω. Καλοκαιριατικα στα Χανια και δεν μπορειτε να πηδηξετε? αστε ρε το δουλεμα, καθως και τις μαλακιες. Ενα σωρο γκομενες κα8ονται μονες αυτη τη στιγμη στο Κουμ Καπι.
====================
"Στη Μινοως παιζει κατι καλο"
γιατι δεν πατε να δειτε? Σιγα το πραγμα, σε 10 λεπτα εχετε γυρισει ολη την Μινοως.
Εκτος αν ειστε τοσο κακασχημοι που δεν σας θελουν ουτε οι ...τανες.
=====================
Ο αλλος θα μου πει: Ρε φιλε ειμαι παντρεμενος και θελω διακριτικοτητα.
Γαμω το φελεκι μου γαμω. Ειναι τοσο ευκολο και αυτο, μα τοσο ευκολο. Παντου εχει βιζιτουδες, μα παντου-παντου. Και ξανα γαμω το φελεκι μου. Μονο στα ποδια μου τυχαινουν ολες, ειδικα τωρα που δεν γουσταρω αλλες καταστασεις.
====================
Μη στειλει κανεις ΡΜ, δεν θα απαντησω, απλως αφηστε τον υπολογιστη σας και βγειτε λιγο εξω.
 
:headbang: :headbang: :headbang:
Καλά γάμα τις εσύ ολες μεγαλε γαμια και ασε μας εμας να ψαχνουμε.
Για την μινωος θα συμφωνησω οτι οποιος ενδιαφερεται σε 10 λεπτα εχει δει τι υπαρχει...
Τωρα για το παντου εχει βιζιτουδες...Κατι 40αρες θειες εχει εδω μονο για βιζιτα,εκτός απο τα στριπ κ κωλομπαρα όπου σιγουρα εαν κουνησεις χρημα κάτι μπορει να γινει αν πετυχεις καμια που να τα κανει αυτα.
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
sonyp900 περιμενουμε ανταποκρισι απο μινοως!!! :pipa2:οσο για τον Λευτέρη κατουρα και λιγο!!!! :jerking: :jerking: :zfuck: :zfuck:ενα θα σας πο
!!!αμα θελετε να ζισετε τιν απολιτι κρεπαλι :tits2: :kissass: :fuck2: :knockinb: στιλετε μου πμ να σας δοσω πλιροφοριες!!! :boobies:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
sonyp900 περιμενουμε ανταποκρισι απο μινοως!!! :pipa2:οσο για τον Λευτέρη κατουρα και λιγο!!!! :jerking: :jerking: :zfuck: :zfuck:ενα θα σας πο
!!!αμα θελετε να ζισετε τιν απολιτι κρεπαλι :tits2: :kissass: :fuck2: :knockinb: στιλετε μου πμ να σας δοσω πλιροφοριες!!! :boobies:
Ισα ρε αγαμητε, που περιμενεις να πας Ται να πηδηξεις. φανταζομαι τι σκατοφατσα εχεις.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
pandos sigoura kaliteri apo tin dikiasou!!!!xekola ligo apo ta xania kai meta milamou!!!!!xaxaxaxaxaxaxaaaaaaa
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
απο περιεργεια ποσο παει το μαλι στην Μινωος
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω στα 30 καπου,δεν ειναι και 100% σηγουρο εχω να παω 2 χρονια

PATTAYA666 σου εστειλα πμ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
νομιζω στα 30 καπου,δεν ειναι και 100% σηγουρο εχω να παω 2 χρονια

PATTAYA666 σου εστειλα πμ
Γιατί ρε φίλε,επισκέψου!!!!!
Στα 30 ευρω ειναι,επιβεβαιώνω.
Κάτι ψιλοκαλά φερνει το καλοκαιράκι.

Είναι μια ρουμάνα μετριου υψους τωρα στη μινωος,Μιρελα την λενε εχει ωραιο σωμα και πολυ εξυπηρετικη μεσα χωρις βιασυνη.σε ενα σπιτι με πολλες σκαλες που γραφει στουντιο στην πορτα του.Ίδια τιμη ειναι αλλά λεει εχει και προγραμματα μισης-μιας ωρας με εξωφρενικά(για μενα),ποσά.

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ρε τι ρωτάς?θα πικραθουμε,χαχα!!!!!!

100 για μισαωρο λεει και 200 για 1 ωρα.Ρε αστο άμα δεν εχει κινηση καθεσαι 10-15 λεπτα με 30.....

πιστευω θα ηθελε και αλλος να ρωτισει αρα καλα ρωτησα και καλα απαντησες και εσυ ;)
οχι και 100 ομως...αν το δεις εξυπνα λιγο με 100 ευρω θα γαμησεις 3 διαφορετικες πουτανες και θα σου μηνουν και 10 ευρω να φας σουβλακια γιατι δεν θα την παλευεις μετα  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Είχα την τιμή πριν λίγες ώρες να συναντίσω τον Πίτσι και τον "Ασπρούλη" στα Χανιά. Έρχεται φωρτομένος φώτο και νέα από το ρεπορτάζ του σε Χανιά και Ηράκλειο!!!  :boobies: :boobies:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
περιμενουμε ανταποκρισι γιατι πολυ πισο εχοθμε μινι στιν ενιμεροσι!!!! :pipa2: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom