Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Το Σοφακι, το ξαναλεω δυνατα, ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΕΙ ΠΙΑ. Πραγματικα λυπαμαι, γιατι παλια ηταν SUPER. Οσο για το Ρωσσιδακι που λες, για πες περισσοτερα.......

το ρωσακι ειναι απο την πορτα που εχει το μεγαλο μπεντενι το πρωτο αριστερα.μια φορα πηγα και το ευχαρηστηθηκα,την δευτερη πηγα λιγο αργα και εκλεινε εκεινη την ωρα και ξενερωσα.
ειναι νταρντανακι με μικρα βυζια ομως.εχει κατι λιγα κιλα αλλα στα ορια.μου εκανε ωραιο γαμησει λες και το ευχαριστιοτανε.δεν τρελενετε να σε τελειωσει.δεν εχει προβλημα για στασης.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Thx man, θα το τιμησω σημερα κιολας
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
χανιωτες λεω να παμε για meeting στα μπουρδελα να βγαλουμε αξιολογηση,μετα καφεδακι κτλ να αναλυσουμε της φασης του αγωνα :2funny:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Εντωμεταξυ, παιζει και μασατζιδικο στα Χανια για οσους δεν ειναι γνωστες, καθως επισης και παλληκαρι με BMW που κανει διανομη κατ' οικον ή σε στελνει σε δικο του χωρο (συνηθως Rooms for rent, παντα διακριτικα). Οποιος ενδιαφερεται, περισσοτερες πληροφοριες αυριο, γιατι τωρα παω για Ρωσσιδακιιιιιιιιιιιιιιιι......
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
φιλε στειλε πμ για την περιπτωση με το παλλουκαρι με BMW.μετα στην ρωσιδα!!
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα ρε μαγκες για δωστε καμια λεπτομερια γιατι το σαββατο θα κατεβω απο Αθηνα κατω και πρεπει να δοκιμασω κατι και στα Χανια.Ευχαριστω
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα ρε μαγκες για δωστε καμια λεπτομερια γιατι το σαββατο θα κατεβω απο Αθηνα κατω και πρεπει να δοκιμασω κατι και στα Χανια.Ευχαριστω

ξερεις τα μπουρδελα εκει πως ειναι?στο λεω γιατι αν δεν ξερεις την περιοχη δεν θα καταλαβεις και να σου πω
παντως εχει 2 τραβελια για να αποφυγεις και ειναι ενα μπορδελο με μια πολυ μεγαλη σκαλα,μην πας εκει.παντα σαβουρες φερνει.
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξερεις τα μπουρδελα εκει πως ειναι?στο λεω γιατι αν δεν ξερεις την περιοχη δεν θα καταλαβεις και να σου πω
παντως εχει 2 τραβελια για να αποφυγεις και ειναι ενα μπορδελο με μια πολυ μεγαλη σκαλα,μην πας εκει.παντα σαβουρες φερνει.
οχι φιλε δεν εχω ιδεα πως ειναι αν μπορεις πες μου.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε δεν εχω ιδεα πως ειναι αν μπορεις πες μου.

θα μπεις σε ενα ταξι και θα του πεις να σε παει στην μινοως και να σε αφησει εξω απο το καφενειου του "στρατηγου"
αν εισαι κοντα στο λιμανη ρωτα να πας με τα ποδια.
οταν φτασεις στο καφενειο και το κοιταξεις θα δεις ενα μικρο δρομακη στα αριστερα του καφενειου,μπαινεις και θα δεις φωτακια :)
εκει αρχιζεις και κανεις την βολτα σου.αντε και καλα γαμησια.σαββατο λεω να παω και εγω για καταθεση ισως βρεθουμε και ας μην γνωριζομαστε :grin:
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
θα μπεις σε ενα ταξι και θα του πεις να σε παει στην μινοως και να σε αφησει εξω απο το καφενειου του "στρατηγου"
αν εισαι κοντα στο λιμανη ρωτα να πας με τα ποδια.
οταν φτασεις στο καφενειο και το κοιταξεις θα δεις ενα μικρο δρομακη στα αριστερα του καφενειου,μπαινεις και θα δεις φωτακια :)
εκει αρχιζεις και κανεις την βολτα σου.αντε και καλα γαμησια.σαββατο λεω να παω και εγω για καταθεση ισως βρεθουμε και ας μην γνωριζομαστε :grin:
οκ φιλε ευχαριστω εγω θα κατεβω σαββατο  και θα δουλεψω στους Αγ. Αποστολους  αλλα κατι θα προλαβω να κανω, ευχαριστω πολλη
 

Επισκέπτης
το παλικαρι δεν το ξερω αλλα οτι και να ειναι δεν πρεπει να κανουν τετοια νουμερα τα βρωμοπουτανα γιατι περνουν 30 ευρω για λιγα λεπτα
δεν τα χεζουμε τα λεφτα και εμεις.γαμαμε ευγενηκα και πρεπει να ειναι ευγενηκες και αυτες.αν δεν γουσταρουν να κανουν αλλη δουλεια

α γεια σου...αμα αρχισουν οι πουτανες να το ψειριζουν για το ποσο γουσταρουν το σωματοτυπο καθε πελατη κλαφτα χαραλαμπε μετα
 

Επισκέπτης
το ρωσακι ειναι απο την πορτα που εχει το μεγαλο μπεντενι το πρωτο αριστερα.μια φορα πηγα και το ευχαρηστηθηκα,την δευτερη πηγα λιγο αργα και εκλεινε εκεινη την ωρα και ξενερωσα.
ειναι νταρντανακι με μικρα βυζια ομως.εχει κατι λιγα κιλα αλλα στα ορια.μου εκανε ωραιο γαμησει λες και το ευχαριστιοτανε.δεν τρελενετε να σε τελειωσει.δεν εχει προβλημα για στασης.

φιλε μια χοντρουλα λες με μικρο βυζακι αλλα στητο?που εχει ομως κατι φοβερες ποδαρες με τατουζα?οτι πρεπει για ποδολαγνεια :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μια χοντρουλα λες με μικρο βυζακι αλλα στητο?που εχει ομως κατι φοβερες ποδαρες με τατουζα?οτι πρεπει για ποδολαγνεια :humpleg: :humpleg: :humpleg:

ναι μικρο βυζι ειχε παντως και γεματουλα ηταν!οταν την ειδα κατω με αυτα τα ποδια επαθα πλακα λεμε!το τατουαζ δεν το προσεξα απο την καυλα μου :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι μικρο βυζι ειχε παντως και γεματουλα ηταν!οταν την ειδα κατω με αυτα τα ποδια επαθα πλακα λεμε!το τατουαζ δεν το προσεξα απο την καυλα μου :2funny:

απογευματινη ειναι τωρα αυτη την εβδομαδα μεχρι κυριακη?
πωωω με βλεπω να τρεχω μαλλον αυριο να της κανω τα ποδαρακια λαμπικοοοο!
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
απογευματινη ειναι τωρα αυτη την εβδομαδα μεχρι κυριακη?
πωωω με βλεπω να τρεχω μαλλον αυριο να της κανω τα ποδαρακια λαμπικοοοο!

ιδεα δεν εχω ποτε ειναι.εγω ειχα παει σαββατο πριν 10 μερες περιπου κατα της 21:00
καλα τα μπουρδελα τι ωραριο εχουν??
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
απογευματινη ειναι τωρα αυτη την εβδομαδα μεχρι κυριακη?
πωωω με βλεπω να τρεχω μαλλον αυριο να της κανω τα ποδαρακια λαμπικοοοο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: κρατα δυναμη για το σαββατο,αντε να κανουμε το meeting βρε παλουκαρια!!
 

Επισκέπτης
ιδεα δεν εχω ποτε ειναι.εγω ειχα παει σαββατο πριν 10 μερες περιπου κατα της 21:00
καλα τα μπουρδελα τι ωραριο εχουν??

9 πρωι μεχρι 12 και μισι αντε 1 το βραδυ νομιζω!!!

Εσυ χυστη μου την τεσταρες σε ποδολαγνεια η?
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
9 πρωι μεχρι 12 και μισι αντε 1 το βραδυ νομιζω!!!

Εσυ χυστη μου την τεσταρες σε ποδολαγνεια η?

ενδιαμεσα δεν κλεινουν καθολου?ρωταω γιατι μονο βραδυ παω
οχι δεν ξερω τετοια κολπα!τον "καβαλαρη" εκανα μονο :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
φιλε στειλε πμ για την περιπτωση με το παλλουκαρι με BMW.μετα στην ρωσιδα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom