Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
σε ποιο σπιτι ειναι , η πορτα τη γραφη

απο τον κεντρικο οπως βλεπεις το καφενειο μπαινεις απο την αριστερη μερια που εχει το στενο.αμεσως μετα το στενο πας δεξια και ειναι η στο δεξι σου χερι η δευερη πορτα που εχει σκαλες μεσα και γραφει ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. πριν τα σκαλια
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον, μετα την ψυχρολουσια με τη γιαγια, τηλεφωνακι σε φιλο εξπερ της Μινωος. Νεα τεμαχια μου λεει, τρεχα. Τεσσερα νεα κοριτσια, λοιπον, το ενα, τραβελι, το πρωτο δεξια σπιτι, απο τη δεξια εισοδο. Αλλα εμας μας ενδιαφερει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ που κατοικοεδρευει πανω απο την Αντα (το κοντοπουτανο, που της ζητω συγγνωμη, αλλα σημερα την απατησα). Η εν λογω κοπελλα, λοιπον, ειναι το ονειρο καθε GFE+PSE lover. Συνδιαζει τα παντα, αφου ειναι συνδιασμος απο μητερα Τσεχα, πατερα Ουγγρο και γεννηθηκε στη Σλοβακια !!!! :dancing: :dancing: Χαμογελαστη, ευχαριστη, κορμαρα, αλλα οι βυζολατρες μακρια. Νο 1, με το ζορι. ΔΕΝ ειμαι βυζολατρης κι ετσι προχωρησα στα ενδοτερα. Εσκασα την 30ρα στην ευγενικοτατη κυρια (που μου ειπε αν θελω να πληρωσω....μετα!!!) και σε 3 λεπτακια ορμαει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Παιδες, δε θελω να πω πολλα, γιατι θα το χαλασω. Πολυ καλα Ελληνικα !!! Φιλια σ'ολο το σωμα, μικρα δαγκωματα παντου, γερο γλυψιμο μεσα στο αυτι (με τρελαινει αυτο), ελαφρυ γρατζουνισμα σε ολο το σωμα με τις νυχαρες της (με ανατριχιαζει και με φτιαχνει αυτο), deep throat με καλο γλυψιμο στ'αρχιδια μεχρι την τρυπα, φτυσιματα και τρελλο γλωσσαρισμα και χτυπημα πανω στο στομα της. Πιπα για σεμιναριο. Αξιζει να παει κανεις μονο γι'αυτο. Στη συνεχεια καβαλα, φουλ γκαζια μονη της, να χτυπιεται και να βογγαει σαν να ηταν το γαμησι της ζωης της. Η γυναικα απο πανω δεν ειναι το καλυτερο μου, αλλα παιδες το εκανε ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ και ηταν τοσο αληθοφανες, που δε μου εκανε καρδια να σηκωθω και αρχισα να σκεφτομαι χιονια και παγους για να κρατηθω και να το απολαυσω περισσοτερο !!! Συνολικα, 20 λεπτα παραμονη μαζι της, ουτε ενα τοσο δα παραπονακι, αλλα και μετα που τελειωσα, δε σηκωθηκε. Μιλησαμε λιγο, μου εδωσε κι αλλα φιλακια και δαγκωματιες σ'ολο το σωμα, μου τον ξανασηκωσε και μετα εφυγε !!! Δεν το συζητω οτι θα την ξανατιμησω το συντομοτερο δυνατον. Παιδια δεν ξερω αν απλως εδεσε η χημεια μας (γιατι η κοπελλα ειναι αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που γουσταρω) αλλα εμενα μου φανηκε μεγαλειο. Τη ρωτησα "γιατι τοσο παθος, τα 30 τα αξιζεις και με πολυ λιγοτερα απο μερια σου. Πρεπει να εισαι λιγο τρελλη" Μου απαντησε "ειμαι τρελλη, αλλιως δε θα εκανα αυτο το επαγγελμα"..............

xouzel για της αλλες 2 κοπελες εμαθες αν ειναι καλες κτλ?μιας που ειναι καινουργιες να της καλωσορισουμε :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
και παλι δεν γινεται κατανοητο
---------------------------------------
σε ποιο σπιτι ειναι , η πορτα τη γραφη

απο τον κεντρικο οπως βλεπεις το καφενειο μπαινεις απο την αριστερη μερια που εχει το στενο.αμεσως μετα το στενο πας δεξια και ειναι η στο δεξι σου χερι η δευερη πορτα που εχει σκαλες μεσα και γραφει ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. πριν τα σκαλια

---------------------------------------
σε ποιο σπιτι ειναι , η πορτα τη γραφη


Παράθεση από: xouzel στις χθες στις 22:30:36
Λοιπον, μετα την ψυχρολουσια με τη γιαγια, τηλεφωνακι σε φιλο εξπερ της Μινωος. Νεα τεμαχια μου λεει, τρεχα. Τεσσερα νεα κοριτσια, λοιπον, το ενα, τραβελι, το πρωτο δεξια σπιτι, απο τη δεξια εισοδο. Αλλα εμας μας ενδιαφερει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ που κατοικοεδρευει πανω απο την Αντα (το κοντοπουτανο, που της ζητω συγγνωμη, αλλα σημερα την απατησα). Η εν λογω κοπελλα, λοιπον, ειναι το ονειρο καθε GFE+PSE lover. Συνδιαζει τα παντα, αφου ειναι συνδιασμος απο μητερα Τσεχα, πατερα Ουγγρο και γεννηθηκε στη Σλοβακια !!!!   Χαμογελαστη, ευχαριστη, κορμαρα, αλλα οι βυζολατρες μακρια. Νο 1, με το ζορι. ΔΕΝ ειμαι βυζολατρης κι ετσι προχωρησα στα ενδοτερα. Εσκασα την 30ρα στην ευγενικοτατη κυρια (που μου ειπε αν θελω να πληρωσω....μετα!!!) και σε 3 λεπτακια ορμαει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Παιδες, δε θελω να πω πολλα, γιατι θα το χαλασω. Πολυ καλα Ελληνικα !!! Φιλια σ'ολο το σωμα, μικρα δαγκωματα παντου, γερο γλυψιμο μεσα στο αυτι (με τρελαινει αυτο), ελαφρυ γρατζουνισμα σε ολο το σωμα με τις νυχαρες της (με ανατριχιαζει και με φτιαχνει αυτο), deep throat με καλο γλυψιμο στ'αρχιδια μεχρι την τρυπα, φτυσιματα και τρελλο γλωσσαρισμα και χτυπημα πανω στο στομα της. Πιπα για σεμιναριο. Αξιζει να παει κανεις μονο γι'αυτο. Στη συνεχεια καβαλα, φουλ γκαζια μονη της, να χτυπιεται και να βογγαει σαν να ηταν το γαμησι της ζωης της. Η γυναικα απο πανω δεν ειναι το καλυτερο μου, αλλα παιδες το εκανε ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ και ηταν τοσο αληθοφανες, που δε μου εκανε καρδια να σηκωθω και αρχισα να σκεφτομαι χιονια και παγους για να κρατηθω και να το απολαυσω περισσοτερο !!! Συνολικα, 20 λεπτα παραμονη μαζι της, ουτε ενα τοσο δα παραπονακι, αλλα και μετα που τελειωσα, δε σηκωθηκε. Μιλησαμε λιγο, μου εδωσε κι αλλα φιλακια και δαγκωματιες σ'ολο το σωμα, μου τον ξανασηκωσε και μετα εφυγε !!! Δεν το συζητω οτι θα την ξανατιμησω το συντομοτερο δυνατον. Παιδια δεν ξερω αν απλως εδεσε η χημεια μας (γιατι η κοπελλα ειναι αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που γουσταρω) αλλα εμενα μου φανηκε μεγαλειο. Τη ρωτησα "γιατι τοσο παθος, τα 30 τα αξιζεις και με πολυ λιγοτερα απο μερια σου. Πρεπει να εισαι λιγο τρελλη" Μου απαντησε "ειμαι τρελλη, αλλιως δε θα εκανα αυτο το επαγγελμα"..............


 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ονομα δεν προσεξα στην πορτα αλλα ειναι ορθανοιχτη παντα και εχει σκαλες μολις μπεις,νομιζω δεν ειναι αλλο μπορδελο απο αυτη την μερια με σκαλες.....
δεν γινεται να μην το βρεις
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπον, μ'αρεσει που για να βρουμε ενα σπιτι, οι οδηγιες ειναι.... πανω απ'αυτο το οποιο ειναι διπλα στο αλλο, παραδιπλα απο το παραλλο κλπ. Γιατι μου αρεσει ;;;;; Γιατι μολις χτες προσεξα (μετα απο 30 χρονια) οτι ΟΛΑ τα σπιτια εχουν αριθμους !!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ε, ας οργανωθουμε........
 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
το σπιτι με την αλεξανδρα που αφηνει 20-25 λεπτα χωρις γκρινια, τι αριθμο εχει?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλη ερωτηση, αλλα τωρα ειμαι στο γραφειο και θα ξερω αυριο, εκτος αν το γνωριζει καποιος συναγωνιστης
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
λοιπόν συναγωνιστές το μωρό ειναι στο 4! και είναι ΦΟΒΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Ρε παιδιά τι ωρα ανοίγουν και πότε είναι η ώρα που έχει τον λιγότερο κόσμο...μην πέσουμε και σε κανα γνωστό είμαστε και δεσμευμένοι άνθρωποι αλλά θέλουμε και το απέξω μας.
 

manthos_kriti1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
kkoostas αν δεν κανω λαθος ανοιγουν στις 9 το πρωι.........οσο για το ποτε εχει το λιγοτερο κοσμο, λογικα πρωινες και μεσημεριανες ωρες..........απογευμα και ειδικα βραδυ μετα τις 8-9 εχει περισσοτερο κοσμο
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
O α-Φανη-ς Ηρωας.
Ειπα ο ερημος να (ξανα)επισκεφθω το λουλουδι μου (βλεπε Αλεξανδρα) μια και ο μικρος ειχε ορεξεις. Μπαινω λοιπον στο Νο 4 της παροδου Μινωος και  - Oh My God - 5 συμπολεμιστες στην αναμονη.Με ενα γρηγορο υπολογισμο, 70-80 λεπτα αναμονη. ΠΟΤΕ!!! Κατεβαινω κατσουφης τις σκαλες, και τα βηματα μου με οδηγουν στο Νο 13. Φανη λεει απ'εξω, εχει και φωτο (!!!) της εν λογω κορασιδος, καλη φαινεται και σκεφτομαι να αλωσω το καστρο.... Μπαινω, αδειο το διαμερισμα, ερχεται η ευγενεστατη κυρια (τελευταια ολες καλες τις βλεπω τις τσατσαδες...ρε μπας και γερναω ;;;;;;;;.)καλη περιποιηση μου λεει, δε βιαζομαστε μου ξαναλεει (duo σκεφτομαι κανουν;;;;;.), μονο 30 € μου ματαλεει κοστιζει, τι να κανω ο ανθρωπος, καταθεσα τον οβολο μου και εισηλθα σε δωματιο μικρο, περιπου καθαρο, αλλα τα σεντονια ΑΘΙΚΤΑ και ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΑΝ !!!!Υποπτο, σκεφτηκα. Δυο λεπτα αργοτερα, εισερχεται η δεσποινις, Ουγγαρεζικης (κατα δηλωση της) καταγωγης, αρκετα ψηλη, καλο κορμακι, κολασμενο στριγκακι, αλλα φατσουλα.....Oh My God, ξανα ... Δε γαμιεται λεω, δε θα της πηδηξω τη μουρη. Πηγαινει ευθεια στο νιπτηρα και πλενεται επιμελως (πρωτοφανες!!!) και επιστρεφει στο στιβο μαχης. Προσπαθει να με σκουφωσει εκ του μηδενος, και με τη γλωσσα γλυφει το εργαλειο, που κοιμαται τον υπνο του δικαιου και χρειαζεται πανω απο 3-4 λεπτα να ανταποκριθει, πανω που ηταν ετοιμη να τα παρατησει. Ερχεται πανω μου καβαλα, με αργο ρυθμο,ποοοοολυυυυυυυυυ αααααααργοοοοοοοοοο ρυυυυυυυυθμοοοοοοοοοοοο, αχμ θα με παρει ο υπνος, και εντελως ατεχνα, τοσο που το δοκαρι μπαινοβγαινε στο γατακι συνεχως. Κατσε κοπελλα μου στα τεσσερα της λεω, ΜΗ με πονας μου λεει (αληθεια!!!!), τι πουτσαρας ειμαι σκεφτομαι, τρεμε Rocco, τρεμε Γκουσγκουνη ξανασκεφτομαι, αλλα ειναι ρε γμτ μου τοσο χαλια πηδημα, που κοντευει να μου πεσει. Σκεφτομαι και συγκρινω με την Αλεξανδρα και μου ΠΕΦΤΕΙ!!!! Η Φανουλα εντοπιζει αμεσως τη δυσλειτουργια και επιστρεφει με ΝΕΑ ΚΑΠΟΤΑ, για ΝΕΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ. Τωρα εκλεισα τα ματια και σκεφτηκα τι μου εκανε το λουλουδι μου σε αναλογες περιπτωσεις και, ω του θαυματος, ΑΡΙΜΠΑ. Ξαπλα ιεραποστολικο με κλειστα ματια, και αρχιζω σφυροκοπημα ασταματητο επι τριλεπτο περιπου, οποτε και καταθεσα τη βοηθεια μου στο βωμο του αγεννητου τεκνου. Ξανα στο νιπτηρα και εκ νεου πλυσεις ολοσωμες η δεσποινις, ενοσω εγω σκεφτομουν, γιατι σπαταλησα εικοσαλεπτο και βαλε για να τα καταφερω. Ε, δεν ηταν και η Γεωργια Βασιλειαδου πια !!!Αρα τι εφταιγε ;; Τοτε αστραψε ο νους και ειδα το φως !!!!Τοση ωρα, πηδουσα με μουσικη υποκρουση απο Καζατζιδη, Ζαγοραιο, Μητσακη !!!!!!!!!! Καλοι, ρε παιδι μου, δε λεω, αλλα ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟ ;;;;;;;;;;;;;;;
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
O α-Φανη-ς Ηρωας.
Ειπα ο ερημος να (ξανα)επισκεφθω το λουλουδι μου (βλεπε Αλεξανδρα) μια και ο μικρος ειχε ορεξεις. Μπαινω λοιπον στο Νο 4 της παροδου Μινωος και  - Oh My God - 5 συμπολεμιστες στην αναμονη.Με ενα γρηγορο υπολογισμο, 70-80 λεπτα αναμονη. ΠΟΤΕ!!! Κατεβαινω κατσουφης τις σκαλες, και τα βηματα μου με οδηγουν στο Νο 13. Φανη λεει απ'εξω, εχει και φωτο (!!!) της εν λογω κορασιδος, καλη φαινεται και σκεφτομαι να αλωσω το καστρο.... Μπαινω, αδειο το διαμερισμα, ερχεται η ευγενεστατη κυρια (τελευταια ολες καλες τις βλεπω τις τσατσαδες...ρε μπας και γερναω ;;;;;;;;.)καλη περιποιηση μου λεει, δε βιαζομαστε μου ξαναλεει (duo σκεφτομαι κανουν;;;;;.), μονο 30 € μου ματαλεει κοστιζει, τι να κανω ο ανθρωπος, καταθεσα τον οβολο μου και εισηλθα σε δωματιο μικρο, περιπου καθαρο, αλλα τα σεντονια ΑΘΙΚΤΑ και ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΑΝ !!!!Υποπτο, σκεφτηκα. Δυο λεπτα αργοτερα, εισερχεται η δεσποινις, Ουγγαρεζικης (κατα δηλωση της) καταγωγης, αρκετα ψηλη, καλο κορμακι, κολασμενο στριγκακι, αλλα φατσουλα.....Oh My God, ξανα ... Δε γαμιεται λεω, δε θα της πηδηξω τη μουρη. Πηγαινει ευθεια στο νιπτηρα και πλενεται επιμελως (πρωτοφανες!!!) και επιστρεφει στο στιβο μαχης. Προσπαθει να με σκουφωσει εκ του μηδενος, και με τη γλωσσα γλυφει το εργαλειο, που κοιμαται τον υπνο του δικαιου και χρειαζεται πανω απο 3-4 λεπτα να ανταποκριθει, πανω που ηταν ετοιμη να τα παρατησει. Ερχεται πανω μου καβαλα, με αργο ρυθμο,ποοοοολυυυυυυυυυ αααααααργοοοοοοοοοο ρυυυυυυυυθμοοοοοοοοοοοο, αχμ θα με παρει ο υπνος, και εντελως ατεχνα, τοσο που το δοκαρι μπαινοβγαινε στο γατακι συνεχως. Κατσε κοπελλα μου στα τεσσερα της λεω, ΜΗ με πονας μου λεει (αληθεια!!!!), τι πουτσαρας ειμαι σκεφτομαι, τρεμε Rocco, τρεμε Γκουσγκουνη ξανασκεφτομαι, αλλα ειναι ρε γμτ μου τοσο χαλια πηδημα, που κοντευει να μου πεσει. Σκεφτομαι και συγκρινω με την Αλεξανδρα και μου ΠΕΦΤΕΙ!!!! Η Φανουλα εντοπιζει αμεσως τη δυσλειτουργια και επιστρεφει με ΝΕΑ ΚΑΠΟΤΑ, για ΝΕΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ. Τωρα εκλεισα τα ματια και σκεφτηκα τι μου εκανε το λουλουδι μου σε αναλογες περιπτωσεις και, ω του θαυματος, ΑΡΙΜΠΑ. Ξαπλα ιεραποστολικο με κλειστα ματια, και αρχιζω σφυροκοπημα ασταματητο επι τριλεπτο περιπου, οποτε και καταθεσα τη βοηθεια μου στο βωμο του αγεννητου τεκνου. Ξανα στο νιπτηρα και εκ νεου πλυσεις ολοσωμες η δεσποινις, ενοσω εγω σκεφτομουν, γιατι σπαταλησα εικοσαλεπτο και βαλε για να τα καταφερω. Ε, δεν ηταν και η Γεωργια Βασιλειαδου πια !!!Αρα τι εφταιγε ;; Τοτε αστραψε ο νους και ειδα το φως !!!!Τοση ωρα, πηδουσα με μουσικη υποκρουση απο Καζατζιδη, Ζαγοραιο, Μητσακη !!!!!!!!!! Καλοι, ρε παιδι μου, δε λεω, αλλα ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟ ;;;;;;;;;;;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny:
αχ ρε Αλεξανδρα!!!!!!!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
λοιπον για οσους ενδιαφερονται το Σοφακι ειναι στο 11 με τις ορθιες σκαλες , κανει βαρδεια στο ιδιο σπιτι με την Μελινα αυτα
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
O α-Φανη-ς Ηρωας.
Ειπα ο ερημος να (ξανα)επισκεφθω το λουλουδι μου (βλεπε Αλεξανδρα) μια και ο μικρος ειχε ορεξεις. Μπαινω λοιπον στο Νο 4 της παροδου Μινωος και  - Oh My God - 5 συμπολεμιστες στην αναμονη.Με ενα γρηγορο υπολογισμο, 70-80 λεπτα αναμονη. ΠΟΤΕ!!! Κατεβαινω κατσουφης τις σκαλες, και τα βηματα μου με οδηγουν στο Νο 13. Φανη λεει απ'εξω, εχει και φωτο (!!!) της εν λογω κορασιδος, καλη φαινεται και σκεφτομαι να αλωσω το καστρο.... Μπαινω, αδειο το διαμερισμα, ερχεται η ευγενεστατη κυρια (τελευταια ολες καλες τις βλεπω τις τσατσαδες...ρε μπας και γερναω ;;;;;;;;.)καλη περιποιηση μου λεει, δε βιαζομαστε μου ξαναλεει (duo σκεφτομαι κανουν;;;;;.), μονο 30 € μου ματαλεει κοστιζει, τι να κανω ο ανθρωπος, καταθεσα τον οβολο μου και εισηλθα σε δωματιο μικρο, περιπου καθαρο, αλλα τα σεντονια ΑΘΙΚΤΑ και ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΑΝ !!!!Υποπτο, σκεφτηκα. Δυο λεπτα αργοτερα, εισερχεται η δεσποινις, Ουγγαρεζικης (κατα δηλωση της) καταγωγης, αρκετα ψηλη, καλο κορμακι, κολασμενο στριγκακι, αλλα φατσουλα.....Oh My God, ξανα ... Δε γαμιεται λεω, δε θα της πηδηξω τη μουρη. Πηγαινει ευθεια στο νιπτηρα και πλενεται επιμελως (πρωτοφανες!!!) και επιστρεφει στο στιβο μαχης. Προσπαθει να με σκουφωσει εκ του μηδενος, και με τη γλωσσα γλυφει το εργαλειο, που κοιμαται τον υπνο του δικαιου και χρειαζεται πανω απο 3-4 λεπτα να ανταποκριθει, πανω που ηταν ετοιμη να τα παρατησει. Ερχεται πανω μου καβαλα, με αργο ρυθμο,ποοοοολυυυυυυυυυ αααααααργοοοοοοοοοο ρυυυυυυυυθμοοοοοοοοοοοο, αχμ θα με παρει ο υπνος, και εντελως ατεχνα, τοσο που το δοκαρι μπαινοβγαινε στο γατακι συνεχως. Κατσε κοπελλα μου στα τεσσερα της λεω, ΜΗ με πονας μου λεει (αληθεια!!!!), τι πουτσαρας ειμαι σκεφτομαι, τρεμε Rocco, τρεμε Γκουσγκουνη ξανασκεφτομαι, αλλα ειναι ρε γμτ μου τοσο χαλια πηδημα, που κοντευει να μου πεσει. Σκεφτομαι και συγκρινω με την Αλεξανδρα και μου ΠΕΦΤΕΙ!!!! Η Φανουλα εντοπιζει αμεσως τη δυσλειτουργια και επιστρεφει με ΝΕΑ ΚΑΠΟΤΑ, για ΝΕΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ. Τωρα εκλεισα τα ματια και σκεφτηκα τι μου εκανε το λουλουδι μου σε αναλογες περιπτωσεις και, ω του θαυματος, ΑΡΙΜΠΑ. Ξαπλα ιεραποστολικο με κλειστα ματια, και αρχιζω σφυροκοπημα ασταματητο επι τριλεπτο περιπου, οποτε και καταθεσα τη βοηθεια μου στο βωμο του αγεννητου τεκνου. Ξανα στο νιπτηρα και εκ νεου πλυσεις ολοσωμες η δεσποινις, ενοσω εγω σκεφτομουν, γιατι σπαταλησα εικοσαλεπτο και βαλε για να τα καταφερω. Ε, δεν ηταν και η Γεωργια Βασιλειαδου πια !!!Αρα τι εφταιγε ;; Τοτε αστραψε ο νους και ειδα το φως !!!!Τοση ωρα, πηδουσα με μουσικη υποκρουση απο Καζατζιδη, Ζαγοραιο, Μητσακη !!!!!!!!!! Καλοι, ρε παιδι μου, δε λεω, αλλα ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟ ;;;;;;;;;;;;;;;

Φιλε δεν ειναι αυτο .

Μην ανησυχεις που εισαι ετσι.

Οταν πας με μια πουτανα ειναι φυσικο να μην το ευχαριστιεσαι.

τι να ευχαριστηθεις οτι μπαινει η αλλη σαν ρομποτ,η σαν επαγγελματιας ,το ωραιο καταθλιπτικο περιβαλλον

την συναισθηματικη αποστειρωση απο το σεξ?

Με ολα αυτα δεν μπορεις να εχεις φυσικη και αβιαστη στυση με συνεπεια

ποτε να μην ευχαριστιεσαι το σεξ σε μπουρδελο αλλα και σε στουντιο.

Γι αυτο συμβουλη.

Απεχετε οσο μπορειτε απο τον πληρωμενο ερωτα.ειναι μια εκτονωση που πληρωνεται ακριβα

με πολυ πενιχρα αποτελεσματα.

Βρειτε μια γκομενιτσα ,εστω και αν δεν ειναι η κοπελα των ονειρων σας και

αλλαξτε της τον αδοξαστο. ;)

καντε της ερωτα σαν να ηταν η τελευταια φορα.

οι πουτανες δεν αξιζουν μια.

εκτος πολυ ειδικων περιπτωσεων :cheesy:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ενα εχω να πω....αλεξανδρα......τελος!!!!!! :fuck2: :cum: :tits: :fuck1: :fuck1:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Εσύ το λες αλλά δεν εξηγείς. Από ότι κατάλαβα πρόκειται για καλή περίπτωση.
Να προλάβουμε να δώσουμε πριν την απαγάγουν και αυτήν..........
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τελος ενοω οτι απλα η κοπελα ειναι απο αλλο πλανιτι σου προσφερει πραγματα απιστεφτα για 30ε!!!! :fuck2: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom