Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 872K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
λογικα θα εχουν 2 κοπελες να βγαλουν την βαρδεια ετσι?
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
xouzel για πες νεα τωρα που γυρισες απο το μετωπο
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τα περισσότερα έχουνε 1 για όλη μέρα οπότε αν πας στο τέλος.....πιστεύω θα φας τάπα. Όσο για μασάς έχουμε σχετικό θέμα για τα Χανιά. Παίζουνε διάφορα τελευταία.
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες εχω καιρο να κατεβω τσαρκα εκτος το ρωσσιδακη τπτ αλλο αξιολογο η μια απτα ιδια???
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Επειδη ελαβα 10δες pm για το παλληκαρι με τη BMW, να ξεκαθαρισω οτι ΔΕΝ ειμαι προαγωγος, απλα εχω τιμησει αρκετες φορες τα κοριτσια του και συνηθως παιρνω με 100 - 150 €, οτι θα επαιρνα απο ct με 300 ή 400 (εμφανιση και υπηρεσιες), οσο υπερβολικο κι αν ακουγεται αυτο. Στη συνεχεια θα πρεπει να σας ενημερωσω οτι το διαστημα αυτο, και για ΛΙΓΕΣ ακομα μερες, βρισκεται στο εξωτερικο, για ανανεωση της γκαμας (γινεται πολυ συχνα αυτο). Υποσχομαι παντως πληρη ενημερωση με τηλεφωνο, μολις επιστρεψει.
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη ελαβα 10δες pm για το παλληκαρι με τη BMW, να ξεκαθαρισω οτι ΔΕΝ ειμαι προαγωγος, απλα εχω τιμησει αρκετες φορες τα κοριτσια του και συνηθως παιρνω με 100 - 150 €, οτι θα επαιρνα απο ct με 300 ή 400 (εμφανιση και υπηρεσιες), οσο υπερβολικο κι αν ακουγεται αυτο. Στη συνεχεια θα πρεπει να σας ενημερωσω οτι το διαστημα αυτο, και για ΛΙΓΕΣ ακομα μερες, βρισκεται στο εξωτερικο, για ανανεωση της γκαμας (γινεται πολυ συχνα αυτο). Υποσχομαι παντως πληρη ενημερωση με τηλεφωνο, μολις επιστρεψει.

:bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

ekfylos83

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
το παλληκάρι με την BMW, το έχω εντοπίσει κ εγώ. Οδηγεί μια Z3, αθηναικές πινακιδές και διαμένει κεντρικά των χανίων, αν κρίνω από το συνεχόμενο παρκάρισμα στο ίδιο μέρος.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
το παλληκάρι με την BMW, το έχω εντοπίσει κ εγώ. Οδηγεί μια Z3, αθηναικές πινακιδές και διαμένει κεντρικά των χανίων, αν κρίνω από το συνεχόμενο παρκάρισμα στο ίδιο μέρος.

BMW ναι, οχι ομως Ζ3. Κατι αλλο θα παιζει
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Λοιπον, μετα την ψυχρολουσια με τη γιαγια, τηλεφωνακι σε φιλο εξπερ της Μινωος. Νεα τεμαχια μου λεει, τρεχα. Τεσσερα νεα κοριτσια, λοιπον, το ενα, τραβελι, το πρωτο δεξια σπιτι, απο τη δεξια εισοδο. Αλλα εμας μας ενδιαφερει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ που κατοικοεδρευει πανω απο την Αντα (το κοντοπουτανο, που της ζητω συγγνωμη, αλλα σημερα την απατησα). Η εν λογω κοπελλα, λοιπον, ειναι το ονειρο καθε GFE+PSE lover. Συνδιαζει τα παντα, αφου ειναι συνδιασμος απο μητερα Τσεχα, πατερα Ουγγρο και γεννηθηκε στη Σλοβακια !!!! :dancing: :dancing: Χαμογελαστη, ευχαριστη, κορμαρα, αλλα οι βυζολατρες μακρια. Νο 1, με το ζορι. ΔΕΝ ειμαι βυζολατρης κι ετσι προχωρησα στα ενδοτερα. Εσκασα την 30ρα στην ευγενικοτατη κυρια (που μου ειπε αν θελω να πληρωσω....μετα!!!) και σε 3 λεπτακια ορμαει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Παιδες, δε θελω να πω πολλα, γιατι θα το χαλασω. Πολυ καλα Ελληνικα !!! Φιλια σ'ολο το σωμα, μικρα δαγκωματα παντου, γερο γλυψιμο μεσα στο αυτι (με τρελαινει αυτο), ελαφρυ γρατζουνισμα σε ολο το σωμα με τις νυχαρες της (με ανατριχιαζει και με φτιαχνει αυτο), deep throat με καλο γλυψιμο στ'αρχιδια μεχρι την τρυπα, φτυσιματα και τρελλο γλωσσαρισμα και χτυπημα πανω στο στομα της. Πιπα για σεμιναριο. Αξιζει να παει κανεις μονο γι'αυτο. Στη συνεχεια καβαλα, φουλ γκαζια μονη της, να χτυπιεται και να βογγαει σαν να ηταν το γαμησι της ζωης της. Η γυναικα απο πανω δεν ειναι το καλυτερο μου, αλλα παιδες το εκανε ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ και ηταν τοσο αληθοφανες, που δε μου εκανε καρδια να σηκωθω και αρχισα να σκεφτομαι χιονια και παγους για να κρατηθω και να το απολαυσω περισσοτερο !!! Συνολικα, 20 λεπτα παραμονη μαζι της, ουτε ενα τοσο δα παραπονακι, αλλα και μετα που τελειωσα, δε σηκωθηκε. Μιλησαμε λιγο, μου εδωσε κι αλλα φιλακια και δαγκωματιες σ'ολο το σωμα, μου τον ξανασηκωσε και μετα εφυγε !!! Δεν το συζητω οτι θα την ξανατιμησω το συντομοτερο δυνατον. Παιδια δεν ξερω αν απλως εδεσε η χημεια μας (γιατι η κοπελλα ειναι αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που γουσταρω) αλλα εμενα μου φανηκε μεγαλειο. Τη ρωτησα "γιατι τοσο παθος, τα 30 τα αξιζεις και με πολυ λιγοτερα απο μερια σου. Πρεπει να εισαι λιγο τρελλη" Μου απαντησε "ειμαι τρελλη, αλλιως δε θα εκανα αυτο το επαγγελμα"..............
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
να σε καλα ρε xouzel για τιν ενιμεροσι εδοσεσ πνοη στο χεχασμενο 8εμα οικοι ανοχισ στα χανια ελατε παιδια να το σινεχισουμε ολοι μπορουμε ετσι θα ειμαστε ολοι ενιμροι στο τι πεζει!!! :tits2: :tits2: :pipa2: :pipa3:
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
μολις γυρισα απο Αλεξανδρα..τα πραματα με την τρελη ειναι οπως τα ειπε ο xouzel!
για το λογο οτι μαρεσουν τα μεγαλα βυζια οταν την ειδα καπου σκεφτηκα να μην μπω αλλα λογω κουρασης και περιεργειας με αυτα που ειπε ο xouzel μπηκα.η τσατσα οντως γαμω της γυναικες.μπαινω και σκαει το παιδι.απο κορμι αστερι!τι δαγκωματα και φιλια δεν τα εχω ξαναδει!σαν καννηβαλη εκανε παιδες!!!!5 λεπτα εγλυφε και δαγκωνε απαπαπα!!επιασε την πιπα μετα και εμεινα με ανοιχτο το στομα.η κοπελια εχει master στο γαμηση παιδες!!!εμενα που μαρεσει να ειναι απο πανω η γκομενα με τρελανε,κατι ψαλιδακια,κατι δυπλωματα μυστηρια,κατι στριφογυριστα.τι να λεμε τωρα!!για εμενα βασικο οτι σε καμια σταση δεν λεει οχι και εχει ξεχασει τι παει να πει χρονος!!το 20 λεπτο το πιασαμε 100% ισως και παραπανω παλικαρια!!εξω περιμεναν 3 ατομα και οταν βγηκα ηταν στο τσακ να γαμησουν εμενα που περιμεναν τοσο!!

xouzel περνεις αριστα στα reviews respect!

Υ.Γ αυριο το προγραμμα πριν την θαλασσα εχει Ζετα
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ζετα????τι ειναι αυτο κενουριο φρουτο???
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βλέπω ξεκινήσαμε δυναμικά!!!!! Μεγάλο μπράβο από μένα στον xouzel για την άμεση και ακριβέστατη ενημέρωση.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
αν μπορεισ δωσε περισοτερεσ πληροφοριεσ για ζετα.....
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πάρε μερικές σελίδες πίσω το θέμα, έχει πληροφορίες.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
σε ποιο σπιτι ειναι , η πορτα τη γραφη

Λοιπον, μετα την ψυχρολουσια με τη γιαγια, τηλεφωνακι σε φιλο εξπερ της Μινωος. Νεα τεμαχια μου λεει, τρεχα. Τεσσερα νεα κοριτσια, λοιπον, το ενα, τραβελι, το πρωτο δεξια σπιτι, απο τη δεξια εισοδο. Αλλα εμας μας ενδιαφερει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ που κατοικοεδρευει πανω απο την Αντα (το κοντοπουτανο, που της ζητω συγγνωμη, αλλα σημερα την απατησα). Η εν λογω κοπελλα, λοιπον, ειναι το ονειρο καθε GFE+PSE lover. Συνδιαζει τα παντα, αφου ειναι συνδιασμος απο μητερα Τσεχα, πατερα Ουγγρο και γεννηθηκε στη Σλοβακια !!!! :dancing: :dancing: Χαμογελαστη, ευχαριστη, κορμαρα, αλλα οι βυζολατρες μακρια. Νο 1, με το ζορι. ΔΕΝ ειμαι βυζολατρης κι ετσι προχωρησα στα ενδοτερα. Εσκασα την 30ρα στην ευγενικοτατη κυρια (που μου ειπε αν θελω να πληρωσω....μετα!!!) και σε 3 λεπτακια ορμαει η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Παιδες, δε θελω να πω πολλα, γιατι θα το χαλασω. Πολυ καλα Ελληνικα !!! Φιλια σ'ολο το σωμα, μικρα δαγκωματα παντου, γερο γλυψιμο μεσα στο αυτι (με τρελαινει αυτο), ελαφρυ γρατζουνισμα σε ολο το σωμα με τις νυχαρες της (με ανατριχιαζει και με φτιαχνει αυτο), deep throat με καλο γλυψιμο στ'αρχιδια μεχρι την τρυπα, φτυσιματα και τρελλο γλωσσαρισμα και χτυπημα πανω στο στομα της. Πιπα για σεμιναριο. Αξιζει να παει κανεις μονο γι'αυτο. Στη συνεχεια καβαλα, φουλ γκαζια μονη της, να χτυπιεται και να βογγαει σαν να ηταν το γαμησι της ζωης της. Η γυναικα απο πανω δεν ειναι το καλυτερο μου, αλλα παιδες το εκανε ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ και ηταν τοσο αληθοφανες, που δε μου εκανε καρδια να σηκωθω και αρχισα να σκεφτομαι χιονια και παγους για να κρατηθω και να το απολαυσω περισσοτερο !!! Συνολικα, 20 λεπτα παραμονη μαζι της, ουτε ενα τοσο δα παραπονακι, αλλα και μετα που τελειωσα, δε σηκωθηκε. Μιλησαμε λιγο, μου εδωσε κι αλλα φιλακια και δαγκωματιες σ'ολο το σωμα, μου τον ξανασηκωσε και μετα εφυγε !!! Δεν το συζητω οτι θα την ξανατιμησω το συντομοτερο δυνατον. Παιδια δεν ξερω αν απλως εδεσε η χημεια μας (γιατι η κοπελλα ειναι αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που γουσταρω) αλλα εμενα μου φανηκε μεγαλειο. Τη ρωτησα "γιατι τοσο παθος, τα 30 τα αξιζεις και με πολυ λιγοτερα απο μερια σου. Πρεπει να εισαι λιγο τρελλη" Μου απαντησε "ειμαι τρελλη, αλλιως δε θα εκανα αυτο το επαγγελμα"..............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom