Νέα

Μου κλέψανε το rallaki μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΣΚΡΟΥΝΤΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
μου κλεψανε το rallaki μου.σημερα το πρωι ειδα οτι το rallaki μου δεν το ειχα πια.συναδελφοι προσοχη στα αμαξακια σας και ασφαλεια κλοπης ολικη και μερικη παντα!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε να πας να κάνεις δήλωση στην αστυνομία και στην ασφαλιστική σου και μην απογοητεύεσαι...
 
OP
OP
Σ

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
εκανα ηδη.ευτυχως το ειχα ασφαλισμενο.ευχαριστω παντως
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
«Rallaki»  - Peugeot Rally προφανώς...

 
OP
OP
Σ

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ναι ητανε το τελευταιο που ειχε βγει και το ειχα αψογο :'( :'( :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το ξερεις οτι παιζει να σε παρουν τηλεφωνο ετσι ??
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1

τα κωλόπαιδα και εμένα μου κλέψανε το παπί μου honda supra 20 Ιουλίου

edit sas1977: Φίλε papias σεβόμενος την πίκρα για την απώλεια της πάπιας σου... τροποποίησα το post σου (ελληνικοί χαρακτήρες)... θα σε παρακαλέσω όμως να σέβεσαι τους κανόνες του site...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μου κλεψανε το rallaki μου.σημερα το πρωι ειδα οτι το rallaki μου δεν το ειχα πια.συναδελφοι προσοχη στα αμαξακια σας και ασφαλεια κλοπης ολικη και μερικη παντα!

σε ποια περιοχη φιλαρακο αν επιτρεπεται?
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Από ποιά περιοχή έγιναν οι κλοπές γιά να έχουμε και εμείς το νού μας. Προσφάτως κλέψανε και τη μηχανή φίλου TRSANSALP 600 από Ηλιούπολη.Αν θέλετε μπορείτε να αφήσετε και αριθμό κυκλοφορίας για όσους είναι ευαισθητοποιημένοι μήπως και έχουν το νου τους αλλά είναι και επικίνδυνο να σε πάρουν τηλέφωνο ότι δήθεν το βρήκαν γιά να πάρουν λύτρα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Εμένα μου έχουν κλέψει 2 μηχανάκια τα τελευταια 5 χρόνια, και τα 2 στην Καλλιθέα.

το 2ο, ένα παπί αστρα, το βρήκε η αστυνομία μετά από κάνα 2μηνο.

το ΧΤάκι δεν ξαναβρέθηκε ποτέ...

ευχομαι να ειστε τυχεροί και να τα ξαναβρείτε.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εν τω μεταξυ παιδια ορμωμενος απο το θρεντ του παληκαριου σας αναφερω οτι ακουσα με τα αυτακια μου χθες.......κυκλοφορει μια σπειρα στα νοτια προαστεια κυριως η οποια αποτελειται απο ρωσους-ρωσοποντιους κατα το πλειστον και καποιες καλες μουναρες τις οποιες τις βαζουν μπροσταρισες για την επιτευξη του σκοπου....δηλ...αν ξαφνικα δειτε σε καποιο δρομο ενα σταματημενο αμαξι με 2 μουναρες να το κοιτουν με απογνωση οτι δηθεν τους χαλασε και βγαζουν και τα κωλομερια εξω...μην τσιμπησετε αμεσως διοτι απο πισω ενδεχεται να ειναι κανα πενταρι ρωσοι και να σας κλεψουν αφου σας πλακωσουν κιολας...Το δευτερο κολπο γινεται με φιλανθρωπικο style....σου εμφανιζεται μια κατα τα αλλα καθως πρεπει κορασις και σου λεει οτι εδω πιο περα εχουμε ενα συλλογο που βοηθαει τις απορες μητερες ,αρρωστους κλπ...μηπως εχετε την καλοσυνη να βοηθησετε?και μολις πας στο στενακι σε αρπαζουν και σε γδυνουν στην κυριολεξια.Το τελευταιο που ακουσα απο γνωστο γειτονα που του συνεβη προσωπικα ειναι οτι τον πλησιασε εξω απο το σουπερ μαρκετ οπου περιμενε την γυναικα του μια ρωσιδα μουναρα και του ειπε στην ψυχρα "ελα παμε σπιτι μου..με 50 ευρω κανω καλη περιποιηση" αλλα δεν ψαρωσε διοτι ο ανθρωπος ειναι σοβαρος οικογενειαρχης 60αρης....Για αυτο ας εχουμε τα ματια μας δεκατεσσερα και ας ελπισουμε και προσευχηθουμε μην βρει κανεναν μας τετοιο κακο!
 

Επισκέπτης
τι χρώμα ήταν;
έχεις φωτο;
Ζάντες-εξατμιση-κανένα ιδιαίτερο επάνω για αναγνώριση;

νομίζω αν δε βρεθεί σε 3 ή 4 μήνες η ασφαλιστική σε πληρώνει (ελπίζω να μην κάνω λάθος).

Μεγάλη μαλακία η ληστεία της ρόδας πάντως...πολύ σπάσιμο.
Παίζει να σε πάρουν τηλέφωνο και να σου πουν για λύτρα!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Το τελευταιο που ακουσα απο γνωστο γειτονα που του συνεβη προσωπικα ειναι οτι τον πλησιασε εξω απο το σουπερ μαρκετ οπου περιμενε την γυναικα του μια ρωσιδα μουναρα και του ειπε στην ψυχρα "ελα παμε σπιτι μου..με 50 ευρω κανω καλη περιποιηση" αλλα δεν ψαρωσε διοτι ο ανθρωπος ειναι σοβαρος οικογενειαρχης 60αρης....Για αυτο ας εχουμε τα ματια μας δεκατεσσερα και ας ελπισουμε και προσευχηθουμε μην βρει κανεναν μας τετοιο κακο!
αχ μακαρι να μου συνεβαινε αυτο το κακο. Να με περιποιηθει μια μουναρα ρωσιδα και για 100 ευρω. Στο τελος εκτος απο μαμησι θα εδερνα και κανενα (τον γαμαω στο ξυλο που λεει και ο λαος)
χεχχεεχε. Για ελατε στον παππου τον bordelman περιστερακια μου.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
[quote author=vasos link=topic=13793.msg230941#msg230941 υ παιδια ορμωμενος απο το θρεντ του παληκαριου σας αναφερω οτι ακdate=1189150910]
Το τελευταιο που ακουσα απο γνωστο γειτονα που του συνεβη προσωπικα ειναι οτι τον πλησιασε εξω απο το σουπερ μαρκετ οπου περιμενε την γυναικα του μια ρωσιδα μουναρα και του ειπε στην ψυχρα "ελα παμε σπιτι μου..με 50 ευρω κανω καλη περιποιηση" αλλα δεν ψαρωσε διοτι ο ανθρωπος ειναι σοβαρος οικογενειαρχης 60αρης....
[/quote]
Αν ησουνα εσυ στη θεση του......λεω αν.....θα ειχε φυγει σφαιρα!!!!!!!και θα εκανες και παζαρια στην τιμη.......

Respect++++++++
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε με το ραλυ γιατι δεν βαζεις μια αγγελια στην εφημεριδα εσυ...οτι εχασες το αμαξι και οτι δινεις αμοιβη κλπ κλπ.
Προσοχη ομως στα λαμογια μην σου παρουν τιποτα λεφτα ασχαιτοι που ψαχνουν να κονομησουν.
 

Επισκέπτης
απο δω,απο κει,παλι στα γαμησια κατεληξε η ιστορια..
ο ανθρωπος εχει τον πονο του & εμεις εκει τον χαβα μας..
αρρωστακιαααααααααααααααααααααααα..
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
σου ευχομε ολα να πανε καλα και να το βρεις η εστω αν οχι να σου δώσει τα λεφτα η ασφαλεια και να μην σε ταλεπορηση.
εγω παντως πρην ενα χρονο που μου εκλεψαν το FIATAKI μου οχι μονο δεν βρεθηκε αλλα ουτε και λεφτα πηρα ακομα και ας το ειχα και ασφαλησμενο για κλοπη. ολο να δουμε και το κοιταμε και τον αλλο μηνα και ακομα τραβιεμε.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
[size=11pt]...τον πλησιασε εξω απο το σουπερ μαρκετ οπου περιμενε την γυναικα του μια ρωσιδα μουναρα και του ειπε στην ψυχρα "ελα παμε σπιτι μου..με 50 ευρω κανω καλη περιποιηση" αλλα δεν ψαρωσε διοτι ο ανθρωπος ειναι σοβαρος οικογενειαρχης 60αρης....Για αυτο ας εχουμε τα ματια μας δεκατεσσερα και ας ελπισουμε και προσευχηθουμε μην βρει κανεναν μας τετοιο κακο![/size]

Τον Παπαγιώργη έπρεπε να πλησιάσει η τύπισσα :2funny:

πέρα από την πλάκα, και σε καλή ασφαλιστική εταιρία μάγκες :think:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom