Νέα

Σας την έχουν πέσει πούστηδες σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
287
Like
493
Πόντοι
21
Περιμένουμε τέσσερις πεντε στο σαλόνι, βγαίνει ο τσάτσος και λέει το παραμύθι του, πάει μέσα και ξαναφυρνάει με ενα ταπερακι και τρώει. Λεει ένας" τι τρώς, γλυκό;".
Και απαντάει ο τσάτσος " οχι, ψάρι. Το μόνο γλυκό που τρώω εγω είναι η πούτσα".
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
240
Like
420
Πόντοι
21
Μας την πέφτει συνεχώς ένα τραβελι στο Αλκα, που δουλεύει στη γύρα μαζί με τις κοπέλες.
Όχι μόνο στην παρέα μου, αλλά πάει παντού σε όλα τα τραπέζια.
Η πλάκα είναι όταν μερικοί δεν τον παίρνουν χαμπάρι και τον αφήνουν να κάτσει μαζί τους. Μετά ξεκινάει το γέλιο!

Ειδικά όταν σου έρχεται και λέει:" να κάτσω στην παρέα σας να πιούμε κανένα σφηνάκι;"
Και μου έρχεται να του πω:" καλώς το φιλαράκι!" Χαχαχα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Στο βαρδαρη θεσσαλονικη οταν υπηρχαν ακομα μπουρδελα την εστηναν διαφορες πουσταρες μπας και ψαρεψουν,με τα ποδια η γυρες με τα αμαξια κατι μεταμφιεσμενα παρταλια.
Δεν θα ξεχασω εναν που αραζε εξω σε πολιθρονες με την τσατσα στο πρασινο.ενας πολυ αδυνατος με μουτρα σαν ερπετο χαωμενο βλεμμα αροστο σαν αυτιστικό.αλβανοειδες. αυτος πηγαινε και στις υπογειες τουαλετες στην αριστοτελους πανω ψηλα.ετυχε να το δω στο δρομο τυχαια και κοιτουσε αρρωστημενα.
Εκει στο μπουρδελο στο πρασινο που εμεινε ανοιχτο ακομα οταν τα υπολοιπα εκλειναν,σε κατασταση σηψης,παιζει να τον επαιρνε κιόλας
Πρέπει να εννοείς το μπουρδέλο που ήταν στη Ταντάλου με Προμηθέως γωνία. Εντελώς cult κατάσταση το συγκεκριμένο από τσατσαδες μέχρι τις πουτανες. Έφερνε καλά "κομμάτια" αλλά έφερνε και "σαύρες"! Απ' όλα είχε ο "μπαξες"!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
οχι,στις πιατσες προσπαθουνε
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Μια περίπτωση που θυμάμαι, πάνε δεκαπέντε χρόνια πίσω, ίσως και περισσότερα. Περιμένω στο σαλόνι να βγει η κοπέλα. Κάθομαι σε καναπέ, δίπλα μου κάθεται ένας τύπος. Βγαίνει η κοπέλα ήταν καλή και επιπλέον έκανε επιθετικό "σαλοναρισμα". Ήρθε προς το μέρος μου, με καθαρή διάθεση να "παίξει" για να με πείσει να μπω στο δωμάτιο. Αυτό το κάνουν αρκετές, όχι όλες όμως. Είχα καυλώσει πολύ όταν την είδα και με πλησίασε καθομενη στα αριστερά μου, ενώ είχα τον άλλον στα δεξιά μου. Βάζει το χέρι της στο καβάλο μου και αισθάνεται το "φούσκωμα" στο παντελόνι. Κατεβάζει το φερμουάρ μου τον χαϊδεύει και τον βγάζει έξω. Αφού μου είπε ότι έχω ωραίο και μεγάλο πουτσο, ο τύπος στα δεξιά με μία απρόβλεπτη κίνηση που δεν περίμενα, σκύβει αστραπιαία και βάζει το πουτσο μου στο στόμα του. Η κοπέλα έμεινε "κάγκελο" και απομακρύνθηκε από δίπλα μου. Αφού του την είπα του τύπου λέγοντας του "τι κάνεις ρε μεγάλε" και αλλά παρόμοια και χειρότερα, με ρουφηξε για κάνα λεπτό και μετά, αποτραβήχτηκα βίαια απ' αυτόν γιατί δεν θα μ' άφηνε η "λυσσαρα"! Για να μην τα πολυλογω, τελικά μπήκα στο δωμάτιο λέγοντας στη κοπέλα κάτι του τύπου "κοίτα τι μου έτυχε" κλπ και μου είπε επίσης κάτι ότι "αυτά συμβαίνουν". Βγαίνοντας απ' το δωμάτιο, ο τύπος που ήταν ακόμη εκεί μου είχε χαμογελάσει και μου είχε κλείσει πονηρά το μάτι. Δεν του έδωσα σημασία και έφυγα.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Πρέπει να εννοείς το μπουρδέλο που ήταν στη Ταντάλου με Προμηθέως γωνία. Εντελώς cult κατάσταση το συγκεκριμένο από τσατσαδες μέχρι τις πουτανες. Έφερνε καλά "κομμάτια" αλλά έφερνε και "σαύρες"! Απ' όλα είχε ο "μπαξες"!
Ναι εκείνο το παλιό το αισχος που γακουσες και ακουγόταν μέχρι έξω από κείνο το σάπιο παραθυρο
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Πρέπει να εννοείς το μπουρδέλο που ήταν στη Ταντάλου με Προμηθέως γωνία. Εντελώς cult κατάσταση το συγκεκριμένο από τσατσαδες μέχρι τις πουτανες. Έφερνε καλά "κομμάτια" αλλά έφερνε και "σαύρες"! Απ' όλα είχε ο "μπαξες"!
Το έρως ήταν ακόμα πιο καλτ. Αρχικά ήταν περιποιημένο και ο χώρος πιο μπροστά απ' τα υπόλοιπα.εκει έχω πετύχει ότι θες. Μέχρι και ξημερώματα τη πουτανα να ψήνει 2 τυπαδες και να τους πιάνει τις πουτσες στον καναπέ. Μέχρι και γυφτισα μάνα με τα ψώνια που μπήκε για να γαμησει ο γιος της και περίμενε στο σαλόνι.

Μου έκανε εντύπωση ότι ανήκε σε γυφτους
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Η απόλυτη σαπιλα και καλτιλα ήταν όταν ξεκίνησαν να κλείνουν και να υπολειτουργούν. Είχε ξανά ανοίξει ένα σε όροφο προμυθεως με σκάλες...για τον πεο και ο χώρος τα ερμαφρόδιτα που έφερναν .τελευταία Ταντάλου πάνω πάνω είχε ανοίξει ένα με τζαμαρίες και μαύρες κουρτίνες που έκλεισε γρήγορα ήθελα να μπω αλλά λέω άσε μη μπλεξουμε
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Μια περίπτωση που θυμάμαι, πάνε δεκαπέντε χρόνια πίσω, ίσως και περισσότερα. Περιμένω στο σαλόνι να βγει η κοπέλα. Κάθομαι σε καναπέ, δίπλα μου κάθεται ένας τύπος. Βγαίνει η κοπέλα ήταν καλή και επιπλέον έκανε επιθετικό "σαλοναρισμα". Ήρθε προς το μέρος μου, με καθαρή διάθεση να "παίξει" για να με πείσει να μπω στο δωμάτιο. Αυτό το κάνουν αρκετές, όχι όλες όμως. Είχα καυλώσει πολύ όταν την είδα και με πλησίασε καθομενη στα αριστερά μου, ενώ είχα τον άλλον στα δεξιά μου. Βάζει το χέρι της στο καβάλο μου και αισθάνεται το "φούσκωμα" στο παντελόνι. Κατεβάζει το φερμουάρ μου τον χαϊδεύει και τον βγάζει έξω. Αφού μου είπε ότι έχω ωραίο και μεγάλο πουτσο, ο τύπος στα δεξιά με μία απρόβλεπτη κίνηση που δεν περίμενα, σκύβει αστραπιαία και βάζει το πουτσο μου στο στόμα του. Η κοπέλα έμεινε "κάγκελο" και απομακρύνθηκε από δίπλα μου. Αφού του την είπα του τύπου λέγοντας του "τι κάνεις ρε μεγάλε" και αλλά παρόμοια και χειρότερα, με ρουφηξε για κάνα λεπτό και μετά, αποτραβήχτηκα βίαια απ' αυτόν γιατί δεν θα μ' άφηνε η "λυσσαρα"! Για να μην τα πολυλογω, τελικά μπήκα στο δωμάτιο λέγοντας στη κοπέλα κάτι του τύπου "κοίτα τι μου έτυχε" κλπ και μου είπε επίσης κάτι ότι "αυτά συμβαίνουν". Βγαίνοντας απ' το δωμάτιο, ο τύπος που ήταν ακόμη εκεί μου είχε χαμογελάσει και μου είχε κλείσει πονηρά το μάτι. Δεν του έδωσα σημασία και έφυγα.
Όχι τύπε δε συμβαίνουν αυτά με την καμία Παναγία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε μπουρδελο οχι, αλλα σε κωλομπαρο μου την ειχε πεσει ενας κουνιστος. Του τον εδωσα πιπα στην τουαλετα κι αφου τον εχυσα στη μουρη μετα οταν βγηκε απο την τουαλετα σταματησε να κουνιεται και επινε το ποτο του στο bar σοβαρος.
Τον έκανες άντρα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Εγώ μια φορά σε μπουρδέλο μπαίνω μέσα ήταν μια θεία πουτάνα.
Της λέω τι γίνεται όλα καλά;
Μου λέει όλο κάτι πουστηδες και κάτι ακάποτοι έρχονται :2funny:
Και μερεμετιάζονται από τους Πακιστανούς.
Είναι άλλα κόλπα αυτά αν είσαι στρεητ δύσκολο να τα ξέρεις αλλά γίνονται.
Και τύπο με πούστη τσάτσο έχω δει να περνάει.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Όχι τύπε δε συμβαίνουν αυτά με την καμία Παναγία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τον έκανες άντρα.
Συμβαίνουν και παρασυμβαινουν! Απλά, δεν πίστευα ποτέ ότι θα μου τύχαινε να ζήσω κάτι τέτοιο...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Το έρως ήταν ακόμα πιο καλτ. Αρχικά ήταν περιποιημένο και ο χώρος πιο μπροστά απ' τα υπόλοιπα.εκει έχω πετύχει ότι θες. Μέχρι και ξημερώματα τη πουτανα να ψήνει 2 τυπαδες και να τους πιάνει τις πουτσες στον καναπέ. Μέχρι και γυφτισα μάνα με τα ψώνια που μπήκε για να γαμησει ο γιος της και περίμενε στο σαλόνι.

Μου έκανε εντύπωση ότι ανήκε σε γυφτους
Το Έρως ήταν στην Ανδρέα Γεωργίου πίσω από το "Μετ'" το ξενοδοχείο; Είχα περάσει και από εκεί, όπως και από τα άλλα λίγο πιο κάτω (la femme, μέλισσες κλπ)...
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
736
Κριτικές
24
Like
4.837
Πόντοι
2.836
Τι θυμήθηκα τώρα!!
Πριν 30 χρόνια κοντά,φυλής 3000δρχ είμαι πιτσιρικάς στο δωμάτιο και μπαίνει ο Τσάτσος ταχαμου να μου την παίξει για να είμαι έτοιμος για το κορίτσι μόλις έρθει!! :2funny:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Το Έρως ήταν στην Ανδρέα Γεωργίου πίσω από το "Μετ'" το ξενοδοχείο; Είχα περάσει και από εκεί, όπως και από τα άλλα λίγο πιο κάτω (la femme, μέλισσες κλπ)...
Όχι εκεί πήγε μετά ίσως.στην Ταντάλου ηταν
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Ναι εκείνο το παλιό το αισχος που γακουσες και ακουγόταν μέχρι έξω από κείνο το σάπιο παραθυρο
Τι μου θύμησες τώρα... Αυτό είχε είσοδο με δύο σκαλοπάτια, έφτανες στη πράσινη πόρτα, την άνοιγες, κάποιες φορές "ετριζε' από θόρυβο μπροστά είχε κάτι σαν σαλόνι μ' ένα οβάλ τραπέζι, δεξιά του τραπεζιού ένα δωμάτιο και αριστερά όπως έμπαινε κάποιος άλλο ένα δωμάτιο. Απέναντι, ήταν το δωμάτιο που καθόταν η κοπέλα και έβγαινε από εκεί...Ένα ακόμη δίπλα του, είχε κάτι σκάλες που έφταναν σε όροφο και απέναντι δεξια που μάλλον, αυτό ήταν το Έρως σε ροζ και άσπρα χρώματα με κάτι αρχαίου τύπου αντικείμενα έξω και μέσα...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Τι θυμήθηκα τώρα!!
Πριν 30 χρόνια κοντά,φυλής 3000δρχ είμαι πιτσιρικάς στο δωμάτιο και μπαίνει ο Τσάτσος ταχαμου να μου την παίξει για να είμαι έτοιμος για το κορίτσι μόλις έρθει!! :2funny:
Όπως οι γυναίκες που "ετοιμάζουν" τους άνδρες πορνοστάρ για να είναι καυλωμένοι για τη σκηνή που θα "γυρίσουν"! Κάτι αντίστοιχο έζησες με άλλον "πρωταγωνιστή"...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Προσφατως ήταν ένας τύπος που ξεκινήσαμε να μιλάμε στο σαλόνι ενος πορνειου στη φυλης.
Βγήκε η κοπέλα την ειδαμε,πήγα παρακάτω σε αλλο μπουρδελο.
Να σου πάλι ο ίδιος τύπος.
Παλι κουβεντα,αρχισε να χαμογελα και συστηθηκε:"Μακης" μου ειπε.
Βγηκε η κοπελα,μουναρα σε εμφανιση,αλλα την ειχα γαμησει παλιοτερα και δεν περασα.
Απο εκει και περα αρχισε να με ακολουθει και να μου μιλαει.
Εφτασα στη μηχανη ανεβηκα εβαλα μπρος.
Μου ζητησε να τον πεταξω Κουκακι.
Του λεω ανεβα παω προς Πειραια βολευει.
"Αχ να σαι καλα" μου αποκριθηκε.
Στη μηχανη πανω με πηρε αγκαλια καπως πιο σφιχτα και του ειπα δε χρειαζεται τοσο σφιχτα χαλαρωσε.
Μου απαντησε οτι απορει πως τετοιος ανδρας παει σε πορνεια μια και ξερει να κανει μια κοπελα να αισθανεται ασφαλεια.
"Ωπα" λεω και χτυπησε το πρωτο gay alert.
Τον αφησα αρχες Συγγρου στο υψος του μετρο Συγγρου Φιξ.
Μου ειπε "χαρηκα για τη γνωριμια.Παω να πιασω δουλεια τωρα για το νυχτοκαματο.Δωσε μου το τηλεφωνο σου"
Του λεω "εχω κοπελα"
Μου λεει "εεετσι εξηγειται που δεν περναγες με καμμια πορνη στα μπουρδελα ρομαντικε μου ιπποτη!Θα θελες να κολατσισεις κι ενα αγνο με ευγενικα αισθηματα αγορι ετσι για αλλαγη;"
Του λεω φιλε πασο δεν ενδιαφερομαι.
"Καλαααα γλυκουλη ειπε...παντως χανεις...ξερω πολυ καλο μασαζ...θα ντυθω νεραιδα κι εσυ θα εισαι το παληκαρι μου"
Ουστ παλιοπουστα του ειπα κι εφυγα.
Σας την εχουν πεσει σε πορνειο ενω πατε να γαμησετε;
Εχετε κινδυνεψει να σας κολατσισουν ενω πατε για μαλλι;
Σιγά μη πήγαινε ο gay σε μπουρδελότσαρκα. Αυτοί όλοι έχουν συγκεκριμένα στέκια και τρόπους να βρουν - δεν θα πάνε να ρισκάρουν να την πέσουν σε str8 και μάλιστα σε μπουρδέλο. Ιστορίες επιστημονικής φαντασίας μάλλον μας λέει ο φίλος.
 

taraktsoglou

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Στην Θεσσαλονίκη όταν τα μπουρδέλλα ήταν ακόμη απέναντι από τα δικαστήρια ,κυκλοφορούσε ένας τύπος , φαλακρός με γυαλιά και άφηνε σημειωματάκια (τύπου: Με λένε ..... είσαι πολύ ωραίο αγόρι θέλεις να γνωριστούμε;) στις χειρολαβές των αυτοκινήτων, η πλάκα είναι ότι τον πέτυχα προχθές πρωί να περπατάει στον Βαρδάρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom