Νέα

Για πρώτη φορά σήμερα σε μπουρδέλο-κάποιες ερωτήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fundev
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εντάξυ ρε συ κανουμε και πλακίτσες γιατί [size=14pt]θα αποκοιμηθούμε μ αυτή τη ζέστη[/size] !
Και αλλιώς :
Αιντάξοι ραι σει κανουμαι κε πλακοίτσαις γυατοί θα απωκημειθούμαι μ αυτοί τει ζαίστοι ! :grin:
Δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω!!!! Να αποκοιμηθείς?
Κάνε μια τσάρκα να γεμίσουν οι πνεύμονές σου μπουρδελιάρικο-studiαρικο αέρα!!!!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κάτσε να νυχτώσει πρώτα να μπώ και στον αρχιδοφορτιστή και βλέπουμε ! :2funny:
 
OP
OP
F

fundev

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας λες και σε ποια πήγες;Σε ποιο νούμερο και πώς λεγόταν η κοπέλα;

Τι εννοείς έφυγε λίγο το προφυλακτικό;Αν δεν έφυγε τελείως,αλλά από τον "κορμό" μετακινήθηκε,δεν είναι τίποτα.Μόνο αν η βάλανος μείνει ασκεπής έχεις πρόβλημα.
δεν εφυγε απο τη βαλανο..με το αγχος που ειχα δεν προσεξα ουτε αριθμο ουτε ονομα...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
δεν εφυγε απο τη βαλανο..με το αγχος που ειχα δεν προσεξα ουτε αριθμο ουτε ονομα...

εισαι ρούκι φίλε μου και δικιολογήσαι !
Μια εικόνα θολή, μπερδεμένη, περίεργη, αλλά αξέχαστη να σαι σίγουρος !
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν εφυγε απο τη βαλανο..με το αγχος που ειχα δεν προσεξα ουτε αριθμο ουτε ονομα...
Δεν πειραζει αλλα την επομενη φορα και αριθμο θα δης και το ονομα της θα ρωτησεις και διαφορα αλλα
Γιατι πρωτη φορα ισον καμια
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μην τρελαίνεσαι.Χρησιμοποίησες καπότα.Άλλωστε πάνω προς τη βάση του πέους ένα μικρό μέρος πάντα μένει ακάλυπτο.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Καλά εσύ νέος ρε φίλε, η τάνα όταν πυροβόλησες δεν είχε το νου της μην τραβηχτείς απότομα και αποκαλυφθεί το θεριό :dancing:; Εγώ στο 80% που έχω τύχει η τάνα είναι πιο προσεχτική από εμένα (τρόπος του λέγειν) και προτιμά να μου την βγάλει έξω αυτή :boobies:. Πάντως κανένας λόγος ανησυχίας όπως μας τα λες. Κοίτα να γλεντήσεις το καυλί σου και πάντα με σκούφο (και δεν ενοώ για το κρύο :idiot:).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom