Νέα

Νιώθω χάλια... ψυχολογική υποστήριξη σας παρακαλώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xerw_gw?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κακά τα ψέματα το ίντερνετ είναι ο νέος τρόπος επικοινωνίας τώρα θέλω να πιστεύω ότι μίλησε με φίλους του και συνάμα είχε την ανάγκη να ακούσει και άλλες απόψεις
Αυτο για μενα δειχνει ατομο με πολύ δυναμη και κουράγιο για να το κάνει θέλει να έχεις κότσια να το πεις σε ξένους ξεροντας οτι θα σε χλευασουν και ισως να μην σε πάρουν στα σοβαρα

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΗΘΗΣΕΙ

δεν είμαι της άποψης οτι ο οχλος μπορεί να σου δώσει αποσματικα βοήθεια ή γνώμη για κάτι που βιώνεις εσύ τόσο σημαντικό  και δεν πιστεύω οτι θέλει κότσια να εκθέσεις ανώνυμα οτιδήποτε.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Φιλε μου εισαι νεο παλικαρι,το να χαλιεσαι τοσο πολυ για κατι που δεν αξιζε στο φιναλε δεν καταφερνεις τπτ.Λογικο να κλαψεις και να στεναχωρηθεις αλλα με μετρο,μην σε γαμησει τελειως αυτο το σκηνικο και το κουβαλας μια ζωη.
Οσο αφορα την ιεροδουλη λογικο μου ακουγεται υστερα απο αυτο που εγινε να μην μπορεις να ανταπεξελθεις στο κρεβατι,ουτε εγω θα μπορουσα.
Ειπες οτι εισαι ευγενικο παιδι..δεν αξιζει ρε φιλε να το χαλασεις αυτο για να γαμησεις κατι πουτανακια.
Σε πληροφορω πως και με την ευγενια σου μπορεις να ριξεις πολλες γκομενες.
Απλα ξεκολα απο αυτο τωρα και προχωρα μπροστα οχι πισω. ;)
Βγες εξω κανε παιχνιδι με κοπελα και μην εχεις την προκαταληψη οτι και αυτη ισως σου γαμηθει,απλα αφησε τα πραγματα να εξελιχθουν και οπου μπορεις να παρεμβεις για δικο σου καλο κανε το.
Αν σου φανηκαν μαλακιες αυτα που λεω τωρα,δυστηχως δεν εχω αλλο τροπο να σε κανω να ξεκολησεις απο αυτο που περνας..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ε λοιπόν εγώ παλιά παραλίγο να πέσω θύμα μιας κωλοΚύπριας,που παρασύρθηκα από τη δήθεν καλοσύνη της και νόμιζα οτι ήταν τόσο καλή.Η μεγαλύτερη πουτάνα ήταν!!Σκέτο τσόκαρο!!Και για χάρη της χώρισα πρόσκαιρα ευτυχώς με μια Τουρκάλα που ήμασταν μαζί.Και η Τουρκάλα είχε τα ελαττώματα της και έκανε μαλακίες,όμως δεν είναι ανήθικη.

Τελικά κατάλαβα παιδιά ότι η καθεμιά έχει τα ελαττώματά της.Όταν είσαι καλός και αληθιν΄ς και δείχνεις αγάπη και δίνεις την καρδιά σου σε ποδοπατούν.Δυστυχώς πρέπει να κάνουμε την καρδιά πέτρα.Θα μου πεις ευκολο να το λες.Δεν είναι εύκολο και πονάς πολύ,όμως μόνο έτσι μπορείς να πολεμήσεις το γυναικείο δαιμόνιο και να είσαι κύριος και αξιοπρεπής.Όταν σου φωνάζει πρέπει να φωνάζεις.Και όταν σε ψευτοαπειλεί ότι θα φύγει να της πεις "Καλό δρόμο".Και όταν κάνουν πουστιές όπως το να σε κερατώσουν,ο άλλος που τη γαμάει δε γαμάει εσένα,οπότε την αφήνεις στην επιλογή της και φεύγεις όχισαν κακομοίρης αλλά σαν άντρας λέγοντας ότι το μουνί της ανήκει και το δίνει όπου θέλει,όμως εσύ είσαι μάγκας που γάμησες και αυτή και θα γαμήσεις κι άλλη.Αν και η άλλη είναι σκάρτη..παρακάτω!!

μου δωκες ιδέα γαι θρεντ...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν πιστεύω οτι θέλει κότσια να εκθέσεις ανώνυμα οτιδήποτε.

Νομίζω ότι εννοεί ότι κάποιοι προτιμούν να περνάνε τα δύσκολα μόνοι τους χωρίς να τολμούν να ζητούν βοήθεια από άλλους, όχι ότι ήθελε κότσια που "εκτέθηκε". Κάποιοι όντως δυσκολεύονται να ζητήσουν συμβουλή ή βοήθεια ή να συζητήσουν ένα πρόβλημά τους.

Τώρα, όσο για το ότι απευθύνθηκε στο ίντερνετ, θα συμφωνήσω μαζί σου, τι να του πουν 15 άγνωστοι. Αλλά ξέρω'γω, μπορεί να του τη βάρεσε.  :-
 

batopedios

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι και κυριες

αυτα που λενε μερικοι οτι η μια γυναικα ξεχνιεται με μια αλλη γυναικα και ενα καλο γαμησι με ενα αλλο εξισου καλυτερο για μενα ειναι και παλι μπουρδες

Ολα ειναι μεσα στο κεφαλι μας εμεις πρεπει πρωτα απο ολα να καταλαβουμε ποιοι ειμαστε τι θελουμε τι ψαχνουμε τι προτεραιοτητες εχουμε στην ζωη μας και μετα ολα μπαινουν στο αυλακι

Ανθρωπος που δεν εχει πραγματικα μαθει τον εαυτο του τοτε ειναι ενας αδυναμος κρικος δεν εννοω να κανουμε γιογκα και περισυλλογη ουτε να παμε να γινμουμε βουδιστες και μοναχοι

Η εποχη μας αλλα και γενικα ολες οι εποχες κατακλυζεται απο ρηχους ανθρωπους απο ατομα που κοιτανε την παρτη τους την ευκολια τους την ανεση τους

Κυριοι για να ζησεις πρεπει να αγαπησεις για να ζησεις πρεπει να πονεσεις για να ζησεις πρεπει να κλαψεις να μεινεις μονος το βραδυ με ενα πακετο τσιγαρα και να παλευεις με τους δαιμονες σου

Ποιος ειπε οτι η αγαπη ειναι μονο γελιο ποιος ειπε οτι παντα θα αγαπαμε αυτους που μας αγαπανε

Το παιδι αυτο πρεπει να το βιωσει πρεπει να νειωσει τον πονο γιατι του το στερειτε γιατι δεν τον αφηνετε να παρει αυτη την εμπειρια λεγοντας σαχλαμαρες και αηδιες οι πιο πολλοι για μπουρδελα πουτανες γαμησια καριολες και οτι αλλο ανωριμο σας κατεβει για να φανητε αντρες και νταγλαραδε

Οταν αυτο το παιδι θα ζησει αυτη την εμπειρια θα ειναι πολυ πιο αντρας απο ολους εσας που εχετε την ψευδαισθηση και δυστηχως δεν φταιτε εσεις αλλα καποιοι αλλοι ελαφρομυαλοι που σας ποτησαν με αυτη την ιδεα οτι

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΙΕΣ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΒΡΕΙΣ

πραγματικα λυπαμαι και στεναχωριεμαι


αυτα...
 

batopedios

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι εννοεί ότι κάποιοι προτιμούν να περνάνε τα δύσκολα μόνοι τους χωρίς να τολμούν να ζητούν βοήθεια από άλλους, όχι ότι ήθελε κότσια που "εκτέθηκε". Κάποιοι όντως δυσκολεύονται να ζητήσουν συμβουλή ή βοήθεια ή να συζητήσουν ένα πρόβλημά τους.

Τώρα, όσο για το ότι απευθύνθηκε στο ίντερνετ, θα συμφωνήσω μαζί σου, τι να του πουν 15 άγνωστοι. Αλλά ξέρω'γω, μπορεί να του τη βάρεσε.  :-

Με καλυψες πληρως αυτο εννοουσα οτι ειναι πολυ δυσκολο να μιλησεις σε καποιον ή καποιους για αυτα που σε βασανιζουν
εγω σαν μοναχοπαιδι που ειμαι εμαθα αυτα που βιωνα να τα περναω μονος χωρις την βοηθεια κανενος

Οσο για το ιντερνετ να που τελικα καποιοι βρεθηκαμε στους τοσους αγνωστους να του πουμε περα απο σαχλαμαρες και κατι σοβαρο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.376
Κριτικές
61
Like
42.437
Πόντοι
22.785
:boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • dose.gif
    dose.gif
    36,4 KB · Εμφανίσεις: 24

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ψυχραιμια ειναι απλως μια δυσκολη ημερα και τιποτα παραπανω.
Θα σηκωθεις αυριο θα πιεις τη φραπεδια σου θα στρωσεις τα αρχιδακια σου ωραια ωραια δεξια αριστερα μεσα στο μποξερακι σου θα βαλεις το ωραιο σου το αρωματακι θα πας στη σχολη σου και με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεις θα αφησεις τον "μεγαλεξανδρο" ελευθερο να κατακτησει "νεες χωρες"
Η ζωη ειναι απλη και θελει απλες σκεψεις.Εφυγε η μια ηρθε η αλλη.Νεος εισαι προφανως για να σπουδαζεις Ελβετια χρημα υπαρχη οποτε τη σκας? Α και για σπασιμο μην την ξαναπαρεις τηλεφωνο αλλα φροντισε στη σελιδα σου στο φατσοβιβλιο να βγεις με το νεο αμορε.
Αντε και καλο βολι!!!!!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
και γο νιοθο χαλια εχο ανα φουσκομα, μονο διο κοτο και 2 πρασινεσ  σιμερα
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
[size=11pt]... Μην πιστεύετε τίποτε, ανεξάρτητα από πού το διαβάσατε ή ποιος το είπε, ακόμα κι αν το έχω πει εγώ, αν δεν συμφωνεί με τη δική σας λογική και τον κοινό νου.[/size]
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Δεν χρειαζόμαστε περισσότερες γνώσεις, αλλά περισσότερη σοφία. Και η σοφία προέρχεται από την παρατήρηση.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Δεν θα τιμωρηθείς για το θυμό σου, θα τιμωρηθείς από το θυμό σου.
 

redgeo

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
ρε ολες οι γυναικες ειναι πουτανεεεεεεεες!
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Ο νους είναι το παν. Αυτό που σκέπτεσαι, αυτό γίνεσαι.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πέτρο, πάνω σε σένα θα χτίσω την εκκλησία μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom