Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Δικό σας....Τυπαρες

Απο 2 απαντησεις εκαστος
εσύ γιατί κάνεις όλους αυτούς να μιλάνε για αυτή.

γιατί πρέπει να αναλύουμε και την τελευταία μαλακία που απασχολεί κάποιον/κάποια/κάποιες ομάδες ατόμων;

μην νομίζεις ότι έβλαψε κανέναν κάτι τέτοιο.
απλά να ξέρεις ότι πολλοί που θα το παίξουν/παίζουν βράχοι ηθικής, ή κάνουν τους άντρακλες δείχνοντας ότι δεν είναι μουνόδουλοι, πριβεδιάζονται ασύστολα , και δείχνουν στα μουνιά ότι είναι μονόδουλοι.

είμαι πτώμα για να ξεκοκκαλίσω το θέμα και άλλο.. οπότε καληνύχτα και συνεχίστε να ασχολείστε
με αυτή που δεν θέλετε να ασχολείστε.
οξύμορο ε;
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
ρεσπεκτ τσολια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί κάποιοι είναι ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΙ ΡΕ!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
επειδή πολύ θέμα γίνεται για το κώλο μου
πάρτε μια ερασιτεχνική φωτο χωρίς επεξεργασία
αυτη είχε κερδίσει και στο sloggi οπου απαγορευεται το photoshop
επομένως ελεγχτηκε πριν μπει στο διαγωνισμο
 

Συνημμένα

  • DSC03121 copysm.jpg
    DSC03121 copysm.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 9

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
επειδή πολύ θέμα γίνεται για το κώλο μου
πάρτε μια ερασιτεχνική φωτο χωρίς επεξεργασία
αυτη είχε κερδίσει και στο sloggi οπου απαγορευεται το photoshop
επομένως ελεγχτηκε πριν μπει στο διαγωνισμο
δωσε ρε γατογυναικα και μας ζαλισανε@@@@
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
επειδή πολύ θέμα γίνεται για το κώλο μου
πάρτε μια ερασιτεχνική φωτο χωρίς επεξεργασία
αυτη είχε κερδίσει και στο sloggi οπου απαγορευεται το photoshop
επομένως ελεγχτηκε πριν μπει στο διαγωνισμο


δεν μπορω να πω...ειναι σουπερ!!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
επίσησ επειδη το παρακολούθησα το θέμα οσο μπορούσα δηλαδη γιατι πριν λιγο ενημερώθηκα :P
σίγουρα ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του,έχει κάθε δικαίωμα γι'αυτο
δεν θα θελα όμως κανείς να κάνει υποθέσεις για το πως σκέφτομαι εγω και το πώς αντιμετοπίζω τους χρηστες αυτου του site.
Σχόλια του τυπου "βλέπω τα χιλιάδες πμ και γελάω" δεν μ'αρέσουν γιατι είναι παραπλανητικά και ψευδή και δεν μπορείτε να ξέρετε τι κάνω εγώ μόνη μου στον υπολογιστή μου.
Είναι λογικο να μου στέλνουν κάποιοι όμορφα λόγια και όσοι το χουν κάνει ξέρουν οτι τους έχω απαντήσει ευγενικότατα και δεν σνόμπαρα κανένα.
Ευχαριστώ  :)
Α και το πρωί  7-10 βάλτε ΑΝΤ1 θα μαι εκει  ;)
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
μια φωτογραφια χιλιες λεξεις!!! ταπωσε τους και αλλο  γιατι δεν πιστευουν
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
ε ας μη με πιστευουν τι να κανω δεν θα ανεβάσω κι ολοκληρο αλμπουμ  :2funny: :2funny: :2funny:
φιλεναδα εσυ πρεπει να χαλαρωσεις λιγο γιατι αρχιζεις και ψωνιζεσε απο μονη σου χωρις να υπαρχεις λογος.κατεβα απο το καλαμι που ανεβηκες διοτι μετα θα ειναι αργα.σαν εσενα υπαρχουν αλλες 10000 γκομενες στην ελλαδα και αλλες 15000 που ειναι καλυτερες απο εσενα.αμα νομιζεις οτι αξιζεις να πας στα κανονικα τα καλιστεια του αντ1 και οχι να γυρνας απο σε σαιτ σε σαιτ να ζητιανευεις ψηφους.καλο ειναι να σταματησεις τωρα που ειναι αρχη προτου μετα να ειναι αργα.δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου να ξερεις.φιλικα στα λεω.δεν υπαρχει περιπτωση να σε ψηφισω εγω.αυτα τα ολιγα.και αφου εισαι τοσο σιγουρη για εσενα βαλε μια φωτο σου με λιγο βαψιμο.(καλα δεν μιλαμε για χωρις εντελος γιατι θα ξερασουμε).αντε με το καθε ψωνιο που το παιζει γκομενα.
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
φιλεναδα εσυ πρεπει να χαλαρωσεις λιγο γιατι αρχιζεις και ψωνιζεσε απο μονη σου χωρις να υπαρχεις λογος.κατεβα απο το καλαμι που ανεβηκες διοτι μετα θα ειναι αργα.σαν εσενα υπαρχουν αλλες 10000 γκομενες στην ελλαδα και αλλες 15000 που ειναι καλυτερες απο εσενα.αμα νομιζεις οτι αξιζεις να πας στα κανονικα τα καλιστεια του αντ1 και οχι να γυρνας απο σε σαιτ σε σαιτ να ζητιανευεις ψηφους.καλο ειναι να σταματησεις τωρα που ειναι αρχη προτου μετα να ειναι αργα.δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου να ξερεις.φιλικα στα λεω.δεν υπαρχει περιπτωση να σε ψηφισω εγω.αυτα τα ολιγα.και αφου εισαι τοσο σιγουρη για εσενα βαλε μια φωτο σου με λιγο βαψιμο.(καλα δεν μιλαμε για χωρις εντελος γιατι θα ξερασουμε).αντε με το καθε ψωνιο που το παιζει γκομενα.
ανθρωπε μου διάβασε λιγο καλυτερα τι έχω πει γιατι βαριέμαι να τα λέω και να τα ξαναλέω στις 4 τα χαραματα!
δεν νομίζω οτι είμαι τπτ το σπουδαίο, φυσικά και πιστεύω οτι υπάρχουν παρα πολλές κοπέλες καλύτερες απ'εμένα και δεν θεωρώ πως είμαι για τα καλλιστεία τοθ ΑΝΤ1! μέχρι και σε συνέντευξη το χω πει αυτο!  :idiot: ούτε καν πάνω σε τακούνια δεν μπορώ να πατήσω!  :2funny:
όσο για φωτό μου, υπάρχουν στο facebook και φωτο χωρίς καθόλου βάψιμο, πάρε μια σακούλα σε περίπτωση που σε πιάσει ανακατοσούρα και άντε δες τες!  :2funny:
δεν με πειράζει αν δεν ψηφίσεις, είπα να ψηφίσουν όσοι θέλουν, δεν παρακάλεσα κανέναν, και με αυτους που προθυμοποιηθηκαν και τους ευχαριστώ πολυ πέρασα στο τελικο! :)
Τώρα έτσι κι αλλιώς δεν τρέχει καμία ψηφοφορία αλλα παρ'όλα αυτα εγλω είμαι ακόμη εδώ!  :)
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
ανθρωπε μου διάβασε λιγο καλυτερα τι έχω πει γιατι βαριέμαι να τα λέω και να τα ξαναλέω στις 4 τα χαραματα!
δεν νομίζω οτι είμαι τπτ το σπουδαίο, φυσικά και πιστεύω οτι υπάρχουν παρα πολλές κοπέλες καλύτερες απ'εμένα και δεν θεωρώ πως είμαι για τα καλλιστεία τοθ ΑΝΤ1! μέχρι και σε συνέντευξη το χω πει αυτο!  :idiot: ούτε καν πάνω σε τακούνια δεν μπορώ να πατήσω!  :2funny:
όσο για φωτό μου, υπάρχουν στο facebook και φωτο χωρίς καθόλου βάψιμο, πάρε μια σακούλα σε περίπτωση που σε πιάσει ανακατοσούρα και άντε δες τες!  :2funny:
δεν με πειράζει αν δεν ψηφίσεις, είπα να ψηφίσουν όσοι θέλουν, δεν παρακάλεσα κανέναν, και με αυτους που προθυμοποιηθηκαν και τους ευχαριστώ πολυ πέρασα στο τελικο! :)
Τώρα έτσι κι αλλιώς δεν τρέχει καμία ψηφοφορία αλλα παρ'όλα αυτα εγλω είμαι ακόμη εδώ!  :)
οκ.εχεις δικιο.οταν παρεις το κυπελο να μην ξεχασεις να μας το δειξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom