Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ψευδεται ασυστολως η μπομπα
ουτε καν το μιςς μπαζο 2009 δεν καταφερε να κερδισει
ειναι ομορφη σαν τα κρυα τα νερα

Σαν τον παγετό είμαι...

(και όσο για τα κακιστεία με φάγαν τα κυκλώματα.... γκρρρρρ)
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΑΣ !!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑ ΑΔΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΠΑΡΑ ΑΥΤΑ !!!

ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΑΒΛΙΑΡΗΔΕΣ ( ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΙΚΟΝΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΝΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΑΝ )


Η ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΥΡΙΣΤΙΚΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΙΑΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΜΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ !!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
τα κεφαλαια ειναι για να τονισω αυτα που θελω να πω!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μμμμμμμμμ τι μας λες??? *P

κ δλδ εξπλαιν του μι.. κ τωρα που την ειδατε δλδ την γατα τι καταλαβατε??? κ μας να βλεπατε γουοτς δε ποιντ??? στο φορουμ μιλαμε δεν παιρνουμε ματι...  *P
To θεμα ειναι απλο....το κοριτσι εβαλε υποψηφιοτητα καλωs η κακωs....
Δεν υπαρχει τιποτα το "επιστημονικο" να καταλαβουμε....Ειναι τοσο απλο οσο φαινεται....Και εφ οσον δεν μαs καθεται αρα αυτη ειναι η βλαμμενη ,   η εαν μαs μιλαει ειμαστε χαλβαδεs και μουνοδουλοι γιατι πιστευουμε στην ακρη του μυαλου οτι θα μαs κατσει ....κατι που δεν θα γινει βεβαια ποτε!!!
Η κοπελια ζητησε την ψηφο και τελοs....χωριs να καθεται να σκεφτει τον σκοταδοψυχισμο τον δικο μαs...."θα μαs κατσει , δεν θα μαs κατσει"
Αυτη ειναι η βλαμενη κι εμειs οι χαλβαδεs η και τα δυο μαζι
Κι ολα αυτα την στιγμη που η ψηφοs δινεται δωρεαν.....σκεψου και να διναμε εστω και 1 ευρω....Τοτε να δειs θαψιμο ενθεν και ενθεν....Με την μπουλντοζα!!!!!!!!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
To θεμα ειναι απλο....το κοριτσι εβαλε υποψηφιοτητα καλωs η κακωs....
Δεν υπαρχει τιποτα το "επιστημονικο" να καταλαβουμε....Ειναι τοσο απλο οσο φαινεται....Και εφ οσον δεν μαs καθεται αρα αυτη ειναι η βλαμμενη ,   η εαν μαs μιλαει ειμαστε χαλβαδεs και μουνοδουλοι γιατι πιστευουμε στην ακρη του μυαλου οτι θα μαs κατσει ....κατι που δεν θα γινει βεβαια ποτε!!!
Η κοπελια ζητησε την ψηφο και τελοs....χωριs να καθεται να σκεφτει τον σκοταδοψυχισμο τον δικο μαs...."θα μαs κατσει , δεν θα μαs κατσει"
Αυτη ειναι η βλαμενη κι εμειs οι χαλβαδεs η και τα δυο μαζι
Κι ολα αυτα την στιγμη που η ψηφοs δινεται δωρεαν.....σκεψου και να διναμε εστω και 1 ευρω....Τοτε να δειs θαψιμο ενθεν και ενθεν....Με την μπουλντοζα!!!!!!!!!!

Ντάρλιγκ εσύ μην ασχολείσαι με αυτά... βυθίσου στη θάλασσα από καρδούλες και άσε τους άλλους να λένε  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ντάρλιγκ εσύ μην ασχολείσαι με αυτά... βυθίσου στη θάλασσα από καρδούλες και άσε τους άλλους να λένε  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Καλα τα λεs .......τουλαχιστον ειναι καρδουλεs
δεν ειναι σκατα
καθεναs στη θαλασσα του :boobies: :boobies:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΑΣ !!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑ ΑΔΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΠΑΡΑ ΑΥΤΑ !!!

ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ !!

ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΑΒΛΙΑΡΗΔΕΣ ( ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΙΚΟΝΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΝΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΑΝ )


Η ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΥΡΙΣΤΙΚΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΙΑΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΜΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ !!!
και οι πουτάνες που τα ακουμπάμε το ίδιο κάνουν αλλά μας χρεώνουν κιόλας.
μην νιώθεις τόσο βιασμένος από ένα πταίσμα.
συνειδητοποίησε πρώτα τα κακουργήματα προς το πρόσωπό σου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.181
Πόντοι
17.885
επειδή πολύ θέμα γίνεται για το κώλο μου
πάρτε μια ερασιτεχνική φωτο χωρίς επεξεργασία
αυτη είχε κερδίσει και στο sloggi οπου απαγορευεται το photoshop
επομένως ελεγχτηκε πριν μπει στο διαγωνισμο

ok! έχεις 6 ψήφους από δω μέσα από μένα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.181
Πόντοι
17.885
τσκ τσκ τσκ
σε ειχα για πιο σκληρο αγορι
τι ειναι αυτα??? μολις ειδες πωπο αμεσως σιξ βοουτς??? *P

Κοίτα να δεις πως το βλέπω:
1)Αυτή το δείχνει τουλάχιστον (και αξίζει σαν εικόνα)
2)Δεν είναι μπάζο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
3)Τι μου κοστίζει να την "σταυρώσω? ε?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Κοίτα να δεις πως το βλέπω:
1)Αυτή το δείχνει τουλάχιστον (και αξίζει σαν εικόνα)
2)Δεν είναι μπάζο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
3)Τι μου κοστίζει να την "σταυρώσω? ε?

συμφωνω αλλα θα εκανες το ιδιο αν δεν ειχες δει φωτο???

απ τη καλη σου τη καρδουλα?? *P

απλα δεν αντιλαμβανομαι την σημασια του να δειξει καποιο μελος πωπο βυζι προσωπο γουοτεβερ... τοσες συλλογες υπαρχουν να παρετε οσο ματι θελετε..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ε κ τι διαφορα σου κανει δλδ αν μιλας με την σκλεναρικοβα ή με τη γεωργια βασιλειαδου στο φορουμ ?? Ε??????
κανενα νοημα
στα φορουμ οτι δηλωσεις εισαι :cheesy:

Σε λάθος άνθρωπο :2funny: Τόσα λεφτά χάλασα σε strip. Άμα μιλάω έτσι, θα κράταγα τα λεφτάκια μου και θα ήμουν και κερδισμένος  ;) Άιντε να δούμε :o
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.181
Πόντοι
17.885
συμφωνω αλλα θα εκανες το ιδιο αν δεν ειχες δει φωτο???

απ τη καλη σου τη καρδουλα?? *P

απλα δεν αντιλαμβανομαι την σημασια του να δειξει καποιο μελος πωπο βυζι προσωπο γουοτεβερ... τοσες συλλογες υπαρχουν να παρετε οσο ματι θελετε..

Οχι δεν θα το έκανα, είδα, εγκρίνω την εικόνα της, δε μου κοστίζει ούτε 1 γιούρι και το κάνω! Εχω κάνει ένα κάρο μαλακίες για διάφορες που δεν αξίζαν μια, το τζάμπα δε με πειράζει καθόλου!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.181
Πόντοι
17.885
Καυτέ, αν ήταν και τα λεγε σαν τη Σαρρή ούτε το δεξί μου αρχίδι δεν θα παιρνε!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
οπως και να χει το κοριτσι δεν ενοχλησε κανεναν,απότι λεει πελατες δεν ψαχνει,μια ψηφο ζητησε οποιος ηθελε την εδωσε...


ολα τα αλλα ειναι περιττα..
αν δεν γουσταρουν καποιοι τι μπαινουν και σχολιαζουν απορω...

τοσες και τοσες κανουν διαφημιση της 'πραματειας' τους εδω μεσα αυτη μας πειραξε στη τελικη??? :huh:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Σε λάθος άνθρωπο :2funny: Τόσα λεφτά χάλασα σε strip. Άμα μιλάω έτσι, θα κράταγα τα λεφτάκια μου και θα ήμουν και+ κερδισμένος  ;) Άιντε να δούμε :o

εμ... αργησες αλλα να που το καταλαβες
καιρος ν αλλαξεις
καιρος να εκτιμησεις την ψυχικη ομορφια μιας γυναικας....

Οχι δεν θα το έκανα, είδα, εγκρίνω την εικόνα της, δε μου κοστίζει ούτε 1 γιούρι και το κάνω! Εχω κάνει ένα κάρο μαλακίες για διάφορες που δεν αξίζαν μια, το τζάμπα δε με πειράζει καθόλου!

καλα κ εγω την ψηφισα
αλλα θα την ψηφιζα κ ας μην εβλεπα 4654634 φωτος της εκτος κ αν καμια αλλη ηταν απσολουτ θεα κ θα ηταν αδικο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
απλα δεν αντιλαμβανομαι την σημασια του να δειξει καποιο μελος πωπο βυζι προσωπο γουοτεβερ... τοσες συλλογες υπαρχουν να παρετε οσο ματι θελετε..
Έχει σημασία όταν αυτό το μέλος βγάζει άσχημες τις κοπέλες των συλλογών,τη στιγμη που αντικειμενικά ΔΕΝ είναι. :P (εντάξει καμια φορά είναι...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom