Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.196
Πόντοι
17.885
καλα κ εγω την ψηφισα
αλλα θα την ψηφιζα κ ας μην εβλεπα 4654634 φωτος της εκτος κ αν καμια αλλη ηταν απσολουτ θεα κ θα ηταν αδικο

Επειδή είναι λοιπόν ωραίο κομμάτι, επειδή τα λέει καλά (έστω και μούφες) θα μεριμνήσω...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τετοις χαμος γτ δεν εγινε οταν παρθηκαν συνεντευξεις που ποτε δεν δημοσιευθηκαν τελικα????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
:cheesy: Δεν κατάλαβες. Τελικά θα σταθείτε εφάμιλες των miss on line;

οχι. ουτε που μας νοιαζει *P
ειμαστε τοσο κουλ εμεις χαχαχαχα

Επειδή είναι λοιπόν ωραίο κομμάτι, επειδή τα λέει καλά (έστω και μούφες) θα μεριμνήσω...

κ γω γι αυτο μεριμνησα μην νομιζεις χαχα

θα μ απαντησετε γιατι ειναι σημαντικο να δειξουν διαφορα γυναικεια μελη τα καλλη τους εδω μεσα? τι αλλαγη  θα υπαρξει??
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.196
Πόντοι
17.885
θα μ απαντησετε γιατι ειναι σημαντικο να δειξουν διαφορα γυναικεια μελη τα καλλη τους εδω μεσα? τι αλλαγη  θα υπαρξει??

Δεν είναι σημαντικό, αλλά δεν μπορεί το κάθε μπάζο-τρίμπαζο να κρίνει συγκρίνει άλλες ωραίες, να το παίζει σνομπ, βαρύ πεπόνι και τ αρχίδια μου κουνάνε 9πχ οι μαλακισμένες οι Μαγγίρες για το μουνάκι από το Αζερμπαιζάν). ΑΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ κάθε κότα/μπάζο εδώ μέσα, πόσταρε φοτό σου όπως το κανε η μικρή, να δούμε πόσο σε παίρνει να μιλάς όταν μιλάς/θάβεις/γκρινιάζεις/ειρωνεύεσαι
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Δεν είναι σημαντικό, αλλά δεν μπορεί το κάθε μπάζο-τρίμπαζο να κρίνει συγκρίνει άλλες ωραίες, να το παίζει σνομπ, βαρύ πεπόνι και τ αρχίδια μου κουνάνε 9πχ οι μαλακισμένες οι Μαγγίρες για το μουνάκι από το Αζερμπαιζάν). ΑΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ κάθε κότα/μπάζο εδώ μέσα, πόσταρε φοτό σου όπως το κανε η μικρή, να δούμε πόσο σε παίρνει να μιλάς όταν μιλάς/θάβεις/γκρινιάζεις/ειρωνεύεσαι
evil is back!!!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Δεν είναι σημαντικό, αλλά δεν μπορεί το κάθε μπάζο-τρίμπαζο να κρίνει συγκρίνει άλλες ωραίες, να το παίζει σνομπ, βαρύ πεπόνι και τ αρχίδια μου κουνάνε 9πχ οι μαλακισμένες οι Μαγγίρες για το μουνάκι από το Αζερμπαιζάν). ΑΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ κάθε κότα/μπάζο εδώ μέσα, πόσταρε φοτό σου όπως το κανε η μικρή, να δούμε πόσο σε παίρνει να μιλάς όταν μιλάς/θάβεις/γκρινιάζεις/ειρωνεύεσαι

γιατι δεν μπορει?
οταν κρινει δεν λεει ειναι καλυτερες χειροτερες απο μενα.. απλως κρινει
σιγα! αν δεν ηθελαν να κριθουν δεν θα γινονταν μοντελα κλπ διασημα προσωπα...
το καθε μελος εδω οτι κ αν ειναι κ οπως κ αν ειναι δεν εβγαλε τπτ προς τα εξω για να μπορεσει να κριθει

κ αν τελικα δλδ δειτε καποια κ ειναι πολυ ωραια θα μπορει να κρινει κ να κατακρινει κλπ κ θα ειστε κουλ? δεν ηξερα οτι μονο οι ωραιες εχουν δικαιωμα να εχουνε αποψη κ γνωμη *P
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.196
Πόντοι
17.885
γιατι δεν μπορει?
οταν κρινει δεν λεει ειναι καλυτερες χειροτερες απο μενα.. απλως κρινει
σιγα! αν δεν ηθελαν να κριθουν δεν θα γινονταν μοντελα κλπ διασημα προσωπα...
το καθε μελος εδω οτι κ αν ειναι κ οπως κ αν ειναι δεν εβγαλε τπτ προς τα εξω για να μπορεσει να κριθει

κ αν τελικα δλδ δειτε καποια κ ειναι πολυ ωραια θα μπορει να κρινει κ να κατακρινει κλπ κ θα ειστε κουλ? δεν ηξερα οτι μονο οι ωραιες εχουν δικαιωμα να εχουνε αποψη κ γνωμη *P

η γυναίκα όταν κρίνει = θάβει! Σκασμός!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μόνο  :cheesy:

οχι. ουτε που μας νοιαζει *P
ειμαστε τοσο κουλ εμεις χαχαχαχα

κ γω γι αυτο μεριμνησα μην νομιζεις χαχα

θα μ απαντησετε γιατι ειναι σημαντικο να δειξουν διαφορα γυναικεια μελη τα καλλη τους εδω μεσα? τι αλλαγη  θα υπαρξει??

Άρα καλά κάνουμε και αναφερόμαστε στη κοπέλα...και απορούμε δι εσάς...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
@ Βite..

Έτσι όπως πας, σε λίγη ώρα θα χρειαστείς πάλι αποτοξίνωση.. Κατέβασε λίγο το tempo σου παιδί μου..

Αυτά..
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
και οι πουτάνες που τα ακουμπάμε το ίδιο κάνουν αλλά μας χρεώνουν κιόλας.
μην νιώθεις τόσο βιασμένος από ένα πταίσμα.
συνειδητοποίησε πρώτα τα κακουργήματα προς το πρόσωπό σου.

γενικος τωρα που το καλοσκεφτομαι εχεις δικιο δεν το κανουν μονο οι πουτανες αλλα ολες οι γυναικες του πλανητη !!! αλλα ρε φιλε σορρυ κιολας αλλα ολες οι κοπελιες που μπενουν στα σιτε μας ειναι ταπεινες και δεν εχουν ποσταρει κολους και σεξι φωτος αυτη η μαριαννα με το καλημερα μας αναψε φωτιες !!! αν ψαχνοταν να γαμηθει θα το δικαιολογουσα αλλα απο την στιγμη που το κανει για να παει μπροστα στο χωρο του μοντελινγκ ειιναι μαλακια !!!

Σκεψου τωρα τις πουτανες που αναφερες να μπενανε εδω και να μας ποσταρανε φωτο με τους κολους και τα μουνια τους  και να μας λεγανε μετα ελαντε γαμηστε με !!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
η γυναίκα όταν κρίνει = θάβει! Σκασμός!



μην μου λες εμενα σκασμος... :s&m_3: :s&m_3:

κ για να το λυσουμε.. επειδη εγω σιγα που δε θα σταματησω να λεω αποψη στις συλλογες :2funny:.. αν ειμαι μπαζο κ το δηλωσω να συνεχισω να λεω γνωμη? αν ειμαι ωραια κ παλι το δηλωσω να συνεχισω επισης?? τι με συμφερει παραπανω?? πειτε μου να ξερω η γυναικα χαχαχα δλδ οσο ωραια εισαι ποσο γνωμη μπορεις να χεις?? πως την μετραμε??? :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.196
Πόντοι
17.885
μην μου λες εμενα σκασμος... :s&m_3: :s&m_3:

κ για να το λυσουμε.. επειδη εγω σιγα που δε θα σταματησω να λεω αποψη στις συλλογες :2funny:.. αν ειμαι μπαζο κ το δηλωσω να συνεχισω να λεω γνωμη? αν ειμαι ωραια κ παλι το δηλωσω να συνεχισω επισης?? τι με συμφερει παραπανω?? πειτε μου να ξερω η γυναικα χαχαχα δλδ οσο ωραια εισαι ποσο γνωμη μπορεις να χεις?? πως την μετραμε??? :2funny:

Χαλάρωσε, έχουμε (νέα) δημοκρατία! Μπορείς να λες τη γνώμη σου άφοβα!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
@ Βite..

Έτσι όπως πας, σε λίγη ώρα θα χρειαστείς πάλι αποτοξίνωση.. Κατέβασε λίγο το tempo σου παιδί μου..

Αυτά..

χαχαχαχαχα τωρα θα το κοψω γιατι φευγω
αλλα θα επιστρεψω
χειροτερη :tooth:

Χαλάρωσε, έχουμε (νέα) δημοκρατία! Μπορείς να λες τη γνώμη σου άφοβα!

ευχαριστωω εισαι τοσο καλοςςςς
ναι ακους??? καλοοοςςς :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
μην μου λες εμενα σκασμος... :s&m_3: :s&m_3:

κ για να το λυσουμε.. επειδη εγω σιγα που δε θα σταματησω να λεω αποψη στις συλλογες :2funny:.. αν ειμαι μπαζο κ το δηλωσω να συνεχισω να λεω γνωμη? αν ειμαι ωραια κ παλι το δηλωσω να συνεχισω επισης?? τι με συμφερει παραπανω?? πειτε μου να ξερω η γυναικα χαχαχα δλδ οσο ωραια εισαι ποσο γνωμη μπορεις να χεις?? πως την μετραμε??? :2funny:

Θα βάλεις καμιά φωτό για να συλλεχθεί η γνώμη σου; :o
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
γιατι δεν μπορει?
οταν κρινει δεν λεει ειναι καλυτερες χειροτερες απο μενα.. απλως κρινει
σιγα! αν δεν ηθελαν να κριθουν δεν θα γινονταν μοντελα κλπ διασημα προσωπα...
το καθε μελος εδω οτι κ αν ειναι κ οπως κ αν ειναι δεν εβγαλε τπτ προς τα εξω για να μπορεσει να κριθει

κ αν τελικα δλδ δειτε καποια κ ειναι πολυ ωραια θα μπορει να κρινει κ να κατακρινει κλπ κ θα ειστε κουλ? δεν ηξερα οτι μονο οι ωραιες εχουν δικαιωμα να εχουνε αποψη κ γνωμη *P

Εγω θα πω αυτο που γραφει η υπογραφη μου απο κατω αρα γυναικα να πει κατι καλο για αλλη σ'αυτη τη ζωη δε παιζει.
βρειτε κατι αλλο.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγω θα πω αυτο που γραφει η υπογραφη μου απο κατω αρα γυναικα να πει κατι καλο για αλλη σ'αυτη τη ζωη δε παιζει.
βρειτε κατι αλλο.
ειδες καμμια μας να τη θαβει βρε???
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Δεν είναι σημαντικό, αλλά δεν μπορεί το κάθε μπάζο-τρίμπαζο να κρίνει συγκρίνει άλλες ωραίες, να το παίζει σνομπ, βαρύ πεπόνι και τ αρχίδια μου κουνάνε 9πχ οι μαλακισμένες οι Μαγγίρες για το μουνάκι από το Αζερμπαιζάν). ΑΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ κάθε κότα/μπάζο εδώ μέσα, πόσταρε φοτό σου όπως το κανε η μικρή, να δούμε πόσο σε παίρνει να μιλάς όταν μιλάς/θάβεις/γκρινιάζεις/ειρωνεύεσαι

Tι λε ρε;
Από τη στιγμή που βγάζει τις φωτογραφίες της στη φόρα θέλει ν'ασχοληθούμε όλοι μαζί της, και το κάνουμε. Ο καθένας σχολιάζει αυτό που βλέπει. Τι σημασία έχει πώς είναι ο καθένας;
Σε βάρεσε κι εσένα η μουνοδουλίαση στον εγκέφαλο; Πάαινε πες τη γνώμη σου και άσε κάτω το άλογο και το ξίφος, τζάμπα υπερασπίζεσαι τη δεσποσύνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom