Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Εγώ είμαι η χειρότερη ρε, μόνο για υποψηφιότητα για μις μπαζόλα κάνω, και ούτε εκεί δεν ήμουν άξια να κάνω κάτι. Ούτε καν για τα μπάζα, για θάψιμο στη χωματερή λέμε.
η εκτιμηση σου ειναι φοβερη μπουμπι  εγω εχω αλλες πληροφοριες   μας δουλευεις
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Έχετε σοροπιαστεί τόσο που κόλλησε όλο το σύμπαν και δεν μπορούμε.

Ειμαστε σοροπατοι!!!!!!!    τι να κανουμε??????????αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
απο τωρα ενεργοποιω το βοτ να ψηφισει απειρες φορες  , καλα ειπε καποιος δεν εκατσε κα ι αρχισε το θαψιμο !!!!
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
κα ιεχει κανει πολλες φωτογραφησεις που θα βγουν μελλοντικα απ οτι ξερω
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
σωστα η σιλβα το ειπε που ειναι και γυναικα και ξερει καλυτερα
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
τι εγινε ρε παιδες????

μολις ειδατε οτι η κοπελα δεν ειναι αματερακι και δεν παιζει να χωσετε αρχισατε τα κραξιματα????????? :huh: :huh: :huh: :tickedoff:

Ειδες κανεναν να τα χωνει στην κοπελα? Τους μουνοδουλους που ασχολουνται μαζι της εδω και 2 βδομαδες κραζουμε σε αυτο τοπικ.

Και αληθεια προσπαθω να καταλαβω τι σκεφτονται. Οτι μεσα απο τα 100αδες pm που παιρνει η κοπελα , θα καταφερουν με καποια εξυπναδα ή με γλειψιμο ή με ιντερνετικα χατιρια να την κανουν να γοητευτει απο εναν αγνωστο που γνωρισε στο BOURDELA.TV !!!!!!???  :jerking: :jerking:
Και το χειροτερο ειναι οτι οι παραπανω τυποι εχουν και δικαιωμα ψηφου στις εκλογες... :headbang:

Η κοπελα οταν διαβαζει τα μνμ τους γελαει και λεει (και δικαιως) τι μαλακες που ειναι οι αντρες!! (και τι εξουσια εχει η μουνα μου). :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
καλα το ρωτας κιολας ??? μιλαμε για ονλινε  βοτινγκ οχι μιςς ελλας μπηκε εδω μεσα που ειμσαστε ολοι λιγουρια και μας φλομοσε στις μαλακιες και σιγα την γκομενα ποια !!! πηδαω και εχω πηδηξει πολυ καλυτερες !!!απλος μου την δινει την εχει δει θεα !! τα σωστα μοντελα δεν εχουν χρονο για να σπαμαρουνε σε σαιτ και δεν καθονται ολη μερα σε μια καρεκλα μπροστα απο το πσ για να γινει ο κολος τους οπως ειδατε στην φωτο αλλα τρεχουν στα καστινγκ, φωτογραφησεις, ντεφιλε και γυμναστηρια.

Τα μοντελα δουλευουν σκλήρα κατα καποιο τροπο και η μαριαννα δεν εχει μαθει να δουλευει !!
αυτο τι ειναι φιντο μου?????
δεν εχω κατι με τον τυπο,ενα παραδειγμα εφερα.
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
η ουσια ειναι οτι δεν σεβεστε τους συνανθρωπους σας , Με αυτα που λετε δεν θα μπει σημερα αγανακτησε  και εγω εχασα τον χρονο μου να την περιμενω
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ρε πατε καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :headbang: :headbang: :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
η ουσια ειναι οτι δεν σεβεστε τους συνανθρωπους σας , [size=12pt]Με αυτα που λετε δεν θα μπει σημερα αγανακτησε  και εγω εχασα τον χρονο μου να την περιμενω [/size]


Αφού δεν έχει μπει, πού ξέρει ότι τα λέμε, βρε; :2funny:

Μη χάνεις την ελπίδα σου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom