Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
και εγω την ψηφισα εχω προσωπικη αποψη  ειναι καθαρα ερασιτεχνις  δεν εχει αυτοσκοπο να κανει καριερα στο μοντελιν  εκτιμαει το σαιτ  και ζητησε μια βοηθεια απο τα μελη να βγει πρωτη. Τι σοι κοινοτητα ειμαστε αν δεν την προσφερουμε;

Aυτο ακριβωs εκανα κι εγω φιλε μου.....χωριs να ζητησω ανταλλαγμα........
 

fasolaki

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια για να ξηγηθουμε δεν ειπα οτι η μαριννα ειναι μπαζο η οτι δεν εχει καλο κολο ! ειπα οτι δεν κανει κατα καμια δυναμη για μοντελο !!! Αν κοιταξετε λιγο τα wannabe μοντελα της ηλικιας 16-20 δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με την μαριαννα ειναι σαφος καλυτερες και με σωματα αψεγαδιαστα και δερμα βελουτε και ολα τα προσοντα κοιτανε ταβανι !!! εχω γνωρισει πολλες κοπελες απο τον χωρο αυτο και πιστευω εχω αποψη !!! η μαριαννα ειναι απλος μια ομορφη Ελλεινιδα με Ε κεφαλαιο!!!


και στο κατω κατω η μαριαννα δεν μπηκε στο σιτε μας για να μας κανει παρεα αλλα για να μας εκμετα΄λευτει και να κανει το κομματι της και για αυτο την κατακρινω!!!

Πώς μας εκμεταλλεύτηκε; Έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό μας για να τη ψηφίσουμε;;; :jerking: :jerking:

Μαριάννα είσαι μια θεά!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εσύ γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά μου λες ρε λάιφ; Σιγά την πετούνια που σου τη μαραίνουνε.
Αυτή θέλει να γίνει γνωστή, γιατί να θέλουν και όλες οι άλλες;
Καμία γυναίκα εδώ δεν είπε ότι είναι καλύτερη από αυτήν, ούτε ζητάει καμιά (στο φόρουμ τουλάχιστον) να της πείτε πόσο όμορφη είναι...

Έλα πες, κωλαράκια θέλεις να δεις, έτσι; Άσε τα πολιτικά και πες το χαχαχαχαχχααα  :2funny: :2funny: :2funny:  :booty: :booty: :booty:

Συμφωνοι.........αλλα διεκδικει μια ψηφο....ωραια???? βγαινει και την ζηταει....τι το κακο!!!  Αs βγουνε και οι αλλεs
Μα δεν προκειται να παρω τιποτα εγω απ αυτο καλη μου..........
Το οτι μ αρεσουν τα κωλαρακια ε αυτο ειναι αλλο θεμα...να το κρυψωμεν αλλωστε????χεχεχεχεχ
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
ουτε εγω ζητησα λαιφ  , για να με στειλει στο διαολο;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Χαχαχαχαχαχχααααχαχαχαχαα είναι η τελευταία μου λύση!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Αφου σου τοπα ρε κοριτσι μου....δειξτο μου να ερθω δαγκωτα να ψηφισω εσενα.....Αλλα εσυ δεν μ ακουs !!!!!!!!
Παs και βαζειs υποψηφιοτητα στο Μιs Μπουτιφολα και δεν συμμαζευεται...Φταιω εγω μετα????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ουτε εγω ζητησα λαιφ  , για να με στειλει στο διαολο;

Στα καλα καθουμενα?????????  μηπωs ξερω γω  ειπεs καμμια παραπανισια κουβεντα ????
Δεν το νομιζω  γιατι αυτη ψηφουs μαζευει.....Δεν γινεται ναναι εχθρικη....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Συμφωνοι.........αλλα διεκδικει μια ψηφο....ωραια???? βγαινει και την ζηταει....τι το κακο!!!  Αs βγουνε και οι αλλεs
Μα δεν προκειται να παρω τιποτα εγω απ αυτο καλη μου..........
Το οτι μ αρεσουν τα κωλαρακια ε αυτο ειναι αλλο θεμα...να το κρυψωμεν αλλωστε????χεχεχεχεχ

Να σου πω τώρα σοβαρά, μη λέμε μαλακίες... δεν της ζήτησες εσύ τίποτα, αλλά αν δεν έβαζε φωτογραφίες δεν θα της έδινες την παραμικρή σημασία. Άρα μη λέει κανείς ότι το κάνει από την καλή του την καρδιά και για να προσφέρει κοινωνικό έργο, να βοηθήσει μια συμφορουμίτισσα κτλ.

Πολύ καλά κάνεις και σου αρέσουν τα κωλαράκια, μαζί σουυυ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Να σου πω τώρα σοβαρά, μη λέμε μαλακίες... δεν της ζήτησες εσύ τίποτα, αλλά αν δεν έβαζε φωτογραφίες δεν θα της έδινες την παραμικρή σημασία. Άρα μη λέει κανείς ότι το κάνει από την καλή του την καρδιά και για να προσφέρει κοινωνικό έργο, να βοηθήσει μια συμφορουμίτισσα κτλ.

Πολύ καλά κάνεις και σου αρέσουν τα κωλαράκια, μαζί σουυυ  :rockon: :rockon: :rockon:
Αν ΔΕΝ εβαζε τιs φωτο και ΔΕΝ δηλωνε υποψηφιοτητα και ΔΕΝ ζηταγε την συνδρομη μαs....ΔΕΝ θα την ηξερα......Εγω μονο αυτην ειδα να βγαινει στο σαιτ και να το ζηταει...κι επειδη εχω χερια καθαρα και μια καρδια μεγαααααααααααααααααααααλη  τοκανα
Μα να κατηγορουμαι και γι αυτο???????
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αφου σου τοπα ρε κοριτσι μου....δειξτο μου να ερθω δαγκωτα να ψηφισω εσενα.....Αλλα εσυ δεν μ ακουs !!!!!!!!
Παs και βαζειs υποψηφιοτητα στο Μιs Μπουτιφολα και δεν συμμαζευεται...Φταιω εγω μετα????

Έτσι απλά  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
τελος η μαριαννα ειναι οτι καλυτερο παρουσιασε το σαιτ  την τελευταια πενταετια  και θα βγει πρωτη  και χωρις ανταλλαγματα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αν ΔΕΝ εβαζε τιs φωτο και ΔΕΝ δηλωνε υποψηφιοτητα και ΔΕΝ ζηταγε την συνδρομη μαs....ΔΕΝ θα την ηξερα......Εγω μονο αυτην ειδα να βγαινει στο σαιτ και να το ζηταει...κι επειδη εχω χερια καθαρα και μια καρδια μεγαααααααααααααααααααααλη  τοκανα
Μα να κατηγορουμαι και γι αυτο???????

Κανείς δε σε κατηγορεί αγορίνα, γενικά μιλούσα  :cheesy:
Αν ζητούσε τη συνδρομή σου χωρίς να βάλει φωτογραφία, τώρα που το ανέφερες, θα την ψήφιζες; Εγώ νομίζω πως δε θα της έδινες καμία σημασία...  :boobies: :boobies: :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κανείς δε σε κατηγορεί αγορίνα, γενικά μιλούσα  :cheesy:
Αν ζητούσε τη συνδρομή σου χωρίς να βάλει φωτογραφία, τώρα που το ανέφερες, θα την ψήφιζες; Εγώ νομίζω πως δε θα της έδινες καμία σημασία...  :boobies: :boobies: :boobies:
Aαααπ  εδω τωρα σ επιασα που λενε..........Μα πωs γινεται να ζηταει την συνδρομη μαs διχωs φωτο και για διαγωνισμο ομορφιαs???? γινεται????????  υποχρεωτικα λοιπον και φωτο θα βγαλει και αs πουμε καποιεs κοινωνικεs εκδηλωσειs θα κανει για να την μαθουμε τεσπα........Στα κρυφα διαγωνισμοs ομορφιαs ......αυτο παλι δεν το εχω ξανακουσει
Και βεβαια χωριs φωτο......δεν θα την ψηφιζα
Δεν ειναι ψυγειο να το παρω απ το e-shop.....Ακομα κι ετσι το βλεπειs σε φωτο
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.525
Like
9
Πόντοι
16
Κανείς δε σε κατηγορεί αγορίνα, γενικά μιλούσα  :cheesy:
Αν ζητούσε τη συνδρομή σου χωρίς να βάλει φωτογραφία, τώρα που το ανέφερες, θα την ψήφιζες; Εγώ νομίζω πως δε θα της έδινες καμία σημασία...  :boobies: :boobies: :boobies:

Ειναι κατι σαν τα μεγαλα κομματα ΘΑ ΘΑ ΘΑ να δειτε χαιρι με καμια προσληψη.
Λεει και αυτη ψηφιστε με ψηφιστε με να δειξω κατι παραπανω...

Αλλα...το αποτελεσμα μηπως θα ειναι το γνωστο στο τελος???? γι'αυτους που πιανουν τι εννοω.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ειναι κατι σαν τα μεγαλα κομματα ΘΑ ΘΑ ΘΑ να δειτε χαιρι με καμια προσληψη.
Λεει και αυτη ψηφιστε με ψηφιστε με να δειξω κατι παραπανω...

Αλλα...το αποτελεσμα μηπως θα ειναι το γνωστο στο τελος???? γι'αυτους που πιανουν τι εννοω.

Εμειs κανουμε το καλο και το ριχνουμε στο γυαλο .....που λενε.......Απο κει και περα ουτε θα την ξαναδουμε ουτε θα μαs ξαναδει.....Εδω που λεει ο λογοs δεν βλεπομαστε εμειs που και μπινελιαζομαστε βραδυ πρωι  και θα δουμε την Μαριανα???
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Aαααπ   εδω τωρα σ επιασα που λενε..........Μα πωs γινεται να ζηταει την συνδρομη μαs διχωs φωτο και για διαγωνισμο ομορφιαs???? γινεται????????  υποχρεωτικα λοιπον και φωτο θα βγαλει και αs πουμε καποιεs κοινωνικεs εκδηλωσειs θα κανει για να την μαθουμε τεσπα........Στα κρυφα διαγωνισμοs ομορφιαs ......αυτο παλι δεν το εχω ξανακουσει
Και βεβαια χωριs φωτο......δεν θα την ψηφιζα
Δεν ειναι ψυγειο να το παρω απ το e-shop.....Ακομα κι ετσι το βλεπειs σε φωτο

Έτσι απλά  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Έχεις δώσει ρεστα σήμερα!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
Πώς μας εκμεταλλεύτηκε; Έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό μας για να τη ψηφίσουμε;;; :jerking: :jerking:

Μαριάννα είσαι μια θεά!!!

καλα το ρωτας κιολας ??? μιλαμε για ονλινε  βοτινγκ οχι μιςς ελλας μπηκε εδω μεσα που ειμσαστε ολοι λιγουρια και μας φλομοσε στις μαλακιες και σιγα την γκομενα ποια !!! πηδαω και εχω πηδηξει πολυ καλυτερες !!!απλος μου την δινει την εχει δει θεα !! τα σωστα μοντελα δεν εχουν χρονο για να σπαμαρουνε σε σαιτ και δεν καθονται ολη μερα σε μια καρεκλα μπροστα απο το πσ για να γινει ο κολος τους οπως ειδατε στην φωτο αλλα τρεχουν στα καστινγκ, φωτογραφησεις, ντεφιλε και γυμναστηρια.

Τα μοντελα δουλευουν σκλήρα κατα καποιο τροπο και η μαριαννα δεν εχει μαθει να δουλευει !!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
καλά ρε, δεν σας έφτανε ένα θρεντ, ανοίξατε κι άλλο;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
καλά ρε, δεν σας έφτανε ένα θρεντ, ανοίξατε κι άλλο;

Το ένα είναι για τα σάλια και για να τη σοροπιάζουνε, τούτο δω είναι για εξονυχιστική ανάλυση των λόγων που τους εξωθούν σε τούτη τη συμπεριφορά  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom