Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
πλακα πλακα η μις γ....ει και........ δεν παιζεται για πλακα μας εχει και ειναι μολις 20 , Μπραβο της μας δινει και ματι και δωρεαν  και εσεις κοροιδευετε . Τοτε καθιστε να μιλατε με υφαντες παρουσιες
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
πλακα πλακα η μις γ....ει και........ δεν παιζεται για πλακα μας εχει και ειναι μολις 20 , Μπραβο της μας δινει και ματι και δωρεαν  και εσεις κοροιδευετε . Τοτε καθιστε να μιλατε με υφαντες παρουσιες

Άλλος μπαίνει στο φόρουμ για να πάρει μάτι, άλλος για να καβλώσει, άλλος για να πει δυο μαλακίες, άλλος για να μιλήσει σοβαρά.
Γιατί το να θες να βλέπεις κώλους είναι πιο σημαντικός λόγος από τους άλλους;
Και γιατί όποια δείχνει τον κώλο της είναι πιο σημαντική απο τις συλλογές;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Άλλος μπαίνει στο φόρουμ για να πάρει μάτι, άλλος για να καβλώσει, άλλος για να πει δυο μαλακίες, άλλος για να μιλήσει σοβαρά.
Γιατί το να θες να βλέπεις κώλους είναι πιο σημαντικός λόγος από τους άλλους;
Και γιατί όποια δείχνει τον κώλο της είναι πιο σημαντική απο τις συλλογές;

1.....Μαs αρεσει να βλεπουμε κωλουs  ...ειναι σημαντικο
2.....  Απο τον κωλο βλεπουμε το ποσο σημαντικη ειναι....που λενε....δειξε μου τον κωλο σου να σου πω ποια εισαι!!!
Ε πωs ετσι???
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Άλλος μπαίνει στο φόρουμ για να πάρει μάτι, άλλος για να καβλώσει, άλλος για να πει δυο μαλακίες, άλλος για να μιλήσει σοβαρά.
Γιατί το να θες να βλέπεις κώλους είναι πιο σημαντικός λόγος από τους άλλους;
Και γιατί όποια δείχνει τον κώλο της είναι πιο σημαντική απο τις συλλογές;
γιατι μπουμπα το ερασιτεχνικο εχει αξια οπως και το οι-κολο-γικο !
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.200
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
πλακα πλακα η μις γ....ει και........ δεν παιζεται για πλακα μας εχει και ειναι μολις 20 , Μπραβο της μας δινει και ματι και δωρεαν  και εσεις κοροιδευετε . Τοτε καθιστε να μιλατε με υφαντες παρουσιες

Συμφωνω και ...ξερω που το πας..!!!   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ;) ;) ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Άλλος μπαίνει στο φόρουμ για να πάρει μάτι, άλλος για να καβλώσει, άλλος για να πει δυο μαλακίες, άλλος για να μιλήσει σοβαρά.
Γιατί το να θες να βλέπεις κώλους είναι πιο σημαντικός λόγος από τους άλλους;
Και γιατί όποια δείχνει τον κώλο της είναι πιο σημαντική απο τις συλλογές;

Rε  συ αν ημουνα κοριτσι τι λεs να μ ενδιεφερε????  το μυαλο???? η η καταγωγη???
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
δεν το παω πουθενα απλα βλεπω οποια εχει διαθεση απο γνησιο ερασιτεχνισμο να δειξει κατι ολο ελαττωματα  της βρισκουν μερικοι , αμυαλη , δρακουλας πεφτοκολα  αλλα κανεις δεν λεει οτι εχει κορμαρα  και ματαρες
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε παιδια για να ξηγηθουμε δεν ειπα οτι η μαριννα ειναι μπαζο η οτι δεν εχει καλο κολο ! ειπα οτι δεν κανει κατα καμια δυναμη για μοντελο !!! Αν κοιταξετε λιγο τα wannabe μοντελα της ηλικιας 16-20 δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με την μαριαννα ειναι σαφος καλυτερες και με σωματα αψεγαδιαστα και δερμα βελουτε και ολα τα προσοντα κοιτανε ταβανι !!! εχω γνωρισει πολλες κοπελες απο τον χωρο αυτο και πιστευω εχω αποψη !!! η μαριαννα ειναι απλος μια ομορφη Ελλεινιδα με Ε κεφαλαιο!!!


και στο κατω κατω η μαριαννα δεν μπηκε στο σιτε μας για να μας κανει παρεα αλλα για να μας εκμετα΄λευτει και να κανει το κομματι της και για αυτο την κατακρινω!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν το παω πουθενα απλα βλεπω οποια εχει διαθεση απο γνησιο ερασιτεχνισμο να δειξει κατι ολο ελαττωματα  της βρισκουν μερικοι , αμυαλη , δρακουλας πεφτοκολα  αλλα κανεις δεν λεει οτι εχει κορμαρα  και ματαρες

Οχι ολοι φιλε μου.....εγω ειπα απ την αρχη οτι ειναι ομορφη και την ψηφισα και δεν την αψηφισα....εβαλα και τ ονομα μου στη ψηφοφο  ε???????????  για να ξερουμε δλδ τι λεμε.......
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Rε  συ αν ημουνα κοριτσι τι λεs να μ ενδιεφερε????  το μυαλο???? η η καταγωγη???

Ναι καταλαβαίνω, κι εγώ παρακαλάω για πούτσο όποιο αρσενικό μέλος βρεθεί στο δρόμο μου αλλά τίποτα μέχρι στιγμής  :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
δεν το παω πουθενα απλα βλεπω οποια εχει διαθεση απο γνησιο ερασιτεχνισμο να δειξει κατι ολο ελαττωματα  της βρισκουν μερικοι , αμυαλη , δρακουλας πεφτοκολα  αλλα κανεις δεν λεει οτι εχει κορμαρα  και ματαρες

Τότε να πεις ότι σου αρέσουν οι ματάρες και η κορμάρα της, δε χρειάζεται κανείς να κάνει τον ιππότη με το άλογο που τρέχει να σώσει την άμοιρη δεσποσύνη από τα νύχια του δράκου.
Αυτή επέλεξε να βγάλει στη φόρα της φωτογραφίες της, από κει και πέρα ο καθένας λέει ό,τι θέλει γι'αυτές.

Και στο κάτω κάτω γι'αυτό τις έβγαλε, όχι για να της πούμε πόσο ωραία είναι, αλλά για να ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ  :boobies: :boobies: :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ρε παιδια για να ξηγηθουμε δεν ειπα οτι η μαριννα ειναι μπαζο η οτι δεν εχει καλο κολο ! ειπα οτι δεν κανει κατα καμια δυναμη για μοντελο !!! Αν κοιταξετε λιγο τα wannabe μοντελα της ηλικιας 16-20 δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με την μαριαννα ειναι σαφος καλυτερες και με σωματα αψεγαδιαστα και δερμα βελουτε και ολα τα προσοντα κοιτανε ταβανι !!! εχω γνωρισει πολλες κοπελες απο τον χωρο αυτο και πιστευω εχω αποψη !!! η μαριαννα ειναι απλος μια ομορφη Ελλεινιδα με Ε κεφαλαιο!!!


και στο κατω κατω η μαριαννα δεν μπηκε στο σιτε μας για να μας κανει παρεα αλλα για να μας εκμετα΄λευτει και να κανει το κομματι της και για αυτο την κατακρινω!!!

Ναι πιθανον........ομωs αυτη ειχε το κουραγιο να δηλωσει υποψηφιοτητα........Αs το κανουν κι οι αλλεs να βγει η καλυτερη..ετσι δεν ειναι??
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Ναι, γίνεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ναι καταλαβαίνω, κι εγώ παρακαλάω για πούτσο όποιο αρσενικό μέλος βρεθεί στο δρόμο μου αλλά τίποτα μέχρι στιγμής  :2funny:
Xaxaxaxaxaxaxaxaxax  τι να σου κανω βρε???????????  Να δειξειs κωλαρακι δοκιμασεs??????????
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
και εγω την ψηφισα εχω προσωπικη αποψη  ειναι καθαρα ερασιτεχνις  δεν εχει αυτοσκοπο να κανει καριερα στο μοντελιν  εκτιμαει το σαιτ  και ζητησε μια βοηθεια απο τα μελη να βγει πρωτη. Τι σοι κοινοτητα ειμαστε αν δεν την προσφερουμε;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Ναι πιθανον........ομωs αυτη ειχε το κουραγιο να δηλωσει υποψηφιοτητα........Αs το κανουν κι οι αλλεs να βγει η καλυτερη..ετσι δεν ειναι??

Εσύ γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά μου λες ρε λάιφ; Σιγά την πετούνια που σου τη μαραίνουνε.
Αυτή θέλει να γίνει γνωστή, γιατί να θέλουν και όλες οι άλλες;
Καμία γυναίκα εδώ δεν είπε ότι είναι καλύτερη από αυτήν, ούτε ζητάει καμιά (στο φόρουμ τουλάχιστον) να της πείτε πόσο όμορφη είναι...

Έλα πες, κωλαράκια θέλεις να δεις, έτσι; Άσε τα πολιτικά και πες το χαχαχαχαχχααα  :2funny: :2funny: :2funny:  :booty: :booty: :booty:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom