Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν παιδιά για να τελειώνει το θέμα, σε αυτό το μπουρδέλο δουλεύει και άλλη μία κοπέλα που εύκολα από τις περιγραφές μπορείς να μπερδευτείς γιατί στην περιγραφή της Μιλένας ταιριάζει πολύ αυτή η κοπέλα.
Λοιπόν επειδή είμαι μουνόδουλος και πολύ μπουρδελάκιας(πάω σχεδόν κάθε μέρα στην Φυλής κυρίως) έχω να σας πληροφορήσω ότι τις καθημερινές από Δευτέρα εώς Παρασκευή η Μιλένα δουλέυει πρωινή βάρδια μέχρι τις 17:00 και τα Σ/Κ απογευματινή βάρδια μετά τις 17:00
ενώ η άλλη κοπέλα η "σωσίας" το αντίστροφο πρόγραμμα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Και μην ξεχνάτε:
1. Οι κριτικές είναι υποκειμενικές.
2. Οι κοπέλες έχουν και άσχημες μέρες.
3. Η Μιλένα τα μαλιά τα έχει τις περισσότερες αλογοουρά.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Συνηθως φορα και μια κοκκινη καλτσοδετα στο ποδι της!Απλα καβλα!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Συνηθως φορα και μια κοκκινη καλτσοδετα στο ποδι της!Απλα καβλα!

Σωστό συμπληρωματικό στοιχείο.

Χθες ήταν και σημερα θα είναι πρωινή η original Μιλένα, πάντως.
Στην χθεσινή μου επίσκεψη - μόλις άνοιξε - φυσικά δεν υπήρχε άλλος.

Δύο σημεία που κλόνισαν την σχεση μου με την Μιλένα.
1. Παρότι πρωί η οσμή της δεν είχε φρεσκάδα, μύριζε περίεργα κάτι σαν ελιές (!!!)
2. Τα συνήθη φιλάκια εξελίχθηκαν σε επίθεση στα χειλια μου με γλωσσα κλπ. τα οποία προσπαθουσα διακριτικά να αποφύγω.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
"Στην χθεσινή μου επίσκεψη - μόλις άνοιξε - φυσικά δεν υπήρχε άλλος."
-----------
Xτες  πέμπτη άνοιξε στις 10.13. όταν κατέβηκε η τσατσα  τη σκάλα και άναψε  το φως / χμμμ  και  sorry,  πιστευω ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης εγώ.  όταν βγήκα ήταν τα δωμάτια γεμάτα και στην αναμονή 5 άτομα- ανήλικοι (!) επειδη δεν 'εχουν ανοίξει τα σχολεία και δύο πιο ηλικιωμένοι.  sorry επίσης, που δεν ποστάρισα πιο νωρίς , λόγω πιεστικής δουλειάς. Δημιουργήθηκε λοιπόν αμέσως ουρά κλπ.
Θα  γράψω σχετική  κριτική  το βράδυ  μόλις μπορέσω στο οικείο τόπικ, Φυλης 71Α. Εδώ  αναφέρω μόνο για την τσατσά,  που  βαράει πλέον την πόρτα στα 6 λεπτά . Είναι η πρώην απογευματινή της Παιωνίου 10 και την γνωρίζω. .Νομίζω ότι έχω διαβασει και εδώ για σχεσεις του Φ71 και Παιωνιου 10. Π.χ. και η Ντενίζα όταν επέστρεψε φέτος, στο Π10 πρωτοεμφανίστηκε , απογευματινή ,και δεν σταδιοδρόμησε ....

:huh:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Δεν φιλοδοξώ να πάρω τα πρωτεία, δεν ειδα την ακριβή ώρα αλλά θα ηταν γύρω στις 10:05 όταν περασα με την μηχανή και δεν είχε αναψει το φως, μέχρι να παρκάρω 20 μέτρα πιο κάτω και να γυρισω είχε αναψει, πανω δεν ηταν κανεις  και η Μιλενα εμφανιστηκε, στο δωμάτιο υπέθεσα ότι δεν ειχε πατησει κανεις από το καθαρο(?) σεντονι, καλαθι αχρηστων αδειο και Μιλενα συντομα μεσα.

Βγαίνοντας πάλι δεν υπηρχε κανεις εξω - δωματια δεν ειδα βεβαια, αλλα είχα ακουσει το promotion.

Ναι η σπαστική τσα2 χτυπησε την πορτα στο 7λεπτο αλλα ειχα ηδη τελειωσει (συσσωρευμενη καβλα) και μιλουσαμε.
 

rocco7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing: :boobies: :boobies: :boobies: :jerking: :jerking: :jerking: :booty:[/move]θα το βρω το καβλακι που λετε και θα το σκισω για να το κρινω κιολας!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ολα ΟΚ φίλε  free .. Σιγά τα πρωτεία....  Βάζω εδώ μια κριτική - πιστεύω αντικειμένική, και παρακαλώ τους μοντς αν θέλουν να την  βάλουν στις κριτικες του Φ71α, διότι
προσπάθησα , αλλά μου  ειναι τεχνικά αδύνατον να το κάνω απο τον υπολογιστή μου. Ευχαριστώ
------

Τιτλος:  Mιλένα ή  (Λίζα) Μινέλι ? – και το σπριντ των βαλκανικών αγώνων κλειστού στίβου

Χτες  Πέμπτη 6 Σεπτεμβριου πρωί με την ..ορίτζιναλ (?), Μιλένα  με την κόκκινη καλτσοδέτα, η ήταν η Μιλένι ?. Ωραίο  σωματάκι και βυζάκια, αλλά δεν μου άρεσε γενικά στο πρόσωπο. Στο δωματιο όντως πολύ καλή,  φραπέ με γλύψιμο στις μπάλες, ανεβαίνει μόνη της από πάνω , και επίσης καλό στήσιμο στα 4.
ΌΜΩΣ:  μόλις βάρεσε η τσατσά την πόρτα ( δεν είχα τελειώσει ακόμα), η.. Μιλένα  πετάχτηκε σαν ελατήριο  έβαλε την κυλότα,  δεν πρόλαβα καν να ρωτησω  « are you leaving ?» Και  ψέλισε  ένα bye  όταν  πια έβγαινε από την πόρτα ! Προφανώς τους περισσεύουν οι πελάτες ( όντως).  Αλλά, όπως και νάχει, πιστεύω= μια περίπτωση που όπως διέβλεψαν αρκετοι εδώ , θα καεί= μάλλον κάηκε ήδη από την μαζική και συντονισμένη υπερβάλλουσα διαφήμιση, η οποία λογικά αποβαίνει εις βάρος των υπηρεσιών.
Η δε πλαστοπροσωπία .. =ασυγχώρητη.Όσοι δεν  έχετε πρόβλημα στο σπριντ--- σπεύσατε.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η τσατσα οχι με την περουκα η αλλη χτυπαει πορτες και οπως εχω ξαναγρψει θα της χτυπησω τα μουτρα καμια μερα,επισης ειναι ενας σκατοπουστας με ονομα αλμπερτο με κοιλια μαλλον κωλοαλβανος "νταβατζης" που πηγαινοερχεται εκει μεσα και ευχαριστως τον αφηνα αναπηρο την σκατοφατσα,αυτοι ειναι τα αφεντικα και οι "νταβατζηδες"???σιγα τα τελειωμενα ρεμαλια,τα αχρηστα υποκειμενα,κλωτσιες που θελουνε.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
+1000000  φιλε μου.
έχω γραψει  ήδη σήμερα  το πρωί για την συγκεκριμένη τσα2  ,που έιναι η πρώην απογευματινή της παιωνίου 10,  η δήθεν ευγένης  εκεί ..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
ΔΕΥΤΕΡ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ η Μιλενα ειναι πρωι και ΣΑΒ-ΚΥΡ το απογευμα, η δε Μινελι αναποδα ?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
την μινελι την ειδα σημερα το απογευμα...ωραια νταξει φυσιολογικη αλλα δεν την πηρα...πρεπει ν αβρω και εγω ενα πρωινο να το φαω ετουτο το μιλενακι...
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το πρωί την πήρα τη Μιλένα,άψογη όπως πάντα και περιέργως χωρίς παρατράγουδα από την τσατσά.Πάντως μου είναι πολύ αντιπαθής.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πάντως συζητάμε στη βάση μιας δεδομένης , συνειδητής απάτης =Μιλένα και .. Μιλένη

--- μας το παίζουν  τελικά και  Άννα, Άννα + Άννα και Αλεξάνδρα ,  Αλεξάνδρα + Αλεξάνδρα
Άντε τώρα να αρχίσουν και τίποτα Κορίνα, Καρίνα, Κερίνα, Κιρόνα, ..
Αλίνα, Ολίνα,  Ολιόνα, Ελίνα, Ελόνα και τρέχα γύρευε για να μας μπερδεύουν.. :grin: :2funny: :headbang: :headbang:
 

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
19
Πόντοι
0
παιδια σημερα κατα της 12.00 πηδηξα την Μιλενα!!!
εκανα τα παντα εκτος απο γλωσοφυλλα....
για κωλο δε ρωτησα...
ΗΤΑΝ Η ΜΙΛΕΝΑ ΕΤΣΙ????
δεν ειχε ουτε κοτσο τα μαλλια ουτε τη κοκκινη κορδελα...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
συνάδελφε ...Χμμμ.  πιθανότατα .....δεν ήταν .
δηλ. πήδηξες την  Μιλένη, Μινέλι , Μπινέλι - η όπως την βάφτισαν  ..

οπως γράφει και πιο πάνω,  πέραν της καλτσοδέτας και του κότσου,
οι βάρδιες το Σαβ/κύριακο είναι ανάποδα  !
δηλ. η Μιλένα είναι απογευματινή ... :tickedoff: :rockon:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
παιδια σημερα κατα της 12.00 πηδηξα την Μιλενα!!!
εκανα τα παντα εκτος απο γλωσοφυλλα....
για κωλο δε ρωτησα...
ΗΤΑΝ Η ΜΙΛΕΝΑ ΕΤΣΙ????
δεν ειχε ουτε κοτσο τα μαλλια ουτε τη κοκκινη κορδελα...
τι σημασια εχει τωρα πια??το ευχαριστηθηκες?????αυτο εχει σημασια!!!!!!!!!!!περασα κι εγω το μεσημερι και με το που ειδα την μαλακω την τσατσα εφυγα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
τι σημασια εχει τωρα πια??το ευχαριστηθηκες?????αυτο εχει σημασια!!!!!!!!!!
------
+1000 .  Σωστά. Αν το φχαριστήθηκε o  φίλος,
τότε όλες οι ..Λίζα Μινέλι και... Τόνυ .. Πινέλι  :grin: γίνονται Μιλένες ( Μιλέν Ντεμονζώ)  :boobies:
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Τι είναι αυτή η μιλένα με τα φύλλα στη γλώσσα ? Τροπικό φυτό ???ή το βρίσκεις μόνο στα δάση του ανατολικού μπλοκ ???
παιδια σημερα κατα της 12.00 πηδηξα την Μιλενα!!!
εκανα τα παντα εκτος απο [size=10pt]γλωσοφυλλα....[/size]

ρε φίλε, μήπως αντι για την κοπέλα πήγες με το φυτό που έχει στο σαλόνι μέσα σε γλάστρα σε σχήμα κοπέλας ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom