Νέα

Eντοπισμος,τροποι προσεγγισης μη επαγγελματιων Γκιλφ(48-70)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Potistiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
εχω γαμησει αρκετα  γκιλφ  τα  τελευταια  10 χρονια  απο  διαφορα σαιτ ... ηλικιες  απο  50  εως  και  μια πολωνεζα  64  περυσι το καλοκαιρι  που ειχε  ερθει  επισκεψη στην κορη της  στον πειραια  ..... τρελο  γαμησι  η  γιαγια....χαχαχαχα  μπορει  να ερθει και  φετος  θα  δουμε  αν  θα  βρεθουμε..., παντως  τωρα  τελευταια  περονοσπορος  λιγες  ανταποκρινονται πλεον  ισως  φοβουνται  δεν  ξερω
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Είμαι και γω φαν των ώριμων! Αλλά δεν έχω δοκιμάσει 50+, τελευταία πηδούσα μια γύρω στα 48 χωρισμένη με παιδί 18χρ. Την σουταρα γιατί με έδειξε στον γιο της στο φειςμπουκ και μένω επαρχία πλέον οπότε δεν ήμαστε για δημόσιες σχεσεις.
Το καλό με αυτές τις ηλικίες είναι πως δεν έχουν το ψώνιο και το Ρούπελ των νεαρών Ελλεινηδων. Κάνεις εύκολα παιχνίδι σχεδόν παντού κατά προτίμηση εκτός μαγαζιών εστίασης και καλύτερα να είναι μόνη. Ειδικά σε στάσεις λεωφορείων,σε σούπερ Μάρκετ ή δημόσιες υπηρεσίες/τράπεζες πιάνεις για πλάκα κουβέντα.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι μου, ανεβείτε καζίνο Πάρνηθα (όταν με το καλό ανοίξει) το πρώτο Σ-Κ μετά την πληρωμή των συντάξεων  :2funny:

Παρελαση γίνεται
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
εγω που ζω επαρχια πως να προσεγγισω γαμωτο, ειναι πολυ δυσκολο αν και πιστευω οτι πουτσα δν βλεπουν ουτε με κυαλι αυτες εδω
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Έχει ένα Milf-granny ρε μάγκες στα διόδια της Ελευσίνας , ξανθό καρέ με βυζαρες που κοντεύουν να σπάσουν τα κουμπιά Του πουκάμισου της
Ύφος λάγνο , την επόμενη θα Ζητήσω στα ίσια τηλέφωνο ....
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.693
Πόντοι
4.655
κατι που δεν αναφερθηκε εδω ειναι οτι πολλες μετα τα 50 εχουν εμμηνοπαυση και για αυτο εχουν και πιο πολλες καυλες αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι επειδη δεν εχουν περιοδο οποτε γαμας χωρις καποτα και δεν κινδυνευεις να γινεις Μπαμπας αλλα ουτε θα ακουσεις την φραση "δεν μπωρο σημερα εχω περιοδο ή ειμαι αδιαθετη" και δεν συζηταμε οτι τα gilf καποιας ηλικιας ειναι και πιο ευκολα αλλα και πιο οικονομικα απο πολλες πλευρες
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
κατι που δεν αναφερθηκε εδω ειναι οτι πολλες μετα τα 50 εχουν εμμηνοπαυση και για αυτο εχουν και πιο πολλες καυλες

Εγώ ξέρω οτι ακριβώς γι' αυτό το λόγο έχουν μειωμένη διάθεση (συνήθως) και επίσης δεν υγραίνονται (βασικό).

Αλλά αν στην επιστήμη του bou υπάρχει άλλη άποψη ευχαρίστως να την ακούσουμε.
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.693
Πόντοι
4.655
Εγώ ξέρω οτι ακριβώς γι' αυτό το λόγο έχουν μειωμένη διάθεση (συνήθως) και επίσης δεν υγραίνονται (βασικό).

Αλλά αν στην επιστήμη του bou υπάρχει άλλη άποψη ευχαρίστως να την ακούσουμε.
Ειμαι 45 και αυτον τον καιρο πηδαω μια 60+ παρα πολυ εμφανισιμη για την ηλικια της και οχι μονο υγραινεται αλλα κανει squirting
χωρια που εχει καποιες φιλες αλλες μικροτερες η και συνομηλικες και ξερογλυφονται οταν με ειδαν μαζι της
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Εγώ ξέρω οτι ακριβώς γι' αυτό το λόγο έχουν μειωμένη διάθεση (συνήθως) και επίσης δεν υγραίνονται (βασικό).

Αλλά αν στην επιστήμη του bou υπάρχει άλλη άποψη ευχαρίστως να την ακούσουμε.

η αλήθεια είναι ότι δεν υγραίνονται εύκολα σε τέτοιες ηλικίες, άρα υπάρχει κίνδυνος περιορισμένης απόλαυσης από την πλευρά τους .. Υπάρχει όμως τρόπος που αντιμετωπίζεται (λιπαντικό).

Για μειωμένη διάθεση όμως δεν το προσυπογράφω 100%. Δυο τέτοιες περιπτώσεις που μου έχουν τύχει (και οι 2 σε επαγγλεματικά ταξίδια, στα ξενοδοχεία που έτυχε να μένω), οι τύπισες (και οι 2 αλλοδαπές - Βραζιλία και Γερμανία) έχουν την λογική "τώρα που μου έτυχε, ας τον φάω", γιατί ποιος ξέρει αν μετά από 3-4 χρόνια θα είμαι ακόμη γαμεύσιμη. Και το σκηνικό είχε πλήρη μενού, χωρίς διαμαρτυρίες και πολλές φλυαρίες. Δοτικές σε όλα, ούτε σπασαρχίδισμός ούτε δεσμεύσεις. Και οι δυο πολύ καλό σώμα και εμφανίσιμες/κοκεταρία (57 κ 61 χρ.) με τα γυμναστήρια τους, την γιόγκα τους κλπ. Για τα χοντράδια, μια χαρά..
 
OP
OP
Potistiss

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ειμαι 45 και αυτον τον καιρο πηδαω μια 60+ παρα πολυ εμφανισιμη για την ηλικια της και οχι μονο υγραινεται αλλα κανει squirting
χωρια που εχει καποιες φιλες αλλες μικροτερες η και συνομηλικες και ξερογλυφονται οταν με ειδαν μαζι της
Kανονισε να βγουμε κερναω εγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom