Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Μου κάνει τρομερή εντύπωση η κριτική του www.bourdela.com/content/view/462/225/lang,el#jreview_478]apoc. [/URL] :think: :think: :think: :think: :think:  Φίλε apoc είσαι σίγουρος ότι πήρες τη Μιλένα έτσι;
η αληθεια ειναι οτι η μαλακω η τσατσα την εχει δει πολυ δημοσιος υπαλληλος και στο 7 λεπτο χτυπαει πορτες και καμια μερα θα της χτυπησω τα μουτρα και θα εχουμε επεισοδια,δεν φταιει η μιλεναρα αλλα η μαλακισμενη η τσατσα (οχι αυτη με την περουκα)και εχω εκνευριστει πολυ με την τακτικη της.
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
απόψε στις 9 ήταν εκεί - το όνομα της είναι Μινέλι
 

Επισκέπτης
Η Μινέλι (προφανώς χρησιμοποιεί αυτό το όνομα η τσατσά για να παραπλανήσει και λέει μάλιστα οτι είναι από τη Σλοβενία) δεν έχει καμιά σχέση με τη Μιλένα. Είναι και αυτή ξανθιά αλλά με καρέ μαλλί. Προσπάθησε να με ξεγελάσει προχθές, 3/9, το βράδυ.
Η Μιλένα ήταν χθες,4/9,το πρωί μέχρι τις 5 το απόγευμα, και μάλιστα ενώ ήμουν ο τελευταίος πελάτης της (μου έκαναν χάρη και με κράτησαν διότι γινόταν η αλλαγή βάρδιας)δεν βιαζόταν καθόλου.
Άλλωστε ενώ περίμενα για να μου πει η τσατσά της πρωινής βάρδιας αν θα μπορούσα να περάσω, έδιωχνε όσους ερχόταν εκείνη την ώρα και τους έλεγε οτι θα γίνει αλλαγή και θα έρθει η Νέλλυ.
Η τσατσά με την περούκα στη συνέχεια για να σπεκουλάρει με το όνομα Μιλένα προσθέτει ένα Μι μπροστά από το Νέλλυ, το κάνει ηχητικά Μινέλι και όποιον πιάσει ο χάρος.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μου κάνει τρομερή εντύπωση η κριτική του www.bourdela.com/content/view/462/225/lang,el#jreview_478]apoc. [/URL] :think: :think: :think: :think: :think:  Φίλε apoc είσαι σίγουρος ότι πήρες τη Μιλένα έτσι;

μηπως ο apoc και οι φιλοι του επεσαν θυματα απατης και γαμησαν την απογευματινη κοπελα αντι για την μιλενα...
το κοριτσι παντως σημερα κατα τις 4 ηταν εκει και εδιωχναν κοσμο γιατι θα αλλαζε βαρδια ελεγε η τσατσα και δεν θα προλαβαινε να παρει αλλους.
οταν μπορεσεις apoc πες μας τι ωρα ειχες παει
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παροτι η γυγκεκριμενη τσατσα εχει εισπραξει πολλες αρνητικες κριτικες και απο εμενα αλλα και απο αλλους συναδελφους οφειλω να την παραδεχτω σε κατι ομως που της βγαζω το καπελο.χτες σε επισκεψη στο μαγαζι στην αναμονη στο σαλονι ηταν και ενας τυπος που μα την αληθεια πρεπει να αγγιζε η ηλικια του τα 80!Στην εμφανιση θυμιζε ρακοσυλλεκτη και ηταν βρωμερος.Οταν βγηκε η κοπελα στο σαλονι ο τυπος αρχιζε να ρωτα επιμονα αν η κοπελα ηταν η Σλοβενα που προφανως καπου θα ειχε ακουσει.Η τσατσα ομως ψυχραιμη του απαντησε οτι η κοπελα ηταν Σερβα.ο παππους εφυγε και η τσατσα μας χαμογελασε ανακουφισμενη.
Εκει μονο την εκτιμησα!
Πρεπει να προστατευονται τα κοριτσια απο τετοιες περιπτωσεις αλλα κατ επεκταση προστατευομαστε και εμεις οι ιδιοι.(χωρις ρατσιστικη διαθεση ολα αυτα!)
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Εχθές πάντως κατά τις 11:30 που πέρασα, το μαγαζί ήταν κλειδαμπαρωμένο... σήμερα θα έχει λαϊκή...
 

Επισκέπτης
Arxidoulis, η τσατσά αυτή είναι πολύ πονηρή ή άσχετη. Όταν πήγα στις 3/9 το απόγευμα και είδα την κοπέλλα μου είπε ότι είναι η Μινέλη από τη Σερβία. Στην ερώτησή μου αν η Μιλένα ήταν πρωινή έκανε οτι δεν γνώριζε για καμιά Μιλένα και μάλιστα μου είπε οτι έξω υπάρχει και άλλο Φ71. Πήγα και εκεί, γινόταν ένας μικροχαμός, ήταν μια Ρωσίδα και έφυγα. Στο δρόμο προβληματίστηκα μήπως μπερδεύτηκε η τσατσά και ξαναγύρισα. Τότε μου είπε οτι ρώτησε και η κοπέλα είναι από τη Σλοβενία και όχι από τη Σερβία. Τό μόνο που με έβαλε σε υποψίες (παρόλο οτι η κοπέλα ήταν πολύ όμορφη) ήταν οτι δεν είχε κόσμο και οτι τα μαλλιά της ήταν κοντά καρέ και όχι πιασμένα σε κότσο όπως γράφεις φίλε arxidoulis. Νομίζω οτι η τσατσά παίζει με τα ονόματα για να επωφεληθεί από τον πανικό που γίνεται για να προλάβουν όλοι τη Μιλένα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Εντυπωσιάζομαι με αυτά που διαβάζω, την πρώτη φορά παρά τον κόσμο δεν υπήρχε προβλημα χρόνου την δευτερη φορά δε ήταν άδειο !!!? και πάλι είχα ολο τον χρονο μπροστα μου (η Μιλένα δεν βιαζεται καθολου).
Να αλλαξε η κατασταση τοσο από την προηγουμενη εβδομαδα που εχω να πάω .....?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
μηπως ο apoc και οι φιλοι του επεσαν θυματα απατης και γαμησαν την απογευματινη κοπελα αντι για την μιλενα...
το κοριτσι παντως σημερα κατα τις 4 ηταν εκει και εδιωχναν κοσμο γιατι θα αλλαζε βαρδια ελεγε η τσατσα και δεν θα προλαβαινε να παρει αλλους.
οταν μπορεσεις apoc πες μας τι ωρα ειχες παει
Λοιπόν apoc για πες μας... τη Μιλένα πήρες τελικά ή κάποια άλλη;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ενας τυπος που μα την αληθεια πρεπει να αγγιζε η ηλικια του τα 80!Στην εμφανιση θυμιζε ρακοσυλλεκτη και ηταν βρωμερος.
---------
τώρα συγγνώμη ..- από αυτά που έχω δει ή  διαβάσει, αυτός  πρέπέι να είναι ή ο πελάτης  της ... Όλγας, ή αυτός που παίρνει την κάρμεν και την έλενα στην 3ης Σεπτεμβρίου
άρα μάλλον, είναι  σχετικός... :huh: :2funny: :headbang: :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
η μιλενα εχει ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους λεπτο σωμα και μεσα ειναι φωτια  :rockon:.συνηθως ειναι πρωινες ωρες. αν κανει μαλακιες η τσατσα και παρουσιαζει αλλες σαν μιλενα τοτε θελει φαπες η τσατσα  :knuppel:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Λοιπόν apoc για πες μας... τη Μιλένα πήρες τελικά ή κάποια άλλη;
Ρώτησα και την τσατσα και την ίδια μου απάντησαν μιλένα.πήγα κατα της 6:30 και δεν ειχε τοσο κοσμο όταν εφευγα όντος είχε αρκετό και ηταν ακόμα εξω καποιοι που περιμεναν μετα απο μενα πριν μπω.όταν βγαίνει στο σαλόνι λεει η τσατσα αγαλματενια αγγελος κτλπ.ξανθία μαλλι σχεδον μεχρι τον ωμο και γαμο τα σώματα και οντος μονο αγγλικα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Arxidoulis, η τσατσά αυτή είναι πολύ πονηρή ή άσχετη. Όταν πήγα στις 3/9 το απόγευμα και είδα την κοπέλλα μου είπε ότι είναι η Μινέλη από τη Σερβία. Στην ερώτησή μου αν η Μιλένα ήταν πρωινή έκανε οτι δεν γνώριζε για καμιά Μιλένα και μάλιστα μου είπε οτι έξω υπάρχει και άλλο Φ71. Πήγα και εκεί, γινόταν ένας μικροχαμός, ήταν μια Ρωσίδα και έφυγα. Στο δρόμο προβληματίστηκα μήπως μπερδεύτηκε η τσατσά και ξαναγύρισα. Τότε μου είπε οτι ρώτησε και η κοπέλα είναι από τη Σλοβενία και όχι από τη Σερβία. Τό μόνο που με έβαλε σε υποψίες (παρόλο οτι η κοπέλα ήταν πολύ όμορφη) ήταν οτι δεν είχε κόσμο και οτι τα μαλλιά της ήταν κοντά καρέ και όχι πιασμένα σε κότσο όπως γράφεις φίλε arxidoulis. Νομίζω οτι η τσατσά παίζει με τα ονόματα για να επωφεληθεί από τον πανικό που γίνεται για να προλάβουν όλοι τη Μιλένα.
ρε παιδία η την πάτισα η καποιος κοροιδευει.Τι να πω δεν ξέρω τιν εχω πατήσει και αλλες φορες αλλα λογια που διαβασα απο κριτικες.Αρχιζω να πιστευω πως κάποιοι έχουν συμφερον και κάνουν μπαγαποντιες.Όπως και να έχει αλλο ένα 20 χαμένο εντελώς όμως.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Την πάτησες apoc... έτσι απλά. No offence.
 

Επισκέπτης
Εαν το ευχαριστηθηκες apoc δεν εχει καμμια σημασια εαν την πατησες. :rockon:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εαν το ευχαριστηθηκες apoc δεν εχει καμμια σημασια εαν την πατησες. :rockon:
Δίαβασε την κριτική και θα δεις αν το ευχαριστήθηκα.αντε εγω είμαι μαλάκας σου λεω και δεν σηκωνόταν και οι αλλοι 3???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απλα την πατησαν κι αλλοι μαζι σου..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Την πάτησες apoc... έτσι απλά. No offence.
Άσε με να έχω άλλη άποψη για αυτό και δυστηχώς όσο πάει μεγαλώνει.Θυμηθήτε απλά για την τύπισα στο μεταξουργείο που κάποιος διαφήμιζε οτι ηταν και γαμω και κουλούρι και διαβάστε την δικια μου κριτική αλλα και κάποιον άλλον.Συμπέρασμα μαλλον δεν την πάτησα απο την τσατσα αλλα απο άλλους παράγοντες.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Καλά σίγουρα. Και άλλοι παράγοντες προϋποτίθενται για να την πατήσεις  :rolleyes: Τέλος πάντων...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δηλαδη, τι παραγοντες ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom