Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Η ίδια μου είπε ότι είναι η Μιλένα του 71Α, και αυτό στο τέλος όταν εφευγα. Επίσης μου είπε ότι είναι Τσέχα, και όχι Σλοβένα! Είπε επίσης ότι απο δώ και στο εξής θα είναι στο 59 , στο 71Α δεν ξαναατάει...

Εδώ τον καιρό που μεσουρανούσε η Μιλένα στο 71Α η άλλη βάρδια είχε καλυφθεί επίσης από ξανθό το οποίο η τσα2 ένα το φωναζε Μιλάνα, Λένα πάντα μεσα από τα δοντια της. Ολες θελουν να γινουν Μιλένες στην θεση της Μιλενας.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
σιγουρα θα τσεκαρουμε καθωτι σαν το μιλενακι τη σλοβενα δεν υπαρχει τιποτε αλλο.
ποιο γλυκο και ανεκτικο πορνιδιακι δεν εχει περασει απο φυλης και περιξ.
θα γινει αμμεση ενημερωση για την υπαρξη της στο χωρο ξανα!!!

Αντε ρε μεγάλε να λυθεί η απορία!
Πήγαινε στο κάτω, πριν τις 5 και ζήτα Μύριαμ! Δες αν ειναι η Μιλένα... και ρίξε την ενημέρωση γιατί θα σκάσουμε!
Εγω πάντως την πίστεψα.

Άλλο φοβάμαι όμως.... θα πώ τις σκέψεις μου όταν θα έχουμε νεότερα!
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αντε ρε μεγάλε να λυθεί η απορία!
Πήγαινε στο κάτω, πριν τις 5 και ζήτα Μύριαμ! Δες αν ειναι η Μιλένα... και ρίξε την ενημέρωση γιατί θα σκάσουμε!
Εγω πάντως την πίστεψα.

Άλλο φοβάμαι όμως.... θα πώ τις σκέψεις μου όταν θα έχουμε νεότερα!
μεγαλε συναθλητη αυριο το μεσημερι θα περασω απο την πορνοντιζνεηλαντ της φυλης και θα καρατσεκαρω το θεμα που λεγεται μιλενα ή μυριαμ????
θα ποσταρω αυριο αργα το απογευμα για να τσεκαρω και τις δυο βαρδιες οπου κατα της 5 γινετε η αλλαγη.
απλα ειμαι και εγω περιεργος εαν προκυται για το τρελο μωρο που λεγεται μυλενα με τα ολα της.  μακαρι !!!!!!  να ειναι αυτη!!!!!!!  ειχε τρελανει πολυ κοσμο με τα καμωματα της....
αυριο θα εχω το σχετικο ποστ.
χαιρετω φιλοι συναθλητες!..
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Σήμερα και στη βάρδια μέχρι τις 5, δεν ήταν η Μιλένα.
Από αυτά που διαβάζω, μάλλον ήταν η Μυριαμ (ξανθιά, λεπτή σχετικά, ωραίος κώλος, tatoo πάνω από τον κώλο) η οποία είναι αξιογάμητη μπορώ να πω.
Περιμένουμε την απογευματινή ενημέρωση. Άν το απόγευμα είναι καμμιά χοντρή ή καμμια μαυροτσούκαλη, τότε Μιλένα = Μυριαμ και μένουμε με τις αναμνήσεις.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μεγαλε συναθλητη αυριο το μεσημερι θα περασω απο την πορνοντιζνεηλαντ της φυλης και θα καρατσεκαρω το θεμα που λεγεται μιλενα ή μυριαμ????
θα ποσταρω αυριο αργα το απογευμα για να τσεκαρω και τις δυο βαρδιες οπου κατα της 5 γινετε η αλλαγη.
απλα ειμαι και εγω περιεργος εαν προκυται για το τρελο μωρο που λεγεται μυλενα με τα ολα της.  μακαρι !!!!!!   να ειναι αυτη!!!!!!!  ειχε τρελανει πολυ κοσμο με τα καμωματα της....
αυριο θα εχω το σχετικο ποστ.
χαιρετω φιλοι συναθλητες!..

Σωραίος μεγάλε!
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινη ενημέρωση 'γιοκ'...σχεδον ολα κλειστα κατα τις 6:30
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
δεν καταλαβαινετε μου φαινεται,επαναλαμβανω,η ξανθια κοπελα (μυριαμ)δουλευε στο 71 πανω με τ ονομα μελινα,με τη χοντρουλα ξανθια τσατσα,εχει tatoo πανω απ το κωλο αρκετα μεγαλο,ειναι ψιλη με ωραιο σωμα και πεταχτο κωλο,τωρα την εχω δει και καταθεσει ξανα στο 59,ειναι πολυ τρυφερη και δεν σε αγχωνει καθολου.Δουλευε εναλλαξ με την περιφημη μιλενα στο 71 πανω η οποια ειναι πιο λεπτη και σημα κατατεθεν το γλειψιμο @@@@@
H μιλανα ηταν ρωσιδα,σγουρομαλλα μετριου αναστηματος,ξανθουλα,πολυ καλη μια απ τις αγαπημενες μου,και δουλευε στο 134 πανω ,στο 59 πανω και στο 80 συνηθως με 25 ευρω
Αυτα για να μην τρεχετε σαν τους μαλακες :headbang:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
δεν καταλαβαινετε μου φαινεται,επαναλαμβανω,η ξανθια κοπελα (μυριαμ)δουλευε στο 71 πανω με τ ονομα μελινα,με τη χοντρουλα ξανθια τσατσα,εχει tatoo πανω απ το κωλο αρκετα μεγαλο,ειναι ψιλη με ωραιο σωμα και πεταχτο κωλο,τωρα την εχω δει και καταθεσει ξανα στο 59,ειναι πολυ τρυφερη και δεν σε αγχωνει καθολου.Δουλευε εναλλαξ με την περιφημη μιλενα στο 71 πανω η οποια ειναι πιο λεπτη και σημα κατατεθεν το γλειψιμο @@@@@
H μιλανα ηταν ρωσιδα,σγουρομαλλα μετριου αναστηματος,ξανθουλα,πολυ καλη μια απ τις αγαπημενες μου,και δουλευε στο 134 πανω ,στο 59 πανω και στο 80 συνηθως με 25 ευρω
Αυτα για να μην τρεχετε σαν τους μαλακες :headbang:

Τι τατοο ειναι εχει φιλε xilnik
Δελφινι ειναι ή tribal? Εχει σημασια!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
oπως ημασταν στο πλαγιαστο φιλε speed tribal!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν καταλαβαινετε μου φαινεται,επαναλαμβανω,η ξανθια κοπελα (μυριαμ)δουλευε στο 71 πανω με τ ονομα μελινα,με τη χοντρουλα ξανθια τσατσα,εχει tatoo πανω απ το κωλο αρκετα μεγαλο,ειναι ψιλη με ωραιο σωμα και πεταχτο κωλο,τωρα την εχω δει και καταθεσει ξανα στο 59,ειναι πολυ τρυφερη και δεν σε αγχωνει καθολου.Δουλευε εναλλαξ με την περιφημη μιλενα στο 71 πανω η οποια ειναι πιο λεπτη και σημα κατατεθεν το γλειψιμο @@@@@
H μιλανα ηταν ρωσιδα,σγουρομαλλα μετριου αναστηματος,ξανθουλα,πολυ καλη μια απ τις αγαπημενες μου,και δουλευε στο 134 πανω ,στο 59 πανω και στο 80 συνηθως με 25 ευρω
Αυτα για να μην τρεχετε σαν τους μαλακες :headbang:

Οκ συμπολεμιστή! Όχι όμως και μαλάκες ρε γμτο!
Να βοηθήσουμε θελουμε!!!
Αν πήγες και τις ήξερες και τις 2 , τότε το θέμα για εμένα εληξε, εκτός αν θέλει να κάνει επιβεβαίωση και κάποιος άλλος!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
hotyand δεν υπαρχει τετοιο θεμα,απλα ξερω οτι πολλοι θα πηγαιναν και στο τελος θ απογοητευοντουσαν που δεν θα βρισκαν τη συγκεκριμενη,αν και η κοπελα που ανεφερες η μυριαμ η'μελινα ειναι επισης πολυ καλη. :rockon:
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
864
Πόντοι
96
Σήμερα και στη βάρδια μέχρι τις 5, δεν ήταν η Μιλένα.
Από αυτά που διαβάζω, μάλλον ήταν η Μυριαμ (ξανθιά, λεπτή σχετικά, ωραίος κώλος, tatoo πάνω από τον κώλο) η οποία είναι αξιογάμητη μπορώ να πω.
Περιμένουμε την απογευματινή ενημέρωση. Άν το απόγευμα είναι καμμιά χοντρή ή καμμια μαυροτσούκαλη, τότε Μιλένα = Μυριαμ και μένουμε με τις αναμνήσεις.
αντε ρε azaas ακομα να τσεκάρεις??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ξεκαθαρισθηκε το σκηνικο που λεγετε μιλενα. δυστυχως και επειτα απο ταλαιπορια καθωτι πηγα σημερα στην πορνοντιζνεηλαντ της φυλης οπου τεταρτη και γινεται της κακομοιρας απο την λαικη αγορα, ελεγξα και τις δυο βαρδιες και δυστυχως δεν υπαρχει το μιλενακι μας.
μουφα η κατασταση!!!!!!!!!!!!!!!
απλα η μια κοπελια ειναι αυτη που δουλευε ενελαξ με το πολυ γλυκο μωρο ονοματι μιλενα.
παιδες φιλοι συναθλητες πρεπει να προσγειωθουμε στην πραγματικοτητα,  δεν ειναι η μιλενα, δεν εχει ερθει στην αθηνα ξανα!!!!
αυτα τα ασχημα νεα....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδες ξεκαθαρισθηκε το σκηνικο που λεγετε μιλενα. δυστυχως και επειτα απο ταλαιπορια καθωτι πηγα σημερα στην πορνοντιζνεηλαντ της φυλης οπου τεταρτη και γινεται της κακομοιρας απο την λαικη αγορα, ελεγξα και τις δυο βαρδιες και δυστυχως δεν υπαρχει το μιλενακι μας.
μουφα η κατασταση!!!!!!!!!!!!!!!
απλα η μια κοπελια ειναι αυτη που δουλευε ενελαξ με το πολυ γλυκο μωρο ονοματι μιλενα.
παιδες φιλοι συναθλητες πρεπει να προσγειωθουμε στην πραγματικοτητα,   δεν ειναι η μιλενα, δεν εχει ερθει στην αθηνα ξανα!!!!
αυτα τα ασχημα νεα....

Φίλοι συμπολεμιστές!
Νομίζω το θέμα ξεκαθαρίστηκε, δεν ξέρω αν πρέπει να ζητήσω συγνώμη για την όποια αναστάτωση!
Απλά να βοηθήσω ήθελα, δεν είχα άλλο λόγο.
Παρ όλα αυτά δεν πρέπει να παραλέιψουμε το γεγονός ότι για οποιαδήποτε τάνα μας δίνει ευχαρίστηση με τέτοιους τρόπους με γλύψιμο μπαλών  κλπ no safe, ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να μας κολλήσει απο έρπη μεχρι και  AIDS ακόμη.
Δεν θα εκπλαγώ αν ακούσω κάποιον ότι έχει πληροφορίες ότι το Μιλενάκι αποσύρθηκε λόγω θεραπείας....
Ακούστηκαν κάποια τέτοια για την Ντάρια αλλα ευτυχώς εγώ δεν την ξέρω και δεν μπορώ να πώ!
Δεν μπορώ να καταλάβω πως μερικές ενώ δεν είναι καθόλου χαζές ριψοκινδινευουν την υγεία τους -παρά την ενημέρωση που θα τους έχει γίνει απο γιατρούς κλπ - και ίσως τη ζωή τους για την γρήγορη κονόμα που τι να τα κάνουν μετα.
Να την έχουν πατήσει και να μην τις νοιάζει??? και να την πατάμε τυχόν και κάποιοι απο εμας. Δέν ξέρω να απαντήσω!
Ευχομαι οι συμπολεμιστές που την πήραν να είναι όλοι καλά!
Καλλίτερα λιγότερη γλύκα και στα σίγουρα παρά για 3 λεπτά να τρέχουμε μετά ίσως για όλη μας τη ζωή!
Δεν πάμε με την γκόμενα η τη γυναίκα μας , σε μπουρδελόσπιτο μπαίνουμε!
Νομίζω θέλει ΠΡΟΣΟΧΗ, και πάντα safe sex.
Νάστε όλοι καλά!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Αλλος ένας κόκκινος συναγερμός έλαβε τέλος, με αρνητικό δυστυχώς αποτλελεσμα για μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom