Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια μακαρι να ειναι ετσι, γιατι ειναι ενα απο τα καλυτερα κομματια της αγορας με αψογες υπηρεσιες. αναμενουμε με ελπιδα........!
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδια μακαρι να ειναι ετσι, γιατι ειναι ενα απο τα καλυτερα κομματια της αγορας με αψογες υπηρεσιες. αναμενουμε με ελπιδα........!

Περιμένω επιβεβαίωση...
Δείτε κριτική μου για το Φ59
Επίσκεψη Πέμπτη 12-2-08 μεσημέρι.
Τι να πώ συμμαχητές, ότι και να πώ θα είναι λίγο.
....................
.............
Στο τέλος μου είπε ότι είναι η γνωστή Μιλένα απο το 71α. Τώρα άλλαξε όνομα και λέει Μύριαμ. Μόνο που είχε ειπωθεί ότι είναι Σλοβένα, εμένα όμως μου είπε Τσέχα.Δεν την είχα πετύχει τότε, κάποιος που την ήξερε ας πάει να το επιβεβαιώσει,να μου λυθεί και μένα η απορία, γιατί μου επέμενε ότι είναι η Μιλένα αλλα ότι είναι Τσέχα, όχι Σλοβένα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές εγώ τη Μιλένα στο 71Α, παρ' ότι γράφονταν διθύραμβοι γι' αυτή, δεν την είχα δει αλλά πήγα σήμερα στο Φυλής 59 κι έπαθα μουνόπλακα! Η κοπέλα είναι από αλλού, δεν παίζεται, μιλάμε για τέλειο σώμα, μόνο από βυζί δε λέει αλλά μπροστά στην υπόλοιπη τελειότητα... Εν τω μεταξύ αυτό που είδα, με τις παλιότερες κριτικές για τη Μιλένα όντως ταιριάζουν πολύ. Αρνητικό το γεγονός ότι μου φάνηκε πως είχε λίγο μπλαζέ υφάκι, αλλά ίσως να ήταν & η ιδέα μου γιατί για τη Μιλένα δεν είχε γραφτεί ποτέ κάτι τέτοιο. Συμπερασματικά είναι δεν είναι η Μιλένα ξεκολλάτε & περάστε καμιά βόλτα απ' το 59, δόξα & τιμή στη Μύριαμ, αυτό είναι το τωρινό της όνομα

Υ.Γ.: Άριστη συμπεριφορά από τον gay τσάτσο, άσε που με το που ακούς αυτό το "Έλα έξω αγάπη μου να σε δει ο κύριος που σε ζητάει!" λύνεσαι στα γέλια!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Συναγωνιστές εγώ τη Μιλένα στο 71Α, παρ' ότι γράφονταν διθύραμβοι γι' αυτή, δεν την είχα δει αλλά πήγα σήμερα στο Φυλής 59 κι έπαθα μουνόπλακα! Η κοπέλα είναι από αλλού, δεν παίζεται, μιλάμε για τέλειο σώμα, μόνο από βυζί δε λέει αλλά μπροστά στην υπόλοιπη τελειότητα... Εν τω μεταξύ αυτό που είδα, με τις παλιότερες κριτικές για τη Μιλένα όντως ταιριάζουν πολύ. Αρνητικό το γεγονός ότι μου φάνηκε πως είχε λίγο μπλαζέ υφάκι, αλλά ίσως να ήταν & η ιδέα μου γιατί για τη Μιλένα δεν είχε γραφτεί ποτέ κάτι τέτοιο. Συμπερασματικά είναι δεν είναι η Μιλένα ξεκολλάτε & περάστε καμιά βόλτα απ' το 59, δόξα & τιμή στη Μύριαμ, αυτό είναι το τωρινό της όνομα

Υ.Γ.: Άριστη συμπεριφορά από τον gay τσάτσο, άσε που με το που ακούς αυτό το "Έλα έξω αγάπη μου να σε δει ο κύριος που σε ζητάει!" λύνεσαι στα γέλια!

για να παει ενας μαχιμος να δει τι γινεται ρε παιδια.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
για να παει ενας μαχιμος να δει τι γινεται ρε παιδια.

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αντε να κάνει κάποιος που την έχει πάρει να κάνει την επιβεβαίωση!!!
Τόσα και τοσα θετικά γράψατε αρκετοι απο εδώ μεσα. Αν ακούει κανείς!!!!
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
την μιλενα την γνωρίζω αρκετό καιρό στη φυλής και είναι πραγματικό αστέρι.Απο ότι μου είπε τις προάλλες θα λείπει για την πατρίδα 2 βδομάδες μέσα στον γιούλιο,αλλά δεν ενθυμούμαι πότες ακριβώς.Πάντως είναι γαμάτη!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Την Παρασκευη στις 13 του μήνα ,πρωινη βαρδια περασα απο Φυλης 59 να δω αν ηταν η Μιλενα. Βεβαια οι συναγωνιστες που πηγαν περα απο ενα "κατα το μεσημεράκι" δεν μας είπαν ποιά ακριβώς βάρδια την είδαν . Γιατί ξεχνάτε τις βάρδιες ρε παιδιά ? Πρωί πάντως ΔΕΝ ΗΤΑΝ. Αύριο απόγευμα είμαι ελεύθερος και θα πάω . Θα σας ενημερώσω.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Ανάβετε φωτιές παιδιά ... κανας παλιός να τσεκάρει ? Εγώ δυτυχώς δεν μπορώ πριν την Τετάρτη πρωί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές εγώ προανέφερα ότι τη Μιλένα δεν την είχα δει, αλλά τη θεά Μύριαμ που ταιριάζει πολύ στις παλιές περιγραφές της Μιλένας & λένε πολλοί ότι είναι η ίδια την πέτυχα στο Φυλής 59 στις πέντε παρά τέταρτο το απόγευμα, άρα στην πρωινή βάρδια... Και οι άλλοι συναγωνιστές πάντως μάλλον στην πρωινή βάρδια εννοούν ότι την πέτυχαν. Τώρα ας μην ξεχνάμε ότι οι βάρδιες της μπορεί να μην είναι & σταθερές...
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
864
Πόντοι
96
Εχω διαβάσει επίσης παίδια οτι Μιλένα ειναι απο τις πιο αξιόλογες για foot fetish.Ας ελπισουμε να φανεί γρηγορα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχω διαβάσει επίσης παίδια οτι Μιλένα ειναι απο τις πιο αξιόλογες για foot fetish.Ας ελπισουμε να φανεί γρηγορα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ρε φιλαρακια σιγουρα ειναι η γνωστη μιλενα???
τι ειχα τιμηση δεοντος το φθινωπορο και χειμωνα του 2007 ηταν αψογη σε ολα, το νουμερο ενα πορνιδιο ολης της αθηνας.
θα τσεκαρω εαν ειναι η ιδια και θα σασ ενημερωσω συντομα, καθωτι την γνωριζω παρα πολυ καλα και θα με θυμιθει αμμεσως και η ιδια.
παντος προσοχη γιατι και την εποχη εκεινη το εν λογο πορνοχαουζ φ71 πανω μια αλλη υπηρεσια εμφανιζε ενα αλλο πορνιοδιο που εμοιαζε εμφανισιακα με την μιλενα ως την αναφερομενη, αλλα μουφα η κατασταση.
θα περασω συντομα απο φ59 ως μυριαμ που εμφανιζεται και θα σας ενημερωσω.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Εγώ πάντως παιδιά που τσέκαρα σήμερα Δευτέρα 16/06/2008 και
ώρα 16:20 στην πρωινή βάρδυα στο Φυλής 59 (το κάτω) είχε
την Daniela με τα μαλλιά της ράστα. Οπότε σε όσους μας
λείπει η Μιλενάρα το Καβλάκι περαστικά μας  :grin:

Υ.Γ. Θυμάμαι κάτι γλυφομούνια που είχα κάνει στο μιλενάκι (με έξτρα δωράκι) και μετά μπρούμητα πισοκολλητά με κλειστά τα πόδια της,
έχυνε μου πιπίλαγε το δάχτυλο του χεριού μου κι εγώ της έγλυφα το αυτάκι.
Αχχ, ωραία γαμίσια έκανε το μωρό. Και στο ξεκίνημα Η Αργή και βασανιστική
Πίπα !!! χωρίς καπότα από αρχίδια μέχρι την μέση του καβλιού (δηλ. στο
μήκος του καβλιού που δεν βγάζει υγρά).
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες και εγώ που πέρασα κατα τις 6 το απογευμα σήμερα,ειδα την κοπέλα,και αν και εμοιαζε αρκετα με την μιλένα του 71α,δεν ηταν αυτή.Ονομα δεν συγκράτησα.Το μονο που ανέφερε και ενας 'συναθλητης' ειναι να το τσεκάρουμε και αλλες μερες γιατι οι βάρδιες δεν είναι σταθερές...
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Στο κάτω με τον μακρυμάλλη τσατσο.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Συναγωνιστές εγώ προανέφερα ότι τη Μιλένα δεν την είχα δει, αλλά τη θεά Μύριαμ που ταιριάζει πολύ στις παλιές περιγραφές της Μιλένας & λένε πολλοί ότι είναι η ίδια την πέτυχα στο Φυλής 59 στις πέντε παρά τέταρτο το απόγευμα, άρα στην πρωινή βάρδια... Και οι άλλοι συναγωνιστές πάντως μάλλον στην πρωινή βάρδια εννοούν ότι την πέτυχαν. Τώρα ας μην ξεχνάμε ότι οι βάρδιες της μπορεί να μην είναι & σταθερές...

Ξανα λέω, παιδια, και γω την πήρα απογευμα γύρω στις 4. Η ίδια μου είπε ότι είναι η Μιλένα του 71Α, και αυτό στο τέλος όταν εφευγα. Επίσης μου είπε ότι είναι Τσέχα, και όχι Σλοβένα! Είπε επίσης ότι απο δώ και στο εξής θα είναι στο 59 , στο 71Α δεν ξαναατάει...
Εσένα συμπολεμιστή τι σου είπε, την ρώτησες?
Εν πάσει περιπτώσει δεν πιστευω να με δούλεψε, μόνη της μου το είπε χωρίς κάν να τη ρωτήσω, άλλωστε τι λόγο είχε? Μουνάρα ετσι κι αλλοιώς με φοβερή συμμετοχή. Χωρίς να θέλω να της κάνω διαφίμηση, οταν επιστρεψω Αθήνα,( τώρα λείπω με τη  δουλειά, θα την ξανατιμήσω!
¨οσοι όμως την ξέρετε ρίξτε μια ματιά να δούμε τελικά τι παιζει? ΕΙΝΑΙ η αυτοαποκαλούμενη ΜΥΡΙΑΜ η ΤΣΕΧΑ η  ΜΙΛΕΝΑ Η ΣΛΟΒΕΝΑ????? ΝΑΙ Η ΟΧΙ????
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σιγουρα θα τσεκαρουμε καθωτι σαν το μιλενακι τη σλοβενα δεν υπαρχει τιποτε αλλο.
ποιο γλυκο και ανεκτικο πορνιδιακι δεν εχει περασει απο φυλης και περιξ.
θα γινει αμμεση ενημερωση για την υπαρξη της στο χωρο ξανα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom