Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Περασα απο Φυλης 71 δευτερα και τεταρτη πρωι και ειχε λουκετο απεξω  :headbang:.
Ξερετε αν η μιλενα ειναι τις απογευματινες ωρες?
 

freshblood

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο μένα ! Και εγω πήγα κατα τις 13:00 και πουθενα η Μιλένα.
Την είχα αναζητήσει και πριν κανα 2 βδομάδες αλλά άφαντη! Μηπως κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει περαιτέρω για το πού είναι και ποιές μέρες/ώρες? Τότε Πέμπτη και σήμερα Τετάρτη πρωινή βάρδια και τζίφος! Αναγκάστηκα να καταφύγω σε δευτερεύουσες λύσεις... :helpplea:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Kαι απόψε κατα τις 22:30 το λουκέτο δήλωνε ανεπιφυλακτα ότι ειτε το Μιλενάκι δεν εργαζεται,είτε οτι ...τελείωσε,όπως ολα τα ωραια πραγματα,που κατα το χούϊ τους διαρκούν λίγο.Εντύπωση μου κανει,ωστόσο ότι ούτε το υποκατάστατο Μινέλι εργάζεται.Λέτε να μπατήρισε το μαγαζί;Μπα....
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Κριμα αν εφυγε παντως γιατι ητν πολυ καυλα και τιμουσε πραγματικα το 20...Αλλα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια..Το γαμησι δεν σταματαει αλλωστε!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μπορει το κοριτσι να εχει περιοδο,μην τρελαινεστε μαγκες.


παρασκευη 09/11 κατα τις 15+30 ηταν εκει και μου εγλειφε τα αρχιδια.
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινη εξορμιση προς ανευρευση της μιλενας Φυλης 71α.
Πρωι γυρω στης 12 η κοπελα δεν ηταν στο ποστο της,ενω εχει αλλαξει και η τσατσα της πρωινης βαρδιας...
Προφανως το χασαμε το μιλενακι :(
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Βρε μπάς και κόλλησε τίποτε με τόσες μπάλες πούγλυψε??? :2funny: :2funny:
Κρίμα και δεν την είχα πετύχει. :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για να μην παρεξηγηθούμε:
Όχι οτι θα κόλλαγε κατι από εμένα , απλά να την εβλεπα να μου έφευγε η περιέργεια .2-3 φορές που πέρασα δεν την ετυχα...
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απο σαββατο παλι πρωι μου ειπε η τσατσα μαγκες...-χαλαρωστε---την ξεπ........ε την κοπελα και ειπε να κανει κουρα..
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
θα ειμαι εκει απο τους πρωτους για <<καραμελωμα>>!για την ακριβεια κρεμ καραμελε!
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
απο σαββατο παλι πρωι μου ειπε η τσατσα μαγκες...-χαλαρωστε---την ξεπ........ε την κοπελα και ειπε να κανει κουρα..

Οι πληροφοριες αποδειχτηκαν αναληθεις....Αντι για την μιλενα,ηταν η Λινα,και αυτη απο σλοβενια,στην πρωινη βαρδια...Αν καποιος την πετυχει στην απογευματινη βαρδια ας ενημερωσει.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Οι πληροφοριες αποδειχτηκαν αναληθεις....Αντι για την μιλενα,ηταν η Λινα,και αυτη απο σλοβενια,στην πρωινη βαρδια...Αν καποιος την πετυχει στην απογευματινη βαρδια ας ενημερωσει.

το απογευμα το μαγαζι ειχε λουκετο
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
δεχτηκα απο συναδελφο μεηλ οτι η Μιλενα μας εθεαθη σε γνωστο στουντιο της Κυψελης!Το θεμα ερευναται και αν ειναι αληθες και συντομα ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΑ!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
παντως εγω περασα σημερα το πρωι κατα τις 12 και ηταν κλειστο το μαγαζι.
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
δεχτηκα απο συναδελφο μεηλ οτι η Μιλενα μας εθεαθη σε γνωστο στουντιο της Κυψελης!Το θεμα ερευναται και αν ειναι αληθες και συντομα ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΑ!

Κανα νεο απο το ''μετωπο'' εχουμε συναδελφε??...Παντως τις τελευταιες 2 βδομαδες Φυλης 71α πανω,τα απογευματα κλειστο και τα πρωινα μια Λιζα,σλοβενα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
προσπαθησε αυριο το πρωι...ρωτα ομως αν ειναι η μιλενα γιατι πασαρουν και μερικες αλλες μ αυτο το ονομα που δεν ειναι τοσο καλες.


χανεις αν δεν δοκιμασεις


Καλα και πως ειναι η Μιλενα εμφανησιακα ,για να μην την μπερδεψει καποιος με μια αλλη που θα του πασαρουν ως Μιλενα?    :huh:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Κανα νεο απο το ''μετωπο'' εχουμε συναδελφε??...Παντως τις τελευταιες 2 βδομαδες Φυλης 71α πανω,τα απογευματα κλειστο και τα πρωινα μια Λιζα,σλοβενα.

και σημερα κλειστο απο το πρωι...μολις  εχουμε νεα να αναφερουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom