Νέα

Δομινικανή Δημοκρατία-Sosúa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Labanero

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
22
Like
64
Πόντοι
0

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλές γιορτές σε όλους με υγεία
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Θέλω να ρωτήσω τους πιο έμπειρους της ομάδας , ποσό πάει πάνω κάτω μια μέτρια freelance ..?
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Και ένα βασικό είναι η ασφάλεια εννοείται…δλδ είναι σαν κολομβια που το σκέφτεσαι να βγάλεις το κινητό σου να τραβήξεις φωτογραφίες ; Και επίσης να πηγαίνεις μόνο δε συγκεκριμένα μέση για να μην κινδυνεύεις ..;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Και ένα βασικό είναι η ασφάλεια εννοείται…δλδ είναι σαν κολομβια που το σκέφτεσαι να βγάλεις το κινητό σου να τραβήξεις φωτογραφίες ; Και επίσης να πηγαίνεις μόνο δε συγκεκριμένα μέση για να μην κινδυνεύεις ..;
Στα νότια 40-50 ευρώ το μασάζ με φουλ σέρβις.
Για Σοσσουα και φρι-λεινσερς δεν ξέρω. Ο Δομήνικος πρέπει να είναι από τις ασφαλέστερες νοτιοαμερικανικες χώρες. Δεν είναι τυχαίο που τα μαγαζιά, τουλάχιστον εδώ στον νότο, το βράδυ κλείνουν και αφήνουν την πραγματεια τους έξω, αφύλακτη.
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση ..!
Εγώ είμαι συνηθισμένος σε άλλες τιμές ,.πάω μόνο παταγια και πριν ένα μήνα γύρισα με τα από 2 μήνες εκεί !
Αν και εκεί «χαλάει «και πάει η δουλειά δυστυχώς αλλά ακόμα καλά κρατάει δε σχέση με τον υπόλοιπο κόσμο υποθέτω .. αλλά μου αρέσει νιώθω ασφάλεια και σαν το σπίτι μου πλέον μετά από 9 φορές σε 5 χρόνια εκεί .

Εγώ μεντεγιν ήθελα αλλά κολλάω πολύ στο θέμα ασφάλειας και γιαυτο ρωτάω .. πάντως από τις σελίδες που διάβασα εδώ και κάτι βίντεο YouTube sosua που είδα γουστάρω από μουνι μου κάνει 100000%
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Εγώ ταξιδεύω πάντα σόλο….
Τώρα τι κόσμο γνωρίζω όπου πάω είναι άλλο θέμα αλλά ξεκινάω μόνος πάντα ….
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Γενικά το παιχνίδι πως γίνεται ; Τα μασάζ δεν με πολύ ενδιαφέρουν …
Τα τιντερ είναι ασφαλές εκεί…;
Για φρι -λανσερ ; Επειδή λόγω ότι έχει κοπεί το αλκοόλ δεν τρελαίνομαι και για ξέφρενα κλάμπινγκ και τέτοια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Γενικά το παιχνίδι πως γίνεται ; Τα μασάζ δεν με πολύ ενδιαφέρουν …
Τα τιντερ είναι ασφαλές εκεί…;
Για φρι -λανσερ ; Επειδή λόγω ότι έχει κοπεί το αλκοόλ δεν τρελαίνομαι και για ξέφρενα κλάμπινγκ και τέτοια
Φίλε μου, εγώ έρχομαι στα Νότια, στο Μπαγιαχιμπε (η περιοχή που γίνεται το Σαρβαιβορ.) Έρχομαι εδώ με την γυναίκα μου, επειδή είναι πιο ήσυχα από την Σοσουα, οπότε δεν θα μπω στην διαδικασία να κτυπώ το κεφάλι μου που ήρθα με γυναίκα.
Σε ένα μηνα πάω Μπανγκόκ για 32 ημέρες μόνος, όπως κάθε χρόνο, τα τελευταία 15 χρόνια.
Εδώ λοιπόν, μόνο σε μασσατζιδικα μπορώ να κάνω καταδρομικές και από αυτά έχω εμπειρία.
Παρόλο που εμφανισιακά κάποιες, λίγες όμως, είναι πιο όμορφες από τις Ταυλανδεζες, την Ταυλανδη δεν την αλλάζω με τίποτα.
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Εννοείται ταυλανδη και για μένα προσωπικά παταγια είναι Νούμερο 1 !!! Απλά ήθελα να δω και ένα κράτος λάτιν μιας και δεν έχω πάει ποτέ και αναζητώ κάτι σε καλά επίπεδα ασφαλείας και μου αρεσουν οι κολαρες που βλέπω και εχουνε !
Και από ότι είδα σε κάτι βιβυεο και η παραλία με τα μαγαζάκια πάνω που αράζεις κάτω από τα δέντρα φαίνεται πολύ όμορφα και μουω θύμισε κάτι από πουκετ …
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Κωλογερε καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς ότι πας μόνο νότια επειδή είσαι με τη γυναίκα …
Αν κάποιος άλλος έχει γνώσεις για τιμές φρι λανς και γενικά πως παίζεται εκεί η όλη φάση να βοηθήσει τη κατάσταση …

Επίσης κωλογερε σου εύχομαι καλά γαμησια και καλή διαμονή γενικα στην όμορφη καί μοναδική ταυλανδη !!!
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Από συνάλλαγμα ;
Τι είναι καλύτερα ;
Και που συμφέρει να αλλάζω ;
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Σκέφτομαι σοβαρά να πάω μια βόλτα μάλλον μέσα Φλεβάρη …
Δεν έχω πάει ποτέ Λατινική
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Σκέφτομαι σοβαρά να πάω μια βόλτα μάλλον μέσα Φλεβάρη …
Δεν έχω πάει ποτέ Λατινική
Ξεκινά από Άγιο Δομίνικο
Άμα είσαι σόλο εργένης τότε τρεις μέρες Σάντο Ντομίνγκο δύο βράδυα bocca chica
Ανεβαίνεις sosoua 3-4 βραδιά κ μετά μια μετά πούντα κάνα διότι είναι για ζευγάρια κ μετά λα ρομανα blue lagoon και day tour σαονα
Όσο είσαι σοσουα πήγαινε για περιπέτεια 27 καταρράκτες κατάβαση
Σάντο Ντομίνγκο μείνει στο κεντρικό πεζόδρομο
Τιντερ γίνεται χαμός
Κ σοσουα είναι η Παταγια της λατινικής Αμερικής
Εγώ νοίκιασα αμάξι κ σπίτια Airbnb ασφάλεια υπήρχε
Συνάλλαγμα εκεί κάνεις κανένα πρόβλημα
Παίρνεις τοπική SIM card .
Προσεχείς τις πουτανες διότι δεν είναι αθώες όπως ταυλανδη

Καλό είναι να ξέρεις ισπανικά έστω λίγα για συννενόηση αλλιώς ο θεός κ η ψυχή σου κ η υπομονή σου
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Ευχάριστω πολύ για την ενημέρωση …! Με τρελαίνει που λες είναι η πατταγια της λατινικής Αμερικής ..! Εγώ παταγιανος φουλ είμαι ! Πριν λίγο καιρό πάλι 2 μήνες έκατσα παταγια !

Με το τιντερ τώρα είναι στα επίπεδα επικινδυνότητας της Κολομβίας ας πούμε ..; Κίνδυνος για νάρκωση και με ξαφρισμα η ακόμα χειρότερα απαγωγή και τέτοια ;
Γιατί εγώ είχα σκοπό να κάτσω σοσουα τουλάχιστον 2 εβδομάδες επειδή γράφετε ότι εκεί είναι το παιχνίδι και το παρομοιάζεστε με τη παταγια που ολοι ξέρουμε τι έτσι παταγια ! Και είχα σκοπό να δουλεύω Ίντερνετ η και στο δρόμο είναι εύκολο εκεί δλδ ; Οπβς παταγια στιλ ; Απλά τγ σταματάς της παίρνεις το λαιν και το βραδάκι τγ πηδάς …;
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Και ισπανικά ναι είχα ξεκινήσει με μια καλή εφαρμογή έχω μάθει κάποιες λέξεις -προτάσεις αλλά θα το προσπαθήσω περισσότερο αν τελικά το κάνω έργο σε 2-3 μήνες
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Και ισπανικά ναι είχα ξεκινήσει με μια καλή εφαρμογή έχω μάθει κάποιες λέξεις -προτάσεις αλλά θα το προσπαθήσω περισσότερο αν τελικά το κάνω έργο σε 2-3 μήνες
Να ξέρεις μια απλή συννενόηση είναι πολύ σημαντικό στα ισπανικά
Πάρα πάρα πάρα πολύ σημαντικό σε σχέση με Παταγια που βολεύεται η φάση με τα αγγλικά
Ασφαλέστατα είναι κ Κολομβία στα τουριστικά μεντεγιν Καρταχένα κ Άγιο Δομίνικο φυσικά πάντα με προσοχή ....μη διαβάζεις ηλιθιότητες ότι και καλά θα σε φάνε ζωντανό .....όπου υπάρχει τουρισμός οργανωμένος ,υπάρχει και δολάριο κ επενδυτές που σημαίνει είναι ασφαλές μέρος ...
Κανόνας είμαι δεν φεύγουμε έξω από τους τουριστικούς δρόμους

Πάντως άγιο Δομίνικο που τον γύρισα με αμάξι ήταν ασφαλέστατα ....νύχτα δεν βγαίνεις σε κακόφημες γειτονιές .....παραμένεις στα τουριστικά ρεστοραντ μπαρ

Τώρα για το καμάκι θέλει ίσπανικα αφού η λατίνα θέλει το παιχνίδι της σε αντίθεση με τα ασιατακια που έχουν το βλέμμα της αγελάδας στο καμάκι όταν το δέχονται
Νοίκιασε αμάξι κ Airbnb σε ασφαλή μέρη κ έχει πολύ παιχνίδι με λίγα ίσπανικα αρκεί να είσαι νέος κ εμφανίσιμος με ευρωπαϊκό ρουχισμό .........σε αντίθεση με τα που δεν τους νοιάζει ....
Φυσικά κ για γαμησι ασύγκριτα μεγέθη που το ένα είναι φερραρικο κ το άλλο zastava ....οι Ασίατισσες πιο παθητικές με μέτριες πίπες ενώ οι λατινες πιο ενεργητικές στο κρεββάτι ...
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Sosúa πήγες η έμεινες μόνο νότια ;
Γιατί είπες γύρισες όλο τον Δομήνικο ..
Εγώ ειλικρινά το ξέρω ότι είναι καραϊβική και σίγουρα θα έχει πολλά όμορφα μέρη αλλά ειλικρινά έχω δει κάποια βιβυεο και το μουνι μου κάνει εμενα φουλ !!! Με τρελαίνουν οι τεράστιες κολαρες τους λες και είναι από άλλο πλανήτη ρε φιλε …!
Πάω καθαρά για να γαμησω όσες περισσότερες τέτοιες κόλαρες μπορέσω!!!
Ελπίζω σοσουα να θεωρείται όλη τουριστική και να είναι ασφαλής .
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Φυσικά και θέλω παιχνίδι με τα κορίτσια αλλά και για επαγγεματιες μέσω τι Τιντερ η στο δρόμο ξέρουμε πάνω κάτω τι τιμές παίζουν ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom