Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καλά σίγουρα. Και άλλοι παράγοντες προϋποτίθενται για να την πατήσεις  :rolleyes: Τέλος πάντων...
Βεβαίως και επειδή νιώθο ενα είδος υπεράσπισης και με λίγα λόγια ότι εγώ είμαι ο μαλάκας και οι άλλοι 3 πιστεύω ότι κάποιοι έχουν οικονομικο συμφέρον εδώ αν όχι μελη σίγουρα moderator.Αυτοί είναι οι παράγοντες φίλε μου καλέ.Και αν ουτε αυτο σου αρέσει αν και εγω είμαι σίγουρος πλέον για αυτο γιατι έχει αναφερθεί και ποιο παλία ακου κάτι αλλο ίσως δεν ξέρουν τι σημένει καλο γαμίσι πχ κατερινα που το θεωρό ενα απο τα πιο δυνατα στην πιάτσα  αλλα συμβιβάζονται με ασήμαντες που για αυτους ειναι ότι καλύτερο λόγο τον ανύπαρκτον σεξουαλικον εμπειριων που έχουν.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Εννοώ ότι για την πατήσεις δεν χρειάζεται μόνο η τσατσά, αλλά να έχεις κι εσύ κάποια έφεση. Κάποιο ταλέντο βρε αδερφέ... κάποια κλίση.  :rolleyes: Άλλωστε είπες ότι σου έχει ξανασυμβεί.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Βεβαίως και επειδή νιώθο ενα είδος υπεράσπισης και με λίγα λόγια ότι εγώ είμαι ο μαλάκας και οι άλλοι 3 πιστεύω ότι κάποιοι έχουν οικονομικο συμφέρον εδώ αν όχι μελη σίγουρα moderator.Αυτοί είναι οι παράγοντες φίλε μου καλέ.Και αν ουτε αυτο σου αρέσει αν και εγω είμαι σίγουρος πλέον για αυτο γιατι έχει αναφερθεί και ποιο παλία ακου κάτι αλλο ίσως δεν ξέρουν τι σημένει καλο γαμίσι πχ κατερινα που το θεωρό ενα απο τα πιο δυνατα στην πιάτσα  αλλα συμβιβάζονται με ασήμαντες που για αυτους ειναι ότι καλύτερο λόγο τον ανύπαρκτον σεξουαλικον εμπειριων που έχουν.

το ''τριζει η αμαξα, φωναζει ο αμαξας..'' το εχεις ακουστα ????

ή αλλιως ακους τι λες ????

ηρθες ΕΣΥ να πεις οτι οι mods εχουν οικονομικο συμφερον απο μια πουτανα ????
ολοι στο θρεντ συμφωνουν οτι η κοπελα ειναι αστερι με εξαιρεση εσενα..

ξαναρωταω, ακους τι λες ? διαβαζεις τι γραφεις ? τα γραφεις ο ιδιος ή τα δινεις να στα γραφουν ?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
το ''τριζει η αμαξα, φωναζει ο αμαξας..'' το εχεις ακουστα ????

ή αλλιως ακους τι λες ????

ηρθες ΕΣΥ να πεις οτι οι mods εχουν οικονομικο συμφερον απο μια πουτανα ????
ολοι στο θρεντ συμφωνουν οτι η κοπελα ειναι αστερι με εξαιρεση εσενα..

ξαναρωταω, ακους τι λες ? διαβαζεις τι γραφεις ? τα γραφεις ο ιδιος ή τα δινεις να στα γραφουν ?
Εσυ διαβάζεις το ύφος κάποιον?Τι άλλο συμφέρον έχει κάποιος να λέει καλά λόγια όταν δεν τα αξίζει.Σου υπενθυμίζω ότι το ίδιο έχει ξανασυμβεί και στο παρελθόν για το μεταξουργείο για εναν τύπο που ειπε για κουλουρια και ολα καλα καθαρα κτλπ και ποσες κριτικες αρνητικες εμφανίστηκαν.Δεν είπα για όλους αλλα για κάποιους όπως έχει ξανααναφερθει στο παρελθόν απο άλλους.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
apoc μάλλον εχεις εμπάθεια στους μοντς.δεν εξηγειται αλλιως.η κοπελα η μιλενα ειναι οντως αστερι αλλα αν δεν σου αρεσε εσενα ειναι δικαιωμα σου.το να βγαζεις συμπερασματα ομως για πληρωμες πουτανων απο μπουρδελα η στουντιο ειναι χαζομαρα.δεν νομιζω οτι κανενας μοντ διαφημισε πουτανα εδω μεσα.το παρακολουθω το φορουμ 19 μηνες και εχω παρατηρησει οτι πιο πολυ καποια μελη εχουν τρελα και ψυχωση με συγκεκριμενες πουτανες παρα οι μοντς.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Όχι φίλε όπως είπα αντε εγω είμαι μαλάκας και οι άλλοι 3?και δεν είπα ότι δεν μάρεσε αλλα καμία σχέση με αυτα που αναφέρονται στις κριτικες.ελεος δλδ και οι 3 υπολοιποι μαλάκες.Και δεν είπα όλοι είπα ίσως κάποιος-καποιοι είναι λογικό αν διαβάσεις και αλλα ποστ που το έχουν ξανα αναφέρει το ίδιο.Εγω το παρακολουθώ απο 30-12-05
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μια υποσημειωση συνηθως το Μιλενακι φοραει μια κοκκινη καλτσοδετα στο ενα ποδι.Ασχετα ομως απο ολα αυτα καποιος πρεπει να πει ενα χερακι στην τσατσα με την γκρι περουκα!
 

Επισκέπτης
Βεβαίως και επειδή νιώθο ενα είδος υπεράσπισης και με λίγα λόγια ότι εγώ είμαι ο μαλάκας και οι άλλοι 3 πιστεύω ότι κάποιοι έχουν οικονομικο συμφέρον εδώ αν όχι μελη σίγουρα moderator.Αυτοί είναι οι παράγοντες φίλε μου καλέ.Και αν ουτε αυτο σου αρέσει αν και εγω είμαι σίγουρος πλέον για αυτο γιατι έχει αναφερθεί και ποιο παλία ακου κάτι αλλο ίσως δεν ξέρουν τι σημένει καλο γαμίσι πχ κατερινα που το θεωρό ενα απο τα πιο δυνατα στην πιάτσα  αλλα συμβιβάζονται με ασήμαντες που για αυτους ειναι ότι καλύτερο λόγο τον ανύπαρκτον σεξουαλικον εμπειριων που έχουν.
επειδη εσυ περιμενεις τις γνωμες των αλλων για να δεις ποια θα πας να γαμησεις & μετα τρως φολα φταινε οι αλλοι & μαλιστα καταληγεις σε τετοια συμπερασματα???

ελα μουνι στον τοπο σου.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δεν παιζει κανενα ρολο ο ανθρωπινος παραγοντας,η ωρα & η στιγμη,η δικη σου συμπεριφορα,το πως εχει περασει την ημερα της η τανα & ενα τρισεκατομμυριο αλλοι παραγοντες???

για αλλη μια φορα..

ελα μουνι στον τοπο σου.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ολαλα apoc τα γουστα του καθενως ειναι διαφορετικα το να μπης μεσα στο δωματιο σημαινει οτι σου αρεσε και σενα δεν σε σπρωξανε οι αλλοι με τις κριτικες τους .
Τωρα εαν νομιζεις οτι τα παιδια κονομανε μαλλων κανεις λαθος. :think:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σίγουρα ρε φίλε φταίει και η τσατσογρια αλλα οπως είπα και εγω για μενα αντε και είμαι μαλακας και οι αλλοι 3?Τεσπα δεν ξέρω τι να πω αλλα τα ειχα παρει εχτες και τωρα επειδη κάποιος εκφράζει μεσα απο το υφος του ότι είμαι εγω ο κακος."Καλά σίγουρα. Και άλλοι παράγοντες προϋποτίθενται για να την πατήσεις  Roll Eyes Τέλος πάντων..."απο "antisthenis" Και στην τελική στα @@ για το 20ευρω και για οτιδίποτε άλλο το θέμα είναι να μην την πατήσουν άλλοι και  μιλησα έτσι για μερικα επιθετικα ποστ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
επειδη εσυ περιμενεις τις γνωμες των αλλων για να δεις ποια θα πας να γαμησεις & μετα τρως φολα φταινε οι αλλοι & μαλιστα καταληγεις σε τετοια συμπερασματα???

ελα μουνι στον τοπο σου.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

δεν παιζει κανενα ρολο ο ανθρωπινος παραγοντας,η ωρα & η στιγμη,η δικη σου συμπεριφορα,το πως εχει περασει την ημερα της η τανα & ενα τρισεκατομμυριο αλλοι παραγοντες???

για αλλη μια φορα..

ελα μουνι στον τοπο σου.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Δίαβασε τι γράφω τα ξεχνάω όλα και ξαναλέω με το που μπήκε μέσα στην πόρτα λέει 7 λεπτα και παπι υποτιποδες να πουμε ότι απλα το έκανε.διαβασε κριτικη πριν μιλησεις φιλε μου καλε και βεβαια όταν διαβάζεις κριτικες θας πας σίγουρα εκεί και εσυ το κανεις η θα το κανεις.Όσο για τον χρηματισμο ξαναλέω ότι έχει αναφερθεί ξανα πιο παλια.Κανε τον κόπο να διαβαζεις όλα πριν γράψεις κάτι άδικα κουράζεσαι.Δεν θυμαμε να είπα ότι δεν μάρεσε εξωτερικα.
 

Xristoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω τι λεει ο φιλος apoc, αλλα η Μιλενα που τη δοκιμασα πριν καμια εβδομαδα, ειναι θεα. Οχι τοσο ομορφη οσο κατι αλλες ισως, (αν κι εχει πολυ ωραιο σωμα) αλλα φοβερο service και attitude.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Ρε συ apoc... έχεις καταλάβει ότι ΔΕΝ πήρες τη Μιλένα ή ακόμα; Η Μιλένα δουλεύει 10-5 κι εσύ μπήκες 6:30.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν ξερω τι λεει ο φιλος apoc, αλλα η Μιλενα που τη δοκιμασα πριν καμια εβδομαδα, ειναι θεα. Οχι τοσο ομορφη οσο κατι αλλες ισως, (αν κι εχει πολυ ωραιο σωμα) αλλα φοβερο service και attitude.
Μην ξεχνάμε και το ενδεχόμενο να φταίει και η τσατσα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε συ apoc... έχεις καταλάβει ότι ΔΕΝ πήρες τη Μιλένα ή ακόμα; Η Μιλένα δουλεύει 10-5 κι εσύ μπήκες 6:30.
Μόλις το απαντησα.Και την ρώτησα ότι τι ώρες δουλεύει και ειπε απο το πρωι.Τεσπα λήγει εδω απο μένα πιστεύω ακούστηκαν όλες οι απόψεις και δέχομαι ότι ίσως είμαι λάθος
 

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
19
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτη την εβδομαδα τη βαρδια ειναι?
μεχρι Παρασκευη μπορω να παω μετα της 18.00 και Σαββατο πρωι
ισχυει το ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους ετσι?
 

Επισκέπτης
Γιατί θεωρούμε δεδομένο οτι όλοι όσοι πάνε κάπου είναι ενημερωμένοι απο το site αυτό για το ποιά κοπέλα είναι πού και πώς συμπεριφέρεται. Μιλώ για τους άλλους τρεις που αναφέρει ο apoc "πώς γίνεται να εξαπατήθηκαν και εκείνοι", εκτός και αν συζήτησε μαζί τους. Και εγώ όταν πήγα και μου είπε η τσατσά οτι είνα η Μινέλη (όπως γράφω παραπάνω) τα δωμάτια ήταν γεμάτα και στο παραπέντε δεν έμεινα, κυρίως γιατί έκανε οτι δεν ήξερε τη Μιλένα. Άλλωστε όπως είπα η κοπέλλα ήταν πολύ ωραία, δεν ήταν όμως, όπως αποδείχθηκε την επόμενη μέρα που πήγα, η Μιλένα. 
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Παίδες το τσιτσί είναι υποκειμενικό θέμα.,…διαβάζεις μια κριτική γνωρίζοντας το…Αν δείτε τις κριτικές για μπουρδέλα και studio πλην ελαχίστων περιπτώσεων (που κατα κοινης ομολογιας ειναι αψογα) όλες παίζουν ….Εγώ το βλέπω super ενώ ο άλλος χάλια…

Τώρα αν δεν κάτσει ..σιγά τα λάχανα ..δεν διάβασες κριτική και παντρεύτηκες… ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Σύμφωνοι, το θέμα είναι όμως άλλο: στο συγκεκριμένο σπίτι παίζουν δύο πουτάνες που μοιάζουν τα ονόματά τους. Η μία είναι το αστέρι και η άλλη της σειράς. Η τσατσά ενδεχομένως να μπερδεύει περισσότερο τα πράγματα επίτηδες. Εμείς όμως έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά και δίνουμε ακριβείς πληροφορίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom