Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
κι εγω σημερα εκανα τσαρκα αλλα τιποτα αξιοσημειωτο δεν βρηκα,και αν ειχα μια ελπιδα να μπω στην μιλενα αυτη εσβησε οταν ειδα την αρχιμαλακω τσατσα.κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει τιποτα ωραιο να γαμησεις στην φυλης εκτος απο την μιλενα,και μιλαμε για σερβις.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Η τσατσά αυτή φαίνεται αντιπαθητική.

ΥΓ Σχετικό-άσχετο : Οι καθηγήτριες Πανεπιστημίου μου θυμίζουν τσατσάδες. 
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
μιλενα απο σλοβενια η απο οπου σκατα θελει η κοπελα αλλα καλυτερα θα ηταν να ασχολιόταν με το στοιβο... κριμα γιατι το ειχε το χρυσο στους ολυμπιακους  :sunglasses:!! τριτη και φαρμακερη που λενε ηταν η επισκεψη μου. στις 2 πρωτες πριν 2 βδομαδες μια χαρα ητανε αλλα στη τελευταια τα εκανε ροϊδο το μωρο! οχι 7 λεπτα που λενε οι συντροφομπουρδελιαριδες apoc και observ αλλα 6,30!! ενταξει υπερβάλλω δεν μετρουσα χρονο  :jerking:, αλλα μολις επεσε συρμα απ'εξω βουρρρρρρρρρρρ!!! κριμα αλλα μου φενεται οτι και για να γαμαμε πλεον πρεπει να εχουμε ενα ονομα αλλιως....... χεστα  ! εγω παντως δεν το ξανα ρισκαρω το 20αρι μου (που δεν το εχω και τοσο ευκαιρο ετσι κι αλλιως) :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
πέστα ..πεστα Τσε 
και σε μένα έγινε καπνός στα 6 λεπτά μόλις βάρεσε η τσατσά
η οποία μέ .. ήξερε κιόλας υποτίθεται... :headbang:
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
πέστα ..πεστα Τσε 
και σε μένα έγινε καπνός στα 6 λεπτά μόλις βάρεσε η τσατσά
η οποία μέ .. ήξερε κιόλας υποτίθεται... :headbang:

απλα αποδεικνύεται για μια ακομη φορα η αυταπατη του εικοσαευρου! Αν δεν τα σκασεις χοντρα...... Δεν εχει τραλαλα!!! :sunglasses:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
θα τρελαθούμε τελικά:headbang:
1) μας έχουν διαβεβαιώσει ότι η  κανονική Μιλένα παει στην  βάρδια ανάποδα το ΣΚυριακο , δηλαδή είναι απογευματινή
2) ο άλλος φίλος που την πήρε σάββατο  12 πρωί λέει  ότί  ΔΕΝ είχε κότσο και καλτσοδέτα  ,που έχει η ορίτζιναλ Μιλένα

άντε βγάλτε άκρη.... :think: :rockon: :headbang: :boobies: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
θα τρελαθούμε τελικά:headbang:
1) μας έχουν διαβεβαιώσει ότι η  κανονική Μιλένα παει στην  βάρδια ανάποδα το ΣΚυριακο , δηλαδή είναι απογευματινή
2) ο άλλος φίλος που την πήρε σάββατο  12 πρωί λέει  ότί  ΔΕΝ είχε κότσο και καλτσοδέτα  ,που έχει η ορίτζιναλ Μιλένα

άντε βγάλτε άκρη.... :think: :rockon: :headbang: :boobies: :2funny:

1).Επειδη το ειπαν μερικα μελη του σαιτ  οτι τουμπαρουν οι βαρδιες τα ΣΚ δεν σημαινει οτι σε δισβεβαιωσαν.Μελη του σαιτ ειναι,οχι οι ιδιοκτητες του μπουρδελου.
2).Ο κοτσος λυνεται και η καλτσοδετα βγαινει αναλογα τις ορεξεις.

Οποτε ναι...αντε βγαλε ακρη αλλα και μην τα περιμενουμε ολλα ετοιμα επειδη καποιος απο εδω μας τα εχει περιγραψει
 

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
19
Πόντοι
0
ρε παιδια εγω περασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!
τωρα ειτε ειναι η οχι η Μιλενα δε με νοιαζει
παντως θα παω και αυριο πρωι να δω
σημειωση: στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι η Μιλενα απο Σλοβενια....οποτε εχουν πιασει το νοημα και ολες Μιλενες θα ειναι.
οποτε μπορει καποιος να γραψει καποια τρανταχτη εμφανισιακη διαφορα,π.χ ματια ξερω εγω κατι τελος παντων
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Γενικως εχουν πιασει το νοημα φιλαρακι.. Ειναι γενικο το φαινομενο, κανουν ενα καλο ντου για κανα 2βδομαδο με σουπερ υπηρεσιες, μαζευουν ουρες και μετα απλα κρατανε τη "καλη" πελατεια. οποτε εγω, εσυ, ο αλλος, ημαστε απλα οι "παραπλευροι" που αν περασει το 7 λεπτο και δεν "......" σου κοπαναει ενα "sorry αλλα πρεπει να φυγω  :birdman:" και ολα καλα γιατι στο διπλανο δωματιο ειναι ο "στανταρ" :rockon:... γιου νο γουοτ αϊ μιν!! :sunglasses:
Α και επιπλεον μη νομιζεται οτι το site δεν παρακολουθειται απο εκει που πρεπει... και δεν εννοω απο τις "μιλενες" που ενταξει οι περισσοτερες το εχουν παρει γραμμη και ξερουν, αλλα και απο τους απο πισω κομανταδορους των σπιτιων! ο νωον νοειτω
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Α και επιπλεον μη νομιζεται οτι το site δεν παρακολουθειται απο εκει που πρεπει... και δεν εννοω απο τις "μιλενες" που ενταξει οι περισσοτερες το εχουν παρει γραμμη και ξερουν, αλλα και απο τους απο πισω κομανταδορους των σπιτιων! ο νωον νοειτω

Εχει διαπιστωθει εδω και πολυ καιρο.
Το θεμα ειναι αυτη η παρακολουθηση να τους κανει να προσφερουν πιο καλες υπηρεσιες.Μεχρι τωρα ομως δεν φαινεται να πηγαινει προς τα εκει η συμπεριφορα τους
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
ναι συμφωνω... τωρα βεβαια οσο αναφορα το θεμα μιλενα δε λεω οτι η κοπελα σονι και καλα θα σε ξεπεταξει, ενταξει μου ετυχε μια φορα μονο (γι αυτο θα ξανα παω αλλη μια για επιβεβαιωση) αλλα μου εκανε εντυπωση η εντελως διαφορετικη νοοτροπια μεσα σε 2 μολις βδομαδες (ειχα ξανα παει αλλες 2 φορες)!! Στο τελος θα αρχισω να πιστευω οτι γαμαμε ρομποτ που τους περνανε προγραμματα αντιμετωπισης του πελατη  :dancing:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ναι συμφωνω... τωρα βεβαια οσο αναφορα το θεμα μιλενα δε λεω οτι η κοπελα σονι και καλα θα σε ξεπεταξει, ενταξει μου ετυχε μια φορα μονο (γι αυτο θα ξανα παω αλλη μια για επιβεβαιωση) αλλα μου εκανε εντυπωση η εντελως διαφορετικη νοοτροπια μεσα σε 2 μολις βδομαδες (ειχα ξανα παει αλλες 2 φορες)!! Στο τελος θα αρχισω να πιστευω οτι γαμαμε ρομποτ που τους περνανε προγραμματα αντιμετωπισης του πελατη  :dancing:

παω να τις ριξω ενα πουτσο να δω αν θα με ξεπεταξει και εμενα.θα επιστρεψω με εντυπωσεις
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
χαχα!!! περιμενω για ανατριχιαστικες λεπτομερειες...
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το μιλενακι  ειναι  πολυ  καλο δεν  φορα  σουτιεν  ποτε  οσες  φερες το  εχω  δει.  εχω  παει  μαζι  της αρκετες  φορες  μονο  που  με  χαλαει λιγο η  κρεμα.πολλα  φιλια  ολες  οι  στασεις. αλλα  για  για  να  σε  προσεξη  πρεπει  και  εση  να  εισαι  πολυ  ερωτικος μαζιτης  αυτο για  καθε  κοπελα. το μιλενι φορα  σουτιεν  ειναι  λιγο  πιο ψιλη απο  την  μιλενα και  γρηγορο  περπατημα ενω η  μιλενα  πιο  αργο
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
παίδες μπορει κανεις σας να περιγράψει πως ακριβως  είναι η Μιλένα για τι έχω μπερδευτεί λιγάκι!!
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οτι  γραφω  και  πριν  και  ειναι και  πιο  ευδιαθετη  στο  σαλονι  η  μιλενα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
παίδες μπορει κανεις σας να περιγράψει πως ακριβως  είναι η Μιλένα για τι έχω μπερδευτεί λιγάκι!!

1.70 ξανθια,αδυνατη,με μικρο στητο  στηθος αλλα πολυ καλη ρωγα.προσωπο ομορφο,δεν μενεις με ανοιχτο  το στομα-απλα ομορφο.μικρο στητο κωλαρακι.
βγαινει στο σαλονι ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΗ,εχει μαλλια περιπου μεχρι τους ωμους και γλυφει τα αρχιδια με εξαιρετικο τροπο αν και αυτο δεν φαινεται στο σαλονι.
Αντιθετως η Μινελι ειναι λιγο πιο γεματη,βγαινει εξω με σουτιεν και εχει μαλλια πλατινε
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα ξαναπηρα αυτο το απιθανο κοριτσι νομιζω για ενδεκατη φορα μεσα σε ενα μηνα!Το κοριτσι νομιζω οτι αρχιζει να ξεφευγει κατα παρα πολυ απο τον μεσο ορο της Φυλης!
Το κλειδι νομιζω για να πετυχεις το τελειο γαμησι ειναι να γνωριστεις καλα μαζι της!Επειτα απο τοσες επισκεψεις ειναι σαν να γνωριζομαστε χρονια!Καθε φορα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη!Ξεκινα με <<καραμελωτο>> γλυψιμο στα αρχιδια!Το τελειοτερο κατ εμε ειναι τα παθιασμενα γλωσσοφυλλα αν αγνοησεις βεβαια οτι αυτη η γλωσσα εχει μουλιασει χιλιαδες παπαρια μεχρι τωρα!Τελικα με διπλωματικο τροπο και καλο ψηστηρι πετυχα αψογο ακαποτο με + 20 ευρω!ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!Αρκει να πω πως το μωρο επαιζε με την βαλανο μου και  την γλωσσα της τουλαχιστον ενα 5 λεπτο.Με την πρωτη σταση που καναμε βεβαια εχυσα ακαριαια αλλα ηταν απλα τελεια!
Σε μια απο τις επομενες επισκεψεις θα παζαρεψω κωλαρακι!Αξιζει να αναφερω οτι της αφηνω παντα 20 ευρω πουρμπουαρ!Οποτε με 60 ευρω απολαμβανω το τελειο!
Μακαρι το μωρο να μετακομισει σε στουντιο να εχω και παραπανω χρονο!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Το τελειοτερο κατ εμε ειναι τα παθιασμενα γλωσσοφυλλα αν αγνοησεις βεβαια οτι αυτη η γλωσσα εχει μουλιασει χιλιαδες παπαρια μεχρι τωρα!


γεια σου σε αρχιδουλι με τα εξτριμ σπορ σου...Απορω πως καταφερνεις και το παραβλεπεις αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom