Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα στο 71α ηταν η Σαρα...Μαλλον ρεπαρει η μιλενα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αυτη ειναι μπιζνα μαγκες 10ευρα το λεπτο.
Μπραβο στην Μιλενα πως την λενε.
Γιατι να παει σε στουντιο το κοριτσι οταν κονομαει τα διπλασια απο τον νταβατζι της στην Φυλης.
Εγώ πάλι γιατί εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο arxidoulis ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να μας δουλεύει όλους κανονικά ?  >:(
 

kapws

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στο συγκερκιμένο σπιτάκι ξέρετε τι ώρα γίνεται το απογευμα η αλλαγή της βαρδιας ?
Ευχαριστω
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Εγώ πάλι γιατί εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο arxidoulis ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να μας δουλεύει όλους κανονικα
-----------
άσχετα από  το αν ισχύει αυτό ή όχι
διαπιστώνεται ότι έχουμε γίνει όλοι ..."αρχι-δούλοι"  ;) :2funny: :tickedoff: :2funny:  του τι συμβαίνει με την μιλένα
αφού αυτό το τόπικ έσπασε όλα τα ρεκόρ.. :boobies: :think: :rockon:
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Συναδελφοι δεν εχω διαθεση να κοροιδεψω κανεναν.Δεν ειμαι καλυτερος η εξυπνοτερος απο καποιους εδω μεσα!Απλα το θεμα ειναι οτι με τις πουτανες τα σκαω χοντρα!Και αν τα σκας τα φραγκα σου κανουν και τουμπες αμα λαχει!Για αυτο κανουν αυτη την δουλεια ρε φιλε μου για κονομανε!Ποτε δεν πηγα σε μπουρδελο και με κερματα να θελω να κανω ακαποτα και να παιρνω κωλαρακια!Πεφτει το χαρτι χοντρο και τα κοριτσια το εκτιμανε!Στο φιναλε τους φερομαι σαν κυριος ,και καθαρος και ευγενικος και με τα δωρακια μου και με τις συχνες επισκεψεις μου!Ειναι μια καθαρη συναλλαγη.Και με το χρημα στον κοσμο του αγοραιου ερωτα γαμας τα παντα!!!!!!!!!!
Υ.Γ Συγνωμη αν παραφερθηκα αλλα δεν ανεχομαι να με λενε και απατεωνα!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Επειδή πήρε έκταση το θέμα αν πω κι εγώ την εμπειρία ρου.
Ο αρχιδούλης δε σας δουλεύει.Είμαι από Θεσσαλονίκη και το Σαββατοκύριακο ήμουν κάτω. Πήρα και τις δύο κοπέλες , τη μία Σαββάτο απόγευμα (18:30 περίπου) και την άλλη Κυριακή πρωί. Δεν υπάρχει καμία "Μινέλι". Η μία λέγεται Νέλλη και η άλλη Μιλένα. Η Μιλένα δουλεύει πρωινά μέχρι και τις πέντε το απόγευμα (την ρώτησα την Κυριακή και μου το είπε).Η Νέλλη από τις 5 το απόγευμα και μετά. Επειδή βλέποντας ένα πρόσωπο μπορώ να καταλάβω τι φυλή είναι (πέστε το ταλέντο) με μικρό περιθώριο λάθους να πω ότι και οι δύο είναι Σλοβάκες.Σε ερώτησή μου μου απάντησαν καταφατικά , αλλά και άλλη απάντηση να έδιναν δε θα τις πίστευα.Είναι 100% σλάβες καιεκτός από Σλοβενία ή Κροατία δε βρίσκεις τέτοια πρόσωπα (ούτε σώματα να πω την αλήθεια). Και οι δύο πολύ όμορφες για μένα , αλλά εγώ έχω πάθος και με τις σλάβες και μεροληπτώ και λίγο :cheesy: Στο κρεββάτι η Νέλι σαφώς υποδιέστερη της Μιλένας.ΑΛΛΑ για 20 ευρώ αξίζει με το παραπάνω. Στο κρεβάτι είναι μέτρια έως καλή. Η Μιλένα βέβαια είναι το κάτι άλλο. Πιο ομιλητική (μιλάει και άπταιστα Αγγλικά) , γλείφει τα μπαλάκια , πίπα όλο μέσα, ήρθε από πάνω (όλα αυτά χωρίς να της πω τίποτα) και μετά με ρώτησε πως θέλω να τελειώσουμε. Και όπου και να τη φιλησεις δε λέει όχι. Ειλικρινά , με 20 ευρώ δεν περίμενα να βρω τέτοιο πράγμα. Κλαίω μόνο γιατί επέστρεψα Θεσσαλονίκη και δεν πρόλαβα να την ξαναπάρω. Τώρα για 6λεπτα και 7λεπτα δεν ξέρω , αλλά συνήθως τελειώνω στο 5λεπτο και έτσι τέλειωσα και μαζί τους (θαύμα για τη Μιλένα τουλάχιστον που κρατήθηκα τόσο,για μένα δεν ήταν εύκολο).Α,να πω επίσης ότι η Μιλένα είναι και πιο στενή από τη Νέλλη.
Αλλά ξαναεπαναλαμβάνω: και η Νέλλη αξίζει για μένα περισσότερο από 20 ευρώ.Καλά , να πάρεις τέτοιο άγγελο με 20 ευρώ λίγο είναι; Αντε μη σας ανεβάσω Θεσσαλονίκη και με 30 ευρώ σας βάλλω να πηδάτε μπάζα  :grin:
Δίκιο έχει ο αρχιδούλης που παθιάστηκε με Μιλένα.Α,για όσους δεν ξέρουν σλάβικα να πω ότι στα Σλάβικα "Μίλεν" σημαίνει χαρά,απόλαυση,άρα Μιλένα στη γλώσα μας σημαίνει Χαρά (γεια σου Χαρούλα  :) ).Της ταιριάζει το όνομα θα έλεγα,δίνει χαρά σε μερικούς-μερικούς  :cheesy:
Σήμερα (Δευτέρα) το πρωί πριν φύγω πέρασα από κει (11:00 περίπου) να ρίξω ένα αποχαιρετιστήριο αλλά ήταν μια άλλη κοπέλα (ούτε Μιλένα ούτε Νέλλη) με πολή κρύα φάτσα και την κοπάνησα.
Μια και πήρα φόρα να πω (άσχετο με το thread) ότι πήρα και δύο Αννες . Η πρώτη στο διπλανό μπουρδέλο , γεωργιανή την έκοψα (Ρωσίδα έλεγε η τσατσά,πολύ νέα για τσατσά,άσχετο...) , πολύ καλό σεξ , το ευχαριστήθηκα.Η άλλη Αννα μου είπε ότι είναι Ελληνοπολωνέζα , ήρθε και από πάνω , καλή από εμφάνιση , σεξ μέτριο. Αυτή δεν ήταν στη Φυλίης, το τρίτο ( ή δεύτερο ; )από δεξιά σε μια οδό κάθετη στην Αχαρνών (δεν ξέρω και τους δρόμους τρομάρα μου , δεν είμαι Αθηναίος).
Σταματάω , σας έπρηξα το ξέρω , αφήστε με στη μιζέρια μου , τώρα η Αθήνα είναι 600+ χιλίοπετρα μακρυά  :(
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Σήμερα απογευματινή η Μιλένα άψογη όπως πάντα. Μάλλον και αύριο απογευματινή θα είναι.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Tώρα είναι που μπερδευτήκαμε εντελώς
Αρα  αν ισχύει αυτό δηλαδή , την Μιλένι η τσατσά την φωναζει ΜιλένΑ
ενώ  κι αυτή βάζει ψεύτικη κόκκινη καλτσοδέτα  :headbang: :think:

Και η Μιλένι να είναι, τη βαφτίζει επιτόπου Μιλένα η τσατσά, κι όλα ok :rockon:
 

Επισκέπτης
Καρντάσι Akis, η τσατσά την Νέλλη την παρουσιάζε (δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα) με το όνομα Μι(νέλη) για να μπερδέψει το πλήθος που πήγαινε να "πάρει" τη Μιλένα. Αυτό συνέβη σε μένα και σε πολλούς άλλους. Η Νέλλη είναι πολύ όμορφη, αλλά σε σχέση με τη Μιλένα κάνει μια απλή διεκπεραίωση.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σήμερα απογευματινή η Μιλένα άψογη όπως πάντα. Μάλλον και αύριο απογευματινή θα είναι.

επιβεβαιωνω και εγω...
μου ειπε οτι και αυριο θα ειναι απογευμα ...απο τεταρτη βλεπουμε
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
66
Like
1.154
Πόντοι
6.830
Με το που αρχισε να γλυφει τ'αρχιδια μου εγινε καταρτι!Η συνεχεια στην πιπα εξισου καλη.Συνηθως πηγαινω καρεα 30 για γλυψιμο αρχιδιων το οποιο διαρκει ελαχιστα και ειναι χειροτερο απο αυτο της Μιλενα.Να μην αναφερω την διαφορα στην τιμη.
Η κοπελα δεν εχει το τελειο προσωπο αλλα εχει πολυ ωραιο κωλο και ενα καλοξυρισμενο μουνι,καλο στησημο στα 4 και GFE με φιλια(μην την αφησετε να σας φιλησει στο προσωπο φυσικα)
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος ξέρει ας γράψει ρε παιδιά.....Μην μας τρελαίνεται...-Είναι τοπ η κοπέλα!!!



Edit AssFiller : τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες
 

Επισκέπτης
καλημερα,
τελικα η Mιλενα ειναι πρωι H απογευμα;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
καλημερα,
τελικα η Mιλενα ειναι πρωι H απογευμα;

Θα σου πω στο μεσημερι μια και θα περάσω τώρα το πρωί (με το άνοιγμα βεβαίως - βεβαίως γιατί δεν περιμένω αναμονή)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
Η Μιλένα δεν είναι πρωινή σήμερα & μαλλον και άυριο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Άρα απογευματινή ΚΑΙ σήμερα, όπως χτες και προχτές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom