Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο Φυλής 71. Μετα από αρκετη αναμονή βγηκε μια σχετικα κοντη ξανθουλα μαλλον με πιασμενα τα μαλλια πισω γυμνη απο τη μεση και πανω, στητο στηθος, και φοραγε κατω κατι οχι απλο κυλοτακι αλλα σαν πολυ κοντη φουστιτσα. Δε ξερω οια ηταν γιατι πηγαινα πρωτη φορα αλλα μοθ εκανε εντυπωση που αδειασε ολο το μαγαζι. θα παω και άλλη εμρα να δω ποια ηταν ...
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε 669 μαλλον δεν εκανες καλα που αφησες αυτην την εμπειρια της Μηλενας....πηγα και εγω σημερα και κατεθεσα και μπορω να πω αν και κουρασμενη-ανταποκρηθηκε πληρως στα καθηκοντα της-τελεια π--α  και μετα σε καρεκλιτσα-ετσι για αλλαγη....!μην ξεχασω Χυστες-απο αυριο ειναι πρωινη  .............
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
Μολις γυρισα απο Φυλής 71. Μετα από αρκετη αναμονή βγηκε μια σχετικα κοντη ξανθουλα μαλλον με πιασμενα τα μαλλια πισω γυμνη απο τη μεση και πανω, στητο στηθος, και φοραγε κατω κατι οχι απλο κυλοτακι αλλα σαν πολυ κοντη φουστιτσα. Δε ξερω οια ηταν γιατι πηγαινα πρωτη φορα αλλα μοθ εκανε εντυπωση που αδειασε ολο το μαγαζι. θα παω και άλλη εμρα να δω ποια ηταν ...

Μιλένα και άδειο μαγαζί άφησες όντως ευκαιρία χαμένη.
 

menios696976

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινη η κυρια σημερα, δεν παιζεται ετσι απλα. Την πηρα χτες και σε τρελαινει με δυο πραματα. Με την αρχιδοπιπα που κανει και με τη ζεστη παρουσια της. Η κοπελα δεν κανει αγγαρεια οπως οι αλλες, ξερει οτι εκεινη τη στιγμη ο αλλος δινει λεφτα και αυτη εργαζεται. Αν ξερετε και αγγλικα τοτε μπορει να εχετε κανονικη κουβεντουλα

Παρατηρηση Κοντουλα δε μου φανηκε οπως λετε, μαλλον η τσατσα τις εχει ονομασει ολες Μιλενα. ΠΡΟΣΟχΗ
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Εχω παραπονα απο συναγωνιστες για εντονη φαγουρα στους ορχεις μετα απο επισκεψη στη Μιλενα .Υπαρχουν κι αλλοι?Αν ειναι να παρουμε τα μετρα μας!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Εχω παραπονα απο συναγωνιστες για εντονη φαγουρα στους ορχεις μετα απο επισκεψη στη Μιλενα .Υπαρχουν κι αλλοι?Αν ειναι να παρουμε τα μετρα μας![/size]

Tι μέτρα δηλαδή, αρχιδούλη, εκτός απο ξύσιμο?

(Ευτυχώς που όταν πέρασα να δοκιμάσω, δεν ήταν εκεί!)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Εχω παραπονα απο συναγωνιστες για εντονη φαγουρα στους ορχεις μετα απο επισκεψη στη Μιλενα .Υπαρχουν κι αλλοι?Αν ειναι να παρουμε τα μετρα μας!

Κύριοι κατά 99% είναι μουνόψειρες, από το φαρμακείο μπορείτε να πάρετε σπρέι ή σκόνη, ακολουθήστε τις οδηγίες και καλή επιτυχία.
Για καλύτερα και γρηγορότερα αποτελέσματα πριν την χρήση ξυρίστε τα @@ σας
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
πολλοί την πήραν 'εν σειρά" , και  κόλλησαν μουνό -ψειρα ? :2funny: :headbang: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
Κύριοι κατά 99% είναι μουνόψειρες, από το φαρμακείο μπορείτε να πάρετε σπρέι ή σκόνη, ακολουθήστε τις οδηγίες και καλή επιτυχία.
Για καλύτερα και γρηγορότερα αποτελέσματα πριν την χρήση ξυρίστε τα @@ σας

Πως ζητάς σπρεί για μουνόψειρες ... διακριτικά? Πως ονομάζονται επιστημονικά? Αιδιόφθειρες? Εφηβαιόφθειρες?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
Μετά από αυτό που κάναμε στην Σλοβενία στο μπασκετ η Μιλένα θα θέλει να μας γ....σει  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Κύριοι κατά 99% είναι μουνόψειρες, από το φαρμακείο μπορείτε να πάρετε σπρέι ή σκόνη, ακολουθήστε τις οδηγίες και καλή επιτυχία.
Για καλύτερα και γρηγορότερα αποτελέσματα πριν την χρήση ξυρίστε τα @@ σας

αφου λετε οτι το εχει ξυρισμενο, πως να κολησει μουνοψυρες???

 

Επισκέπτης
Προγραμμα.
Σαββατο Κυριακη Δευτερα Τριτη πρωι.
Τεταρτη και τα λοιπα απογευμα.
Μετα το γαμησι που ριξαμε στην Σλοβενια ειπα να ριξω και εγω ενα στην Σλοβενα. :2funny: :2funny:
Γλυψιμο στις @@ με μπολικο σαλιο και χωρις βιασυνες.
Πιπα πολυ δυνατο σημειο με Deepthroat.
Στα 4 και παιζοντας με την κλειτο της κυριας μια εγω μια αυτη και κοιταγματα στον καθρεφτη και μικρα βογγητα.
Με αλλα λογια για την Φυλης ειναι δυνατο κομματι. :rockon:
Βεβαια εγω βαζω Αλεξανδρα σε πρωτη γραμμη. :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Μετά από αυτό που κάναμε στην Σλοβενία στο μπασκετ η Μιλένα θα θέλει να μας γ....σει   
----
βέβαια - σωστά.
16 μ.. ψειρες μας έριχναν ,πριν το .. τέλος
αλλά  εμεις τελικά τα καταφέραμε και τις προσπεράσαμε :headbang: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.897
Πόντοι
6.925
Μετά από αυτό που κάναμε στην Σλοβενία στο μπασκετ η Μιλένα θα θέλει να μας γ....σει   
----
βέβαια - σωστά.
16 μ.. ψειρες μας έριχναν ,πριν το .. τέλος
αλλά  εμεις τελικά τα καταφέραμε και τις προσπεράσαμε :headbang: :rockon:

Και σεις μουνοψειροπαθής ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εχω παραπονα απο συναγωνιστες για εντονη φαγουρα στους ορχεις μετα απο επισκεψη στη Μιλενα .Υπαρχουν κι αλλοι?Αν ειναι να παρουμε τα μετρα μας!

Τι μέτρα θα πάρεις αρχιδούλη; Θα της πεις να σου κάνει και γλωσσόφιλα;  :2funny:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Μιλένα και άδειο μαγαζί άφησες όντως ευκαιρία χαμένη.
Μα δεν ηξερα ποια ηταν με ολα αυτα που έχω ακουσει εδω για 2 περιπου ίδιες σε εμφανιση. Τωρα που ξερω θα την επισκεφτω και εγω...
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Προγραμμα.
Σαββατο Κυριακη Δευτερα Τριτη πρωι.
Τεταρτη και τα λοιπα απογευμα.
Μετα το γαμησι που ριξαμε στην Σλοβενια ειπα να ριξω και εγω ενα στην Σλοβενα. :2funny: :2funny:
Γλυψιμο στις @@ με μπολικο σαλιο και χωρις βιασυνες.
Πιπα πολυ δυνατο σημειο με Deepthroat.
Στα 4 και παιζοντας με την κλειτο της κυριας μια εγω μια αυτη και κοιταγματα στον καθρεφτη και μικρα βογγητα.
Με αλλα λογια για την Φυλης ειναι δυνατο κομματι. :rockon:
Βεβαια εγω βαζω Αλεξανδρα σε πρωτη γραμμη. :rockon:
χαχαχαχαχαχα μονο ρε παιδια η μιλενα ΔΕΝ ειναι σλοβενα!!!  :2funny: :2funny:  απλα ζουσε εκει!!! :2funny: :2funny:
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Kαι εγω γνωρισα τη Μιλένα δυνατό γλύψιμο και φωνες
 

kapws

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξέρουμε αυριο η Μιλένα αν ειναι πρωι ή οχι ?
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom