Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σημερα στο μεσημερι κατα τις 4 στο μαγαζι που δουλευει η μιλενα..

βγαινει μια γκομενα η οποια ουδεμία σχεση εχει με τις περιγραφες και ακολουθει ο εξης διαλογος:

     εγω: ''αυτη ειναι η μιλενα ????''
τσατσα: ''ναι βεβαια κυριε, αυτη ειναι η κοπελαρα μας..''
     εγω: ''παπαρια ειναι.. γεια σας ! καλο μεσημερι !!''
τσατσα: ''γεια σας κυριε, καλο απογευμα..''

Ωραιος ο πατερ...ενα μπαζο ηταν το πρωι...
το απογευμα μετα τις 5 ηταν η Νελλυ.
προφανως το κοριτσι ειχε ρεπο σημερα
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
την Μιλένα την αποκαλεί και λένα η τσατσά. ειχα παει πριν καμοια βδομάδα υπεθεσα πώς ήταν αυτη αλλα η Μιλένα αλλα μάλλον αλλη πρέπει να είναι. Ήταν 16:40΄η ώρα.
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΜΙΛΕΝΑ θεα τελειος κωλος...τελειο σωμα...τελειο γλυψιμο κ τελειο σεξ.πιστευω οτι τιμαει βεβαια κ το πενηνταρικο γιατι το εικοσαρικο της πεφτει πολυ λιγο για ενα τετοιο μωρο...!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΙΛΕΝΑ!!
 

Επισκέπτης
ΜΙΛΕΝΑ θεα τελειος κωλος...τελειο σωμα...τελειο γλυψιμο κ τελειο σεξ.πιστευω οτι τιμαει βεβαια κ το πενηνταρικο γιατι το εικοσαρικο της πεφτει πολυ λιγο για ενα τετοιο μωρο...!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΙΛΕΝΑ!!
να την κάνουμε μεταγραφή στο μαγαζί της Κατερίνας.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σημερα στο μεσημερι κατα τις 4 στο μαγαζι που δουλευει η μιλενα..

βγαινει μια γκομενα η οποια ουδεμία σχεση εχει με τις περιγραφες και ακολουθει ο εξης διαλογος:

     εγω: ''αυτη ειναι η μιλενα ????''
τσατσα: ''ναι βεβαια κυριε, αυτη ειναι η κοπελαρα μας..''
     εγω: ''παπαρια ειναι.. γεια σας ! καλο μεσημερι !!''
τσατσα: ''γεια σας κυριε, καλο απογευμα..''

Πού νά 'ξερε η τσατσόγρια σε ποιόν μιλούσε :2funny:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ξερει καποιος συναγωνιστης τι βαρδια δουλευει σημερα η μιλενα? :jerking: :jerking: :rockon: :rockon: :rockon:να παω να τον ριξω
 

Επισκέπτης
εχει τα ρουχα τηs  απο βδομαδα μαλλον τριτη
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
.....πολυ προσχαρη και αν ξερεις αγγλικα πιανετε και κουβεντα!!....

Ισως το μονο της ελατωμα για οσους δεν ξερουν αγγλικα  :headbang: και αρκουντε στη διεθνης γλωσσα  :knockinb:  :cum: :thumbsup:
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
η Μιλενα ειναι η καλυτερη επιλογη αυτη τη στιγμη για ζεστο πηδημα με λιγα λεφτα.ειχα διαβασει τις κριτικες εδω μεσα και ισχυουν κανονικοτατα για τη συγκεκριμενη κοπελα.τοση ωρα γλυψιμο αρχιδιων δεν μου ειχαν κανει ποτε ουτε σε στουντιο ουτε cg.τωρα εγινα φανατικος στα μπουρδελα λογω μιλενας.και προς θεου δεν κανω καμια διαφημηση στην πουτανα απλως λεω οτι ειναι πολυ καλη σε ομορφια και υπηρεσιες και ολα αυτα μονο για 20 €.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
.....και προς θεου δεν κανω καμια διαφημηση στην πουτανα απλως λεω οτι ειναι πολυ καλη σε ομορφια και υπηρεσιες και ολα αυτα μονο για 20 €......


δεν χρειαζετε καμεια διαφημηση η κοπελα φιλε μου, διαφημηση ειναι απο μονη της :cum:, μονο μην καβαλησει κανενα καλαμι η αυτη η οι αλλοι με το σπιτι και την δουνε στουντιο και ζητανε και αυτη 25αρια  :knuppel:και 30αρια :hammer: :cussing: :cussing:
 

kapws

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Οπως λενε και τα αλλα παιδια εδω που να εξηγουνε, αλλα μια ερωτηση.. Εχεις δει εδω στην Ελλαδα ΟΔΟ με ΝΟΥΜΕΡΟ ??? Πω Πω ΣΙΚΑΓΟ γιναμε....
Στην περιοχη μεταξυ Γλυφαδας και παλιου αεροδρομίου Ελληνικού, εκει οπου αν  θυμαμαι καλα υπάρχουν κατι ιδιωτικες κλινικές γιά ηλικιωμένους, οι δρομοι ειναι : 1η οδος, 2α οδός, 3η οδος κλπ..κλπ...κλπ...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
Επίσης στα Λιόσια σε νεοενταχθεισα βιοτεχνικη περιοχή οι δρομοι έχουν νουμερα. π.χ. 12th street N.Liosia
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Είναι έτσι όπω τα λές,ω παραστατικέ συναγωνιστή.Θέλω απλώς να προσθέσω,ότι ειναι επίσης αξιόλογη η επίσης ξανθή της αντίθετης με τη Μιλένα βάρδιας,στο ίδιο μπουρδέλο.Η τσατσα όντως "κλεβει" στη σειρά,αλλα μόνο σε όσους μπαινουν αποφασισμένοι και δεν επιθυμούν να δουν την εμφανιση στο σαλονάκι,για να αποφασίσουν.
 

Επισκέπτης
προγραμμα για την μιλενα εχουμε H ισχυει το παλιο?
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
ποια ώρα σχολαει η Μιλένα? Γνωρίζει κάποιος? Σημερα είναι?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
τι δουλευει σημερα η μιλενα? :jerking: :jerking:
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου πει με απόλυτη σγιουρια πια ηταν την τρίτη πρωί? Η μιλένα η αυθεντική ή η άλλη? Ρωτάω γιατι υπάρχει μια διάσταση απόψεων! Κάποιος λέει ότι δευτ. τρ. τετ. είναι απόγευμα η μιλένα! επιβεβαιώστε όσοι είστε 100% σίγουροι!
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
Τετάρτη κατά τις 9 την πήρα .Μιλάμε για μια ξανθιά χαμογελαστή με πεταχτό στήθος.Αν και έιχε απιστευτο κόσμο ήταν απίστευτη.Η καλύτερη  GFE που έχω δοκιμάσει....Μάλλον η γνήσια ήταν.Τουλάχιστον κατάλαβα την φρενίτιδα για πάρτυ της
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μπορεί κάποιος να μου πει με απόλυτη σγιουρια πια ηταν την τρίτη πρωί? Η μιλένα η αυθεντική ή η άλλη? Ρωτάω γιατι υπάρχει μια διάσταση απόψεων! Κάποιος λέει ότι δευτ. τρ. τετ. είναι απόγευμα η μιλένα! επιβεβαιώστε όσοι είστε 100% σίγουροι!

σημερα θα ειναι εκει μεχρι τις 12 το βραδυ 10000000%

πηγαινε να την δεις για να σου φυγουν οι αποριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom