Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Η Μιλενα δουλευει εναλλάξ με την Μινέλι,που είναι οπτικά εφάμιλη και στις υπηρεσίες δυο κλίκ υπολειπόμενη απ την πριγκίπησσα.Τρεις μερς πρωί η μια και τρεις η άλλη.Την Τρίτη το πρωί ηταν η Μινέλι
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από τη Μιλένα.Είχα καιρό να την επισκεφθώ και μόλις με είδε εκτός ότι με θυμήθηκε είπε:'Πού χάθηκες πουτσαρά μου;'Όρμησε και με φίλισε ξυστά από τα χείλη γλύφοντας το μάγουλό μου!Περιττό να σας πω ότι ήταν κι άλλοι μέσα στο σπιτάκι περί τα 4 άτομα,τα οποία κοιτάγανε σαν κουκουβάγιες!Πολλά γέλια!Την ώρα που πήγαινα στο δωμάτιο ένας με ρώτησε πως γνωριζόμαστε και του είπα ότι όποιος είναι κύριος μαζί της και πιστός θαυμαστής τον τιμάει δεόντως!Έτσι έγινε και στο δωμάτιο όπου κάθησε 25λεπτά!Η τσατσά χτύπησε μια φορά την πόρτα αλλά αυτή μου έλεγε να συνεχίσω και να χύσω μέσα της.Ε, με αυτά κι αφού έκανε την πίπα της ζωής της,την γυρνώ στα 4 αλλά δεν έχυσα παρά την ενόχληση της τσατσάς.Ήταν τέτοια η καύλα που στο τέλος γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους μου κάνοντας το κρεβάτι να τρίζει και αυτή να βογκάει όσπου τελικά δεν άντεξα και έχυσα όπως ζήτησε το μωρό.Τέτοιο γαμήσι δεν είχα ξαναζήσει αλλά είμαι σίγουρος ότι όσο περνάει ο καιρός η Μιλένα θα είναι το πιο υπάκουω καυλί της Φυλής.Φεύγοντας διαπίστωσα ότι οι τύποι που ήταν μεσα στην αποριά είχαν μείνει με μια λύσσα στα μάτια τους.Τους έκλεισα με νόημα το μάτι και τους είπα:Σειρά σας..και μου είπαν μπράβο ρε μεγάλε,το μωρό το ξεθέωσες!Με έπιασαν τα γέλια και αποχώρησα μετά από ένα απόγευμα ηδονής και υποταγής!Σας τη νπροτείνω ανεπιφύλαχτα συνμπουρδελιάρηδες και πασών των μουνιών γαμιάδες!.Επόμενη αναφορά τις επόμενες μέρες.   :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :cool2: :cool2: :cool2: :thumbsup: :thumbsup:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Μολις γυρισα και εγω, το κοριτσι στο πόστο της εκει, εχει πεσει με τα μουτρα στη δοθλεια...
Δεν περασα γιατι γινοταν χαμος...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μόλις γύρισα από τη Μιλένα.Είχα καιρό να την επισκεφθώ και μόλις με είδε εκτός ότι με θυμήθηκε είπε:'Πού χάθηκες πουτσαρά μου;'Όρμησε και με φίλισε ξυστά από τα χείλη γλύφοντας το μάγουλό μου!Περιττό να σας πω ότι ήταν κι άλλοι μέσα στο σπιτάκι περί τα 4 άτομα,τα οποία κοιτάγανε σαν κουκουβάγιες!Πολλά γέλια!Την ώρα που πήγαινα στο δωμάτιο ένας με ρώτησε πως γνωριζόμαστε και του είπα ότι όποιος είναι κύριος μαζί της και πιστός θαυμαστής τον τιμάει δεόντως!Έτσι έγινε και στο δωμάτιο όπου κάθησε 25λεπτά!Η τσατσά χτύπησε μια φορά την πόρτα αλλά αυτή μου έλεγε να συνεχίσω και να χύσω μέσα της.Ε, με αυτά κι αφού έκανε την πίπα της ζωής της,την γυρνώ στα 4 αλλά δεν έχυσα παρά την ενόχληση της τσατσάς.Ήταν τέτοια η καύλα που στο τέλος γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους μου κάνοντας το κρεβάτι να τρίζει και αυτή να βογκάει όσπου τελικά δεν άντεξα και έχυσα όπως ζήτησε το μωρό.Τέτοιο γαμήσι δεν είχα ξαναζήσει αλλά είμαι σίγουρος ότι όσο περνάει ο καιρός η Μιλένα θα είναι το πιο υπάκουω καυλί της Φυλής.Φεύγοντας διαπίστωσα ότι οι τύποι που ήταν μεσα στην αποριά είχαν μείνει με μια λύσσα στα μάτια τους.Τους έκλεισα με νόημα το μάτι και τους είπα:Σειρά σας..και μου είπαν μπράβο ρε μεγάλε,το μωρό το ξεθέωσες!Με έπιασαν τα γέλια και αποχώρησα μετά από ένα απόγευμα ηδονής και υποταγής!Σας τη νπροτείνω ανεπιφύλαχτα συνμπουρδελιάρηδες και πασών των μουνιών γαμιάδες!.Επόμενη αναφορά τις επόμενες μέρες.   :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :cool2: :cool2: :cool2: :thumbsup: :thumbsup:
Πολυ παραμυθα τυπου πορνο-περιοδικων δεκαετιας `80 και `90 που διαβαζαμε οταν πηγαιναμε Γυμνασιο...Και μετα απ`ολα αυτα πηγες για υπνο.... :jerking:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
Ωράριο επόμενης εβδομαδας έμαθε κανείς? Εχω 10 μέρες α-Μίλενος.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ παραμυθα τυπου πορνο-περιοδικων δεκαετιας `80 και `90 που διαβαζαμε οταν πηγαιναμε Γυμνασιο...Και μετα απ`ολα αυτα πηγες για υπνο.... :jerking:
Μεγάλε δεν ξέρω τι έχεις μαζί μου,πάντως φρόντισε να το κόψεις.Κι όσο για το αν δεν το πιστεύεις  Π Ρ Ο Β Λ Η Μ Α  Σ Ο Υ ! ! !Σημασία έχει ότι το γεγονός ήταν πραγματικότητα και δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογούμαι στον κάθε μ@λ@κ@ αν ήταν έτσι ή αλλιώς!Τράβα καμιά παχιά :jerking: να συνέλθεις και άσε τα πικρόχολα σχόλια!Το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα! :idiot:Μήπως έφαγες καμιά πόρτα από κανένα μωρό λόγω μεγέθους;..Λέω τώρα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μεγάλε δεν ξέρω τι έχεις μαζί μου,πάντως φρόντισε να το κόψεις.Κι όσο για το αν δεν το πιστεύεις  Π Ρ Ο Β Λ Η Μ Α  Σ Ο Υ ! ! !Σημασία έχει ότι το γεγονός ήταν πραγματικότητα και δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογούμαι στον κάθε μ@λ@κ@ αν ήταν έτσι ή αλλιώς!Τράβα καμιά παχιά :jerking: να συνέλθεις και άσε τα πικρόχολα σχόλια!Το έχεις ξεφτιλίσει το  θέμα! :idiot:Μήπως έφαγες καμιά πόρτα από κανένα μωρό λόγω μεγέθους;..Λέω τώρα.
Οταν υποτιμας τη νοημοσυνη μας λεγοντας ολες τις μπαρουφες οτι εμεινες 25 λεπτα στο δωματιο,οτι περασε απο διπλα σου και σου μιλησε και ενα καρο αλλες μαλακιες τοτε η ελληνικη τηλεοραση χανει ενα μεγαλο σεναριογραφο-Κινησεις εντυπωσιασμου απο σενα ασχετε και μαθηματα δεν θα παρω-Εισαι ή πιτσιρικας που αυνανιζεσαι ή κανα κομπλεξικο παιδακι που δεν ξερει κατα που πεφτει η Φυλης-Γενικα ολο το ΨΕΥΤΙΚΟ και ΓΛΟΙΩΔΕΣ ποσταρισμα σου ειναι για τρελλο ΓΙΑΟΥΡΤΩΜΑ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε μαζεψτε τον ασχετο που παραπλανει το κοινο της Φυλης 71 με ασχετα και ηλιθια ποστ-
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μόλις γύρισα από τη Μιλένα.Είχα καιρό να την επισκεφθώ και μόλις με είδε εκτός ότι με θυμήθηκε είπε:'Πού χάθηκες πουτσαρά μου;'Όρμησε και με φίλισε ξυστά από τα χείλη γλύφοντας το μάγουλό μου!Περιττό να σας πω ότι ήταν κι άλλοι μέσα στο σπιτάκι περί τα 4 άτομα,τα οποία κοιτάγανε σαν κουκουβάγιες!Πολλά γέλια!Την ώρα που πήγαινα στο δωμάτιο ένας με ρώτησε πως γνωριζόμαστε και του είπα ότι όποιος είναι κύριος μαζί της και πιστός θαυμαστής τον τιμάει δεόντως!Έτσι έγινε και στο δωμάτιο όπου κάθησε 25λεπτά!Η τσατσά χτύπησε μια φορά την πόρτα αλλά αυτή μου έλεγε να συνεχίσω και να χύσω μέσα της.Ε, με αυτά κι αφού έκανε την πίπα της ζωής της,την γυρνώ στα 4 αλλά δεν έχυσα παρά την ενόχληση της τσατσάς.Ήταν τέτοια η καύλα που στο τέλος γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους μου κάνοντας το κρεβάτι να τρίζει και αυτή να βογκάει όσπου τελικά δεν άντεξα και έχυσα όπως ζήτησε το μωρό.Τέτοιο γαμήσι δεν είχα ξαναζήσει αλλά είμαι σίγουρος ότι όσο περνάει ο καιρός η Μιλένα θα είναι το πιο υπάκουω καυλί της Φυλής.Φεύγοντας διαπίστωσα ότι οι τύποι που ήταν μεσα στην αποριά είχαν μείνει με μια λύσσα στα μάτια τους.Τους έκλεισα με νόημα το μάτι και τους είπα:Σειρά σας..και μου είπαν μπράβο ρε μεγάλε,το μωρό το ξεθέωσες!Με έπιασαν τα γέλια και αποχώρησα μετά από ένα απόγευμα ηδονής και υποταγής!Σας τη νπροτείνω ανεπιφύλαχτα συνμπουρδελιάρηδες και πασών των μουνιών γαμιάδες!.Επόμενη αναφορά τις επόμενες μέρες.   :rockon: :rockon: :rockon: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :cool2: :cool2: :cool2: :thumbsup: :thumbsup:
Θαυμαστε γελοιτητα και ποσο γλοιωδης στα μυαλα γινεται ο αγαμητος ανθρωπος-ΓΑΜΑΤΕ γιατι χανομαστε-Α ρε μαν,πολυ φαντασια εχεις και παει χαμενη....
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μεγάλε δεν ξέρω τι έχεις μαζί μου,πάντως φρόντισε να το κόψεις.Κι όσο για το αν δεν το πιστεύεις  Π Ρ Ο Β Λ Η Μ Α  Σ Ο Υ ! ! !Σημασία έχει ότι το γεγονός ήταν πραγματικότητα και δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογούμαι στον κάθε μ@λ@κ@ αν ήταν έτσι ή αλλιώς!Τράβα καμιά παχιά :jerking: να συνέλθεις και άσε τα πικρόχολα σχόλια!Το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα! :idiot:Μήπως έφαγες καμιά πόρτα από κανένα μωρό λόγω μεγέθους;..Λέω τώρα.
longdick χωρις να θελω να σε προσβαλλω, αλλα ελα λιγο και στη θεση του αλλου. Αν διαβαζεσ τις περιπετειες των μελων στα μπουρδελα και διαβαζες την κριτικη που εγραψες, και εσυ πιστευω θα δυσκολευοσουνα να την πιστεψεις . Ακουεται λιγο περιεργη. Μακαρι να ειναι αληθινη, αλλα καταλαβε οτι ακουγεται ψευτικη σε ενα τριτο
 

flamable

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά παιζει το μουνι εκει σημερά .Πολλα διαβασα και δεν ειδα ακομα τιποτα ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Βρε κόλλημα με την Μιλένα!!!!!!!!!! :blahblah1:
Προχθές Τρίτη μεσημέρι πέρασα και γώ να δώ τι γίνεται , και πριν βγεί η εν λόγω γκόμενα και μόλις μπαίνω ακούω την τσατσα να μου λέει με νόημα:
Η Μιλένα η Μιλένα η Μιλένα ειναι πέρασε... :uzi:
Μιλένα την λένε την κοπέλα! ( αλλο πελάτη  δεν είχε εκείνη την ώρα) Χαχαχαχαααααχα!
Βγαίνει σε λίγο μια ξανθιά αδύνατη με μακρύ μαλί γύρω στα 25 με μικρό βυζί τρέχοντας σχεδόν προς τα μέσα. Ούτε γεια...
:blowup:

Προσέξτε αδέλφια-μαγκες εκεί παίζεται παιχνίδι σε βάρος μας, λόγω της δημοσιότητας που πήρε το θέμα.
Κάποιοι βιαστικοκαύλοι σίγουρα την έχουν πατήσει! Οι υπόλοιποι άς είναι προσεκτικοί.  :jerking:
:idiot:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
οποιος μου πει αυριο τι ωρα ειναι η μιλενα του κανω δωρο μια επισκεψη στο μαγαζι που δουλευει!!! :dancing: :boobies:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ενας συναγωνιστης ρε παιδια να με βοηθησει να γευτω κι εγω τη χαρα να γαμησω τη μιλενα!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
longdick χωρις να θελω να σε προσβαλλω, αλλα ελα λιγο και στη θεση του αλλου. Αν διαβαζεσ τις περιπετειες των μελων στα μπουρδελα και διαβαζες την κριτικη που εγραψες, και εσυ πιστευω θα δυσκολευοσουνα να την πιστεψεις . Ακουεται λιγο περιεργη. Μακαρι να ειναι αληθινη, αλλα καταλαβε οτι ακουγεται ψευτικη σε ενα τριτο
Μεγάλε,μου έχει τύχει να περιμένω μισή ώρα να βγει η γκόμενα για να την επισκεφθώ κι εγώ!Αν αυτός ο κομπλεξικός δήθεν γαμήκουλας που τόσο καιρό γράφει μ@λ@κίες και παράλληλα με προσβάλλει τί να πώ;ότι έχει πρόβλημα,ότι είναι κομπλεξικός,ότι τον   :jerking: δικό του θέμα!Ας αφήσει λοιπόν τους άλλους στην ησυχία τους και ας φαντάζεται ό,τι θέλει επιτέλους!!Και για να ξεκαθαρίσω κάτι μάγκες, ό,τι συνέβη ήταν πέρα για πέρα ΑΛΗΘΙΝΟ!!Και ευτυχώς δεν είμαι σαν κάτι ψευτογ@μι@δες όπως  ο τύπος που τελειώνει σε 5 λεπτά!Έλεος ρε παιδιά!!Έλεος επιτέλους!!Ακούτε παραμύθια και φιδιές και εντυπωσιάζεστε!Και για να τελειώνω βουλώστε  τον εν λόγω τύπο!!Δεν βλέπετε ότι προσβάλλει όλο το site;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μεγάλε,μου έχει τύχει να περιμένω μισή ώρα να βγει η γκόμενα για να την επισκεφθώ κι εγώ!Αν αυτός ο κομπλεξικός δήθεν γαμήκουλας που τόσο καιρό γράφει μ@λ@κίες και παράλληλα με προσβάλλει τί να πώ;ότι έχει πρόβλημα,ότι είναι κομπλεξικός,ότι τον   :jerking: δικό του θέμα!Ας αφήσει λοιπόν τους άλλους στην ησυχία τους και ας φαντάζεται ό,τι θέλει επιτέλους!!Και για να ξεκαθαρίσω κάτι μάγκες, ό,τι συνέβη ήταν πέρα για πέρα ΑΛΗΘΙΝΟ!!Και ευτυχώς δεν είμαι σαν κάτι ψευτογ@μι@δες όπως  ο τύπος που τελειώνει σε 5 λεπτά!Έλεος ρε παιδιά!!Έλεος επιτέλους!!Ακούτε παραμύθια και φιδιές και εντυπωσιάζεστε!Και για να τελειώνω βουλώστε  τον εν λόγω τύπο!!Δεν βλέπετε ότι προσβάλλει όλο το site;
Αν πηγαινες εστω μια φορα σε μπουρδελο θα ηξερες οτι 20 λεπτα δεν καθεσαι δεν πα να σαι και ο Μπραντ Πιτ
Αλλα τι να λεμε τωρα,κανε ενα πηδουλο και γραψε ενημερωση και μη μας ζαλιζεις με φανφαρες,δε μασαμε κουτοχορτο
Και πολυ ασχοληθηκα με την παρτη σου
αντε διαδικτυακο νουμερο
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μάγκες ηρεμήστε λίγο Please..........
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μάγκες ηρεμήστε λίγο Please..........
Φιλε μου να ηρεμησω διαβαζοντας τα ποστ ενος πιτσιρικα που πισω απο το pc του φαντασιωνεται την καθε μαλακια και μας την παρουσιαζει για ενημερωση?Παραπλανητικος και με ψευτικο τροπο γινεται και εριστικος απο πανω παριστανοντας και τον καμποσο,διαβασε το ποσταρισμα του και μετα πες μου σε παρακαλω αν ειμαι λαθος
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γενικά το είπα, δεν αναφέρθηκα μόνο σε εσένα. Απλά έτυχε και πόσταρα κάτω από σένα. Κανείς δεν μπορεί να ξέρει αν λέει αλήθεια ή ψέματα εδώ μέσα, όπως λες και εσύ πίσω από ένα PC. Αν λέει ψέματα πρώτα υποβιβάζει τον εαυτό του αν μη τι άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom