Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια, ο καθενας γραφει ο,τι θελει, οπως επισης και ο καθενας εχει το δικο του μυαλο ωστε να επεξεργαστει και να αξιολογησει το τί διαβαζει.
ας μην φτανουμε σε υπερβολικα χαρακτηρίσιμα ποστ, δεν οδηγει πουθενα..
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Ελατε βρε παιδια ξεκολατε...
Σαμπως ειναι πρωτη φορα που γινετε αυτο...
Μπορει το παλικαρι να ειχε οιστρο εκεινη την ωρα που εγραφε...
Το αιμα να ειχε φυγει απο το πανω κεφαλι και να ηταν στο κατω.. :2funny: :2funny:


Καριολα Μιλενα...σφαζονται παλικαρια στα ποδια σου  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
ρε δεν αφηνετε τα μιση να αρχισει το γαμησι η μιλενα τη ψρα ειναι σημερα.
 

kayliarisBill

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως και δεν την ψιλιαστικατε που εισται κ παλιοι εδς μεσα. Το παλικαρι το ειπε καθαρα οτι εχει νταραβερι με τη κοπελλα (που χαθηκες γαμια μου "νταβατζη μου")και τωρα την αβανταρει να κανει καλο ταμειο.Καλο το γαμησακι αλλα κ τα ψιλα καλυτερα. Πως το λεει ο λαος με το παρα μου κ με τη κυρα μου.Μεγαλε πρεπει ομως να κανεις κ καμια προσφορα για τα μελη του CLUB κανενα CIF free!!!!!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια σε όλους που συνεχίζουν το σόου του κομπλεξικού παραπάνω!!Δεν βλέπετε ότι ο άνθρωπος είναι εριστικός;Τί ασχολείστε;
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια σε όλους που συνεχίζουν το σόου του κομπλεξικού παραπάνω!!Δεν βλέπετε ότι ο άνθρωπος είναι εριστικός;Τί ασχολείστε;
Δεν ειναι μονο ενας που σου την λεει αλλα αρκετοι.Αν νομιζεις οτι θα μας δουλευει εδω ο καθενας που μπαινει μεσα εισαι γελασμενος.Στην Μιλενα εχω παει 3 φορες.Η συνενοηση ηταν παντα στα ΑΓΓΛΙΚΑ.καθοτι δεν ηξερε γρι ελληνικα.Αλλοι δυο φιλοι μου επισης τα ιδια.και σε σενα ετυχε να σου τα πει ολα αυτα?παλι καλα που δεν μας ειπες ουτε σου απηγγειλε και Ομηρο απο το αρχαιο κειμενο.Σιχαινομαι απιστευτα προσωπικα την πλαγια προωθηση σε πουτανες.Και δεν ειμαι μονο εγω αλλα αρκετοι.Για να μην πω οι περισσοτεροι.Δες τα θρεντ με τοσες πουτανες και μιλανε οι ηλιθιοι σαν να ηταν γκομενες τους.Αναγουλα σκετη.Και βεβαια αυτο δεν γινεται 'τυχαια'.Με σενα συμβαινει να εισαι 2 κατηγοριες αφου σου εκανε ολα αυτα μια κοπελα που δεν μιλαει επαναλαμβανω ελληνικα.Η εισαι κανας καψουρης με την συγκεκριμενη πουτανα και το κανεις αφελεστατα και απο ψυχολογικο συναισθηματισμο η εισαι κανας νταβατζης και κανεις προωθηση μεσω ιντερνετ και του εν λογω σαϊτ.ο καιρος θα δειξει.Παντως επαναλαμβανω προσωπικα εγω οταν διαβαζω απο μερικους εδω μεσα τοσες 'καλες κριτικες' και 'λογους επαινων' για μια πουτανα κραταω ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ γιατι κατι βρωμαει στη υποθεση.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δεν ειναι μονο ενας που σου την λεει αλλα αρκετοι.Αν νομιζεις οτι θα μας δουλευει εδω ο καθενας που μπαινει μεσα εισαι γελασμενος.Στην Μιλενα εχω παει 3 φορες.Η συνενοηση ηταν παντα στα ΑΓΓΛΙΚΑ.καθοτι δεν ηξερε γρι ελληνικα.Αλλοι δυο φιλοι μου επισης τα ιδια.και σε σενα ετυχε να σου τα πει ολα αυτα?παλι καλα που δεν μας ειπες ουτε σου απηγγειλε και Ομηρο απο το αρχαιο κειμενο.Σιχαινομαι απιστευτα προσωπικα την πλαγια προωθηση σε πουτανες.Και δεν ειμαι μονο εγω αλλα αρκετοι.Για να μην πω οι περισσοτεροι.Δες τα θρεντ με τοσες πουτανες και μιλανε οι ηλιθιοι σαν να ηταν γκομενες τους.Αναγουλα σκετη.Και βεβαια αυτο δεν γινεται 'τυχαια'.Με σενα συμβαινει να εισαι 2 κατηγοριες αφου σου εκανε ολα αυτα μια κοπελα που δεν μιλαει επαναλαμβανω ελληνικα.Η εισαι κανας καψουρης με την συγκεκριμενη πουτανα και το κανεις αφελεστατα και απο ψυχολογικο συναισθηματισμο η εισαι κανας νταβατζης και κανεις προωθηση μεσω ιντερνετ και του εν λογω σαϊτ.ο καιρος θα δειξει.Παντως επαναλαμβανω προσωπικα εγω οταν διαβαζω απο μερικους εδω μεσα τοσες 'καλες κριτικες' και 'λογους επαινων' για μια πουτανα κραταω ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ γιατι κατι βρωμαει στη υποθεση.

μην τρελενεστε ρε παιδια...

ενας παραμυθας ειναι απο τους πολλους  που συναντουμε καθε μερα

δεν χρειαζεται να ασχολουμαστε αλλο...παμε για αλλα τωρα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πέρασα μια φορά, κάνει πολύ καλό τσιμπούκι με αρχειδογλύψιμο, αλλά κατά τα άλλα όπως και στα υπόλοιπα "καταστήματα" της περιοχής. Για τα αγγλικά που μιλάει, καλύτερα να μην υπεισέλθουμε. Πιστεύω ότι είναι υπερτιμημένη και σίγουρα δεν κάθεται με κανέναν παραπάνω από (το πολύ) 10΄.
 

Επισκέπτης
για να λιθει ο γριφος οταν ξαναπερασο θα ροτισο τιν φιλι μου τιν τσατσα, αν εκατσε στον μεγα τιτανιο ψολαριο longdick ι μιλενα 25 λεπτα( οποσ λεει ο φιλτατος καυλιαγκουρας)!και θα σας ενιμεροσο!μπουαχχαχαχχααχαχχαχααχ!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
για να λιθει ο γριφος οταν ξαναπερασο θα ροτισο τιν φιλι μου τιν τσατσα, αν εκατσε στον μεγα τιτανιο ψολαριο longdick ι μιλενα 25 λεπτα( οποσ λεει ο φιλτατος καυλιαγκουρας)!και θα σας ενιμεροσο!μπουαχχαχαχχααχαχχαχααχ!!!

γεια σου ρε πιτσι  με τα κονε σου
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Μολις γυρισα από βόλτα προς ανεύρεση της ΜΙΛΕΝΑΣ. Λοιπον πριν λιγο ηταν ο κλώνος (ιδιο σουλουπι , σχεδον ιδια μαλλια αλλα δε μοιαζουν τοσο στο προσωπο). Αρα η φιλη μας ηταν πρωι σημερα και θα ειναι και αυριο 10-5
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
Σημερα και αυριο πρωινή  αλλά μου φανηκε λιγο πεσμένη και βιαστική χωρίς να εχει κοσμο. Δεν ειναι η μερα της.
Στο σαλόνι με χαιρετησε, μιλησαμε αλλά δεν μου κλεισε το ματι. :'(
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα και αυριο πρωινή  αλλά μου φανηκε λιγο πεσμένη και βιαστική χωρίς να εχει κοσμο. Δεν ειναι η μερα της.
Στο σαλόνι με χαιρετησε, μιλησαμε αλλά δεν μου κλεισε το ματι. :'(

Οντως το διαπιστωσα και εγω οτι εχει πεσει λιγο τελευταια...Πηγα χθες και δεν ειχε την ιδια ευχαριστη διαθεση οπως αλλες μερες...Βεβαια ημουν και ο τελευταιος της πελατης και ισως λογω κουρασης να ηταν πεσμενη...Παντως λογικο ειναι να μην ειναι καθε μερα στα τοπ της,ανθρωπος ειναι και αυτη....
 

Επισκέπτης
H Mιλενα επανηλθε(στα φυσιολογικα της)?
Ξερουμε ωρες/μερες που δουλευει?
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Χθες πήγα από Μιλένα αφού την πηδούσα για καμμιά ώρα στο τέλος προσκύνησε την ψωλή μου και μου έδωσε πίσω το 20ευρώ...ντύθηκε και βγήκαμε έξω όπου διασκεδάσαμε όλο το βράδυ...εννοείτε ότι τα πλήρωσε αυτή...στο τέλος την ξαναπήδηξα και μου έδωσε και 200 ευρώ για τις υπηρεσίες μου !!!! 
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Δεν γαμιόμαστε λέω εγώ με τις μαλακίες του κάθε αυνάνα... :jerking: :rockon: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon: :jerking: :rockon:
 

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Χθες πήγα από Μιλένα αφού την πηδούσα για καμμιά ώρα στο τέλος προσκύνησε την ψωλή μου και μου έδωσε πίσω το 20ευρώ...ντύθηκε και βγήκαμε έξω όπου διασκεδάσαμε όλο το βράδυ...εννοείτε ότι τα πλήρωσε αυτή...στο τέλος την ξαναπήδηξα και μου έδωσε και 200 ευρώ για τις υπηρεσίες μου !!!! 

και σε μενα, αλλα μου τα εδωσε επιταγη, δεν ειχε ψιλα πανω της χα χα χα  :dancing:
 

giannisrodos1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
και μένα μου έδωσε την gold visa της και μετά άλλαξα πλευρό :)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πε παιδιά φτάνει, έλεος πιά με αυτην τη Σλοβένα!!!
Βρείτε ένα άλλο θέμα πιο ενδιαφέρον να συζητήσουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom