Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μηπως ξέρουμε αυριο η Μιλένα αν ειναι πρωι ή οχι ?
Ευχαριστώ

Προγραμμα.
Σαββατο Κυριακη Δευτερα Τριτη πρωι.
Τεταρτη και τα λοιπα απογευμα.


ηταν μολις 8 ποστ πιο πανω..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
χαχαχαχαχαχα μονο ρε παιδια η μιλενα ΔΕΝ ειναι σλοβενα!!!    απλα ζουσε εκει!!!
---
Σωστός .. έτσι - έτσι.
Τα κορίτσια απο τη Λιουμπλιάνα και το  Μάριμπορ σπανίως πάνε να γίνουν ντάνες εδώ. μας τσεκάρουν και εμάς , και την ιστορία των ο προγόνων μας από αλλού ..
άλλο σλοβενία, άλλο σλοβακία ...
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Πρωι Δευτερας και ειπα να πάω μια βόλτα να δω τη φιλη μας αφου τσεκαραμε οτι δουλευε πρωι.
Λοιπον Το κοριτσι αστερι χαμογελαστο, σε ρωταει πως σε λενε και γενικα συζηταει μαζι σου.
Οσο την περιμενα τον χαιδευα λιγο για να μην ειναι down αλλα παρεμενε demi. Μολις μπηκε μεσα το ξανθο
και αρχισε το γλυψιμο στα @ρχ... εγινε τουρμπο. Της χαιδευα τον κωλο, εβαζα κανονικα δαχτυλα μεσα και την ωρα της πιπας. Ανεβηκε πανω μου με φιλαγε στο λαιμο και πριν τελειωσω μου ξαναπηρε πιπα και τελεισα στο στομα της  (εννοειται με το προφυλακτικο). Αυτο που μου εκανε εντυπωση οτι πηρε πιπα με το προφυλακτικο που λιγο πριν ηταν στο μουνι της. Anyway...ΑΤΕΡΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΑΞΙΖΕ ΚΑΘΕ ΕΥΡΩ. θα ξαναπαω σιγουρα.
Α και κατι ακομα, δεν ειναι εντελως ξυρισμενη... :-)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Και εγω περασα σημερα απο εκει κατα τις 10:30..Ακριβως οπως τα λεει ο συναδελφος..
Ειχε κοσμο μεσα αλλα μολις βγηκε την κοπανησαν ολοι...και ετσι μπηκα μεσα περιχαρης...
Ολα καλα..αλλα σαν την Ολγαρα δεν ειναι καθοτι μιλφακιας  :2funny: :2funny:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Εγω περασα γυρω στις 11.30 χεχε..Όντως εφευγαν παροτι η τσατσα τους ελεγε ειναι το αστερι μας η Μιλενα , λιγο  χρονο να εχετε και θα περασετε τελεια. Δε μπορω να καταλαβω γιατι εφευγαν ενω το παιδι ειναι αστερι.
Παντως είχα πολυ καιρο να περασω τοσο καλα σε μπουρδελο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Ευγενεστατη η τσατσα αλλα στο δωματιο κατω ειχε πολλες ναρκες απο προηγουμενο συναγωνιστη...παλι καλα που ειχε φως μεσα και τις ειδα... :dancing: :dancing:
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αν σε καμια ωρα παω στο 71 φυλης θα ειναι η μιλενα???
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
Λογικά μεχρι τις πεντε ειναι εκει
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
Και σήμερα Μιλένα πρωί και όπως πάντα άψογη. Κρατάει και παρουσίες! Θυμόταν ότι είχα να πάω 10 μέρες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
χαιρετω ολους τους συναδελφους χιστες.παρακολουθω καιρο το site αλλα τωρα γραφω πρωτη φορα.πηρα και εγω τη μιλενα πρωτη φορα χθες το πρωι.ειναι ακριβως οπως τα λενε οι συναγωνιστες τα πραγματα.αν και απο εμφανιση δεν ειναι το στιλακι που μου αρεσει απο υπηρεσιες σκιζει η κοπελα.μπαινει μεσα και σε φτιαχνει με το βλεμα της το καυλιαρικο  αλλα ολα τα λεφτα ειναι το γλυψιμο στα παπαρια.αργο βαθυ λες και ηθελε να τα φαει και  τουλαχιστον 4 λεπτα.επαθα τη πλακα μου.μετα ανεβηκε απο πανω με δικη της πρωτοβουλια και με τεχνικες κινησεις ηρθε το μοιραιο.το μονο αρνητικο η τσατσα που αν αργησεις χτυπαει τη πορτα ειδικα αν εχει κοσμο οπως χθες.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
καλησπερα σας!!!!μετα απο τα πολυ θετικα σχολια σας,ειπα κι εγω να επισκεφτω την δεσποινις μελινα!!!

ενταξει η κοπελα δεν παιζεται ετσι?τετοια πιπα δεν μου παιρνει ουτε η γκομενα μου!!αν και εμενα εντυπωση μου εκανε κατι αλλο μαγκες!!σε μια φαση παιρνει το χερι μου ενω μου επαιρνε συνεντευξη και το βαζει απο μονη της στο μουνακι της!!νταξει εκει τα ειδα ολα!!πολυ προσχαρη και αν ξερεις αγγλικα πιανετε και κουβεντα!!

αναμονη οχι μεγαλη γυρω στις 12 η ωρα!!
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μιλενο γαμιαδεςςςςςςςςςςς-καμια ενημερωση για αυριο......-πρωι-απογευμα-οποιος εχει κανει περατζαδα-ας αναφερει
 

kalokardos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά είμαι καινούργιος και θέλω να κάνω μια ερώτηση το 71A τι είναι η οδός???αν είναι να πάω συστημένα σε αυτή??????προτείνεται????????
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
paidia eimai kainourgios kai 8elw na kanw mia erwthsh to 71A ti einai h odos???an einai na paw systhmena se auth??????proteinete????????

Μεγαλε απο που να 'ρχισει κανεις να σου εξηγει και που να τελειωσει.
Ασε...ειναι μεγαλη ιστορια. Καποια αλλη φορα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
150
Like
2.898
Πόντοι
6.925
μιλενο γαμιαδεςςςςςςςςςςς-καμια ενημερωση για αυριο......-πρωι-απογευμα-οποιος εχει κανει περατζαδα-ας αναφερει

Ρε φίλε δεν μπορείς να διαβάσεις 13 σελίδες posts για την Μιλένα, ούτε την παρούσα δεν μπορείς? Την απάντηση σου την γραφει πανω πανω.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
παιδιά είμαι καινούργιος και θέλω να κάνω μια ερώτηση το 71A τι είναι η οδός???αν είναι να πάω συστημένα σε αυτή??????προτείνεται????????
Οπως λενε και τα αλλα παιδια εδω που να εξηγουνε, αλλα μια ερωτηση.. Εχεις δει εδω στην Ελλαδα ΟΔΟ με ΝΟΥΜΕΡΟ ??? Πω Πω ΣΙΚΑΓΟ γιναμε....
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Μετα απο τοσα που διαβασα για την Μιλένα  :grin: :rockon: πέρασα σήμερα 20/9 απογευμα κατα τις 5:45 να την επισκεφθω
Ερωτηση: Δουλευε σημερα το απογευμα η Μιλένα? γιατι οταν μεν ανεβηκα στο καταστημα γινοταν χαμος (καλο σημαδι) οταν όμως βγήκε απο το δωμάτιο άδειασε το σαλόνι εκτος απο 2 παληκαρια που παρεμειναν... Αυτη που είδα και ρωταω αν είναι η Μιλένα ηταν γυρω στο 1.67-1.70 με ξανθα μαλλια καπως σαν μακρυ καρε (κακό σημαδι γιατι καπου διαβασα οτι η Μιλενα εχει μακρια μαλλια πιασμενα κοτσο) με αδιαφορο κορμι και πολυ μετριο κωλο... Τελικα δεν περασα... Ηταν όμως αυτη η Μιλένα :huh: :huh:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σημερα στο μεσημερι κατα τις 4 στο μαγαζι που δουλευει η μιλενα..

βγαινει μια γκομενα η οποια ουδεμία σχεση εχει με τις περιγραφες και ακολουθει ο εξης διαλογος:

    εγω: ''αυτη ειναι η μιλενα ????''
τσατσα: ''ναι βεβαια κυριε, αυτη ειναι η κοπελαρα μας..''
    εγω: ''παπαρια ειναι.. γεια σας ! καλο μεσημερι !!''
τσατσα: ''γεια σας κυριε, καλο απογευμα..''
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
η μιλενα εχει περιοδο απο κυριακη ή δευτερα παλι.περασα το μεσημερι απο κει και πεταγετε ενα κοντοστουπικο κοντοκωλο κοντομαλλο αστα να πανε.παντως υπαρχαν ενδιαφερουσες γκομενες μεσημεριατικα...ρε δεν ξανα περνω cg....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom