Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Μακαρι το μωρο να μετακομισει σε στουντιο να εχω και παραπανω χρονο!

Για να μπορεσουμε να το δουμε πρωτα απο ολα γιατι με τοσο κοσμο εκει στη φυλης ουτε που χωραμε μες το σπιτι :)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα ξαναπηρα αυτο το απιθανο κοριτσι νομιζω για ενδεκατη φορα μεσα σε ενα μηνα!Το κοριτσι νομιζω οτι αρχιζει να ξεφευγει κατα παρα πολυ απο τον μεσο ορο της Φυλης!
Το κλειδι νομιζω για να πετυχεις το τελειο γαμησι ειναι να γνωριστεις καλα μαζι της!Επειτα απο τοσες επισκεψεις ειναι σαν να γνωριζομαστε χρονια!Καθε φορα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη!Ξεκινα με <<καραμελωτο>> γλυψιμο στα αρχιδια!Το τελειοτερο κατ εμε ειναι τα παθιασμενα γλωσσοφυλλα αν αγνοησεις βεβαια οτι αυτη η γλωσσα εχει μουλιασει χιλιαδες παπαρια μεχρι τωρα!Τελικα με διπλωματικο τροπο και καλο ψηστηρι πετυχα αψογο ακαποτο με + 20 ευρω!ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!Αρκει να πω πως το μωρο επαιζε με την βαλανο μου και  την γλωσσα της τουλαχιστον ενα 5 λεπτο.Με την πρωτη σταση που καναμε βεβαια εχυσα ακαριαια αλλα ηταν απλα τελεια!
Σε μια απο τις επομενες επισκεψεις θα παζαρεψω κωλαρακι!Αξιζει να αναφερω οτι της αφηνω παντα 20 ευρω πουρμπουαρ!Οποτε με 60 ευρω απολαμβανω το τελειο!
Μακαρι το μωρο να μετακομισει σε στουντιο να εχω και παραπανω χρονο!
Mε 3000€ την παντρευεσαι κιολας και μενει νομιμα και στην χωρα μας-Τελικα η Μιλενα ειναι μια Νελλη που ειχα γαμησει ενα απογευμα?Anyway οποια και να ναι παπαρια γλυφουν πολλες-Αν μου κατσει(σαν το ΛΟΤΤΟ)θα την τιμησω(αν δεν το εχω κανει)
Peace+Musik
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Αρχιδούλη είσαι ο αρχηγός του thread!

Καβατζώθηκες κουφάλα! Τι καλύτερο για έναν αρχιδούλη από μια πουτάνα που σου γλύφει έτσι τ'αρχίδια!

Για επιβεβαίωση πήγα και εγώ χθες Σάββατο πρωί και παρ'ότι λεγόταν το αντίθετο η Μιλένα ήταν εκεί - η τσατσά μου είπε ότι είναι Σέρβα αλλά πιστεύω ότι μου έλεγε μαλακίες. Την άλλη την Νέλλη την ξέρω (καρέ μαλλί αντί μακρύ και ποιο γεματούλα) και δεν ήταν αυτή.
Την κοπέλα την δοκίμασα πισοκολλητό και τέλος ιεραποστολικό όπου και έχυσα έτσι γιατί ένιωθα τόση καύλα - αφού μου ξέφυγαν φωνητικά.

Πάντα τέτοια να'χουμε,
---
S.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η υποτιθεμενη Νελλη που πηδηξα(ισως και Μιλενα-αν ειναι αυτη πειτε μου μαγκες-Λεπτη,με ωραια βυζια και ξανθο μαλλι μεχρι λιγο ποιο κατω απο το λαιμο)Τσαχπινα στο δωματιο με κωλοχαστουκια και μπουλκουμε ζορικο-Τελικα ποια διαολο ηταν?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Η υποτιθεμενη Νελλη που πηδηξα(ισως και Μιλενα-αν ειναι αυτη πειτε μου μαγκες-Λεπτη,με ωραια βυζια και ξανθο μαλλι μεχρι λιγο ποιο κατω απο το λαιμο)Τσαχπινα στο δωματιο με κωλοχαστουκια και μπουλκουμε ζορικο-Τελικα ποια διαολο ηταν?

πως θα ειναι η μιλενα αφου σου ειπε νελλυ.
τι αλλο θελεις  δηλαδη?
τη νελλυ γαμησες και οχι τη μιλενα
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Πότε πήγες; Από την περιγραφή ήταν η Νέλλη. Για μένα είναι πολύ καλή επίσης. Ευχαρίστως θα την ξαναεπισκεφτώ στην πρώτη ευκαιρία.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ευχαριστω για τη διευκρινηση φιλε-Σημασια ειλικρινα σε μενα εχει παντως οτι και η Νελλυ μου τα εγλυψε,ηταν χαρουμενη και με παθος :rockon:-Αν πετυχω τη Μιλενα και θα την τιμησω αφου τοσα καλα εχετε γραψει :cum:-Το επαγγελματικο στυλ των''7 λεπτα και φοραω κιλοτακι''μου την ψιλοσπαει... :piss: :argue:
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Αυριο τις ωρες δουλευει η Μιλενα??Να εξετασουμε το πουτανακι...γιατι εχει γινει μεγαλος ντορος... :think: :think: :think:
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
σημερα κατα τις 18:30 το μαγαζι ηταν κλειδωμενο.

Μάλλον έκλεισε νωρίς για να προλάβει να δει την εθνική!!! :dancing:

Ρεεε αφήστε τη Μιλένα καμμιά παο τη κροατία δεν υπάρχει πουθενα να παμε να της πετάξουμε τα ματια εξω να το ευχαριστηθούμε εις διπλούν??

Αχ δε θα παίξουμε και με τη Σλοβενία...? Θα δεις τι εχεις να παθεις μετα Μιλενάκι.. :rockon:.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Μέσα στην ξηρασία που έχει πέσει στα μπουρδελα η Μιλενα φανταζει βροχή δροσερή, όαση στην έρημο.
Ειναι πολύ καλή αλλα όχι και να προκαλεί  προβληματισμους του τύπου "τώρα πηδηξα την Μιλενα να χαρώ ή όχι". Ετσι δινουμε λαβή στην καθε τσα2 ή στο καθε πονηρό "αφεντικο" να παραπλανει με "ιμιτασιον", να χτυπά 6λεπτα, να ριχνει την ποιοτητα.
Αρπαχτές θελουνε να κανουν όλοι οποτε οσο κρατησει. Η Μιλενα χανει μονο, μια και δεν είναι στο χερι της να θεσει ορους.
Αν άρχισε 1 μηνα μετα να χαλαει αφηστε την να χαλασει μονη της.
Εγινε ντορος με τις δύο Αλεξανδρες, νασου κι αλλες 2 εμφανιστηκαν. Από αυριο να δειτε που θα'χει η Φυλης και 1-2 Μιλενες παραπανω.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
πέστα ..πεστα Τσε 
και σε μένα έγινε καπνός στα 6 λεπτά μόλις βάρεσε η τσατσά
η οποία μέ .. ήξερε κιόλας υποτίθεται... :headbang:
Μάλλος εγώ δεν πρέπει να μιλάω μετά απο ότι έγινε τεσπα όμως.Λοιπον η μιλένα δεν βγαίνει στο 7 λεπτο αλλά η μιλένι.Πήγα το σάββατο απο εκεί και την είδα μικρή διαφορά μοίαζουν τρελα.Της ξεχωρίζω πλέον απο το στήθος η μιλένα εχει πιο πολυ μαύρο γύρω απο την ρογα ενω η σωσίας όχι.Όσοι βγήκαν στο 7 λεπτο την πάτισαν όπως εγώ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Tώρα είναι που μπερδευτήκαμε εντελώς
Αρα  αν ισχύει αυτό δηλαδή , την Μιλένι η τσατσά την φωναζει ΜιλένΑ
ενώ  κι αυτή βάζει ψεύτικη κόκκινη καλτσοδέτα  :headbang: :think:
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Τι ωρες σημερα δουλευει η Μιλενα?Γνωριζει κανεις...?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Tώρα είναι που μπερδευτήκαμε εντελώς
Αρα  αν ισχύει αυτό δηλαδή , την Μιλένι η τσατσά την φωναζει ΜιλένΑ
ενώ  κι αυτή βάζει ψεύτικη κόκκινη καλτσοδέτα  :headbang: :think:
αν δεις πιο παλλια ποστ θα δεις οτι το αναφέρω ότι με το που μπήκε μέσα πρωτη λέξη 7 λεπτα
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
καλα οποια και να δουλευει διλαδη στο μαγαζι αυτο την ονομαζουν Μιλενα....
δεν καταλαβενω...
και αρχισαν να βαζουν και οι δυο κοκκινι καλτσοδετα΄....
ας μας πει καποιος που ξερει τι γινεται...
σημειρα δουλευει....
 

Επισκέπτης
καλα οποια και να δουλευει διλαδη στο μαγαζι αυτο την ονομαζουν Μιλενα....
δεν καταλαβενω...
και αρχισαν να βαζουν και οι δυο κοκκινι καλτσοδετα΄....
ας μας πει καποιος που ξερει τι γινεται...
σημειρα δουλευει....
της πάνε και τις βαπτίζει ο παπά Τσάκαλος.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Θα κοιτάτε την ρόγα γύρω γύρω αν τυχων είναι μαύρο ειναι η μιλένα αν όχι είναι άλλη.Και όντως είχε πολύ κόσμο και στην μιλένη και είναι παγίδα.Απο ότι μου είπε χθες είναι συνέχεια πρωί.Και τα Σ/Κ.
 

Επισκέπτης
Σημερα ξαναπηρα αυτο το απιθανο κοριτσι νομιζω για ενδεκατη φορα μεσα σε ενα μηνα!Το κοριτσι νομιζω οτι αρχιζει να ξεφευγει κατα παρα πολυ απο τον μεσο ορο της Φυλης!
Το κλειδι νομιζω για να πετυχεις το τελειο γαμησι ειναι να γνωριστεις καλα μαζι της!Επειτα απο τοσες επισκεψεις ειναι σαν να γνωριζομαστε χρονια!Καθε φορα ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη!Ξεκινα με <<καραμελωτο>> γλυψιμο στα αρχιδια!Το τελειοτερο κατ εμε ειναι τα παθιασμενα γλωσσοφυλλα αν αγνοησεις βεβαια οτι αυτη η γλωσσα εχει μουλιασει χιλιαδες παπαρια μεχρι τωρα!Τελικα με διπλωματικο τροπο και καλο ψηστηρι πετυχα αψογο ακαποτο με + 20 ευρω!ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!Αρκει να πω πως το μωρο επαιζε με την βαλανο μου και  την γλωσσα της τουλαχιστον ενα 5 λεπτο.Με την πρωτη σταση που καναμε βεβαια εχυσα ακαριαια αλλα ηταν απλα τελεια!
Σε μια απο τις επομενες επισκεψεις θα παζαρεψω κωλαρακι!Αξιζει να αναφερω οτι της αφηνω παντα 20 ευρω πουρμπουαρ!Οποτε με 60 ευρω απολαμβανω το τελειο!
Μακαρι το μωρο να μετακομισει σε στουντιο να εχω και παραπανω χρονο!
Αυτη ειναι μπιζνα μαγκες 10ευρα το λεπτο.
Μπραβο στην Μιλενα πως την λενε.
Γιατι να παει σε στουντιο το κοριτσι οταν κονομαει τα διπλασια απο τον νταβατζι της στην Φυλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom