Νέα

Μιλένα Σλοβένα στο Φυλής 71Α!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ωραια τα λετε και συμφωνω μαζι σας,εγω την ειχα παρει την πρωτη μερα που ηρθε στο μαγαζι και επειδη οταν μου γλυφουνε τα αρχιδια παθαινω κατι μετα ξαναπηγα στην εθνικη και εβγαλα αλλα 20 ευρω και ξαναπηγα.η καυλα ατελειωτη αλλα δεν ξαναπηγα λογω υπερφορτωσης μπουρδελου,μονο εχετε κανει ενα λαθος μεγαλο,δεν ειναι σλοβενα,πιστευτε με!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ακομα πρωινη βαρδια ειναι ;
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω και δεν θελω να μαθω γιατι ειναι ο απολυτος εθισμος,αρκετο κακο μου εχει κανει το σαιτ αυτο!!!!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
απογευμα θα τη πετυχουμε πουθενα ; καλα ρε δεν δουλευει κανεις τα πρωινα και γαματε 10 το πρωι στη φυλης ;;;;;;;;;
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μετα τις πρωτες κριτικες εδω μεσα στο φορουμ και στον καταλογο του μεγιστου μοντερειτορ panosmpos για Νταρια,Μπελλα και φυσικα την Ντενιζα πιστευω πως κυριοι διαχεισριστες το μελος arxidoulis αξιζει τον τιτλο του τιμημενου. Την Μιλενα την δοκιμασα και εγω και ειναι τα πραγματα ακριβως οπως τα περιγραφει ο arxidoulis.Να σαι καλα φιλε μου.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
το σαιτ το ξερω απο το 2005 και αν δεις τον λογαριασμο μου ειμαι μελος εδω και σχεδον 6 μηνες.Απλως γραφω σπανια.Αλλα παρακολουθω τα παντα στις ενημερωσεις και ωφειλα να ευχαριστησω δημοσια καποια παιδια που συνεισφερουν πραγματικα στο φορουμ.Ενας απο αυτους εισαι και συ κυριως παλια που εγραφες σχεδον καθε μερα ανταποκρισεις απο μπουρδελα στουντιο και στριπτιζαδικα.Τωρα τι εγινε και δεν πολυγραφεις? Ερωτευτηκαμε  :2funny: :2funny: Καταλαβαινω οτι εισαι λιγο καχυποπτος με διαφορους που μπαινουν μεσα και δημιουργουνε προβληματα αλλα μπορεις να τσεκαρεις αν θες τον λογαριασμο μου.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Δουλεύει σήμερα το απόγευμα η Μιλένα ? ξέρει κανείς ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Δουλεύει σήμερα το απόγευμα η Μιλένα ? ξέρει κανείς ?
Η Μιλένα ήταν σήμερα πρωινή. Αύριο ΜΑΛΛΟΝ απόγευμα (αν και κανείς δεν είναι σίγουρος). Είναι εκπληκτική πραγματικά. Απ' τις καλύτερες ever. Λίαν συντόμως αναλυτική περιγραφή στον κατάλογο...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
.Δυστυχώς έκανα και αυτήν την ανωμαλία να ερωτευτώ
φανταζομαι την δακρυβρεχτη φατσα του πανου οταν μιλαει στην σχεση του για τον προτερο εντιμο βιο του..
"εγω μωρο μου εχω μηδαμινη εμπειρια απο γυναικες, ελαχιστες φορες παρασυρθηκα, αλλα δεν βουτηξα στον βουρκο ποτε"
ε ρε γλεντια..
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
μια που το εφερε η κουβεντα μηπως εχετε δει πουθενα τη μπελλα τη ρουμανα που δουλευε φυλης 40?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Η Μιλένα ήταν σήμερα πρωινή. Αύριο ΜΑΛΛΟΝ απόγευμα (αν και κανείς δεν είναι σίγουρος). Είναι εκπληκτική πραγματικά. Απ' τις καλύτερες ever. Λίαν συντόμως αναλυτική περιγραφή στον κατάλογο...
Η κριτική μου, αν και λίγο-πολύ τα έχουν γράψει και άλλοι πριν από μένα, www.bourdela.com/content/view/462/225/lang,el#jreview_472]εδώ[/url]. Απλώς ένα μεγάλο credit στον arxidoulis που πρωτοέγραψε για την εκπληκτική Μιλένα εδώ στο forum και στον kokolongos που έγραψε γι' αυτήν στον κατάλογο...
bravo-009.gif
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
απογευμα θα τη πετυχουμε πουθενα ; καλα ρε δεν δουλευει κανεις τα πρωινα και γαματε 10 το πρωι στη φυλης ;;;;;;;;;

Δουλεύουμε 7:00-7:00 απόγευμα για να μπορούμε να την κοπανάμε 2 ωρίτσες  για μιλένες κλπ. πορνίδια (άτακτα βεβαίως - βεβαίως).

Ασε που το απόγευμα δίνουμε και το παρόν στην οικογένεια, οπότε ... ξέρετε αν θα είναι τα πρωινά η Μιλενάρα ?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
σημερα περασα απο φυλης και για καλη μου τυχη ητανε η μιλενα χωρις να το σκεφτω δινω τα 20 και περναω μεσα,δεν χρειαζονται συστασεις για την μιλενα ολοι εχουμε την ιδια αποψη,αλλα δεν ξερω για αυτην τη μαλακισμενη τσατσα(οχι με την περουκα)που κραταει χρονομετρο και οταν σφυριξει 7 λεπτα χτυπαει την πορτα,και της λεω οτι περιμενα 15 λεπτα και μου χτυπας την πορτα και μου λεει ενα υφος γεματο αχαριστια ε να μην περιμενετε τοτε,μακαρι λοιπον να σηκωθει να φυγει η μιλενα και να μεινει το μπουρδελο με την σαρα την ξινοπηδηγμενη και της αλλες τις κατωτερες της μιλενας να δουμε αν θα χτυπαει τις πορτες η μαλακω.
 

Επισκέπτης
να την βάλουνε τη Μιλενίτσα σε στούντιο μεταγραφή. Τριγγέτα να με βολεύει.
Αλλά μάλλον θα την έχουνε εκεί για να γράψει μερικά χλμ και μετά αφού φτιάξει χαρακτήρα να πάρει μετάθεση.

Milena...Dobra Punza
 

gregory

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
σημερα περασα απο φυλης και για καλη μου τυχη ητανε η μιλενα χωρις να το σκεφτω δινω τα 20 και περναω μεσα,δεν χρειαζονται συστασεις για την μιλενα ολοι εχουμε την ιδια αποψη,αλλα δεν ξερω για αυτην τη μαλακισμενη τσατσα(οχι με την περουκα)που κραταει χρονομετρο και οταν σφυριξει 7 λεπτα χτυπαει την πορτα,και της λεω οτι περιμενα 15 λεπτα και μου χτυπας την πορτα και μου λεει ενα υφος γεματο αχαριστια ε να μην περιμενετε τοτε,μακαρι λοιπον να σηκωθει να φυγει η μιλενα και να μεινει το μπουρδελο με την σαρα την ξινοπηδηγμενη και της αλλες τις κατωτερες της μιλενας να δουμε αν θα χτυπαει τις πορτες η μαλακω.

εγώ πήγα σήμερα απο φυλής γύρω στις 12:30 και το συγκεκριμένο μαγάζι ήταν κλειστο μαζί με πολλά άλλα ..... εσυ τι ώρα πήγες ?

ξέρει κανείς το σημερινό τησ ωραριο?
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ναι το ξερω μετα τις μια ανοιξανε ευτηχως,γιατι τα υπολοιπα ητανε μουφες,το ιδιο και τις φωκαιας τα καινουργια και τα 65ρια στην φυλης,τι στο καλο συννενοημενα αργουνε???ολα μαζι ανοιξανε!!!
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Είναι απόγευμα εκεί η Μιλένα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom