Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ρε συ καποια πραγματα μπορει να διαβασεις 100 σελιδες και να μην τα βρεις, π.χ. τηλεφωνο Θειας Ελενης ειχα φτασει να ψαχνω συνομιλιες 2 χρονια πριν και δεν το πετυχα.. Μπορει καπου να υπηρχε αλλα εγω προσωπικα δεν το εντοπισα.. Δεν μιλαω για ατομα που μονο ρωτανε και δεν ενημερωνουν ποτε- αλλα καποιοι ειναι πιο παλιοι, καποιοι ειναι πιο καινουργιοι, δεν υπαρχει λογος να γινομαστε ελιτιστες και να μην δινουμε πληροφοριες που θα μας παρει 1 λεπτο. Αποψη μου παντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Γιατί να χρειαστεί να διαβάσεις 100 + σελίδες ρε φίλε.... Υπάρχει το γ@μημένο ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ - πατάς βάζεις τη λέξη - κλειδί που σε ενδιαφέρει και σου φιλτράρει τα αποτελέσματα θες... ΔΕΝ είπε κανείς να κάτσει να διαβάσει όλη την εγκυκλοπαίδεια του Bou για ένα τηλ..
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86
Νόμιζα ότι στα είχα πει σε pm, αλλά ας το μοιραστώ κι εδώ έτσι κι αλλιώς. Αρχές καλοκαιριού πρέπει να ήταν, δεν έχει και πολύ σημασία, δίνουμε ραντεβού και στην ώρα μου είμαι από κάτω, στο αυτοκίνητο και περιμένω.
Παίρνω τηλ. της λέω από κάτω είμαι. Εκνευρίζεται αυτή, νομίζοντας ότι είμαι στην εξώπορτα της και δε θέλει. Αφού της εξηγώ, μου λέει περίμενε γιατί έχω άλλον κύριο. Άντε καλά λέω.
Περιμένω 15 λεπτά να τελείώσει τον κύριο, ανεβαίνω, δε μου λέει να χρησιμοποιήσω το μπάνιο, λέω κι εγώ άστο μη χάσω κι άλλο χρόνο, έτσι κι αλλιώς θα κάνω μετά να βγάλω τα λάδια, σεξ δεν έχει, οπότε οκ.
Μου κάνει μασάζ μια χαρά ως συνήθως και μετά με ρωτάει αν θέλω "φραπεδιά" γιατί πέρασε η ώρα. Τρώω ξενέρα. Ξεκινάει, πιάνω λίγο μπούτι μπας και, αλλά που. Κλέινω μάτια μπας και σκεφθώ καμμιά Μπελούτσι, αλλά τίποτα πάλι. Στα 5-6 λεπτά με σταματάει γιατί είχε άλλο ραντεβού κι έπρεπε να ετοιμαστεί! Εννοείται ότι έφυγα με τα λάδια από κει, ό,τι πήρε με λίγο χαρτί και όξω από δω!
Δεν με νοιάζει αν έχει ανάγκη τα λεφτά, όλοι τα έχουμε ανάγκη. Δε γίνεται να βάζει κολλητά ραντεβού και να μη φέρεται επαγγελματικά κατ'ελάχιστον!
Λόγω του ότι κάνει καλό μασάζ και είναι κοντά στη δουλειά μου πήγα 2-3 φορές. Ανέχτηκα τις μαλακίες που έλεγε (Πούτιν κλπ), ανέχτηκα τις καθυστερήσεις της, να ανεχτώ τα ξινισμένα μούτρα της, να ανεχτώ ότι δεν μου έδωσε το μπάνιο, δεν το ζήτησα από μόνος μου βέβαια για να τα λέμε όλα, αλλά να ανεχτώ να φύγω και άχυστος γιατί περίμενε κάτω άλλος συναγωνιστής, όχι ρε φίλε, δεν μπορώ.
ΤΕΡΑΣΤΙΟ Χ από μένα κι ας είναι δίπλα. Κι ας μην υπάρχει κάτι αξιόλογο κέντρο ή νοτιοδυτικά.
Μετά κάποιοι θεοποιούν τη Στεφανία. Μα φυσικό είναι. Και χωρίς σεξ να ήταν, αν ήταν κοντά μου θα πήγαινα κάθε βδομάδα, ίσα για να με ισιώσει λίγο και να βλέπω το γλυκό της πρόσωπο στη φραπεδιά και όχι το ξινισμένο της αλληνής.
για ποια αναφερεσαι φιλε ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Γνώμη για αυτούς που ζητάνε τηλέφωνο ενώ είναι στην υπογραφή της εκάστοτε εκδιδόμενης;

Σαν τον άλλα τον τραχανοπλαγία στο τόπικ της Αριαδνάκι;

Θέλω τη δική σου γνώμη!!!
χαχαχαχα τα έχω ξαναγράψει για αυτους.... αυτοι βαριουνται και να γαμήσουν, θα ζητάνε βοήθεια να τους κουνάει κάποιος τη μέση μπρος-πίσω.
Το τόπικ της δεσποινίδας "άργησα γιατί έχει κίνηση (15αυγουστο στις 12 τα μεσάνυχτα) " , της αρχόντισσας της καθυστέρησης, της αυτού μεγαλεριώτης "είμαι και σήμερα διαθέσιμη ως τις 5 τα ξημερώματα" έχω σταματήσει να το παρακολουθώ από τότε που έκανε μεταγραφή στα call girls

Νόμιζα ότι στα είχα πει σε pm,
Ναι ρε φιλαράκι... Εχεις δίκιο. Με συγχωρείς. Δεν τα θυμόμουν. Νόμιζα ότι παίχτηκε καινούριο σκηνικό
Συμφωνώ σε όλα όσα έγραψες.
δεν υπαρχει λογος να γινομαστε ελιτιστες και να μην δινουμε πληροφοριες που θα μας παρει 1 λεπτο. Αποψη μου παντα
Αντιθέτως εδώ διαφωνώ καθέτως. Γιατί να σου δώσω εγώ την πληροφορια και να μην αφιερώσετε1 λεπτό για να διαβάσετε και να την βρείτε. Όπως είπε και ο συναγωνιστής , χρησιμοποιήστε την αναζητηση
για ποια αναφερεσαι φιλε ?
Τώρα αμα σε πούμε μαλάκα θα παρεξηγηθείς;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
και το μουνι στο πιατο.........
 

Συνημμένα

  • d69b248f3593fb5c2b93-1428190047.jpg
    d69b248f3593fb5c2b93-1428190047.jpg
    64,8 KB · Εμφανίσεις: 59

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Που τη βρίσκουμε?
H Ζωή είναι στο Νιρβάνα Φραντζή 2.

Στο παρελθόν έχει δουλέψει σε διάφορα μαγαζιά, όπως και σε δικό της χώρο.

Θα έλεγα ότι έχει προσπεράσει την κατηγορία μιλφ πλέον. Κρατιέται καλά. Έχει φροντίσει την εμφάνιση της. Έχει ένα δικό της στυλ στο μασάζ. Κάνει και σεξ, αλλά πιθανότατα εξακολουθεί να ΜΗΝ κάνει πρωκτικό (το είχε κόψει από παλιά).
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Συνάδελφοι συγγνώμη που ρώτησα για την κυρία από τη Βούλα. Είχα διαβάσει πριν καιρό την ενημέρωση του κορυφαίου Περαματιώτη, και με βάση αυτή η κυρία απορρίπτεται από τα ...αποδυτήρια. Απλώς μπερδεύτηκα με κάποιο πρόσφατο ποστ που διάβασα και νόμισα ότι επρόκειτο για άλλη.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
H Ζωή είναι στο Νιρβάνα Φραντζή 2.

Στο παρελθόν έχει δουλέψει σε διάφορα μαγαζιά, όπως και σε δικό της χώρο.

Θα έλεγα ότι έχει προσπεράσει την κατηγορία μιλφ πλέον. Κρατιέται καλά. Έχει φροντίσει την εμφάνιση της. Έχει ένα δικό της στυλ στο μασάζ. Κάνει και σεξ, αλλά πιθανότατα εξακολουθεί να ΜΗΝ κάνει πρωκτικό (το είχε κόψει από παλιά).
Στη Σελίδα δεν την έχει

Είναι αυτή που δούλευε παλιά στο Ντελούξ;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Γιατί ρε @Jack Bing σπαμάρεις ασύστολα ; Δεν μπορείς να τα γράψεις όλα σε ένα μήνυμα με τη χρήση πολλαπλών παραθέσεων;

Που τη βρίσκουμε?
ρε μεγάλε.. ελεος πια...

Κάνεις παράθεση σε ενα post του Koronaki που είναι από το Μαρτιο και ρωτας για μια απο τις πιο πολυσυζητημένες μασατζούδες στο φορουμ που θα τη βρεις;;;
άνοιξε τη γαμημένη θεματική ενότητα του μασαζ και θα βρεις ολοκληρο νήμα αφιερωμένο σε αυτή

Τελικά είχε δίκιο ο @Matt LeBlanc
Το μουνί στο πιάτο θέλετε
 
Τελευταία τροποποίηση:

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Γιατί ρε @Jack Bing σπαμάρεις ασύστολα ; Δεν μπορείς να τα γράψεις όλα σε ένα μήνυμα με τη χρήση πολλαπλών παραθέσεων;


ρε μεγάλε.. ελεος πια...

Κάνεις παράθεση σε ενα post του Koronaki που είναι από το Μαρτιο και ρωτας για μια απο τις πιο πολυσυζητημένες μασατζούδες στο φορουμ που θα τη βρεις;;;
άνοιξε τη γαμημένη θεματική ενότητα του μασαζ και θα βρεις ολοκληρο νήμα αφιερωμένο σε αυτή

Τελικά είχε δίκιο ο @Matt LeBlanc
Το μουνί στο πιάτο θέλετε

@Περαματιώτης μήπως έχεις το τηλέφωνο της Θείας Ελένης στην Καλλιθέα?
Γιατί έχει περάσει πάνω από μια εβδομάδα και δεν τον έχει ζητήσει κανείς και ανησυχώ!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
@Περαματιώτης μήπως έχεις το τηλέφωνο της Θείας Ελένης στην Καλλιθέα?
Γιατί έχει περάσει πάνω από μια εβδομάδα και δεν τον έχει ζητήσει κανείς και ανησυχώ!
αααα δεν την ξερω αυτη.. ποια ειναι;;; καινουρια;;; προχωράει καθόλου ή κανει μονο μασαζ;
που μπορουμε να βρουμε πληροφορίες;;;; κανα Link;;;

:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom