Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.065
Πόντοι
1.336
Αν είναι αυτή που λέει φρουτοθεραπεια, φυτοθεραπεια μακρυά.

Χάσιμο χρόνου ξεπέτα στη νέα Σμύρνη σε μια εκκλησία απέναντι.

Καπου έχω γράψει κριτική αν ψάξεις.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
εγω ειχα παει, καμια σχεση με τις φωτογραφιες, δεν ειναι Νεα Σμυρνη αλλα νομιζω εκει η περιοχη ειναι Φαληρο, κοντα στην Παναγιτσα. Ξεπετα δεν θα την ελεγα, ισα ισα ηταν ευχαριστη μια χαρα. Απλα καμια σχεση με τις φωτογραφιες, αλλα καμια.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στη Λιτσα από Θήρας στο κέντρο. Κλείσιμο ραντεβού τελευταία στιγμή. Μπαίνω μέσα, χαλαρή χαιρετουρα, ζητώ ντουζ, παίρνω πετσέτα καθαρή και ροζ παντόφλα δική της για να μην κρυώσω όπως είπε πατώντας στο πλακάκι. Ξάπλωσα στη στάση λεωφορείου όπως έχουν πει και οι συναγωνιστές. Χαζοκουβεντουλα περί ανέμων συνδυαστικά με τη μαλαξη, την οποία δεν κατέχει. Γύρισμα από μπροστά, πετσέτα πάνω στον πουτσο, που έπεσε μόνη της και δεν ξανασηκωθηκε. Με ρώτησε αν θέλω να ασχοληθει τοπικά, είπα ναι και ξεκίνησε μαλακια, όχι κακή. Τελείωμα αφού μου είπε χαϊδεύε και εσύ, ενώ άνοιγε το φερμουάρ σε αυτό που φόραγε. Ντουζ, 25€ και πούλο.

Για την καλτιλα ίσως θα ξαναπήγαινα, γιατί είναι ευγενική και δεν φανηκε διεκπαιρωτικη. Βέβαια, δεν βλέπεται, δεν ξέρει μασάζ και παρκάρεις δύσκολα, αλλά για την εμπειρια έπρεπε να πάω.
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
457
Like
386
Πόντοι
21
εγω ειχα παει, καμια σχεση με τις φωτογραφιες, δεν ειναι Νεα Σμυρνη αλλα νομιζω εκει η περιοχη ειναι Φαληρο, κοντα στην Παναγιτσα. Ξεπετα δεν θα την ελεγα, ισα ισα ηταν ευχαριστη μια χαρα. Απλα καμια σχεση με τις φωτογραφιες, αλλα καμια.
Καλησπέρα φίλε, όταν λες καμία σχέση οι φώτο με τη πραγματικότητα τι εννοείς? Ήταν χοντρή, άσχημη, μεγάλη...? Από υπηρεσίες, τιμή και πρόγραμμά πως ήταν? Γράψε αν θες δυο λόγια. Ευχαριστώ...
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
457
Like
386
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη στη ¨θεία Ελένη¨ στο διαμέρισμα της στη Καλλιθέα. Πολύ καλό μασάζ για ορεκτικό κι ακόμη καλύτερο το δεύτερο πιάτο με κορυφή τη πίπα της που παραμένει από τις καλύτερες. Εύκολη συνεννόηση, η ίδια σας κατατοπίσει επαρκώς σε ότι θέλετε να μάθετε, άνεση χρόνου και πολύ προσεγμένος χώρος, γιορτινά στολισμένος. Σφραγισμένη πετσέτα, παντόφλες μιας χρήσης, μπάνιο πριν και μετά συμπεριλαμβάνονται. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως πρόκειται για κυρία 55+ ετών, νταρντάνα με βυζάρες που κρατιέται ακόμη πολύ καλά για την ηλικία της. Η ίδια άνετη, σε κάνει να αισθανθείς οικεία, τίμια σε αυτό που προσφέρει. Απευθύνεται σε ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ άτομα που γουστάρουν τέτοιες ηλικίες (μιλφο-γκιλφ) ή θέλουν να προσθέσουν μια εμπειρία στο παλμαρέ τους. Οι υπόλοιποι καλύτερα να μην ασχοληθούν. Το τηλ. της έχει αναφερθεί πολλάκις στις προηγούμενες σελίδες του παρόντος νήματος. Κόστος: 70€ για 1,5 ώρα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
Πρόσφατη επίσκεψη στη ¨θεία Ελένη¨ στο διαμέρισμα της στη Καλλιθέα. Πολύ καλό μασάζ για ορεκτικό κι ακόμη καλύτερο το δεύτερο πιάτο με κορυφή τη πίπα της που παραμένει από τις καλύτερες. Εύκολη συνεννόηση, η ίδια σας κατατοπίσει επαρκώς σε ότι θέλετε να μάθετε, άνεση χρόνου και πολύ προσεγμένος χώρος, γιορτινά στολισμένος. Σφραγισμένη πετσέτα, παντόφλες μιας χρήσης, μπάνιο πριν και μετά συμπεριλαμβάνονται. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως πρόκειται για κυρία 55+ ετών, νταρντάνα με βυζάρες που κρατιέται ακόμη πολύ καλά για την ηλικία της. Η ίδια άνετη, σε κάνει να αισθανθείς οικεία, τίμια σε αυτό που προσφέρει. Απευθύνεται σε ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ άτομα που γουστάρουν τέτοιες ηλικίες (μιλφο-γκιλφ) ή θέλουν να προσθέσουν μια εμπειρία στο παλμαρέ τους. Οι υπόλοιποι καλύτερα να μην ασχοληθούν. Το τηλ. της έχει αναφερθεί πολλάκις στις προηγούμενες σελίδες του παρόντος νήματος. Κόστος: 70€ για 1,5 ώρα.
55+ πρέπει να ήταν όταν έπαιζε ο ρούντι φέλερ στην Εθνική Γερμανίας σε κάτι παγκόσμια κύπελλα του 86 και του 90
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306

Nikosfeetlicker

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στη ¨θεία Ελένη¨ στο διαμέρισμα της στη Καλλιθέα. Πολύ καλό μασάζ για ορεκτικό κι ακόμη καλύτερο το δεύτερο πιάτο με κορυφή τη πίπα της που παραμένει από τις καλύτερες. Εύκολη συνεννόηση, η ίδια σας κατατοπίσει επαρκώς σε ότι θέλετε να μάθετε, άνεση χρόνου και πολύ προσεγμένος χώρος, γιορτινά στολισμένος. Σφραγισμένη πετσέτα, παντόφλες μιας χρήσης, μπάνιο πριν και μετά συμπεριλαμβάνονται. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως πρόκειται για κυρία 55+ ετών, νταρντάνα με βυζάρες που κρατιέται ακόμη πολύ καλά για την ηλικία της. Η ίδια άνετη, σε κάνει να αισθανθείς οικεία, τίμια σε αυτό που προσφέρει. Απευθύνεται σε ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ άτομα που γουστάρουν τέτοιες ηλικίες (μιλφο-γκιλφ) ή θέλουν να προσθέσουν μια εμπειρία στο παλμαρέ τους. Οι υπόλοιποι καλύτερα να μην ασχοληθούν. Το τηλ. της έχει αναφερθεί πολλάκις στις προηγούμενες σελίδες του παρόντος νήματος. Κόστος: 70€ για 1,5 ώρα.
έχουμε τηλ της κυρίας Ελένης? είμαι άρρωστος gilfakias το χρειάζομαι πραγματικά :)
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
127
Like
345
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη στη ¨θεία Ελένη¨ στο διαμέρισμα της στη Καλλιθέα. Πολύ καλό μασάζ για ορεκτικό κι ακόμη καλύτερο το δεύτερο πιάτο με κορυφή τη πίπα της που παραμένει από τις καλύτερες. Εύκολη συνεννόηση, η ίδια σας κατατοπίσει επαρκώς σε ότι θέλετε να μάθετε, άνεση χρόνου και πολύ προσεγμένος χώρος, γιορτινά στολισμένος. Σφραγισμένη πετσέτα, παντόφλες μιας χρήσης, μπάνιο πριν και μετά συμπεριλαμβάνονται. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως πρόκειται για κυρία 55+ ετών, νταρντάνα με βυζάρες που κρατιέται ακόμη πολύ καλά για την ηλικία της. Η ίδια άνετη, σε κάνει να αισθανθείς οικεία, τίμια σε αυτό που προσφέρει. Απευθύνεται σε ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ άτομα που γουστάρουν τέτοιες ηλικίες (μιλφο-γκιλφ) ή θέλουν να προσθέσουν μια εμπειρία στο παλμαρέ τους. Οι υπόλοιποι καλύτερα να μην ασχοληθούν. Το τηλ. της έχει αναφερθεί πολλάκις στις προηγούμενες σελίδες του παρόντος νήματος. Κόστος: 70€ για 1,5 ώρα.

55+ πρέπει να ήταν όταν έπαιζε ο ρούντι φέλερ στην Εθνική Γερμανίας σε κάτι παγκόσμια κύπελλα του 86 και του 90
Τα καταπινει η θεια?
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
αααα δεν την ξερω αυτη.. ποια ειναι;;; καινουρια;;; προχωράει καθόλου ή κανει μονο μασαζ;
που μπορουμε να βρουμε πληροφορίες;;;; κανα Link;;;

:2funny::2funny::2funny:
Είναι φίλη και δουλεύει μαζί με την Έριδα και την Ερινύα, πολύ καλή περίπτωση
 

white.mamba

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
υπαρχει κατι κοντα σε γαλατσι νεα ιωνια πευκη ?...οχι την κατια...γτ ειχε ασχημη εμπειρια φιλος μου
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
υπαρχει κατι κοντα σε γαλατσι νεα ιωνια πευκη ?...οχι την κατια...γτ ειχε ασχημη εμπειρια φιλος μου

Παιζει μια μαυρουλα στην νέα Ιωνία, δεν έχω τηλ. Μαρια τη λένε και είναι κάσταμονης. Έχουν γραφτεί χλιαρές εμπειρίες και ξέρω πως ήταν στα 30€.

Η Κάτια ποια είναι;;;;
 

Katapeltis7

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
32
Like
1.283
Πόντοι
2.390
Παιζει μια μαυρουλα στην νέα Ιωνία, δεν έχω τηλ. Μαρια τη λένε και είναι κάσταμονης. Έχουν γραφτεί χλιαρές εμπειρίες και ξέρω πως ήταν στα 30€.

Η Κάτια ποια είναι;;;;
Αξίζει αυτή η μαυρουλα;Γιατί τα 30 καλό πόσο ακούγεται για κάτι απλό
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Αν είναι αυτή που λέει φρουτοθεραπεια, φυτοθεραπεια μακρυά.

Χάσιμο χρόνου ξεπέτα στη νέα Σμύρνη σε μια εκκλησία απέναντι.

Καπου έχω γράψει κριτική αν ψάξεις.
Συμφωνω και επαυξανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom