Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
εκεί που έγραψες... "δεν πίστευα ότι θα μπορούσα να πετύχω κάποια που θα το έκανε χειρότερα από την Ιουλία και όμως τελικά την πέτυχα", το έκανα εικόνα και λύθηκα στα γέλια :2funny::2funny::2funny:
Παρμπιπτόντως η Ιουλία με άφησε άχυστο την τελυταία φορά και για αυτό ακριβώς ήταν η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
Βασικά είναι τι ακριβώς θέλει κάποιος όταν πάει για μασάζ
Προσωπικά συμφωνώ μαζί σου ότι η Ιουλία είναι ξινή ειδικά στο θέμα της εκτόνωσης αλλά τουλάχιστον στο μασάζ είναι καλή και ξέρη τι κάνει. Αν π.χ τη συγκρίσεις με τη Στεφανία είναι καλύτερη στο θέμα του μασάζ ως θεραπευτικό, ενώ η Στεφανία είναι καλύτερη στο αισθησιακό μασάζ και στο τελείωμα.
Τώρα για τη κυρία που είναι στη Βούλα, προσωπικά πιστεύω ότι ξέρει πολύ καλό μασάζ αλλά όχι αισθησιακό. Και την εκτόνωση που κάνει την θεωρώ καλή γιατί προσπαθεί να επιβραδύνει ώστε να αργήσεις να χύσεις. Έτσι τουλάχιστον έχει κάνει σε εμένα όσες φορές πήγα. Από την άλλη όμως δεν βγάζει ρούχα και σε αυτό είναι κατηγορηματική. Επομένως το συμπέρασμα για εμένα είναι πως δεν κάνει για αισθησιακό μασάς αλλά σε αυτό που λέει ότι προσφέρει το προσφέρει και μάλιστα πολύ καλά. Αυτή είναι η δικιά μου γνώμη
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336
Βασικά είναι τι ακριβώς θέλει κάποιος όταν πάει για μασάζ
Προσωπικά συμφωνώ μαζί σου ότι η Ιουλία είναι ξινή ειδικά στο θέμα της εκτόνωσης αλλά τουλάχιστον στο μασάζ είναι καλή και ξέρη τι κάνει. Αν π.χ τη συγκρίσεις με τη Στεφανία είναι καλύτερη στο θέμα του μασάζ ως θεραπευτικό, ενώ η Στεφανία είναι καλύτερη στο αισθησιακό μασάζ και στο τελείωμα.
Τώρα για τη κυρία που είναι στη Βούλα, προσωπικά πιστεύω ότι ξέρει πολύ καλό μασάζ αλλά όχι αισθησιακό. Και την εκτόνωση που κάνει την θεωρώ καλή γιατί προσπαθεί να επιβραδύνει ώστε να αργήσεις να χύσεις. Έτσι τουλάχιστον έχει κάνει σε εμένα όσες φορές πήγα. Από την άλλη όμως δεν βγάζει ρούχα και σε αυτό είναι κατηγορηματική. Επομένως το συμπέρασμα για εμένα είναι πως δεν κάνει για αισθησιακό μασάς αλλά σε αυτό που λέει ότι προσφέρει το προσφέρει και μάλιστα πολύ καλά. Αυτή είναι η δικιά μου γνώμη

η Βούλα αν δεν ήταν τόσο μακριά θα πήγαινα για δοκιμή. Τώρα δεν αξίζει να δώσω σε βενζίνη όσα θα δώσω για ένα καλό μασάζ.

Και ναι, ψάχνω ένα μασάζ σαν της Ιουλίας, χωρίς τα ξινισμένα μούτρα της, και την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά της!
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
86
Like
218
Πόντοι
20
η Βούλα αν δεν ήταν τόσο μακριά θα πήγαινα για δοκιμή. Τώρα δεν αξίζει να δώσω σε βενζίνη όσα θα δώσω για ένα καλό μασάζ.

υπαρχει λινκ η τηλ?
 
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σωστα !! αν και θα ελεγα να διαβασεις περισσοτερες σελιδες για να βρεις τί απο αυτα που διαβαζεις ταιριαζει στις αναγκες σου. μην το παρακανεις , παντως , γιατι το μονο σιγουρο ειναι οτι θα μπερδευτεις. ασε που ο καθενας θα σου πει το μακρυ του και το κοντο του καθως τα γουστα ειναι υποκειμενικα. αν θες ,σωνει και καλα , μια προταση , η δικη μου ειναι ελενα απο μπακνανα , βικυ-στεφανια ή ζωη ταντρα απο νιρβανα (πλεον) .
Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου, γνωρίζεις κάποιο σπα υψηλής ποιότητας με τελείωμα φραπέ;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
127
Like
345
Πόντοι
21
Ειχα βρεθει πριν ενα χρονο περιπου με λενα απο κορυδαλλο. Ειχαμε κλεισει σχετικα ευκολα το ραντεβου μας ενω ανταλλαξαμε τηλεφωνα μεσω ινστα. Ενω στις φωτο και απο την επικοινωνια online φαινεται καυλιαρα, οταν εφτασα και μου ανοιξε με τις πιτζαμες καταλαβα οτι δεν θα υπαρχει φραπες . Ωραιος χωρος , καλουτσικο μασαζ αλλα σου λεει να μεινεις με το μποξερακι και φραπες ουτε για πλακα , ενω δεν ειναι οσο καυλα ειναι απο το ινστα. Προσωπικα Δεν εχω ξαναπαει απο τοτε και ουτε προκειτε
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Παρμπιπτόντως η Ιουλία με άφησε άχυστο την τελυταία φορά και για αυτό ακριβώς ήταν η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
Αν την επισκέφτηκες την Μεγάλη Εβδομάδα, σίγουρα σε άφησε. Διαφορετικά, για δώσε πληροφορίες να μάθουμε τι παίχτηκε.

η Βούλα αν δεν ήταν τόσο μακριά θα πήγαινα για δοκιμή. Τώρα δεν αξίζει να δώσω σε βενζίνη όσα θα δώσω για ένα καλό μασάζ.

υπαρχει λινκ η τηλ?
Για σένα;;; Όχι.... γιατί είσαι μαλάκας και τεμπέλης
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Βασικά είναι τι ακριβώς θέλει κάποιος όταν πάει για μασάζ
Προσωπικά συμφωνώ μαζί σου ότι η Ιουλία είναι ξινή ειδικά στο θέμα της εκτόνωσης αλλά τουλάχιστον στο μασάζ είναι καλή και ξέρη τι κάνει. Αν π.χ τη συγκρίσεις με τη Στεφανία είναι καλύτερη στο θέμα του μασάζ ως θεραπευτικό, ενώ η Στεφανία είναι καλύτερη στο αισθησιακό μασάζ και στο τελείωμα.
Τώρα για τη κυρία που είναι στη Βούλα, προσωπικά πιστεύω ότι ξέρει πολύ καλό μασάζ αλλά όχι αισθησιακό. Και την εκτόνωση που κάνει την θεωρώ καλή γιατί προσπαθεί να επιβραδύνει ώστε να αργήσεις να χύσεις. Έτσι τουλάχιστον έχει κάνει σε εμένα όσες φορές πήγα. Από την άλλη όμως δεν βγάζει ρούχα και σε αυτό είναι κατηγορηματική. Επομένως το συμπέρασμα για εμένα είναι πως δεν κάνει για αισθησιακό μασάς αλλά σε αυτό που λέει ότι προσφέρει το προσφέρει και μάλιστα πολύ καλά. Αυτή είναι η δικιά μου γνώμη
Έχω πολύ καιρό να πάω στην Ιουλία. Θυμάμαι ότι έκανε πολύ καλό μασάζ. Ευσυνείδητη δουλειά με 30 την ώρα τότε. Είχε και φραπέ. Εκείνη πάντα ντυμένη.
Συμφωνώ ότι η ΒικυΣτεφανία έκανε πιο αισθησιακό φραπέ. Αλλά δεν άξιζε να ξανατρέχω μέχρι εκεί.
Την κυρία από τη Βούλα δεν την ξέρω. Μπορώ να έχω μήπως τα στοιχεία επικοινωνίας της; Ευχαριστώ.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86
Επανακαθορισμός και νέο ραντεβού με Νατάσσα Πετρούπολη. Όπως έχει αναφερθεί το κορίτσι είναι ακόμη στα ΔΕΝ, εν γνώση μου πήγα και με χαλάρωσε.. 1 ωρίτσα μασάζ χωρίς πετσέτα κ.λ.π - ξεπιαστήκαμε λίγο !
Nατασσα Πετρουπολη ?????? τηλεφωνο επικοινωνιαs ?????
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
γραψτε και καμια τιμη ρε παιδια
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Έχω πολύ καιρό να πάω στην Ιουλία. Θυμάμαι ότι έκανε πολύ καλό μασάζ. Ευσυνείδητη δουλειά με 30 την ώρα τότε. Είχε και φραπέ. Εκείνη πάντα ντυμένη.
Συμφωνώ ότι η ΒικυΣτεφανία έκανε πιο αισθησιακό φραπέ. Αλλά δεν άξιζε να ξανατρέχω μέχρι εκεί.
Την κυρία από τη Βούλα δεν την ξέρω. Μπορώ να έχω μήπως τα στοιχεία επικοινωνίας της; Ευχαριστώ.
Στην προηγούμενη σελίδα ρε παιδιά και έχει και παράθεση με κριτική το μέλος που την επισκέφθηκε.. :headbang::headbang:

Πόσο πιο έτοιμο πια ????????? Να διαβάζετε δεν ξέρετε...? Ήμαρτον τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά.... ''κανένα τηλ..."'
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Nατασσα Πετρουπολη ?????? τηλεφωνο επικοινωνιαs ?????
Μόνο στο FB Εναλλακτικές θεραπείες Νατάσσα - Μιλάς μαζί της και σου εξηγεί τα περαιτέρω
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
597
Like
715
Πόντοι
86
Στην προηγούμενη σελίδα ρε παιδιά και έχει και παράθεση με κριτική το μέλος που την επισκέφθηκε.. :headbang::headbang:

Πόσο πιο έτοιμο πια ????????? Να διαβάζετε δεν ξέρετε...? Ήμαρτον τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά.... ''κανένα τηλ..."'
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μόνο στο FB Εναλλακτικές θεραπείες Νατάσσα - Μιλάς μαζί της και σου εξηγεί τα περαιτέρω
ευχαριστω πολυ φιλε. Μια μελαχρινη κοπελλα με τατουαζ εχει φωτο προφιλ
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Καλησπερα! Με Θεια Ελενη πως επικοινωνουμε ? Και ξερεις κανεις μηπως τι περιοχη ειναι ?

Εδώ οι πληροφορίες που θέλεις:

Περιοχή Καλλιθέα

Επειδή έχω βαρεθεί να στέλνω το τηλ της Ρωσιδαρας θείας Ελενης με πμ το αφήνω για λίγο εδώ σε κοινή θέα.
+30 697 462 6214
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
αει σιχτηρ, πια με τα μαλακισμένα εδώ μέσα.... ζήτουλες όλοι.... διαβαστε ρε γίδια και καμια σελίδα παραπίσω...
"μπορώ να έχω Link;" "μπορω να έχω τηλέφωνο;" ολη την ωρα... ενα γαμημένο κλικ στο κωλοπόντικό σας θα κάνετε... βαριέστε;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αει σιχτηρ, πια με τα μαλακισμένα εδώ μέσα.... ζήτουλες όλοι.... διαβαστε ρε γίδια και καμια σελίδα παραπίσω...
"μπορώ να έχω Link;" "μπορω να έχω τηλέφωνο;" ολη την ωρα... ενα γαμημένο κλικ στο κωλοπόντικό σας θα κάνετε... βαριέστε;
ρωτανε συνηθως κατι,που μπορει να ειναι και 2 ποστ παραπανω... :2funny:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
ρωτανε συνηθως κατι,που μπορει να ειναι και 2 ποστ παραπανω... :2funny:
μη σου πω και 1 post παραπάνω... να μην αναφέρω και τα pm που με ζαλίζουν καθημερινά κάτι άσχετα νέα μέλη με εγγραφή λίγων ημερών
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
μη σου πω και 1 post παραπάνω... να μην αναφέρω και τα pm που με ζαλίζουν καθημερινά κάτι άσχετα νέα μέλη με εγγραφή λίγων ημερών
Γνώμη για αυτούς που ζητάνε τηλέφωνο ενώ είναι στην υπογραφή της εκάστοτε εκδιδόμενης;

Σαν τον άλλα τον τραχανοπλαγία στο τόπικ της Αριαδνάκι;

Θέλω τη δική σου γνώμη!!!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336
Αν την επισκέφτηκες την Μεγάλη Εβδομάδα, σίγουρα σε άφησε. Διαφορετικά, για δώσε πληροφορίες να μάθουμε τι παίχτηκε.

Νόμιζα ότι στα είχα πει σε pm, αλλά ας το μοιραστώ κι εδώ έτσι κι αλλιώς. Αρχές καλοκαιριού πρέπει να ήταν, δεν έχει και πολύ σημασία, δίνουμε ραντεβού και στην ώρα μου είμαι από κάτω, στο αυτοκίνητο και περιμένω.
Παίρνω τηλ. της λέω από κάτω είμαι. Εκνευρίζεται αυτή, νομίζοντας ότι είμαι στην εξώπορτα της και δε θέλει. Αφού της εξηγώ, μου λέει περίμενε γιατί έχω άλλον κύριο. Άντε καλά λέω.
Περιμένω 15 λεπτά να τελείώσει τον κύριο, ανεβαίνω, δε μου λέει να χρησιμοποιήσω το μπάνιο, λέω κι εγώ άστο μη χάσω κι άλλο χρόνο, έτσι κι αλλιώς θα κάνω μετά να βγάλω τα λάδια, σεξ δεν έχει, οπότε οκ.
Μου κάνει μασάζ μια χαρά ως συνήθως και μετά με ρωτάει αν θέλω "φραπεδιά" γιατί πέρασε η ώρα. Τρώω ξενέρα. Ξεκινάει, πιάνω λίγο μπούτι μπας και, αλλά που. Κλέινω μάτια μπας και σκεφθώ καμμιά Μπελούτσι, αλλά τίποτα πάλι. Στα 5-6 λεπτά με σταματάει γιατί είχε άλλο ραντεβού κι έπρεπε να ετοιμαστεί! Εννοείται ότι έφυγα με τα λάδια από κει, ό,τι πήρε με λίγο χαρτί και όξω από δω!
Δεν με νοιάζει αν έχει ανάγκη τα λεφτά, όλοι τα έχουμε ανάγκη. Δε γίνεται να βάζει κολλητά ραντεβού και να μη φέρεται επαγγελματικά κατ'ελάχιστον!
Λόγω του ότι κάνει καλό μασάζ και είναι κοντά στη δουλειά μου πήγα 2-3 φορές. Ανέχτηκα τις μαλακίες που έλεγε (Πούτιν κλπ), ανέχτηκα τις καθυστερήσεις της, να ανεχτώ τα ξινισμένα μούτρα της, να ανεχτώ ότι δεν μου έδωσε το μπάνιο, δεν το ζήτησα από μόνος μου βέβαια για να τα λέμε όλα, αλλά να ανεχτώ να φύγω και άχυστος γιατί περίμενε κάτω άλλος συναγωνιστής, όχι ρε φίλε, δεν μπορώ.
ΤΕΡΑΣΤΙΟ Χ από μένα κι ας είναι δίπλα. Κι ας μην υπάρχει κάτι αξιόλογο κέντρο ή νοτιοδυτικά.
Μετά κάποιοι θεοποιούν τη Στεφανία. Μα φυσικό είναι. Και χωρίς σεξ να ήταν, αν ήταν κοντά μου θα πήγαινα κάθε βδομάδα, ίσα για να με ισιώσει λίγο και να βλέπω το γλυκό της πρόσωπο στη φραπεδιά και όχι το ξινισμένο της αλληνής.
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
αει σιχτηρ, πια με τα μαλακισμένα εδώ μέσα.... ζήτουλες όλοι.... διαβαστε ρε γίδια και καμια σελίδα παραπίσω...
"μπορώ να έχω Link;" "μπορω να έχω τηλέφωνο;" ολη την ωρα... ενα γαμημένο κλικ στο κωλοπόντικό σας θα κάνετε... βαριέστε;
Μην φορτώνεις, κάνε υπομονή. Κάτι μου λέει ότι σε λίγο θα λένε 'ποιος θέλει να πάει αντί για μένα, πληρωμένα όλα'... :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μη σου πω και 1 post παραπάνω... να μην αναφέρω και τα pm που με ζαλίζουν καθημερινά κάτι άσχετα νέα μέλη με εγγραφή λίγων ημερών
...στο μυαλό μου είσαι...
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
131
Like
92
Πόντοι
1
αει σιχτηρ, πια με τα μαλακισμένα εδώ μέσα.... ζήτουλες όλοι.... διαβαστε ρε γίδια και καμια σελίδα παραπίσω...
"μπορώ να έχω Link;" "μπορω να έχω τηλέφωνο;" ολη την ωρα... ενα γαμημένο κλικ στο κωλοπόντικό σας θα κάνετε... βαριέστε;
Ρε συ καποια πραγματα μπορει να διαβασεις 100 σελιδες και να μην τα βρεις, π.χ. τηλεφωνο Θειας Ελενης ειχα φτασει να ψαχνω συνομιλιες 2 χρονια πριν και δεν το πετυχα.. Μπορει καπου να υπηρχε αλλα εγω προσωπικα δεν το εντοπισα.. Δεν μιλαω για ατομα που μονο ρωτανε και δεν ενημερωνουν ποτε- αλλα καποιοι ειναι πιο παλιοι, καποιοι ειναι πιο καινουργιοι, δεν υπαρχει λογος να γινομαστε ελιτιστες και να μην δινουμε πληροφοριες που θα μας παρει 1 λεπτο. Αποψη μου παντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εδώ οι πληροφορίες που θέλεις:
Σε ευχαριστω πολυ, δυστυχχως τωρα δεν ειμαι Αθηνα, θα δοκιμαστε σε επομενη καθοδο
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
Έχω πολύ καιρό να πάω στην Ιουλία. Θυμάμαι ότι έκανε πολύ κααπέ. Αλλά δεν άξιζε να ξανατρέχω μέχρι εκεί.
Την κυρία από τη Βούλα δεν την ξέρω. Μπορώ να έχω μήπως τα στοιχεία επικοινωνίας της; Ευχαριστώ.
Κοίτα 1-2 σελίδες πίσω, ποστ 5804
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom