Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους,μου βγαινει συχνα στο marketplace αγγελια μιας τυπισας απο Αγ.Αναργυρους Γκαλινα Μερκινα το ονομα της,της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε οτι προσφερει μονο μασαζ στα 30 ευρω,ξερει καποιος φιλος κατι για αυτην?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
καλησπερα σε ολους,μου βγαινει συχνα στο marketplace αγγελια μιας τυπισας απο Αγ.Αναργυρους Γκαλινα Μερκινα το ονομα της,της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε οτι προσφερει μονο μασαζ στα 30 ευρω,ξερει καποιος φιλος κατι για αυτην?
Όντως είναι μόνο μασάζ. Έχω δοκιμάσει παλαιότερα. Φοβερό μασάζ αλλά μέχρι εκεί. Παλιά κυκλοφορούσε και το mamba κι έψαχνε γαμπρό.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
έχουμε τηλ της κυρίας Ελένης? είμαι άρρωστος gilfakias το χρειάζομαι πραγματικά :)

έχουμε τηλ της κυρίας Ελένης? είμαι άρρωστος gilfakias το χρειάζομαι πραγματικά :)
γράψε μία το τηλέφωνο της γιαγιάς μου ρε συ 693........
Υ.Γ. Έχει parkinson και άνοια μαζί αλλά κατά τα άλλα τούρμπο για τα 90 της χρόνια.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
καλησπερα σε ολους,μου βγαινει συχνα στο marketplace αγγελια μιας τυπισας απο Αγ.Αναργυρους Γκαλινα Μερκινα το ονομα της,της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε οτι προσφερει μονο μασαζ στα 30 ευρω,ξερει καποιος φιλος κατι για αυτην?
Μασάζ αποκλειστικά και ΜΟΝΟ.. Έχει και μια φίλη κάνει και 4 χέρια - καλή αίσθηση
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Όντως είναι μόνο μασάζ. Έχω δοκιμάσει παλαιότερα. Φοβερό μασάζ αλλά μέχρι εκεί. Παλιά κυκλοφορούσε και το mamba κι έψαχνε γαμπρό.
ψαχνει ακομη,την εχω πετυχει και αλλου λες αν της υποσχεθω σοβαρη σχεση με προοπτικη να μου τον παιξει?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
ψαχνει ακομη,την εχω πετυχει και αλλου λες αν της υποσχεθω σοβαρη σχεση με προοπτικη να μου τον παιξει?
Το πολύ πολύ να σου πασάρει και προϊοντα περιποίησης (μάσκες προσώπου κλπ) που πουλάει :D:
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε, όταν λες καμία σχέση οι φώτο με τη πραγματικότητα τι εννοείς? Ήταν χοντρή, άσχημη, μεγάλη...? Από υπηρεσίες, τιμή και πρόγραμμά πως ήταν? Γράψε αν θες δυο λόγια. Ευχαριστώ...
Καλημερα, μεγαλη σε ηληκια, 55+ μη σου πω 60+. Τιμη αυτα που λεει νομιζω εδωσα 60 ευρω, πολυ καλο μασαζ στο 2ο μερος αισθησιακη για την ηλικια της. Κοιτα περασα καλα, ηταν μια εμπειρια, μπορει και να την ξανακανα. Εχει μεγαλα βυζια αλλα ειναι και ευσωμη. Πλακα ειχε παντως :-)
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη στη Λιτσα από Θήρας στο κέντρο. Κλείσιμο ραντεβού τελευταία στιγμή. Μπαίνω μέσα, χαλαρή χαιρετουρα, ζητώ ντουζ, παίρνω πετσέτα καθαρή και ροζ παντόφλα δική της για να μην κρυώσω όπως είπε πατώντας στο πλακάκι. Ξάπλωσα στη στάση λεωφορείου όπως έχουν πει και οι συναγωνιστές. Χαζοκουβεντουλα περί ανέμων συνδυαστικά με τη μαλαξη, την οποία δεν κατέχει. Γύρισμα από μπροστά, πετσέτα πάνω στον πουτσο, που έπεσε μόνη της και δεν ξανασηκωθηκε. Με ρώτησε αν θέλω να ασχοληθει τοπικά, είπα ναι και ξεκίνησε μαλακια, όχι κακή. Τελείωμα αφού μου είπε χαϊδεύε και εσύ, ενώ άνοιγε το φερμουάρ σε αυτό που φόραγε. Ντουζ, 25€ και πούλο.

Για την καλτιλα ίσως θα ξαναπήγαινα, γιατί είναι ευγενική και δεν φανηκε διεκπαιρωτικη. Βέβαια, δεν βλέπεται, δεν ξέρει μασάζ και παρκάρεις δύσκολα, αλλά για την εμπειρια έπρεπε να πάω.
κρατάω τα "δεν βλέπεται, δεν ξέρει μασάζ" , με τα οποία συμφωνώ απολύτως και θα συμπλήρωνα "βαριέται και κλέβει χρόνο" .
όλων των ανωτέρω δοθέντων , νομίζω δεν προτείνεται .
μπορεί , κάποιοι όχι όλοι, να θεωρούν τα 25 ¥ ανάξιο λόγου ποσόν,
αλλά μόνοι δίνουμε αξία ή απαξιώνουμε τα χρήματά μας.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056

πολυ καλο φαινεται..υπαρχει τηλεφωνο ?


νεο ηρακλειο...εχει δοκιμασει καποιος ?
Αντι να μου στέλνεις Pm και να ρωτάς εδώ μεσα για πράγματα που έχουν γραφτεί πολλές σελίδες, γιατί δε χρησιμοποιείς την γαμημένη την αναζήτηση για να βρεις αυτά που θες;

Και μην σπαμάρεις με double post
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

νεο ηρακλειο...εχει δοκιμασει καποιος ?
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Καλησπέρα συνάδελφοι είχα όρεξη που λέτε για κασκαντεριλικια να μην βαδίσω στα γνωστά μονοπάτια και άνοιξα τις αγγελίες να βρω κάτι οικονομικό γιατί κάσκαντερ κασκαντέρ αλλά μην τα κλαίμε κιόλας έτσι βρήκα την παρακάτω αγγελία


Παίρνω τηλέφωνο δεν το σηκώνει και μετά από λίγο από άλλο τηλέφωνο με παίρνει και μου λέει καλησπέρα με πήρατε ναι λέω ενδιαφέρομαι για το μασάζ οκ λέει είμαι νέο κόσμο τέλεια λέω είμαι κοντά πόσο παρακαλώ κοστίζει η συνεδρία 80 λέει άντε να στο κάνω 60 οκ λέω έρχομαι σε ένα τέταρτο είμαι κοντά ααα μου λέει επειδή είναι αργά θα το κάνουμε 80 στραβωνω λέω δεν πειράζει άλλη μέρα τότε που θα είναι νωρίς το κλείνουμε. Τσουπ μήνυμα και μου γράφει θες να έρθεις σημεα... ναι λέω και μου δίνει διεύθυνση ξεκινάω σε δέκα με δεκαπέντε λεπτά θα είμαι εκεί τι κανω. Οκ απαντάει.
Αφού έκανα 10 λεπτά να βρω να παρκάρω γιατί νέος Κόσμος είναι αυτός φτάνω στην διεύθυνση που μου είχε δώσει και τις γράφω έφτασα....δεν απαντάει παίρνω δύο τηλέφωνα και περιμένω πέρασαν δέκα λεπτά και τις γράφω φεύγω δεν γίνεται να περιμένω άλλο λίγο πριν φτάσω στο αυτοκίνητο για να φύγω μου απαντάει και τις λέω που είσαι περιμένα από κάτω....και τι γυριζει και μου λέει...λες ψέματα στείλε φωτό από την είσοδο ααααα δεν θα τα πάμε καλά λέω από μέσα μου αλλά κάνε υπομονή αφού φτάσαμε τις στέλνω φωτο μου λέει στείλε και εσένα να σε δω τις στέλνω και φωτό μου μαλάκια έκανα αλλά τεσπα , μου λέει ωραίο αγόρι είσαι βρε τις κάνω άστα αυτά θα ανοίξεις τι θα γινει;;;; Και μου απαντάει αύριο ελα....δεν πας καλά τις κάνω δεν υπάρχει περίπτωση άντε γεια .....μου κάνει ήρθε ο άντρας μου δεν γίνεται....μπλέξαμε με τρελή λέω μπλοκάρω αριθμούς και έφυγα.....
Περιέγραψα όσο ποιο σύντομα τι έγινε η γυναίκα είναι παλαβή προσοχή συνάδελφοι δεν ξέρω άλλος αν είχε εμπειρία να μας πει.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
κρατάω τα "δεν βλέπεται, δεν ξέρει μασάζ" , με τα οποία συμφωνώ απολύτως και θα συμπλήρωνα "βαριέται και κλέβει χρόνο" .
όλων των ανωτέρω δοθέντων , νομίζω δεν προτείνεται .
μπορεί , κάποιοι όχι όλοι, να θεωρούν τα 25 ¥ ανάξιο λόγου ποσόν,
αλλά μόνοι δίνουμε αξία ή απαξιώνουμε τα χρήματά μας.

Το κόλπο είναι οι προσδοκίες μας να είναι οι χειρότερες, οπότε ναι, αποκομίσα τα μέγιστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
καλησπερα σε ολους,μου βγαινει συχνα στο marketplace αγγελια μιας τυπισας απο Αγ.Αναργυρους Γκαλινα Μερκινα το ονομα της,της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε οτι προσφερει μονο μασαζ στα 30 ευρω,ξερει καποιος φιλος κατι για αυτην?
Μόνο μασάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom