Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ionnos81

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
75
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους..
Όσον αφορά την Αιμιλια θέλω να μου πει κάποιος υπεύθυνα τι έχει κάνει και τι δεν έχει κάνει,όχι πιστεύω και διαφορά άλλα που γράφουν παραπάνω.
Εμπιστεύτηκα το νήμα και πήγα για μασαζ,καλό το μασαζ αλλά δεν είχα πάει με αυτο το σκοπό,απλά όχι μόνο δεν έκανα τίποτα παραπάνω αλλά ούτε καν γυμνός δεν ήμουν στο μασαζ.
και γω φίλε αυτό πιστεύω ότι δεν παίζει τίποτα
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
281
και γω φίλε αυτό πιστεύω ότι δεν παίζει τίποτα
Εγώ φίλε δε το πιστεύω απλά,πήγα μόνος μου και το διαπίστωσα μετά από όλα αυτά τα σχόλια που γράφουν και ξαναγράφουν και προφανώς είναι όλα ψέμματα.
Καλά μας κάνουν εδώ στην Κρήτη και μας δαγκώνουν όλες με 200+ για μια ώρα
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Εγώ φίλε δε το πιστεύω απλά,πήγα μόνος μου και το διαπίστωσα μετά από όλα αυτά τα σχόλια που γράφουν και ξαναγράφουν και προφανώς είναι όλα ψέμματα.
Καλά μας κάνουν εδώ στην Κρήτη και μας δαγκώνουν όλες με 200+ για μια ώρα
Θα σου πω κάτι για μια κοπέλα πού κάποτε ήταν απέναντι από το λιντλ σε ένα υπόγειο μασάζ και μετά σεξ λύσσα και μανία που δεν φαντάζεστε από τον κωλο στο μουνι και καπάκι στο στόμα δεν άφηνε σταγόνα... τώρα που είναι σέ μαγαζί μασάζ πάω και κάνει ότι δεν με ξέρει αλλάζουν αυτά δεν μένουν πάντα τά ίδια... οποίοι ξέρουν κατάλαβαν για ποια μιλάω
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Θα σου πω κάτι για μια κοπέλα πού κάποτε ήταν απέναντι από το λιντλ σε ένα υπόγειο μασάζ και μετά σεξ λύσσα και μανία που δεν φαντάζεστε από τον κωλο στο μουνι και καπάκι στο στόμα δεν άφηνε σταγόνα... τώρα που είναι σέ μαγαζί μασάζ πάω και κάνει ότι δεν με ξέρει αλλάζουν αυτά δεν μένουν πάντα τά ίδια... οποίοι ξέρουν κατάλαβαν για ποια μιλάω
Μιλφαρα βυζάρες σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της και να φανταστείς ότι είχαμε κάνει και παρέα εκτός δουλειάς και τώρα τρώω άκυρο
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Μιλφαρα βυζάρες σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της και να φανταστείς ότι είχαμε κάνει και παρέα εκτός δουλειάς και τώρα τρώω άκυρο


Καλησπέρα, αν θέλεις στείλε μηνυμα που ειναι ο χωρος για μασαζ... απλα να δοκιμασω τι μασαζ κανει.. γενικα θελω να δοκιμαζω καθε φορά κατι νεο.. καινουριες παρουσιες
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
395
Like
1.365
Πόντοι
201
Μιλφαρα βυζάρες σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της και να φανταστείς ότι είχαμε κάνει και παρέα εκτός δουλειάς και τώρα τρώω άκυρο
Επιβεβαιωνω κ γω ειδικά για το βυζάρες,μεγάλες κάτασπρες φυσικές και προπάντων ΣΤΗΤΕΣ,πράγμα σπάνιο για την ηλικία της και για το μέγεθος των αερόσακων.αφου την είχα ρωτήσει και είχα αναρωτηθεί κιόλας μήπως έχει κάνει πλαστική και μου είπε όχι "ντικα μου είναι" και όντως δεν έλεγε ψέματα αφού η υφή το σχήμα το "ταλαντωμα" στη πράξη και γενικά η αίσθηση ήταν φησικότατα,απλά την ρώτησα μήπως και είχε προσθέσει και απλώς είχε γίνει τέλεια δουλειά.δεν το νομίζω και δεν νομίζω και να μου είπε και ψέματα,δεν είχε λόγο.καλη φάτσα και σώμα μιλφάρα αλλά φυσιολογικά πράγματα καθημερινά,στα βυζιά όμως αν όχι τα καλύτερα σίγουρα στα τρία καλύτερα που έχω κάνει παιχνίδι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
395
Like
1.365
Πόντοι
201
Καλησπέρα, αν θέλεις στείλε μηνυμα που ειναι ο χωρος για μασαζ... απλα να δοκιμασω τι μασαζ κανει.. γενικα θελω να δοκιμαζω καθε φορά κατι νεο.. καινουριες παρουσιες
Επιβεβαιωνω και εγώ αυτά που είπε ο συναγωνιστής παραπάνω.θα πάρεις πάρα πολύ καλό μασάζ αλλά δε νομίζω κάτι παραπάνω ούτε και φραπέ.προφανως η μιλφάρα μπορεί να κουράστηκε μπορεί να μη γουσταρε το έξτρα πλέον μπορεί να επικεντρώθηκε αποκλειστικά στο μασάζ για δικούς της λόγους και δικαίωμα της.απλα στο λέω επειδή εμένα κ τον συναγωνιστή ενώ είχαμε εμπειριες μαζί της,και χωρίς κάτι έξτρα χρηματικά απλά επειδή το γουσταρε και το έκανε και πλέον είναι στα "δεν" δε νομίζω λοιπόν κάποιον που δε ξέρει σε σχέση με εμάς,να κάνει κάτι παραπάνω.αλλα πολύ καλό μασάζ και χώρος και οικονομικο.πιο πολύ σεζόν δουλεύει τώρα δε ξέρω πάρε και ρωτά αν θες.παλια είχε φέρει και 1-2 γκομενάκια για μασάζ σεζόν αλλά και αυτές μόνο μασάζ από ότι είχα καταλάβει μιας και δεν τους πρότεινα και ούτε μου είχαν ρωτήσει αυτές.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Επιβεβαιωνω και εγώ αυτά που είπε ο συναγωνιστής παραπάνω.θα πάρεις πάρα πολύ καλό μασάζ αλλά δε νομίζω κάτι παραπάνω ούτε και φραπέ.προφανως η μιλφάρα μπορεί να κουράστηκε μπορεί να μη γουσταρε το έξτρα πλέον μπορεί να επικεντρώθηκε αποκλειστικά στο μασάζ για δικούς της λόγους και δικαίωμα της.απλα στο λέω επειδή εμένα κ τον συναγωνιστή ενώ είχαμε εμπειριες μαζί της,και χωρίς κάτι έξτρα χρηματικά απλά επειδή το γουσταρε και το έκανε και πλέον είναι στα "δεν" δε νομίζω λοιπόν κάποιον που δε ξέρει σε σχέση με εμάς,να κάνει κάτι παραπάνω.αλλα πολύ καλό μασάζ και χώρος και οικονομικο.πιο πολύ σεζόν δουλεύει τώρα δε ξέρω πάρε και ρωτά αν θες.παλια είχε φέρει και 1-2 γκομενάκια για μασάζ σεζόν αλλά και αυτές μόνο μασάζ από ότι είχα καταλάβει μιας και δεν τους πρότεινα και ούτε μου είχαν ρωτήσει αυτές.
Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση...εγώ επειδή μένω εκτός Ηράκλειο και το καλοκαίρι δουλεύω πολλές ώρες.. μπορεί να μην έχω - συνεισφέρει πολύ στις πληροφορίες για κορίτσια που θέλουμε... όμως αν πω κάτι είναι έτσι και δεν χωράει αμφισβήτηση
 

Tinexomegali

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
82
Like
171
Πόντοι
0
Θα σου πω κάτι για μια κοπέλα πού κάποτε ήταν απέναντι από το λιντλ σε ένα υπόγειο μασάζ και μετά σεξ λύσσα και μανία που δεν φαντάζεστε από τον κωλο στο μουνι και καπάκι στο στόμα δεν άφηνε σταγόνα... τώρα που είναι σέ μαγαζί μασάζ πάω και κάνει ότι δεν με ξέρει αλλάζουν αυτά δεν μένουν πάντα τά ίδια... οποίοι ξέρουν κατάλαβαν για ποια μιλάω
τωρα δεν κανει σεξ?
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Ποτέ δεν είμαι σίγουρος για κάτι σέ εμένα όχι τώρα αν κάποιος την καταφέρει...θα δεί ότι αξίζει
 

Ionnos81

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Ξέρουμε κάτι για την συγκεκριμένη ; Λέει είναι 34 ξανθιά 1,67 54 κιλά και κάνε μασάζ και σεξ με 50ρι
Έχει πάει κανείς; Να πάω ή θα κλαίω το 50ρι;
Μου είπε ότι είναι απέναντι από το τεχνόπολις
θα κλαις παρέα μ εμένα ....βρομιά
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Η γνωστή Μαρία
Με τα αντισηπτικά έχει βάλει πολλες
Αγγελιες με διαφορα τηλέφωνα
Δυστυχώς μακριά...

Εγώ την είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια πάλι. Την θυμόμουν σε καλή κατάσταση τότε σχετικά. Τώρα ήταν τελείως σπασμένη, ηλικίακα δηλαδή μόνο όσοι θέλουν αρκετά μεγάλες.

Μετά από χρόνια είχε ακριβώς την ίδια κασέτα. Για όσους έχουν πάει λέει ακριβώς τις ίδιες μαλακίες πάντα, ακριβώς με τα ίδια λόγια και την ίδια ακολουθία στα πάντα.

Βρωμιά δεν διέκρινα εγώ. Αλλά μεγάλο αλλά!! Όσοι ώρα ήμασταν μαζί σήκωσε πάρα πολλά τηλέφωνα. Και ήταν υποτίθεται την ώρα που έκλεινε αργά το βραδυ, παρόλα αυτά ολη την ώρα της πίπας και του σεξ σήκωνε συνεχώς τα τηλέφωνα και έπιανε συζήτηση μαζί τους την ώρα που προσπαθούσες να γαμησεις. Ωραίος σεβασμός στα χρήματα μας.
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Ισχύει ακριβως ετσι....όντως ώριμη αρκετά (την υπολογίζω να 50ρηζει)..ευγενική ..ομιλητική σε βαθμο που ενδεχομένως να ξενερώνεις κιόλας αλλά το πιο σπαστικό απο ολα ειναι αυτό με τα τηλεφωνα..πανω που πας να φτιαχτείς λίγο σταματάει και ξεκινά κουβέντα στο τηλέφωνο και πάμε παλι και ξανα το ιδιο....πήγα 2 φορες ελπίζοντας οτι την πρώτη ήταν σύμπτωση αλλά δεν ξαναπάω!!
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
Άκρα του τάφου σιωπή στο νήμα!!!
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
834
Κριτικές
9
Like
22.494
Πόντοι
4.656
Άκρα του τάφου σιωπή στο νήμα!!!
Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι το ενδιαφέρον ! Άνοιξε και ένα και καινούργιο μαγαζι στην Αγία Γαλήνη με όμορφες παρουσίες αλλά όπως το masazaki που έχουμε εδώ κάνει μόνο μασαζ !!!
Μην απογοητεύεστε θα προκύψει κάτι αξιολογο !
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1
Μακάρι τα κοριτσια του diamonds massage να το ξανασκεφτόταν να κατέβουν επιτέλους!
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Μακάρι τα κοριτσια του diamonds massage να το ξανασκεφτόταν να κατέβουν επιτέλους!
Φίλε μου τέτοιες υπηρεσίες στην Αθήνα δεν έχουν κενό ούτε για τσιγάρο όχι να φύγουν από εκεί για αλλού 5 εκατομμύρια λαός είναι εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom