Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
εκτος απο την αιμιλια, υπαρχει καποιο αλλο ''ινστιτουτο'' που να προσφερει τελειως γυμνο μασαζ, χωρις πετσετα και εσωρουχο (χωρις απαραιτητα φραπε)???
 

Grlover69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
εκτος απο την αιμιλια, υπαρχει καποιο αλλο ''ινστιτουτο'' που να προσφερει τελειως γυμνο μασαζ, χωρις πετσετα και εσωρουχο (χωρις απαραιτητα φραπε)???
Ποια είναι αυτή που λες έχουμε πληροφορίες;;
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
Καλημέρα συναγωνιστές. Αυτή την στιγμή η ποιο τίμια επιλογή είναι η Αιμιλία. Εάν είσαι και φρεσκομπανιαρισμενο στην όλη περιοχή εκτός του φραπέ ίσως πάρεις και καλαμάκι. Το τηλέφωνο το βρίσκεις στο internet aimilia linariti.
Το μόνο αρνητικό ο χώρος εάν είχε κάνει μια μικρή ανακαίνιση και έβαζε ένα ταχυθερμοσυμφωνο για ζεστό νερό για να φύγουν τα λάδια θα ήταν επιπλέον+
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
αφου ρε φιλε η αιμιλια δεν προσφερει φραπε, μονο ισως σε καποιους λιγους που ξερει και γουσταρει..στον πολυ κοσμο που παει δεν κανει τιποτα αλλο περα απο καλο μασαζ...εκτος κι αν εχει αναβαθμισει τις υπηρεσιες της κι εχει βαλει το φραπε στο στανταρ πακετο
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Kαι ποσο κοστιζει το πακετο της Αιμιλιας??
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Παιδια, νομιζω καλο ειναι να σταματησουμε να ασχολουμαστε με την Αιμιλια...η γυναικα πλεον βαριεται...τωρα αν καποιος που τη διαφημιζει παιρνει παραπανω υπηρεσιες παω πασο....σιγουρα παλια εκανε καλο μασαζ, ηταν μιλφαρα, αλλα τωρα δεν εχει καθολου ορεξη και το κανει σαν αγγαρεια, κι εγω προσωπικα δεν θα την επιλεξω ξανα...καλυτερα να ψαξουμε για καινουργια πραγματα, που δυστυχως απ οτι φαινεται δεν υπαρχουν...
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Παιδια, νομιζω καλο ειναι να σταματησουμε να ασχολουμαστε με την Αιμιλια...η γυναικα πλεον βαριεται...τωρα αν καποιος που τη διαφημιζει παιρνει παραπανω υπηρεσιες παω πασο....σιγουρα παλια εκανε καλο μασαζ, ηταν μιλφαρα, αλλα τωρα δεν εχει καθολου ορεξη και το κανει σαν αγγαρεια, κι εγω προσωπικα δεν θα την επιλεξω ξανα...καλυτερα να ψαξουμε για καινουργια πραγματα, που δυστυχως απ οτι φαινεται δεν υπαρχουν...
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ... παλιά το έκανε με όρεξη και κάτι παραπάνω ... τώρα τι να πω , αν ο προηγούμενος συναγωνιστής έχει νεότερα (και θα έχει κάποια λογική ... εαν έχει χάσει όλοι την πελατεία της θα πρέπει να αναβαθμίσει και τις υπηρεσίες της ...) ας μας πει ...
Όποιος είναι πελάτης της και συνεχίζει και πηγαίνει ας πει να ξέρουμε που βρισκόμαστε ...
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
αφου ρε φιλε η αιμιλια δεν προσφερει φραπε, μονο ισως σε καποιους λιγους που ξερει και γουσταρει..στον πολυ κοσμο που παει δεν κανει τιποτα αλλο περα απο καλο μασαζ...εκτος κι αν εχει αναβαθμισει τις υπηρεσιες της κι εχει βαλει το φραπε στο στανταρ πακ

αφου ρε φιλε η αιμιλια δεν προσφερει φραπε, μονο ισως σε καποιους λιγους που ξερει και γουσταρει..στον πολυ κοσμο που παει δεν κανει τιποτα αλλο περα απο καλο μασαζ...εκτος κι αν εχει αναβαθμισει τις υπηρεσιες της κι εχει βαλει το φραπε στο στανταρ πακετο
Δεν λέω κάτι διαφορετικό εάν της φερθείς όμορφα όχι αγαπούλας και γουστάρει η ίδια πιστεύω ότι θα δώσει το κάτι παραπάνω. Αλλά δεν υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή την στιγμή
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Δεν λέω κάτι διαφορετικό εάν της φερθείς όμορφα όχι αγαπούλας και γουστάρει η ίδια πιστεύω ότι θα δώσει το κάτι παραπάνω. Αλλά δεν υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή την στιγμή
Θα συμφωνήσω μαζί σου αν σε ξέρει η είσαι παλιός πελάτης θα πάρεις σίγουρα παραπάνω υπηρεσίες και χωρίς έξτρα χρέωση
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Θα συμφωνήσω μαζί σου αν σε ξέρει η είσαι παλιός πελάτης θα πάρεις σίγουρα παραπάνω υπηρεσίες και χωρίς έξτρα χρέωση
Το παν είναι να γουστάρει και η ίδια και να μπορεί να σέ εμπιστεύτηκε...
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Το παν είναι να γουστάρει και η ίδια και να μπορεί να σέ εμπιστεύτηκε...
Σωστα... αλλά γενικα με όσα εχουν γραφτεί εδω, μη νομιζεις οτι δεν θα εχει υπάρξει καλοθελητης να τα εχει πει να το παιξει καλός... και οχι μονο στην Αιμηλία, αλλα και σε άλλα κέντρα αισθητικης που εχουν αναφερθει ουκ ολίγες φορές. Αυτός επίσης ειναι και ένας λόγος, που αν εγω πχ ανακαλύψω κάτι, δεν θα το πω, διότι θα ξεφτιλιστεί το θέμα... Τόσο απλά.
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Ο άλλος πιο πάνω εκθέτει όνομα και επώνυμο... και λέει ψάξε στο ιντερνετ να τη βρεις. Στο Ηράκλειο είμαστε παίδες, όχι στις ΗΠΑ εδω όλοι γνωριζόμαστε μεταξύμας. Και αν ολοι οσοι γραφουν βαλουν ονομα και επώνυμο... θα ξέρω πάνω απο τους μισούς. Ας σοβαρευτουμε λιγο αν θέλουμε να εχουμε αποτελέσματα
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
Ο άλλος πιο πάνω εκθέτει όνομα και επώνυμο... και λέει ψάξε στο ιντερνετ να τη βρεις. Στο Ηράκλειο είμαστε παίδες, όχι στις ΗΠΑ εδω όλοι γνωριζόμαστε μεταξύμας. Και αν ολοι οσοι γραφουν βαλουν ονομα και επώνυμο... θα ξέρω πάνω απο τους μισούς. Ας σοβαρευτουμε λιγο αν θέλουμε να εχουμε αποτελέσματα
Εσύ φίλε μου κρατά όλα σαν επτασφράγιστο μυστικό και μην μοιράζεσαι τίποτα και με κανένα. Οπότε όποιος ξέρει κάτι να μην γράφει τίποτα. Οπότε δεν υπάρχει η λογική του forum για ανταλλαγή απόψεων εμπειριών και πληροφοριών.

Όλα αυτά καλοπροαίρετα και δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα εδώ μέσα.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Εσύ φίλε μου κρατά όλα σαν επτασφράγιστο μυστικό και μην μοιράζεσαι τίποτα και με κανένα. Οπότε όποιος ξέρει κάτι να μην γράφει τίποτα. Οπότε δεν υπάρχει η λογική του forum για ανταλλαγή απόψεων εμπειριών και πληροφοριών.

Όλα αυτά καλοπροαίρετα και δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα εδώ μέσα.
Όλα αυτά είναι σαφώς το ιδανικό να μοιραζόμαστε τις οποίες πληροφορίες αλλά θα σου πω και αυτό....ο άλλος πήγε σέ μία κοπέλα που τον έστειλα και αφού δεν γουστάρε η κοπέλα η δεν τής το έβγαζε αν θες της είπε ότι τον στέλνω εγώ και θέλει την ίδια περιποίηση με αποτέλεσμα να χαλαστη και είδα και έπαθα να την ξανά στρώσω
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
Όλα αυτά είναι σαφώς το ιδανικό να μοιραζόμαστε τις οποίες πληροφορίες αλλά θα σου πω και αυτό....ο άλλος πήγε σέ μία κοπέλα που τον έστειλα και αφού δεν γουστάρε η κοπέλα η δεν τής το έβγαζε αν θες της είπε ότι τον στέλνω εγώ και θέλει την ίδια περιποίηση με αποτέλεσμα να χαλαστη και είδα και έπαθα να την ξανά στρώσω
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Για αυτό εάν θυμάσαι γράφω ότι πήγα αρκετές φορές με εμπιστεύτηκε και μετά προχώρησε.

Εδώ σε άλλο νήμα πήγε μύστης και είπε ορθά κοφτά ότι πήρε πληροφορίες από το bou είμαστε σοβαροί?
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Εσύ φίλε μου κρατά όλα σαν επτασφράγιστο μυστικό και μην μοιράζεσαι τίποτα και με κανένα. Οπότε όποιος ξέρει κάτι να μην γράφει τίποτα. Οπότε δεν υπάρχει η λογική του forum για ανταλλαγή απόψεων εμπειριών και πληροφοριών.

Όλα αυτά καλοπροαίρετα και δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα εδώ μέσα.

Δεν τίθεται θέμα για αντιπαράθεση, εδω είμαστε για να κάνουμε καλύτερη τη ζωή μας και πιο εύκολη.

Θέλω να δωσεις σημασία στην ουσία όσων γράφω πιο πάνω. Όταν μιλάμε πχ για τον παππού, που ξέρει και ο πιο στενός του συγγενής τι δουλειά κάνει, δεν έχουμε θέμα. Οταν μιλάμε για τον Στέλιο που έχει τη Στροφή, επίσης δεν έχουμε θέμα, το ξέρουν ακόμα και οι πέτρες τι γίνεται εκεί μέσα. Οταν όμως μιλάμε για μια γυναίκα με έναν χώρο αισθητικής, πρέπει να είμαστε πιο προσεκτικοί, ειναι πχ παντρεμένη, εχει παιδια, κορες, γαμπρούς... Αυτό ήθελα να πω, να είμαστε πιο προσεκτικοί αν θέλουμε να έχουμε αποτελέσματα.
 

Ionnos81

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
75
Πόντοι
0
Όλα αυτά είναι σαφώς το ιδανικό να μοιραζόμαστε τις οποίες πληροφορίες αλλά θα σου πω και αυτό....ο άλλος πήγε σέ μία κοπέλα που τον έστειλα και αφού δεν γουστάρε η κοπέλα η δεν τής το έβγαζε αν θες της είπε ότι τον στέλνω εγώ και θέλει την ίδια περιποίηση με αποτέλεσμα να χαλαστη και είδα και έπαθα να την ξανά στρώσω
και μένα θέλω να στείλεις εκει
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Σιγά ρε μάγκες, είπατε την πουτάνα ,πουτάνα. Με ονοματεπώνυμο. Ε και;
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους..
Όσον αφορά την Αιμιλια θέλω να μου πει κάποιος υπεύθυνα τι έχει κάνει και τι δεν έχει κάνει,όχι πιστεύω και διαφορά άλλα που γράφουν παραπάνω.
Εμπιστεύτηκα το νήμα και πήγα για μασαζ,καλό το μασαζ αλλά δεν είχα πάει με αυτο το σκοπό,απλά όχι μόνο δεν έκανα τίποτα παραπάνω αλλά ούτε καν γυμνός δεν ήμουν στο μασαζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom