Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
233
Like
278
Πόντοι
21
Ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ και με έξτρα στο Ηράκλειο δεν υπήρξαν ποτέ. Μόνο όταν και αν ξανάρθει η Στεφανία σώζεται η κατάσταση. Τα υπόλοιπα είναι χάσιμο χρόνου.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ και με έξτρα στο Ηράκλειο δεν υπήρξαν ποτέ. Μόνο όταν και αν ξανάρθει η Στεφανία σώζεται η κατάσταση. Τα υπόλοιπα είναι χάσιμο χρόνου.
Είναι περίπου έτσι...και όταν υπάρξει καμία που τολμήσει να κάνει κάτι έξτρα το λένε εδώ φορά παρτίδα από εκεί που έκανε 5 ραντεβού μετά κάνει 25 και αν σέ κάποιον δεν του κάνει τα έξτρα εκθέτει ονόματα γιατί σέ αυτόν και όχι σέ μένα και έτσι χάνεται η οποία κοπέλα έχω παραδείγματα παρά πολλά
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Είναι περίπου έτσι...και όταν υπάρξει καμία που τολμήσει να κάνει κάτι έξτρα το λένε εδώ φορά παρτίδα από εκεί που έκανε 5 ραντεβού μετά κάνει 25 και αν σέ κάποιον δεν του κάνει τα έξτρα εκθέτει ονόματα γιατί σέ αυτόν και όχι σέ μένα και έτσι χάνεται η οποία κοπέλα έχω παραδείγματα παρά πολλά


Χρόνια πολλα, τώρα έρχεσαι στα λόγια μου, αυτό αναφέρω πιο πάνω... και πρέπει να βρούμε μια λύση τουλάχιστον 7-8-10 ατομα έμπιστα υποτίθετε να κάνουμε ενβα πριβε ρουμ να τα λεμε εκει, να είμαστε σιγουροι ότι θα εχουμε κάτι και θα κρατησει.
 

Ionnos81

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
75
Πόντοι
0
Χρόνια πολλα, τώρα έρχεσαι στα λόγια μου, αυτό αναφέρω πιο πάνω... και πρέπει να βρούμε μια λύση τουλάχιστον 7-8-10 ατομα έμπιστα υποτίθετε να κάνουμε ενβα πριβε ρουμ να τα λεμε εκει, να είμαστε σιγουροι ότι θα εχουμε κάτι και θα κρατησει.
και γω θέλω να με στη παρέα σας και υπόσχομαι ότι δεν θα αναφερθώ σε τίποτα....δεν έχω πάει ποτέ να κάνω μασαζ με κάτι έξτρα ξέρετε να μ ενημερώσετε για το που μπορώ να πάω ...?
 
  • Like
Αντιδράσεις: K21com

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
Καλημέρα. Οπότε κάποιοι που λένε για μονοφαγαδες επιβεβαιώνονται. Το πρόβλημα είναι ότι όταν μοιράζεται μια πληροφορία είναι πως θα την διαχειριστή ο καθένας μας. Ναι είδα το όνομα πάω και βλέπω εάν με παίρνει διακριτικά να ζητήσω το extra.
 
  • Like
Αντιδράσεις: K21com

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
233
Like
278
Πόντοι
21
Να ξέρετε υπάρχουν κοπέλες που έχουν προχωρήσει σε κάτι παραπάνω, προχωράνε σε κάτι παραπάνω ή θα προχωρούσαν αν ήταν όλοι σωστοί. Δεν γίνεται να εξυπηρετείς άνδρες, γυναίκες, ζευγάρια, αθλητές και δεν ξέρω και εγώ τι και κάποιοι να μιλάνε για εσένα αποκλειστικά για την μαλάκια σου και να το λένε Αριστερά δεξιά, ιδίως όταν ο χώρος παρέχει πολλές υπηρεσίες ευεξίας ή δεν είναι καν δικός της. Επίσης κοπέλα που δουλεύει σε ξενοδοχείο και προχωρούσε σε παραπάνω σταμάτησε γιατί από στόμα σε στόμα πηγαίναν και ζητούσαν ευθέως τι ήθελαν σε λάθος άτομα. Επίσης η ίδια ενώ έκανε κάτι πολύ συγκεκριμένο(φραπέ) ο κάθε μερακλής ζητούσε και αδιανόητα για τη ίδια πραγματα( δάχτυλο...). Σοβαρευτείτε αλλιως προκοπή δεν θα δούμε.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.677
Like
20.184
Ποιοτικές υπηρεσίες μασάζ και με έξτρα στο Ηράκλειο δεν υπήρξαν ποτέ. Μόνο όταν και αν ξανάρθει η Στεφανία σώζεται η κατάσταση. Τα υπόλοιπα είναι χάσιμο χρόνου.
ευχαριστώ πολύ για την εκτίμηση!τον Ιούνιο κοντά σας :*
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
260
Like
499
Πόντοι
21
Νομίζω ο καιρός επιτρέπει να έρθεις και μια βόλτα τον Μάιο !!
 

Hrak62

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2022
Μηνύματα
46
Like
53
Πόντοι
0
Καλημέρα Ιούνιος κοντά είναι έρχεται η Στεφανία
 

Συνημμένα

  • IMG_20230426_114046.jpg
    IMG_20230426_114046.jpg
    99,5 KB · Εμφανίσεις: 73

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.677
Like
20.184
σε περιμενουμε πως και πως..θα σου προτεινα να βρεις ενα καταλυμα οσο πιο κοντα στο κεντρο γινεται
το έχω ήδη κανονίσει στην περιοχή που μου λέγατε πέρσι!κ εμένα μου έχετε λείψει .. :*
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
260
Like
499
Πόντοι
21
Σε ποια περιοχή έχεις κανονίσει να μείνεις ;
 

Monte_Cristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Ωχ ελπίζω όχι Αγία Πελαγία (έχουμε και φανάρι φέτος...)
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.677
Like
20.184

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
ΚΥΡΙΑ καλημερα και καλη εβδομαδα..ξερει κανεις εδω τι παιζει? λεει οτι ερχεται κατ οικον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom