Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παντως η αγγελια  υπαρχει ακομα


«XANIΩTIKA NEA», Δευτέρα 17 Μαΐου 2010 47

• ΜΑΣΑΖ σοβαρό από δύο γυναίκες, για γυναίκες και άνδρες, θεραπεία ατμού που ενυδατώνει την επιδερμίδα, αυξάνει    μικροκυκλοφορία, επιταχύνει τον μεταβολισμό καιεξαλείφει το επιπλέον λίπος και άλλες τοξίνες που συσσωρεύοντια
στον οργανισμό. Επίσης χαλαρώνει και ανανεώνει, χαρίζοντας ζωντάνια, ευεξία.


Παει το δυδιμο μας τελειωσε και αυτο τις ειδα σημερα που τις πηγαιναν βολτα στο αυτοφωρο..τελικα μετρια η κατασταση τους δεν ελεγαν και πολλα...
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Αμα ειχαν πληρωσει για μηνα λογικο..δεν ηξεραν ομως !!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ειμαι σε θεση να γνωριζω οτι ηταν καρφωτη απο το Πυθαρι, οπου η δουλεια εχει πεσει καθετα, αφου η ιδιοκτητρια εχει διωξει τις μασερ και αναλαμβανει η ιδια τη διαδικασια !!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Kαι καλα θα κανεις να μεινεις ετσι. Δε θες να σε ξεζουμισει η Γεωργια Βασιλειαδου  :2funny: :2funny:

Όχι ρε φίλε,τόσο χάλια :idiot: :headbang:.Τέλος πάντων μήπως θυμάσαι ταρίφα και κατα που πέφτει :think:,για να κάνω μια επάλήθευση :rolleyes: :sunglasses:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Άλλη μια φορά με Ζανέτ,άλλο ένα μεγάλο ευχαριστώ στον συναγωνιστή xouzel :grin: :grin:.Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ εχθές κατά τις 04:00 επιστρέφωντας στο σπίτι από κωλόμπαρο της Σούδας,πέρνω στο τηλέφωνο τον αγαπητό κύριο ο οποίος μ'ενημερώνει ότι η μόνη διαθέσιμη εκείνη την στιγμή είναι η Ζανέτ.Την κλείνω και εντός τετάρτου είναι στο σπίτι μου :cheesy: :cheesy:.Μου είπε εξαρχής πως είναι αρκετά πιωμένη(λογικό και λόγω της ώρας) αλλά που να φανταστώ ότι θα είχε τέτοιες τρελές ορέξεις :rolleyes: :2funny:.Με το που μπάινουμε στο σπίτι και καθόμαστε στον καναπέ μου ορμάει,μου τον πετάει έξω και ξεκινάει το πρώτο ρούφηγμα.Σταματάει και μου λέει να της βάλω ένα ποτό :o.Το βάζω κι εκείνη αμέσως τον ξαναπέρνει στο στόμα.Αφού τον έχει σηκώσει για τα καλά,ξαφνικά τον αφήνει και πάει για μπάνιο :P.Ε και από εκεί και πέρα άρχισε το πραγματικό σόου.Με συνέχεια της φανταστικής πίπας,ιεραποστολικό,στα 4,στο πλάι κι εκεί που έχω παραδώσει δυνάμεις(αλλά όχι και το παχύρευστο υγρό) ξεκινάει ΤΟ γλύψιμο της γύρω περιοχής(το οποίο περιελάμβανε και το κωλοτρυπίδι ;) ;)) και με αποτελειώνει.Με δυσκολία κατάφερα να σταθώ στα πόδια μου και τραβηχτώ και πάλι στον καναπέ :2funny:.Τσιγάρο,κουβεντούλα και εις το επανειδήν.Για να είμαι ειλικρινής αν και δεν πήγαινα για Ζανέτ αυτό το βράδι,τελικά εξελίχτηκε απροσδώκητα καλά :2funny: :2funny:.Άντε και στα δικά σας σύντεκνοι και όπως λέει και ο Μαμαλάκης:''εύχομαι να την ζήσετε μια τέτοια εμπειρία''
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
POY KYKLOFORAH THL


Άλλη μια φορά με Ζανέτ,άλλο ένα μεγάλο ευχαριστώ στον συναγωνιστή xouzel :grin: :grin:.Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ εχθές κατά τις 04:00 επιστρέφωντας στο σπίτι από κωλόμπαρο της Σούδας,πέρνω στο τηλέφωνο τον αγαπητό κύριο ο οποίος μ'ενημερώνει ότι η μόνη διαθέσιμη εκείνη την στιγμή είναι η Ζανέτ.Την κλείνω και εντός τετάρτου είναι στο σπίτι μου :cheesy: :cheesy:.Μου είπε εξαρχής πως είναι αρκετά πιωμένη(λογικό και λόγω της ώρας) αλλά που να φανταστώ ότι θα είχε τέτοιες τρελές ορέξεις :rolleyes: :2funny:.Με το που μπάινουμε στο σπίτι και καθόμαστε στον καναπέ μου ορμάει,μου τον πετάει έξω και ξεκινάει το πρώτο ρούφηγμα.Σταματάει και μου λέει να της βάλω ένα ποτό :o.Το βάζω κι εκείνη αμέσως τον ξαναπέρνει στο στόμα.Αφού τον έχει σηκώσει για τα καλά,ξαφνικά τον αφήνει και πάει για μπάνιο :P.Ε και από εκεί και πέρα άρχισε το πραγματικό σόου.Με συνέχεια της φανταστικής πίπας,ιεραποστολικό,στα 4,στο πλάι κι εκεί που έχω παραδώσει δυνάμεις(αλλά όχι και το παχύρευστο υγρό) ξεκινάει ΤΟ γλύψιμο της γύρω περιοχής(το οποίο περιελάμβανε και το κωλοτρυπίδι ;) ;)) και με αποτελειώνει.Με δυσκολία κατάφερα να σταθώ στα πόδια μου και τραβηχτώ και πάλι στον καναπέ :2funny:.Τσιγάρο,κουβεντούλα και εις το επανειδήν.Για να είμαι ειλικρινής αν και δεν πήγαινα για Ζανέτ αυτό το βράδι,τελικά εξελίχτηκε απροσδώκητα καλά :2funny: :2funny:.Άντε και στα δικά σας σύντεκνοι και όπως λέει και ο Μαμαλάκης:''εύχομαι να την ζήσετε μια τέτοια εμπειρία''
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
τα ελεγα εγω οτι η γυναικα οσο της λειπει ομορφια(καλα δεν ειναι και τερας)τοσο καυλωτικο σεξ κανει
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Όχι ρε φίλε,τόσο χάλια :idiot: :headbang:.Τέλος πάντων μήπως θυμάσαι ταρίφα και κατα που πέφτει :think:,για να κάνω μια επάλήθευση :rolleyes: :sunglasses:

Sorry ρε φιλε, τωρα το ειδα. Αν ενδιαφερεσαι ακομα, πες μου να σου δωσω πληροφοριες.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Κυριακη βραδακι σημερα και τι να κανω...λεω ας παρω ενα τηλεφωνο την πηγη του xouzel και ρωταω τι εχεις..μου λεει δυνατο διδυμο..οκ εκλεισε του λεω...παω μετα απο καμια ωρα και τα κοριτσια με περιμενουν στο δωματιο να διαλεξω...δεν γαμιεται λεω ας μεινουμε ολοι μαζι παρεα..το τι εγινε δεν μπορει να περιγραφει :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :pipa2: :pipa2: :cum:...στα συν της εξυπηρετησης η προταση του φιλου αμα παρεις μια παρε αυτην...εγγυηση!!!!Αλλη μια φορα μπραβο για τον επαγγελματισμο και τις επιλογες του και αλλα δεκα ευχαριστω στον xouzel...!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Κυριακη βραδακι σημερα και τι να κανω...λεω ας παρω ενα τηλεφωνο την πηγη του xouzel και ρωταω τι εχεις..μου λεει δυνατο διδυμο..οκ εκλεισε του λεω...παω μετα απο καμια ωρα και τα κοριτσια με περιμενουν στο δωματιο να διαλεξω...δεν γαμιεται λεω ας μεινουμε ολοι μαζι παρεα..το τι εγινε δεν μπορει να περιγραφει :pipa1: :pipa1: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :pipa2: :pipa2: :cum:...στα συν της εξυπηρετησης η προταση του φιλου αμα παρεις μια παρε αυτην...εγγυηση!!!!Αλλη μια φορα μπραβο για τον επαγγελματισμο και τις επιλογες του και αλλα δεκα ευχαριστω στον xouzel...!!!!

Φίλε θυμάσαι μήπως  κανα όνομα από το διδυμάκι που πήρες :pipa1: :knockinb: :zfuck: :think: :think:.Και αν μπορείς και το χοτέλι :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Η μια ναι...η αλλη αλλοδαπη!!

Δεν ήξερα ότι αυτός ο τύπος έχει και ντόπιο πράμα :rolleyes: :rolleyes:.Μάλλον έχω μείνει πίσω :idiot:.Άραγε να δουλεύουν και στο μαγαζί να περάσω κανα βράδι να τσεκάρω :think: :tits: :cum:
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Η Ελληνιδα νομιζω δεν δουλευει...αλλα που και που παει...τωρα τι να σας πω..παρτε τον ενα τηλεφωνο και ρωτηστε...και ενημερωστε και τουσ υπολοιπους..ασ μην ξαναπεθανουν τα θρεντ των χανιων!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom