Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει Σολωμού 54(3ος οροφος)?
Δυστυχώς προχτές που περασα απο την περιοχή λόγω έλειψης χρόνου δεν είδα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει Σολωμού 54(3ος οροφος)?
Δυστυχώς προχτές που περασα απο την περιοχή λόγω έλειψης χρόνου δεν είδα.

ξενερα...ου απεξω,θα κλαις τα λεφτα σου...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
λοιπον, μια βολτα απο ομ*ρου 58 νεα σμυρνη.  απαραδεκτο μαγαζι με πεντε αναμμενα κερια για ντεκορ, διακοσμηση του κωλου που ειχε ενα μονο τραπεζι για να ακουμπανε τα κερια, οι γκομενες μετριες, γνωμες ειναι αυτες.
αλλα το κυριοτερο ειναι οτι για να πιεις το φραπεδακι σου ζητανε 80 ευρο και για μπριζολιδιον οτι συμφωνησεις με την κορασιδα  :new_shocked: :badair: :cum:
και να πεις οτι ειναι καποιος ωραιος χωρος και εχει και τα τοπ μουνιδια να ελεγα ενταξει, αλλα αυτοι πως την ειδαν. οοοοουστ. και μακρυα

Εμ..!!! Δεν διάβασες προηγούμενα πόστς... :tickedoff:
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα χθές από Φωκίωνο 11. Λίγες οι κοπέλλες όπως Κορίνα και Λάουρα και η Εύα επί της υποδοχής. Απούσα η Παολα. Απορώ πως έβγαλε συναγωνιστής ωραία την Εύα με καλλίγραμμα πόδια. Μάλλον δεν θα φορούσε τα γιαλλιά του. Μάλλον λίγο χοντρά θα έλεγα. Από ομορφιά πάντως μέτρια.

Από παροχή καύλας τι λέει?
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Βρε Παιδιά ίσως να είμαι άσχετος τελικά αλλά ακούω για καλαμάκια, φραπέ και μπριζόλες και απορώ αν μιλάμε για μασατζίδικα που γαμάς ή για χασαποταβέρνα. Μήπως θα πρέπει να διαβάσω κανένα λεξικό να μπω στο νόημα??? Οποιαδηποτε βοήθεια δεκτή
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Βρε Παιδιά ίσως να είμαι άσχετος τελικά αλλά ακούω για καλαμάκια, φραπέ και μπριζόλες και απορώ αν μιλάμε για μασατζίδικα που γαμάς ή για χασαποταβέρνα. Μήπως θα πρέπει να διαβάσω κανένα λεξικό να μπω στο νόημα??? Οποιαδηποτε βοήθεια δεκτή

καλά, δεν θέλει και πολλή προσπάθεια να καταλάβεις τι είναι τι.
ούτε καν φαντασία δεν χρειάζεται.

Ασκησις: παρακαλώ αντιστοιχείστε!

καλαμάκι                          ερωτικη συνεύρεσις
μπριζόλα                          στοματική εκτόνωσις
φραπέ                            χειροεκτόνωσις

οι επιθετικοί προσδιορισμοί καλοψημένη, κακοψημένη, κλπ έχουν να κάνουν με την ποιότητα των παρεχομένων κρεάτων
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
καλά, δεν θέλει και πολλή προσπάθεια να καταλάβεις τι είναι τι.
ούτε καν φαντασία δεν χρειάζεται.

Ασκησις: παρακαλώ αντιστοιχείστε!

καλαμάκι                          ερωτικη συνεύρεσις
μπριζόλα                          στοματική εκτόνωσις
φραπέ                             χειροεκτόνωσις

οι επιθετικοί προσδιορισμοί καλοψημένη, κακοψημένη, κλπ έχουν να κάνουν με την ποιότητα των παρεχομένων κρεάτων

Ευχαριστώ για τη βοήθεια και την επεξήγηση των όρων, τώρα θα είμαι πολύ πιο προσεκτικός όταν στην ταβέρνα θα λέω ότι θέλω "μπριζόλα" μπας και ο άλλος νομίσει ότι θέλω να μου πάρει πίπα... το πρόβλημα είναι βέβαια πιο έντονο όταν θα θέλω φραπέ...μάλλον θα τους το σχεδιάζω σε χαρτί από δω και πέρα αντί να το λέω και να βρεθώ μπλεγμένος
 

Επισκέπτης
καλά, δεν θέλει και πολλή προσπάθεια να καταλάβεις τι είναι τι.
ούτε καν φαντασία δεν χρειάζεται.

Ασκησις: παρακαλώ αντιστοιχείστε!

καλαμάκι                          ερωτικη συνεύρεσις
μπριζόλα                          στοματική εκτόνωσις
φραπέ                             χειροεκτόνωσις

οι επιθετικοί προσδιορισμοί καλοψημένη, κακοψημένη, κλπ έχουν να κάνουν με την ποιότητα των παρεχομένων κρεάτων
εγραψες!!! :rockon: :rockon: :rockon: κυριολεκτικα χαχαχαχα!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φυσικά τα εχει γράψει λάθος ο συνάδελφος......ελπίζω οι νεώτεροι να μην μπερδευτούν....

Υ.Γ. Μαλλον το έκανε επίτηδες για να τους βάλει να διαβάσουν καμμια δεκαριά σελίδες..... :uglystupid:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Ευχαριστώ για τη βοήθεια και την επεξήγηση των όρων, τώρα θα είμαι πολύ πιο προσεκτικός όταν στην ταβέρνα θα λέω ότι θέλω "μπριζόλα" μπας και ο άλλος νομίσει ότι θέλω να μου πάρει πίπα... το πρόβλημα είναι βέβαια πιο έντονο όταν θα θέλω φραπέ...μάλλον θα τους το σχεδιάζω σε χαρτί από δω και πέρα αντί να το λέω και να βρεθώ μπλεγμένος

έλα μωρέ, κρέας να'ναι και ό,τι να'ναι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να μου πει κάποιος που πήγε με τη Δεσποινα στη Σολωμού λεπτομέρειες για τη συμπεριφορά της?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Η συμπεριφορά της Δέσποινας ήταν άψογη απέναντί μου. Φιλική, σέξυ και το πάει όπου το πας. Είναι μια γλυκύτατη κοπέλα σε γενικές γραμμές. Τελευταίως όμως πρέπει να της έχουν βάλει χέρι που παίρνει όλους τους πελάτες και προσπάθεί να σε προωθήσει σε άλλες κοπέλες του ιδρύματος
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Η συμπεριφορά της Δέσποινας ήταν άψογη απέναντί μου. Φιλική, σέξυ και το πάει όπου το πας. Είναι μια γλυκύτατη κοπέλα σε γενικές γραμμές. Τελευταίως όμως πρέπει να της έχουν βάλει χέρι που παίρνει όλους τους πελάτες και προσπάθεί να σε προωθήσει σε άλλες κοπέλες του ιδρύματος
Ναι καλά! Ας καταφέρουν και οι άλλες να σε κάνουν να μονολογείς (για ώρες μετά) "πω πω τι καρ...λα ήταν αυτή" και μετά το συζητάμε...
"Επίγευση μακριά σύνθετη και ισορροπήμένη" που λέμε και για τα κρασιά.
 

Επισκέπτης
εγω προτεινω να πανε να χεστουν, γιατι προχτες που περασα μου εδειξε ολα τα μπαζα και το δεσποινακι ουτε που το ειδα και γενικως δεν το εχω δει ποτε!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
εγω προτεινω να πανε να χεστουν, γιατι προχτες που περασα μου εδειξε ολα τα μπαζα και το δεσποινακι ουτε που το ειδα και γενικως δεν το εχω δει ποτε!

θα πάμε μια μέρα μαζί φίλε και θα το δείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom