Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

tweety

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ψαχνω την Χαρα. (πρωην Θησεως μαρουσι)
Ανοιξε η γη και την καταπιε;
Απ οτι ειδα δεν ειμαι ο μονος...
Αντε κοριτσι μου, εμφανισου γιατι θα κανουμε διαδηλωση στο Συνταγμα.
Σορυ για το εκτος θεματος αλλα ειναι ο νταλκας που με θολωνει!
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
σολωμού 59 πήγα όχι σολωμού 54 :tickedoff:

πήρα την άννα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος
αν και δεν είναι η σούπερ γκόμενα μου έκανε τα πάντα
εγώ κοιτάζω η πουτάνα να έχει βυζάρες και κωλάρες θέμα γούστου.... :P

και δεν νομίζω να τα έχω κάνει πουτάνα άλλωστε σε πουτάνες πάμε.....

δυσκολεύομαι με τα ελληνικά στο πληκτρολόγιο αν δεν μπορούν να διαβάσουν μερικοί ζητώ κατανόηση.... :grin:
Άρα φίλε μου σε στείλαμε καλά, έτσι;  ;)

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η ζώνη TOY λυκόφωτος ...
μασαζ ΠOY γαμας σου ΛEEI
ο άλλος ...
XA
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει να μου πει κανεις κανενα μασατζιδικό που σίγουρα γαμας? Και ποια ξοπέλα να προτιμήσω αν ξέρει?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι καλημέρα!

Έχει πάει κανείς από Συγγρού 12 τελευταία; Παίζει τίποτα καλό καινούργιο; Έχω ένα χρόνο περίπου να πάω από εκεί και θα είμαι σήμερα εκεί γύρω.

Ευχαριστώ!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα εχτες το απογευμα πηγα φραντζη 4 με σκοπο να παρω το σεριφη (εμενα μαρεσει) και μου αρχισε δεν μπορω δεν εχω καποια κοπελα για να ανοιγει την πορτα κλπ τοτε της λεω φευγω και θα  τα πουμε οποτε μπορεις φυσικα δεν τα αφησε τα ευρο βρηκε λυση αμεσως .οποιος θελει να την παρει αυτο ειναι το κολπο . ειναι γνωστος ευροφονιας 
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Πωπω.......Το μεγαλυτερο καμ μπακ της χρονιας....Γιωτα is back...Ριγη διαπερνουν ηδη ολο μου το ειναι, στο ακουσμα της ειδησης.....Μιλαμε οντως για την απολυτη τρελλα..Η τυπισσα ειναι οντως για ζουρλομανδυα. Αμα ομως την πετυχεις στις καυλες της......

η γυναίκα είναι πραγμάτικά τρελή.
σε κάποιους αρέσει αυτό.
σε εμενα καθόλου.
κάνει κάτι κουλά στο δωμάτιο. Μια φορά την πηρα και ξενέρωσα τη ζωή μου.
Παλαιότερα ξέρω πως δεν ηταν έτσι πάντως, τώρα τελευταια έκαψε φλάντζα...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Λοιπόν για το μαγαζί στην Καραίσκου στον Πειραιά, αφού το επισκεύτηκα και σήμερα, έχει μπαλαμουτοκατάσταση αλλά από ότι διαβάζω στο υπόλοιπο thread μάλλον είναι ακριβό.  έδωσα 100+tip (μην είμαστε και γύφτοι) και είχα μασαζάκι συνοδευόμενο από πίπα ακαπέλωτη και τελείωμα στο στόμα.  Εξαιρετική σε αυτόν τομέα και σε καυλώνει απίστευτα, αλλά από ότι διαβάζω υπάρχουν άλλα μέρη που με λιγότερα χρήματα προσφέρουν περισσότερες υπηρεσίες.  εκεί υπάρχει και η απορία ότι μήπως την επόμενη φορά γίνουν και τα υπόλοιπα, αφού την πρώτη φορά που πήγα δεν παίχτηκε τίποτα και σήμερα αναβαθμίστικα.  εάν είναι έτσι το θεωρώ μαλακία.  πάντως δεν νομίζω να πάω για να το διαπιστώσω ξανά.  Εχετε να κάνετε καμιά πρόταση ως προς το που αξίζει τον κόπο να πάω???? ΄δηλαδή εσείς που θα στέλνατε έναν φίλο σας που είναι ολίγον πρωτάρης σε αυτά αλλά που καραγουστάρει την όλη φάση???
ευχαριστώ

Φιλοι μου ,
Περασα και εγω χθες (25/8) 18:00  απο την Καραϊσκου 88 στον Πειραια, και διαπιστωσα τα εξης:
Το μαγαζι ειναι αναβαθμισμενο σε εμψυχο υλικο. Εχει 4 νοσοκομες ,(3 milf + 1 αστερι). Τα 2 milf ειναι η χυμωδης βυζαρου γειτονισσα που ολοι θελαμε να της τα δωσουμε στην μαπα, το αλλο Milf φωναζει απο το προσωπο ξεσκισε με, και η αποκαλυψη το αστερι 22-25 ψιλολιγνο με μακρυ κατσαρο μαλλι μεχρι την μεση μελαχρινο. Εμφανισιακα απαικτη, δεν γνωριζω μεσα τι κανει γιατι εγω πηρα την βυζαρου-χοντροκολα-μπουταρου Μοϊρα και της εδωσα καλα.
Τωρα εχει αλλαξει ο σεριφης (δεν ειναι εκεινη η γαζελλα με την θρουμπα) ειναι ενα αδυνατο ξανθο ονοματι Λια. Τα λαλακια τα θελουν προκαταβολικα πριν το σοου, και το μαλλι ειναι 65+20 = 85 και αυτο επειδη της ειπα οτι ειμαι παλιος στο κουρμπετι αναφεροντας 2-3 ονοματα κοριτσιων που δουλευαν εκει παλια, διαφορετικα σε σφαζει με 100+.Πολυ αερα πηραν μου φαινεται, και ειδικα για τα δεδομενα του Πειραια. Παντως η συγκεκριμενη που πηρα εκανε φιλοτιμο μασαζ 25 λεπτα (αφου ειχε ιδρωσει) και αλλα 25 μπαλαμουτιασμα-πηδημα σε πολλες στασεις κλπ. Αξιζε τον κοπο αλλα μου εμεινε απωθημενο το αλλο milf 35+ καστανο με τα τρελλα ποδια και το μινι. Συντομα ιδωμεν.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Αναφέρεται στο ίδρυμα Perfume-beaute (έχει και site) που βρίσκεται στην οδό του επικού ποιητή της Ιλιάδας και της Οδύσσειας στους αριθμούς 44 και 35 αν δεν κάνω λάθος.
Ελπίζω να βοήθησα.
ποιο ειναι το σιτε?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Φιλοι μου ,
Περασα και εγω χθες (25/8) 18:00  απο την Καραϊσκου 88 στον Πειραια, και διαπιστωσα τα εξης:
Το μαγαζι ειναι αναβαθμισμενο σε εμψυχο υλικο. Εχει 4 νοσοκομες ,(3 milf + 1 αστερι). Τα 2 milf ειναι η χυμωδης βυζαρου γειτονισσα που ολοι θελαμε να της τα δωσουμε στην μαπα, το αλλο Milf φωναζει απο το προσωπο ξεσκισε με, και η αποκαλυψη το αστερι 22-25 ψιλολιγνο με μακρυ κατσαρο μαλλι μεχρι την μεση μελαχρινο. Εμφανισιακα απαικτη, δεν γνωριζω μεσα τι κανει γιατι εγω πηρα την βυζαρου-χοντροκολα-μπουταρου Μοϊρα και της εδωσα καλα.
Τωρα εχει αλλαξει ο σεριφης (δεν ειναι εκεινη η γαζελλα με την θρουμπα) ειναι ενα αδυνατο ξανθο ονοματι Λια. Τα λαλακια τα θελουν προκαταβολικα πριν το σοου, και το μαλλι ειναι 65+20 = 85 και αυτο επειδη της ειπα οτι ειμαι παλιος στο κουρμπετι αναφεροντας 2-3 ονοματα κοριτσιων που δουλευαν εκει παλια, διαφορετικα σε σφαζει με 100+.Πολυ αερα πηραν μου φαινεται, και ειδικα για τα δεδομενα του Πειραια. Παντως η συγκεκριμενη που πηρα εκανε φιλοτιμο μασαζ 25 λεπτα (αφου ειχε ιδρωσει) και αλλα 25 μπαλαμουτιασμα-πηδημα σε πολλες στασεις κλπ. Αξιζε τον κοπο αλλα μου εμεινε απωθημενο το αλλο milf 35+ καστανο με τα τρελλα ποδια και το μινι. Συντομα ιδωμεν.
Αν θυμάσαι ονόματα (της πιτσιρίκας ...) θα βοηθούσε ...

Σκέφτομαι να πάω μία βόλτα σήμερα να δω και το συγκεκριμένο μαγαζί ...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Αν θυμάσαι ονόματα (της πιτσιρίκας ...) θα βοηθούσε ...

Σκέφτομαι να πάω μία βόλτα σήμερα να δω και το συγκεκριμένο μαγαζί ...

Δυστυχως φιλε μου δεν θυμαμαι καθολου,αλλα μην ανησυχεις μολις την δεις θα την ξεχωρισεις αμεσως απο τις αλλες 3. Εχει τελειως διαφορετικο σωματοτυπο απο τις αλλες.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα φιλαρακια,μηπως ξερει κανεις αν εχουμε τιποτα καινουργιο και καλο στο νεο κοσμο?
καλλιρροης 85 εφερε τιποτα?
καφανταρη 4 εχει παει κανεις? τι γινετε εκει ειναι στα ναι η στα δεν?
:helpplea:
:helpplea:
:helpplea:
 

Επισκέπτης
καφανταρη 4 εχει παει κανεις? τι γινετε εκει ειναι στα ναι η στα δεν?

μια φορα που ειχα περασει πριν καιρο ειχε δυο τεμαχια...
ενα ξανθο ωραιο κ ενα τραβελο...
μπριζολερη μου φαινεται οτι ειναι,αλλα τωρα εαν περασεις θα εχει περισσοτερες κοπελες..

υσ-->προσοχη στον τραβελο.. :rolleyes:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σύντροφοι καλημέρα!

Έχει πάει κανείς από Συγγρού 12 τελευταία; Παίζει τίποτα καλό καινούργιο; Έχω ένα χρόνο περίπου να πάω από εκεί και θα είμαι σήμερα εκεί γύρω.

Ευχαριστώ!

για να μην υπαρχει αναφορα απο συναγωνιστες παει να πει οτι μαλλον δεν υπαρχουν αλλαγες σοβαρες...αλλα αφου θα εισαι στας περιοχας κανε μια βολτα για να δεις τί γινεται..ευκαιρια να ενημερωσεις και εσυ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα φιλαρακια,μηπως ξερει κανεις αν εχουμε τιποτα καινουργιο και καλο στο νεο κοσμο?
καλλιρροης 85 εφερε τιποτα?

την περασμενη βδομαδα που χτυπαγα κουδουνι δεν μου ανοιξαν,οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω..
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.488
Κριτικές
2
Like
1.372
Πόντοι
216
Δυστυχως φιλε μου δεν θυμαμαι καθολου,αλλα μην ανησυχεις μολις την δεις θα την ξεχωρισεις αμεσως απο τις αλλες 3. Εχει τελειως διαφορετικο σωματοτυπο απο τις αλλες.

απ οτι ξερω πρεπει να ναι η βιβη απ την καλιροης..πηρε μετεγραφη απ οτι εμαθα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom