Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

princefloyd

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ξανθία με γαλανά μάτια, βυζί 3αρι, τρελό στητό και σφιχτό κωλαράκι γύρω στο 1,78  58κιλά. Εντελώς αθώο μωράκι αλλά το ρουφάει μία χαρά το καυλάκι! 120 μία ολόκληρη ώρα δυνατού μασαζ πόδια χέρια αυχένα και μασάζ στα μπαλάκια πριν ξεκινήσει το κλαρίνο! Πολύ καλό και θα ξαναπάω! 
Φιλοι μου πρωτη φορα γραφω και αυτο γιατι αγανακτησα!!!!
Συγγνωμη αλλα τωρα μπηκα και ειδα αυτα που εχουν γραφτει. Αυτη η κοπελλα ηταν εδω και περσι και ανελαβε μετα απο το κοριτσακι την Βιργινια (αλλη απαραδεκτη κατασταση). Μεσω αυτων με βρηκε και η Νιοβη. Της εδωσε το μαιλ μου η Βικα (που δεν την εχω δει ποτε στην ζωη μου) και μαλιστα της ειπε οτι ειμαι πολυ καλο παιδι..... Και τοτε ο ιδιος ανθρωπος τις διαφημιζε. Απορω με το θρασος ορισμενων εδω μεσα......  :jerking:
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Λοιπόν για το μαγαζί στην Καραίσκου στον Πειραιά, αφού το επισκεύτηκα και σήμερα, έχει μπαλαμουτοκατάσταση αλλά από ότι διαβάζω στο υπόλοιπο thread μάλλον είναι ακριβό.  έδωσα 100+tip (μην είμαστε και γύφτοι) και είχα μασαζάκι συνοδευόμενο από πίπα ακαπέλωτη και τελείωμα στο στόμα.  Εξαιρετική σε αυτόν τομέα και σε καυλώνει απίστευτα, αλλά από ότι διαβάζω υπάρχουν άλλα μέρη που με λιγότερα χρήματα προσφέρουν περισσότερες υπηρεσίες.  εκεί υπάρχει και η απορία ότι μήπως την επόμενη φορά γίνουν και τα υπόλοιπα, αφού την πρώτη φορά που πήγα δεν παίχτηκε τίποτα και σήμερα αναβαθμίστικα.  εάν είναι έτσι το θεωρώ μαλακία.  πάντως δεν νομίζω να πάω για να το διαπιστώσω ξανά.  Εχετε να κάνετε καμιά πρόταση ως προς το που αξίζει τον κόπο να πάω???? ΄δηλαδή εσείς που θα στέλνατε έναν φίλο σας που είναι ολίγον πρωτάρης σε αυτά αλλά που καραγουστάρει την όλη φάση???
ευχαριστώ
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
file astari 51 gia soy το μικρο εφυγε για διακοπες εχθες θα γυριση πεντε του αλλου δε το προλαβα με πηρε τηλεφωνο αναμενουμε. πηγα απο εκει σημερα μια και ημουν κοντα πηρα μαρινα μιλφ ζουμερο νινι και ζουμερη μπριζολα τιποτα αλλο δεν την ξαναπερνω. μια και ημουν κοντα περασα και απο φιλωνος ηπια καφε και πηρα νταιανα πολυ καλη σε ολα.  απορω με μερικους συναγωνιστες οταν αναφερωνται στη φιλωνος της βγαζουν ολες σκαρτες την εχει παρει κανεις τη συγκεκριμενη σας πληροφορω οτι ειναι φοβερα καυτη μεσα στο δωματιο μπορει να μην ειναι η θεα αφροδιτη αλλα καθε ευρω της αξιζη.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
...μια και ημουν κοντα περασα και απο φιλωνος ηπια καφε και πηρα νταιανα πολυ καλη σε ολα.   ...

περισσότερες πληροφορίες ? φραπέ ? καλαμάκι ? μπριζόλα ? τιμή ?

είμαι κοντά και το προτιμώ απ το να τρέχω στο κέντρο ... (εφ'οσον αξίζει)
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
μου στελνου πολλοι συναγωνιστες πμ  και με ρωτανε για το επος του ομηρου την ιλιαδα και ποια θεραπευτρια να παρουν μερικα θρεντ πισω γινεται αναφορα σε καποια ονοματα και με λεπτομεριες. θα αναφερθω  παλι κατα την προσωποικη μου αποψη σε δυο τρεις που ειναι πολυ καλες ολγα  ρωσιδα  ρενα ελληνιδα μικρο και καλο και η παντα αξεπεραστη ρουλα που λειπει τωρα καιμην περιμενη κανεις με την πρωτη να του ανοιξουν την πορτα της τροιας οταν παει για πρωτη φορα.
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον το Μελινόσπιτο θα σε καλύψει, συνάδελφε.  Πάντως απόφυγε την Αμάντα συχνά είναι άγαρμπη και μασάζ μηδέν. Μελίνα, Δέσποινα. Ευρώ 50+20.
Η Αμάντα πράγματι είναι απογοήτευση. Ανύπαρκτο μασάζ, αγαρμπίλα και ξεπέτα (μασαει τσίχλα εν ώρα θεραπείας!).
Α! και η πίσω θύρα σού τόν επιστρεφει λερωμένο...! :'(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Περασμα τις προαλλες απο μεσογειων 208...ειπα να δω τι γινεται στο εν λογω μαγαζι...
παρκαρω με ευκολια αφου ελειπε ο κοσμος,φτανω,χτυπαω,ανεβαινω...κ ανοιγει η πορτα...
κ βλεπω μια γνωριμη φατσα να με υποδεχεται....και ναι αμεσως καταλαβα οτι επροκειται για την ηλιανα απο ευηνου η γιωτα απο πρωην βεϊκου...η γνωστη psycho με τα τεραστια βυζια....κλασσικα φουλ προγραμμα....80 ευρω...

χαχαχα!
ρε το θηρίο την Ηλιάνα...
Την πετάξανε ωξω απο το Ευηνου 22, γιατι ειναι τρελή και εκανε φασαριες με πελάτες και τώρα βρήκε στέγη στη Μεσογείων...
Βοήθεια μας...
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
τι φασαριες? για λεγε..
σκεφτομαι να παω απο Μεσογειων αλλα εαν ειναι να μπλεξω σε τιποτα ιστοριες..
εχεις παει καθολου εσυ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Η Αμάντα πράγματι είναι απογοήτευση. Ανύπαρκτο μασάζ, αγαρμπίλα και ξεπέτα (μασαει τσίχλα εν ώρα θεραπείας!).
Α! και η πίσω θύρα σού τόν επιστρεφει λερωμένο...! :'(

εγώ μια φορά που την πήρα πάντως πέρασα σχετικά καλά...
ειναι μεν άσχετη απο μασάζ αλλά το σφυροκόπημα το αντέχει οσο λίγες...
τόσο πολύ ξύλο να δίνω (στην κυριολεξιά) και τόση ωρα να ωρα να τρώω κουλόυρι δεν μου έχει ξανατύχει σε μασάζ
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
τι φασαριες? για λεγε..
σκεφτομαι να παω απο Μεσογειων αλλα εαν ειναι να μπλεξω σε τιποτα ιστοριες..
εχεις παει καθολου εσυ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
τι φασαριες? για λεγε..
σκεφτομαι να παω απο Μεσογειων αλλα εαν ειναι να μπλεξω σε τιποτα ιστοριες..
εχεις παει καθολου εσυ?

η γυναίκα είναι πραγμάτικά τρελή.
σε κάποιους αρέσει αυτό.
σε εμενα καθόλου.
κάνει κάτι κουλά στο δωμάτιο. Μια φορά την πηρα και ξενέρωσα τη ζωή μου.
Παλαιότερα ξέρω πως δεν ηταν έτσι πάντως, τώρα τελευταια έκαψε φλάντζα...
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
σολωμού 59 πήγα όχι σολωμού 54 :tickedoff:

πήρα την άννα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος
αν και δεν είναι η σούπερ γκόμενα μου έκανε τα πάντα
εγώ κοιτάζω η πουτάνα να έχει βυζάρες και κωλάρες θέμα γούστου.... :P

και δεν νομίζω να τα έχω κάνει πουτάνα άλλωστε σε πουτάνες πάμε.....

δυσκολεύομαι με τα ελληνικά στο πληκτρολόγιο αν δεν μπορούν να διαβάσουν μερικοί ζητώ κατανόηση.... :grin:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
γινε λιγο πιο συγκεκριμενος τουλαχιστον για την δικη σου εμπειρια...
τι εννοεις? τι εκανε δηλαδη μεσα στο δωματιο?
σκεψου ποσα 80ευρα μπορεις να σωσεις...χαχα
ή και να φτιαξεις καποιους συναγωνιστες που γουσταρουν psycho!!
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
τα λέω παρα πίσω φίλε τι μου έκανε
70 έδωσα προς μεγάλη εκπληξη....

μιχαλακοπούλου 99 έχει πάει κανένας τώρα τελευταία?
η ΟΛΓΑ δουλεύει πάλι? (ότι καλύτερο έχω κάνει στα μασάζ αυτο το πουτανάκι)
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
δεν το εγραψα για σενα φιλε αλλα για το ποστ του zero tolerance..
λαθος μου..επρεπε να χρησιμοποιησω την παραθεση..
λοιπον zero?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Αναφέρεται στο ίδρυμα Perfume-beaute (έχει και site) που βρίσκεται στην οδό του επικού ποιητή της Ιλιάδας και της Οδύσσειας στους αριθμούς 44 και 35 αν δεν κάνω λάθος.
Ελπίζω να βοήθησα.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom