Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά,

Αυτό το "ωρίμου", "ορήμου" και σε όλες τις ορθογραφικές εκδοχές που γράφτηκε, ποιο ίδρυμα του Κολωνακίου είναι; Σερβίρεται γεύμα από ότι κατάλαβα, με τι τιμοκατάλογο;
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
file astari 51 καλημερα στο 85 που επηγες ειναι και η βιβη μαυρομαλουσα ωραια πιτσιρικα  πειραιωτησα και ειναι πολυ μικρη απο οτι λεει μα παρα πολυ. μηπως το ματι σου πηρε και καμια αλλη ελληνιδα μικρη καστανοξανθη ωραιο παιδι και αυτη ειναι φιλες με τη βιβη. θα σου στειλω πμ για λαμπρακη.
Εχω την εντύπωση πως η Βιβίκα ήταν αυτή που έφυγε από την Πατριάρχου γιατί ήταν λίγο κάτω των 18? Μπορεί όμως και να κάνω λάθος
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
καλημέρα ρε παίδες,
είμαι αρκετά νέος στο forum και θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας.  προ ημερών αποφάσισα να πάω σε ένα μασαζοτέτοιο στον Πειραιά (Κολοκοτρώνη 88). Βγήκε μια milf αλλά όχι κι ασχημη.  μόνο μασάζ μου έκανε και τίποτα άλλο.  Και έχω την εξής απορία - γιατι??? επειδή με έβλεπαν για πρώτη φορά? επειδή - προφανώς δεδομένου ότι ήταν η πρώτη μου φορά - δεν είπα τις σωστές λέξεις?? τι?? λίγη βοήθεια σας παρακαλώ!!!!! by the way το μασαζάκι καλό ήταν (αλλά δεν πήγα γι'αυτό)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα ρε παίδες,
είμαι αρκετά νέος στο forum και θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας.  προ ημερών αποφάσισα να πάω σε ένα μασαζοτέτοιο στον Πειραιά (Κολοκοτρώνη 88). Βγήκε μια milf αλλά όχι κι ασχημη.  μόνο μασάζ μου έκανε και τίποτα άλλο.  Και έχω την εξής απορία - γιατι??? επειδή με έβλεπαν για πρώτη φορά? επειδή - προφανώς δεδομένου ότι ήταν η πρώτη μου φορά - δεν είπα τις σωστές λέξεις?? τι?? λίγη βοήθεια σας παρακαλώ!!!!! by the way το μασαζάκι καλό ήταν (αλλά δεν πήγα γι'αυτό)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Συνάδελφε μην ανησυχείς, αν και δεν έχω πάει εκεί που λες ποτέ γιατί μου πέφτει μακρυά, το μαγαζάκι είναι μπριζολάδικο σίγουρα. Απλά συνήθως στους αγνώστους δεν ανοίγονται κατευθείαν. Επειδή ο συντομότερος δρόμος είναι η ευθεία, σου προτείνω να ζητάς αυτό που θέλεις μόνος σου. Φυσικά έχει σημασία πως το ζητάς.

Πάντως αν δεν σου βγαίνει η κατευθείαν πρόταση, πάνω στην κουβέντα μπορείς να αναφέρεις ότι πηγαίνεις σε κάποιο από τα ιδρύματα που αναφέρονται σε αυτό το θρεντ. Αυτό εμμέσως δίνει μια ιδέα του τι θέλεις. Ελπίζω να σου έδωσα κάποια βοήθεια.

Τώρα για πες λεπτομέρειες για την θεραπεύτρια, μπορεί να βρεθώ από εκεί κάποια στιγμή.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
καλημέρα ρε παίδες,
είμαι αρκετά νέος στο forum και θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας.  προ ημερών αποφάσισα να πάω σε ένα μασαζοτέτοιο στον Πειραιά (Κολοκοτρώνη 88). Βγήκε μια milf αλλά όχι κι ασχημη.  μόνο μασάζ μου έκανε και τίποτα άλλο.  Και έχω την εξής απορία - γιατι??? επειδή με έβλεπαν για πρώτη φορά? επειδή - προφανώς δεδομένου ότι ήταν η πρώτη μου φορά - δεν είπα τις σωστές λέξεις?? τι?? λίγη βοήθεια σας παρακαλώ!!!!! by the way το μασαζάκι καλό ήταν (αλλά δεν πήγα γι'αυτό)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Yπαρχει σε αυτη την διευθυνση θεραπευτηριο στον Πειραια ? εισαι σιγουρος? δεν νομιζω να εννοεις Καραισκου αντι Κολοκοτρωνη ?
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Συνάδελφε μην ανησυχείς, αν και δεν έχω πάει εκεί που λες ποτέ γιατί μου πέφτει μακρυά, το μαγαζάκι είναι μπριζολάδικο σίγουρα. Απλά συνήθως στους αγνώστους δεν ανοίγονται κατευθείαν. Επειδή ο συντομότερος δρόμος είναι η ευθεία, σου προτείνω να ζητάς αυτό που θέλεις μόνος σου. Φυσικά έχει σημασία πως το ζητάς.

Πάντως αν δεν σου βγαίνει η κατευθείαν πρόταση, πάνω στην κουβέντα μπορείς να αναφέρεις ότι πηγαίνεις σε κάποιο από τα ιδρύματα που αναφέρονται σε αυτό το θρεντ. Αυτό εμμέσως δίνει μια ιδέα του τι θέλεις. Ελπίζω να σου έδωσα κάποια βοήθεια.

Τώρα για πες λεπτομέρειες για την θεραπεύτρια, μπορεί να βρεθώ από εκεί κάποια στιγμή.

thanks ρε sex commando
η θεραπεύτρια είναι μια 40αρα ανατολικής προελεύσεως (Ρωσίδα ουκρανή κάτι τέτοιο) αλλά πολύ γυμνασμένη και τρελά βυζιά.  Από μασαζ ήταν μια χαρά αλλά για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω. θα πάω πάλι σήμερα και αν κάτσει θα ενημερώσω αναλόγως.  by the way πήγα και σε ένα άλλο στον Πειραιά στην Φίλωνος 19 και ήταν τρελή μουφα.  Στάνταρ παίζει μπαλαμούτι, αλλά όλες εκεί μέσα (3 το νούμερο) ήταν απαράδεκτες (για τα γούστα μου πάντα).  
ευχαριστώ και πάλι
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0

Yπαρχει σε αυτη την διευθυνση θεραπευτηριο στον Πειραια ? εισαι σιγουρος? δεν νομιζω να εννοεις Καραισκου αντι Κολοκοτρωνη ?
SORRY
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ και όχι κολοκοτρώνη
πάντα τις μπερδεύω αυτές
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
γεια χαρά και απο εμένα παίδες
είμαι καινούριος στο φόρουμ οχι όμως και στα μασάζ  αλλά επειδή έχω χάσει μερικά επισόδεια θα ήθελα να μου πεί κάποιος σε ποιό εν λόγω ίδρυμα γίνοντε τα παρακάτω που τα έκανα αλλα έχουν φύγει οι θεραπευτριες που ήταν κορυφή

μασάζ
στοματικό χωρίς καπο
να έχει βυζάρες τεράστιες
να μην είναι μουντρούχα

αυτα τα ολίγα
και τιμές αν είναι δυνατόν

μιχαλακοπούλου 99 η όλγα τα έκανε όλα αυτα αλλά εξαφανίστηκε

thanks
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γεια χαρά και απο εμένα παίδες
είμαι καινούριος στο φόρουμ οχι όμως και στα μασάζ  αλλά επειδή έχω χάσει μερικά επισόδεια θα ήθελα να μου πεί κάποιος σε ποιό εν λόγω ίδρυμα γίνοντε τα παρακάτω που τα έκανα αλλα έχουν φύγει οι θεραπευτριες που ήταν κορυφή

μασάζ
στοματικό χωρίς καπο
να έχει βυζάρες τεράστιες
να μην είναι μουντρούχα

αυτα τα ολίγα
και τιμές αν είναι δυνατόν

μιχαλακοπούλου 99 η όλγα τα έκανε όλα αυτα αλλά εξαφανίστηκε

thanks

και ομως η ολγα ειναι εδω!!!!!!!!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
να ναι και καλη νοικοκυρα !! :2funny: :2funny:
γεια χαρά και απο εμένα παίδες
είμαι καινούριος στο φόρουμ οχι όμως και στα μασάζ  αλλά επειδή έχω χάσει μερικά επισόδεια θα ήθελα να μου πεί κάποιος σε ποιό εν λόγω ίδρυμα γίνοντε τα παρακάτω που τα έκανα αλλα έχουν φύγει οι θεραπευτριες που ήταν κορυφή

μασάζ
στοματικό χωρίς καπο
να έχει βυζάρες τεράστιες
να μην είναι μουντρούχα

αυτα τα ολίγα
και τιμές αν είναι δυνατόν

μιχαλακοπούλου 99 η όλγα τα έκανε όλα αυτα αλλά εξαφανίστηκε

thanks
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
thanks ρε sex commando
η θεραπεύτρια είναι μια 40αρα ανατολικής προελεύσεως (Ρωσίδα ουκρανή κάτι τέτοιο) αλλά πολύ γυμνασμένη και τρελά βυζιά.  Από μασαζ ήταν μια χαρά αλλά για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω. θα πάω πάλι σήμερα και αν κάτσει θα ενημερώσω αναλόγως.  by the way πήγα και σε ένα άλλο στον Πειραιά στην Φίλωνος 19 και ήταν τρελή μουφα.  Στάνταρ παίζει μπαλαμούτι, αλλά όλες εκεί μέσα (3 το νούμερο) ήταν απαράδεκτες (για τα γούστα μου πάντα).  
ευχαριστώ και πάλι
Καλό μου ακούγεται. Τιμούλα;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Μηπως γνωριζει κανεις φιλος αν γυρισε η θεια Ελενη στο Ζανοσπιτο η αν εχει καποιος τηλεφωνο του εν λογω θεραπευτριου ας μου το στειλει με πμ. Ευχαριστω
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
γεια χαρά και απο εμένα παίδες
είμαι καινούριος στο φόρουμ οχι όμως και στα μασάζ  αλλά επειδή έχω χάσει μερικά επισόδεια θα ήθελα να μου πεί κάποιος σε ποιό εν λόγω ίδρυμα γίνοντε τα παρακάτω που τα έκανα αλλα έχουν φύγει οι θεραπευτριες που ήταν κορυφή

μασάζ
στοματικό χωρίς καπο
να έχει βυζάρες τεράστιες
να μην είναι μουντρούχα

αυτα τα ολίγα
και τιμές αν είναι δυνατόν

μιχαλακοπούλου 99 η όλγα τα έκανε όλα αυτα αλλά εξαφανίστηκε

thanks

Μάλλον το Μελινόσπιτο θα σε καλύψει, συνάδελφε. Υπάρχει ειδικό θρεντ. Η διεύθυνση είναι Σολωμού 59 (νομίζω), χαμηλότερα από την 3ης Σεπτεμβρίου πάντως. Δεν ξέρω αν δουλεύουν τώρα λόγω καλοκαιριού. Πάντως απόφυγε την Αμάντα συχνά είναι άγαρμπη και μασάζ μηδέν. Μελίνα, Δέσποινα. Ευρώ 50+20.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δεν ξερω αν εχει σταθερο.
καθε θεραπευτρια εχει το προσωπικο της κινητο.
η Ελενη ποσο αδεια εχει παρει?

Μηπως γνωριζει κανεις φιλος αν γυρισε η θεια Ελενη στο Ζανοσπιτο η αν εχει καποιος τηλεφωνο του εν λογω θεραπευτριου ας μου το στειλει με πμ. Ευχαριστω
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δουλευει κανονικα  ;)
Μάλλον το Μελινόσπιτο θα σε καλύψει, συνάδελφε. Υπάρχει ειδικό θρεντ. Η διεύθυνση είναι Σολωμού 59 (νομίζω), χαμηλότερα από την 3ης Σεπτεμβρίου πάντως. Δεν ξέρω αν δουλεύουν τώρα λόγω καλοκαιριού. Πάντως απόφυγε την Αμάντα συχνά είναι άγαρμπη και μασάζ μηδέν. Μελίνα, Δέσποινα. Ευρώ 50+20.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  Πριν καποιες μερες επισκευτηκα Ευηνου 22. Αν και ειχα ξαναπαει και μου αφησε την εντυπωση μπριζολάδικου μαλλον εκει ειναι καθε φορα 1η φορά οποτε η μεσηλικη κυρια που με εξυπηρετησε δεν μας εδωσε happy end!

  Καλουτσικο μασσαζ αλλα την επομενη μερα ημουν χαλια μαλλον απο το αρχουδίσιον!!!
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρά και απο εμένα παίδες
είμαι καινούριος στο φόρουμ οχι όμως και στα μασάζ  αλλά επειδή έχω χάσει μερικά επισόδεια θα ήθελα να μου πεί κάποιος σε ποιό εν λόγω ίδρυμα γίνοντε τα παρακάτω που τα έκανα αλλα έχουν φύγει οι θεραπευτριες που ήταν κορυφή

μασάζ
στοματικό χωρίς καπο
να έχει βυζάρες τεράστιες
να μην είναι μουντρούχα

αυτα τα ολίγα
και τιμές αν είναι δυνατόν

μιχαλακοπούλου 99 η όλγα τα έκανε όλα αυτα αλλά εξαφανίστηκε

thanks
η ολγα ειναι σε αδεια παρε μια αλλη ρωσιδα ποθ ειναι εικει δεν θυμαμαι ονομα ειναι μελαχροινι με γαλαζια ματια πολυ καλη
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Μια παρατηρηση...Οταν λέτε ότι πρέπει να πάει κανείς δεύτερη και τρίτη φορά στο εκάστοτε μασαζάδικο για να γίνει κάτι, θεωρώ ότι είναι χαζό. ΄Κι αυτό γιατί μπορεί οι κοπέλες εκεί να μην σε θυμούνται, εκτός αν πας στο καπάκι. Τώρα, να σκάσεις καμιά 200 Ευρώ μήπως και γίνει κάτι είναι μεγάλη μαλακία. Καλύτερα να παραγγείλεις για το σπίτι, ή σε hotel, και περνάς και καλύτερα.Αν δεν γίνει κάτι την 1η φορά, μην ξαναπηγαίνετε! Είναι μούφα!Εκτός αν μερικοί νομίζουν ότι είναι τόσο γόηδες που μόνο γι' αυτούς έκαναν κάποια παραχώρηση!
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος συναθλιτης τι εγινε με τιν γκομενα που διαφημιζε καποιος εδω μεσα, την οποια λεει βρηκε στο adultfinder φοιτητρια και καλα με μασαζ και φραπε καλαμακι μονο ..120 εουρα κλπ κλπ κλπ πριν 15 μερες περιπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom