Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Άσχετο αλλά πώς γίνεται επεξεργασία παλιού μηνύματος;
 

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μια βοηθεια βρε αδεριφα, στενευουν τα περιθωρια και θα φαμε τα μουτρα μας...εκατσα διαβασα τα μισα αλλα και παλι λιγη βοηθεια ειναι αναγκαια!!!
 

attendant

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι και φιλε Zero,
επισκεφθηκα τελικα το μασατζιδικο Ηρ Αττικου στη Πλ Δουρου στο Χαλανδρι, και μαλιστα δις.
Οπως μου ειχες πει μονο μασαζ χωρις φραπε ουτε για υπονοουμενο.
Παντως να σημειωσω οτι το μασαζ κανει καποια Μαιρη , μεσαιου βεληνεκους, Ελληνιδα και το μασαζ της ειναι φανταστικο.
Για οποιον ενδιαφερεται μονο για μασαζ αυστηρα το συνιστω ανεπιφυλακτα. Τιμη 50 τη πρωτη φορα , 40 τη δευτερη φορα για μια ολοκληρη ωρα.
 

giorgio12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες μηπως εχετε καμια ιδεα τι παιζει στην Η 5 στο Χαλανδρι;
Φραπεδακι σερβιρει το καταστημα, μηπως και μπριζολα;
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες χαιρετώ!

Μετά από διακοπές επέστρεψα στις αποστολές μου και δίνω αναφορά για ιδρυματάκι που επισκέφτηκα πρώτη φορά.

Μονής Προδρόμου θεραπεύτρια Λίντα. Ο χώρος κλασσικός μέτριος, η κοπέλλα μιλφ εκ Ρωσσίας, ξανθιά με piercing. Τιμοκατάλογος 60+20 ευρώ.

Ξεκίνησε με ένα σχετικά καλό μασάζ και με αρκετή διάθεση για συζήτηση. Ξαφνικά στο μισάωρο πάνω λέει τελειώσαμε. Εξηγούμαι λοιπόν και λέω ότι θέλω και το υπόλοιπο πρόγραμμα. Εισπράττω φίλοι μου ένα απίστευτο tongue 2 body, βαθύ υγρό καλαμάκι ασκούφωτο και τελικά cim. Ήταν σε φάση περιόδου και αποκλειόταν η μπριζόλα. Υποσχέθηκε την επόμενη περισσότερα.

Το ίδρυμα είχε γενικά μπάζα από όσες είδα εκτός από μία που ήταν με πελάτη και δεν είδα. Αυτή η Λίντα είχε υποσχόμενο κορμακι αλλά δεν το ερεύνησα γιατί δεν ηθελε να γδυθεί "λόγω περιόδου".

Άλλος συνάδελφος έχει δοκιμάσει κάτι από το μαγαζάκι αυτό, έχει να προτείνει κάποια άλλη;
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Φίλε η περίοδος αυτή κρατά 30 μέρες το μήνα
 

alexis36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 37 χρονων και πολυ παλιος στο χωρο.Δυστυχως τα τελευταια χρονια η κατασταση στα στουντιο και στα μασατζιδικα ειναι τραγικη!Οι παλαιοτεροι το ξερουν.Με λιγοτερα χρηματα περναγες πολυ καλυτερα.Τωρα κοιτανε πως θα τα αρπαξουνε χωρις να κουραστουν.Το καλυτερο μασατζιδικο ηταν στη Μελαντιας(Βουλιαγμενης),τα εκανες ΟΛΑ με οσα δινουμε σημερα για ενα απλο μασαζ!
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ειμαι 37 χρονων και πολυ παλιος στο χωρο.Δυστυχως τα τελευταια χρονια η κατασταση στα στουντιο και στα μασατζιδικα ειναι τραγικη!Οι παλαιοτεροι το ξερουν.Με λιγοτερα χρηματα περναγες πολυ καλυτερα.Τωρα κοιτανε πως θα τα αρπαξουνε χωρις να κουραστουν.Το καλυτερο μασατζιδικο ηταν στη Μελαντιας(Βουλιαγμενης),τα εκανες ΟΛΑ με οσα δινουμε σημερα για ενα απλο μασαζ!

Τη γαλλίδα δεν λες ρε φίλε; Στο 170 δεν ήταν; Αυτό, της Κέλσου, της συγχωρεμένης της Μαίρης και της Γιάννας στην Αχαρνών και μετά στην Βούρβαχη, έχουν γράψει ιστορία. Τι μας μας πουν τα σημερινά αρπακολλατζίδικα...
 

player21

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε astari αν θες ενημέρωσε και μένα για την έφη από Ιλιάδα, γιατί έχω χάσει τα ίχνη της. Αν ξέρεις που δουλεύει.
 

alexis36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο 170 ηταν super αλλα και στο Μελαντιας 51 και Βουλιαγμενης!Στα στουντιο τοτε ειχε 10 γκομενες και διαλεγες οποια ηθελες!Επερνες και 2 μαζι!
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω του συναδέλφους.
Επιστρέφωντας από διακοπές πήγα Ζανόσπιτο και πήρα Λία (για πρώτη φορά)
Συμφωνω με τους συναδέλφους ποιυ είπαν ότι πρόκειται για καλή περίπτωση.
Βέβαια από μασαζ ψιλομούφα...
και επίσης παραλίγο να φύγω μόνο με το μασάζ....με πέρασε για μπάτσο...
...εκέι έχω παέι 2-3 φορές μόνο ...και από τις παρούσες (χθες) είχα πάρει μόνο τη ΝΑταλι η οποία δε με θυμότανε!...τ'έλος πάντων...τ'ελος καλό ...όλα καλά....
μόλις την έπεισα ότι δεν είμαι μπάτσος πέρασα καλά.....
 

Επισκέπτης
Χαιρετω του συναδέλφους.
Επιστρέφωντας από διακοπές πήγα Ζανόσπιτο και πήρα Λία (για πρώτη φορά)
Συμφωνω με τους συναδέλφους ποιυ είπαν ότι πρόκειται για καλή περίπτωση.
Βέβαια από μασαζ ψιλομούφα...
και επίσης παραλίγο να φύγω μόνο με το μασάζ....με πέρασε για μπάτσο...
...εκέι έχω παέι 2-3 φορές μόνο ...και από τις παρούσες (χθες) είχα πάρει μόνο τη ΝΑταλι η οποία δε με θυμότανε!...τ'έλος πάντων...τ'ελος καλό ...όλα καλά....
μόλις την έπεισα ότι δεν είμαι μπάτσος πέρασα καλά.....

Δε μας λες και λεπτομέρειες πως πέρασες καλά; Κάνει κανα εξτρα;
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε piriforos...αφου ενδιαφέρεσια για λεπτομέριες.....
φραπέ με καλαμάκι...καλό από πλευράς ποιότητας...όχι βέβαια κάτι το εξαιρετικό...
...εγώ αυ΄το ζήτησα,,,και το πήρα....πιστεύω πως αν ζηούσα μπριζόλα, θα με σερβίριζε "περιποιημένη"..τουλάχιστον έτσι κατάλαβα...
..με "καβάλησε" κιόλας για 69...αλλά δε γλέιφω "θεραπέυτιες"..ήταν πάντως πολύ καυλωμένη....
..αυττό που μπορώ να βεβαιώσω είναι ότι πρρόκειται για ωραία γκόμενα (και αρκετά μεγάλο ΄στήθος παρακαλώ) και όπως αναφέρθηκε "καλό παιδί"...δεν είναι όύτε καμιά καριόλα ούτε και ξεπέτα.....
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Επισκεψη Σαββατο απογευμα απο Στουρναρη 63.Βρισκω την ΜΑΡΣΥ και αφου ακουω τοσα πολλα λεω να δοκιμασω.Μαπα το καρπουζι.Εμφανιση 8,5 Μασαζ 6,5 Υπηρεσιες 6 Διαθεση ξεπετας.Μαλλον κονομησε και βαρεθηκε. :'(

 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Επισκεψη Σαββατο απογευμα απο Στουρναρη 63.Βρισκω την ΜΑΡΣΥ και αφου ακουω τοσα πολλα λεω να δοκιμασω.Μαπα το καρπουζι.Εμφανιση 8,5 Μασαζ 6,5 Υπηρεσιες 6 Διαθεση ξεπετας.Μαλλον κονομησε και βαρεθηκε. :'(

"Κόψε" κάτι από εμφάνιση κι από μασάζ. Εμφάνιση 7,5, μασάζ 4 - 5.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά θα ήθελα μια πολύτιμη πληροφορία. Ποιά από τις θεραπεύτριες κάνει μασσάζ με τα ποδαράκια της?  Μέχρι τελικής πτώσεως βέβαια.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Φίλε astari αν θες ενημέρωσε και μένα για την έφη από Ιλιάδα, γιατί έχω χάσει τα ίχνη της. Αν ξέρεις που δουλεύει.
Φιλε μου δεν την ξερω την Εφη , την παραθεση που εκανα στον περιεργο ηταν για ασχετο με την Εφη θεμα .
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημεραααα επιστροφη απο διακοπες ολοι μας ...πικρααα
καμια νεα και αξιολογη αφιξη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom